Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért az érdekelne milyen megfontolásból lőtte el az időkéréseket a harmadik negyedben...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Meg ilyen O fallal, meg ilyen bírókkal, game plannel...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
ilyen védelemmel nem lehet😕

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Amúgy nem vagyok nyelvtannáci, de ez műveltetés. 😊

MűtTette meg 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
lehet a ti meccsetek nézem 7től

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért azt se feledjétek el, hogy Landryvel olyan szerződést kötött a Jets, hogy kikötötte, hogy X meccsen egészségesnek kell lennie, ha zsozsót akar. Egyrészt.
Másrészt meg, ami komolyabb indok, hogy Ő most ha tol egy jó szezont, akkor jövőre a piacon, vagy a Jetstől brutális szerződést fog kapni, tehát idén ezért küzd. Úgyhogy nem fogja elalibizni a szezont.
De ez mondjuka Jets topikba való, itt off.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Úgy akartam írni, hogy nálunk, mert azt vágtam, hogy a Skinsnél nem műtette meg.Beki
ez jó😀
azt írtad "itt" (=redskins topicban😛), de a Jetsben😛
meglátjuk mire megy vele, gondolom a szteroidok nem segítenek rajtasapka
Nyilván a szteroidok nem segítik, de nem tenne jót a kiválása, mert vékonyka a S depth chart. 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Úgy akartam írni, hogy nálunk, mert azt vágtam, hogy a Skinsnél nem műtette meg.Beki
ez jó😀
azt írtad "itt" (=redskins topicban😛), de a Jetsben😛
meglátjuk mire megy vele, gondolom a szteroidok nem segítenek rajta

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért itt felvetődik már az orvosi stáb felelőssége is. Landry most pl vígan játszik a Jetsben. Kicsit sok itt a sérülés és a krónikus sérülékenység.Delonso_
messze van a szezon vége...
másrészt azt olvastam Landry mégis megműtötte a lábát NY-ban, amire itt nem volt hajlandó..., de messze még a végesapka
Nem tudom pontosan itt műtette-e meg a lábát, de edzéseken úgy vigyáztak rá, mint a porcelánra. 😊Beki
A Jetsben műtette meg maximum.Stez
Úgy akartam írni, hogy nálunk, mert azt vágtam, hogy a Skinsnél nem műtette meg.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért itt felvetődik már az orvosi stáb felelőssége is. Landry most pl vígan játszik a Jetsben. Kicsit sok itt a sérülés és a krónikus sérülékenység.Delonso_
messze van a szezon vége...
másrészt azt olvastam Landry mégis megműtötte a lábát NY-ban, amire itt nem volt hajlandó..., de messze még a végesapka
Nem tudom pontosan itt műtette-e meg a lábát, de edzéseken úgy vigyáztak rá, mint a porcelánra. 😊Beki
A Jetsben műtette meg maximum.

több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
előrejelzés: ma győzni fogunk!

szerk: elugrok sörért és jövök, 10 perc

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért itt felvetődik már az orvosi stáb felelőssége is. Landry most pl vígan játszik a Jetsben. Kicsit sok itt a sérülés és a krónikus sérülékenység.Delonso_
messze van a szezon vége...
másrészt azt olvastam Landry mégis megműtötte a lábát NY-ban, amire itt nem volt hajlandó..., de messze még a végesapka
Nem tudom pontosan itt műtette-e meg a lábát, de edzéseken úgy vigyáztak rá, mint a porcelánra. 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Azért itt felvetődik már az orvosi stáb felelőssége is. Landry most pl vígan játszik a Jetsben. Kicsit sok itt a sérülés és a krónikus sérülékenység.Delonso_
messze van a szezon vége...
másrészt azt olvastam Landry mégis megműtötte a lábát NY-ban, amire itt nem volt hajlandó..., de messze még a vége

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Más. Jó lenne ha a védelem felébredne a mai meccsre és az elkapók is koncentráltabbak lennének. Delonso_
Háát igen, ha ez a két csapatrész magára talál, akkor nincs félni valónk..


több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Azért itt felvetődik már az orvosi stáb felelőssége is. Landry most pl vígan játszik a Jetsben. Kicsit sok itt a sérülés és a krónikus sérülékenység.

Más. Jó lenne ha a védelem felébredne a mai meccsre és az elkapók is koncentráltabbak lennének.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Vödörrel is úgy járunk mint Landryvel. Basszus, amíg Doughty a keretben van, nem lesz normális safetynk. Megátkozza Gomest is.
több mint 13 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
nem lesz ez se egy könnyű meccs.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
S Brandon Meriweather and WR Pierre Garcon inactive for the Redskins.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
És mennyi az engedett yard?
Bjoca
https://static.www.nfl.com/image/upload/v1554321393/league/nvfr7ogywskqrfaiu38m.png
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

itt; mondjuk a cincinnati D rosszabb😊, meg O is
bárcsak ezen múlna...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Bjoca 305 — Redskins fan
A D-t nem tudom hanyadik, de 60+ bekapott ponttal gyanítom a lista másik vége felé van. nexion218
 www.nfl.com/standings?category=league&season=2012-REG&split=Overall&sort=OVERALL_PTS_AGAINST&order=desc&colSel=7 Parancsolj 😉Wyatt
az az igazság, hogy a D csak 49 pontot kapott (63-14), de ez a statisztika az összes bekapott pontot mutatja, persze ez ok, meg mérvadó, de Wyatt azért a kérdésre nem válaszoltál😛sapka
És mennyi az engedett yard?
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
A D-t nem tudom hanyadik, de 60+ bekapott ponttal gyanítom a lista másik vége felé van. nexion218
 www.nfl.com/standings?category=league&season=2012-REG&split=Overall&sort=OVERALL_PTS_AGAINST&order=desc&colSel=7 Parancsolj 😉Wyatt
az az igazság, hogy a D csak 49 pontot kapott (63-14), de ez a statisztika az összes bekapott pontot mutatja, persze ez ok, meg mérvadó, de Wyatt azért a kérdésre nem válaszoltál😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Shanahan kinyilatkoztatta,
hogy Garcon doubtful, Josh Wilson probable, Meriweather questionable
aztán mindenki szorozza ki, hogy ez mit jelent😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen, Wilson hivatalosan egy fejsérülés miatt kérdőjeles (volt egy oldalvonal melletti szerelése, akkor történt). Garcon persze jó lenne, ha játszana, de én a D-t jelenleg jobban féltem... Most olvastam, hogy eddig a legtöbb pontot szerző offense a miénk, még úgy is, hogy Garcon csak az egyik meccsen játszott. A D-t nem tudom hanyadik, de 60+ bekapott ponttal gyanítom a lista másik vége felé van. Amúgy ha jól emlékszem a Vödör már "edzeget", nem lenne rossz, ha lassan játszana is! Viszzatérve picit a Kerrigan helycserére, simán el tudom képzelni, hogy mindkét oldalon játszatják majd, mert előszezonban is volt, hogy helyet cseréltek Orakpo-val, bár mint kiderült akkor is azért, hogy kíméljék Orakpo sérült oldalát....nexion218
https://static.www.nfl.com/image/upload/v1554321393/league/nvfr7ogywskqrfaiu38m.png
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.
Parancsolj 😉

több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Igen, Wilson hivatalosan egy fejsérülés miatt kérdőjeles (volt egy oldalvonal melletti szerelése, akkor történt). Garcon persze jó lenne, ha játszana, de én a D-t jelenleg jobban féltem... Most olvastam, hogy eddig a legtöbb pontot szerző offense a miénk, még úgy is, hogy Garcon csak az egyik meccsen játszott. A D-t nem tudom hanyadik, de 60+ bekapott ponttal gyanítom a lista másik vége felé van. Amúgy ha jól emlékszem a Vödör már "edzeget", nem lenne rossz, ha lassan játszana is! Viszzatérve picit a Kerrigan helycserére, simán el tudom képzelni, hogy mindkét oldalon játszatják majd, mert előszezonban is volt, hogy helyet cseréltek Orakpo-val, bár mint kiderült akkor is azért, hogy kíméljék Orakpo sérült oldalát....

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mivel Jenkins Carriker cseréje, valószínű hogy előrelép. Nekem nagy kedvencem, csakúgy mint Gomes, második éves playa, abból az eresztésből nem nagyon kellett csalódnom senkiben még. Benne sem fogok. Jenkins bal oldali DE, eltolni nem nagyon tudják, általában duplázzák, így sacket nem mostanában fog elérni, de nyomni nagyon tud, rátolja a guardot a QB-ra, ami nem kis teljesítmény, tekintve hogy a tackle is kapaszkodik bele erősen.