Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 9 éve
Ez a Pryor igazolás nagyon jó.A Defense volt rossz nem az O, csak mondom, esetleg a falba is lehetne egy-két játékost még McClainen kívül.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Terrelle Pryor to Washington on a one-year, $8 million deal. Per source.

több mint 9 éve
Egyfelől sajnálom mertnnagyon jó GM csak hát az a fránya ital...az nagyn kemény dolog...Nem a pia tehet róla:
dande
www.youtube.com/watch?v=askMEHbss8Q
Elbaszott egy hely ez a Washington amúgy... 😀
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
Mike Mayock lehet az új GM
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
www.cbssports.com/nfl/news/report-kirk-cousins-wont-sign-a-long-term-deal-as-long-as-bruce-allen-is-with-redskins/Továbbra is tartom, hogy itt Allen volt a fasz, csak sajnos nála volt több power.
Szerencsétlen McCloughan meg beszopta.
több mint 9 éve
ár amikor idejött tudható volt az alkohol probléma. Mégis mit vártak?
több mint 9 éve
Hát az Igor által cikk alapján...Allent zavarta, hogy a játékosok birják, meg neki van tulajdonitva a jó szezon, és nem birta.
Mi az már, hogy bemegy a locker roomba, és erre nekiáll vele Allen üvölteni?
Egyébként attól, hogy iszik, ha ezt control alatt tartja én tökre leszarom.
több mint 9 éve
Termeszetesen nem mentegetni akartam, es egyetertek azzal amit leirtatok.. de itt az a lenyeg, ahogy "kicsinaltak"....Es ugye gyeplo nelkul, lehet latni, hogy Allenek mekkora kretensegeket kotnek egymas utan... na jo a Swearinger-deal egesz jo volt.
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Egyfelől sajnálom mertnnagyon jó GM csak hát az a fránya ital...az nagyn kemény dolog...
több mint 9 éve
Ne viccelj, 2 év még csak nem is tuti vh. 😊Gruden 2 évSzigorított?
Janek
empty taxi
több mint 9 éve
úgy ért véget a sztori, ahogy arra sajnos számítani lehetett...

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Jogos az írás, csak egy probléma van. McC még mindig iszik... kedvelem Allent ő egy nagyon jó team president, de ezt a kettősséget nem tudja feloldani, csak felemásan. Ebből lett a power struggle.Btw ez a Davis szerződés botrányos. En nem sajnálom hogy elmegy garcon meg djax mert megszolgaltak az arukat. Es nagyon jó még így is a wr corp. Cousinsszal mar mas a helyzet. Mint mondottam volt Allen tényleg egy jó TP, de egy szar GM.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Nehez megmondani, ki volt a nagyobb surmo.. de ha igazak a cikkben leirtak ("It turned out McCloughan, who signed a four-year contract, didn’t actually have full control of the roster either. He at times had his personnel decisions overruled by Allen, who sometimes pursued his own preferences and other times sided with Gruden.")
akkor inkabb Allenre tennem a voksom (plane a kamu-3 csapatos trade utan), s ugy latom a Skins-szurkolok szamara meg rosszabb idok jonnek...
www.washingtonpost.com/news/football-insider/wp/2017/03/08/redskins-gm-scot-mccloughan-has-no-role-in-current-free-agency-decision-making/?utm_term=.fda28080da40
Szerkesztette: Igor
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
felér veleGruden 2 évSzigorított?
Janek
empty taxi
több mint 9 éve
Felfüggesztett. Sajnos.Gruden 2 évSzigorított?
Janek
empty taxi
több mint 9 éve
Gruden 2 évSzigorított?
Janek

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Ian RapoportVerified account @RapSheet 6m6 minutes agoMore
The big news here is that the #Redskins placed the exclusive tag on QB Kirk Cousins. He’s not going anywhere.
több mint 9 éve
Kory Lichtensteiger retires from NFL
több mint 9 éve
Nem tudom hallottátok-e:The Washington Redskins recently signed former Seattle Seahawks and Arizona Cardinals cornerback Tharold Simon to a Reserve/Future contract.
több mint 9 éve
szerintem a cardinals egész jól áll,Palmer kb nyugger lett,de citálhatnám a Jagset is ott is van WR,RB cap... szóval azért nem csak a skins vár Kuzinra ,itt azért nem az lesz az alku,hogy vagy maradsz vagy mész a mekibe...Mondjuk Houstonban?És ezeknek a csapatoknak van legalább évi 20 millájuk 5 évig?
vagy a Jetsben?
esetleg a Cardinalsban?
Janek
sapka
Persze dobhatnak rá megint taget de azért érthető Kuzin helyzete is aki azért már közelebb van a 30 hoz érthetően akar nagy pénzt hosszabb távra és lehetőleg a legtöbbet.
több mint 9 éve
Mondjuk Houstonban?És ezeknek a csapatoknak van legalább évi 20 millájuk 5 évig?
vagy a Jetsben?
esetleg a Cardinalsban?
Janek
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Mondjuk Houstonban?vagy a Jetsben?
esetleg a Cardinalsban?