Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Albert Breer ‏@AlbertBreer
Per sources, the Redskins will be interviewing ex-Bill ass't Rob Ryan for their defensive coordinator opening.

Fel nem foghatom, hogy ez az ember hogyan merül fel még egyáltalán bármelyik csapatnál is...
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Lehet, bejön. De nagyobb a valószínűsége, hogy megint elb@szunk valamit....

több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
upsz....

 twitter.com/NFLonFOX/status/820142525121892352
apeszos
szegény McVay

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
upsz....

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 896 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem hinném, szten ott Gooffyból kell vmit kihoznia. Unokatesót meg csak megtartják vhogy.
dande
Eeeeeeeeeeeeeee Gufinak kell négy év, hogy stabil hármaska lehessen. Krönke megin robbantani akar...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
(...................)

Ja meg állítólag McVayt el akarják vinni HC-nak, hát őőőő szerintem vigyék.
sapka
őőőő.... ez bejött.
apeszos
Ebbe benne van, hogy viszi Kuzint?
sutianap
nem hinném. én sajnos azt érzem, hogy cousinsban nincs több. remélem rosszul érzem. még mindíg grossmant látom benne.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem hinném, szten ott Gooffyból kell vmit kihoznia. Unokatesót meg csak megtartják vhogy.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 896 — capitaine du château de Vienne 1487
(...................)

Ja meg állítólag McVayt el akarják vinni HC-nak, hát őőőő szerintem vigyék.
sapka
őőőő.... ez bejött.
apeszos
Ebbe benne van, hogy viszi Kuzint?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
(...................)

Ja meg állítólag McVayt el akarják vinni HC-nak, hát őőőő szerintem vigyék.
sapka
őőőő.... ez bejött.
több mint 9 éve
HNDT Washington Commanders 106
Congratulations to Sean McVay on being named head coach of the Los Angeles Rams & thank you for a great seven years:  redsk.in/2j5GelI
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Gus Bradley van ma interjún DC-nek
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
The Redskins interviewed Mike Pettine for their defensive coordinator job.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
És akkor a lejáró szerződésű elkapók maradnak? Nem is tudom, tán Garcon és/vagy DJax.. százmilliós Kuzinsz marad?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jay Gruden Fires Entire Redskins' Defensive Staff
apeszos
azt mondom nem is butaság ez,
sokkal jobb D-staffok jöhetnek most idén azonnal; SD-ből Paganóék, Jaxból Gus Bradleyék, Billsből Rex Ryanék, Denverből Wade Phillipsék
sapka
Gus Bradley érkezőben?
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Jay Gruden Fires Entire Redskins' Defensive Staff
apeszos
azt mondom nem is butaság ez,
sokkal jobb D-staffok jöhetnek most idén azonnal; SD-ből Paganóék, Jaxból Gus Bradleyék, Billsből Rex Ryanék, Denverből Wade Phillipsék

Ők tényleges elsővonalas defensive géniuszok, nagyon komoly tudással. És van egy szép offseason rengeteg lehetőséggel alkotni valami komolyat. Ez nagyon rendben van, csak sikerüljön őket meggyőzni.

Ja meg állítólag McVayt el akarják vinni HC-nak, hát őőőő szerintem vigyék.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jay Gruden Fires Entire Redskins' Defensive Staff
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 9 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Ma is lehet a Dallasnak szurkolni.
Szerintem lassan veszek valami sálat vagy ilyesmit 😊
agent T
Sá-lat, sá-lat, sá-lat! 😊
Charlie Firpo
Na jó, beismerés következik, valahonnan van egy Cowboys műanyag kulacsom 😊 Nem tudom honnan, de most kapott 24 órát a polcomon.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 576
Ma is lehet a Dallasnak szurkolni.
Szerintem lassan veszek valami sálat vagy ilyesmit 😊
agent T
Sá-lat, sá-lat, sá-lat! 😊

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
harras Arizona Cardinals 523
Ma is lehet a Dallasnak szurkolni.
Szerintem lassan veszek valami sálat vagy ilyesmit 😊
agent T
Hat akkor 😀 sajat kezben van a sorsotok
Adirotor
Nem, mert Lions - GB döntletlennel nem juthatnak be.
proki
Biztos hogy nem lesz az
Adirotor
Majd figyelj hogy kompenzálnak miközben azért a Lionsznak ne legyen esélye a WC körben 😀.
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Ma is lehet a Dallasnak szurkolni.
Szerintem lassan veszek valami sálat vagy ilyesmit 😊
agent T
Hat akkor 😀 sajat kezben van a sorsotok
Adirotor
Nem, mert Lions - GB döntletlennel nem juthatnak be.
proki
Biztos hogy nem lesz az
több mint 9 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Ma is lehet a Dallasnak szurkolni.
Szerintem lassan veszek valami sálat vagy ilyesmit 😊
agent T
Hat akkor 😀 sajat kezben van a sorsotok
Adirotor
Nem, mert Lions - GB döntletlennel nem juthatnak be.
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Ma is lehet a Dallasnak szurkolni.
Szerintem lassan veszek valami sálat vagy ilyesmit 😊
agent T
Hat akkor 😀 sajat kezben van a sorsotok
több mint 9 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Ma is lehet a Dallasnak szurkolni.
Szerintem lassan veszek valami sálat vagy ilyesmit 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jol szamolom hogy ha kikap most a Detroit akkor egy Giants elleni gyozelemmel bent vagytok a PO-ban?
Adirotor
Úgy tűnik igen.
apeszos
Egy bunda döntetlennel az utolsó héten kipiszkálnának a PO-ból.
Sok pénzt nem tennék rá. 😊
tomi-tomi
ezért mondtam, hogy úgy tűnik.