Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 13 éve
Te figyumá'! 😉 Nem akarok szőrszálhasogatónak tűnni, de én egy árva szót nem szóltam a büntikről, csak csodálkoztam, hogy nem lett belőle komoly (térd)sérülés.Az a csoda, hogy nem szakadt szanaszét Davis térde....nexion218A szabályok lehetővé teszik, bár valóban szép, csak kemény... még ha azt is mondjuk, hogy védtelen volt, akkor is vállal ütközték le, ami szabályos... legalábbis, ahogy én tudom. Szóval nem látom okát a büntiknek ilyen esetekben... kivéve ha belesérül az aki kapja...Collapo
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Morgan Trent-ről írhatna valaki némi infót a topikunkba.szívesen segítenék, de még nem láttam játszani, az elején elkaszálták
Eléggé ráálltunk a kidobott Redskins CB-kre úgy néz ki.
Barnes után most egy újabb.Bazzani
szerk. Worthington, és White jött fel a rosterre (Carriker+Orakpo helyett)
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Morgan Trent-ről írhatna valaki némi infót a topikunkba.Eléggé ráálltunk a kidobott Redskins CB-kre úgy néz ki.
Barnes után most egy újabb.
több mint 13 éve
akkor utólag megkaphatja a pénzbüntetést/eltiltást... szabálykönyv szerint ez akkor is belefért... de tartom, hogy azért vigyázni lehet a másikra szereléskor is...bele is sérült...(és kérdéses a játéka a week 3ra)Az a csoda, hogy nem szakadt szanaszét Davis térde....nexion218A szabályok lehetővé teszik, bár valóban szép, csak kemény... még ha azt is mondjuk, hogy védtelen volt, akkor is vállal ütközték le, ami szabályos... legalábbis, ahogy én tudom. Szóval nem látom okát a büntiknek ilyen esetekben... kivéve ha belesérül az aki kapja...Collapo
sapka
Alkarral kitámasztva? ... inkább utcai bunyó jellege van az egésznek.Én nem láttam a kitámasztott alkart, de mint említettem nyugodtan lehet belőle eltiltás... volt már ilyenre példa...
Bjoca

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Alkarral kitámasztva? ... inkább utcai bunyó jellege van az egésznek.Az a csoda, hogy nem szakadt szanaszét Davis térde....nexion218A szabályok lehetővé teszik, bár valóban szép, csak kemény... még ha azt is mondjuk, hogy védtelen volt, akkor is vállal ütközték le, ami szabályos... legalábbis, ahogy én tudom. Szóval nem látom okát a büntiknek ilyen esetekben... kivéve ha belesérül az aki kapja...Collapo
több mint 13 éve
bele is sérült...(és kérdéses a játéka a week 3ra)Az a csoda, hogy nem szakadt szanaszét Davis térde....nexion218A szabályok lehetővé teszik, bár valóban szép, csak kemény... még ha azt is mondjuk, hogy védtelen volt, akkor is vállal ütközték le, ami szabályos... legalábbis, ahogy én tudom. Szóval nem látom okát a büntiknek ilyen esetekben... kivéve ha belesérül az aki kapja...Collapo
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Az a csoda, hogy nem szakadt szanaszét Davis térde....nexion218A szabályok lehetővé teszik, bár valóban szép, csak kemény... még ha azt is mondjuk, hogy védtelen volt, akkor is vállal ütközték le, ami szabályos... legalábbis, ahogy én tudom. Szóval nem látom okát a büntiknek ilyen esetekben... kivéve ha belesérül az aki kapja...

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Az a csoda, hogy nem szakadt szanaszét Davis térde....
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Shany (többek közt) ezt is reklamálja:Morgan nem kap büntetést Finnegan miatt.
több mint 13 éve
igen-igenCarriker egész pontosan torn quad-dal hagyja ki a szezont
Orakpo pedig a tavalyi sérülésére sérült rá...
jó hír, hogy Carrikernek 2012re nincs garantált pénze a 4 éves 20 milliós szerződéséből; Jenkins+Golston, ez szép lesz
(szerintem a meccsen Jackson nem volt rossz)
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Brian Orakpo, Adam Carriker out for season with injurynfl.com
Carriker is.
több mint 13 éve
Attól függ kinekOrakpo out for season 😮 😕Ez asszem nem jelent semmi jót.Petikievak01
"The linebacker tore his left pec muscle, coach Mike Shanahan said."MarioAna
több mint 13 éve
Orakpo out for season 😮 😕Ez asszem nem jelent semmi jót.
"The linebacker tore his left pec muscle, coach Mike Shanahan said."MarioAna
több mint 13 éve
Orakpo out for season 😮 😕kerrigan vadállat szezonra fel!
"The linebacker tore his left pec muscle, coach Mike Shanahan said."MarioAna
elsőre is látszott h vmi nagy gebasz van sajnos orakpoval... 😕
több mint 13 éve
MarioAna
1 997
Orakpo out for season 😮 😕"The linebacker tore his left pec muscle, coach Mike Shanahan said."
plusz ráadásként Carriker is szakított valamit.
Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
nem azt mondom hogy ne legyél dühös , én se örülök neki , de attól függetlenül szerintem nem volt csalás. jobb volt a rams . Nekem ez a véleményem. Nem lehet minden meccset megnyerni. Mind 2 csapat kapott hideget, meleget a bíróktól. Mi jöttünk ki rosszul a meccsből. Majd jővőhéten talán Garconnal jobbak leszünk. Én már annak is örülök hogy Griffin állja a helyét az NFl-ben.tök mind1 mi volt. Semmin se változtat a felesleges szájtépés. Azért nem csak a redskinst sújtotta a bírók balfaszsága . a Steven jackson féle Futott Td is csúnya volt aztán még rátoltak egy unsportsmanlikeot is . úgyhogy az ilyesmiről se feletkezzünk meg.Petikievak01Ez a topic azért van, hogy tépjük a szánkat. Az értő olvasást pedig vedd át még egyszer. Sapka is, én is leírtuk, hogy mindkét oldalra tévedtek a bírók. Hogy ezt ki hogyan nevezi, vérmérséklet kérdése. Én balfaszságnak, sapka csalásnak. Ha mi nyerünk, a Rams topicban menne a "szájtépés". De mivel kikaptunk, az had ne örüljünk már.apeszos
több mint 13 éve
tök mind1 mi volt. Semmin se változtat a felesleges szájtépés. Azért nem csak a redskinst sújtotta a bírók balfaszsága . a Steven jackson féle Futott Td is csúnya volt aztán még rátoltak egy unsportsmanlikeot is . úgyhogy az ilyesmiről se feletkezzünk meg.Petikievak01Ez a topic azért van, hogy tépjük a szánkat. Az értő olvasást pedig vedd át még egyszer. Sapka is, én is leírtuk, hogy mindkét oldalra tévedtek a bírók. Hogy ezt ki hogyan nevezi, vérmérséklet kérdése. Én balfaszságnak, sapka csalásnak. Ha mi nyerünk, a Rams topicban menne a "szájtépés". De mivel kikaptunk, az had ne örüljünk már.
több mint 13 éve
tök mind1 mi volt. Semmin se változtat a felesleges szájtépés. Azért nem csak a redskinst sújtotta a bírók balfaszsága . A Steven Jackson féle futott TD is csúnya volt aztán még rátoltak egy unsportsmanlikeot is . úgyhogy az ilyesmiről se feledkezzünk meg.Petikievak01te elolvastad amit én írtam?
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
tök mind1 mi volt. Semmin se változtat a felesleges szájtépés. Azért nem csak a redskinst sújtotta a bírók balfaszsága . a Steven jackson féle Futott Td is csúnya volt aztán még rátoltak egy unsportsmanlikeot is . úgyhogy az ilyesmiről se feletkezzünk meg.
több mint 13 éve
igen, egyszer idelejtett egyszer pedig oda...aludtam egyet a meccsre, továbbra is úgy gondolom el lett csalva az egész; az utolsó 5 percben miket néztek el azt nem lehet leírni röviden...; és dehogy volt ez Morgan hülyesége! A bírók olyan feszült légkört teremtettek, hogy az ő agya is eldurrant; mint ahogy pl Ojinakka 10 msp túl late hite Fletcheren (semmi zászló), vagy ahogy Dahl belelapította ok nélkül időn túl Hallt a földbe... (semmi zászló)tegyuk hozza gyorsan, hogy ket szabalyos TD-t pedig tolunk vettek el.Nem csak erre lejtett a Dome....FBKrisz
nem Morganen ment el a meccs, jól játszott
Robinsonon inkább kiesett a kezéből a labda😊😊, na az szép volt
vagy a védelem, aki ennyi momentumot adott Bradfordnak, tavaly 10 pontot kaptak...sapka
másrészt, mutass egy videót ahol befért az első TD-nél a WR másik lába is😛
másrészt 2.0, Fisher megchallengelte amit nem lehet és semmi büntit nem kaptatok, talán az más lett volna ha befér még 15 yard, és nem kell az órasiettetős duma, ti támadhattatok.
ettől függetlenül, pl. nagyon szembetűnő volt a redskinsnek fújt kilépős late hit Griffinen, vagy semmi holdingot nem fújtak senkire, ez odavissza nem ment, stb.
nagyon sok hiba volt, de amennyire lejtett nekünk az első felében, azt bőven visszakaptátok a másodikban.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
aludtam egyet a meccsre, továbbra is úgy gondolom el lett csalva az egész; az utolsó 5 percben miket néztek el azt nem lehet leírni röviden...; és dehogy volt ez Morgan hülyesége! A bírók olyan feszült légkört teremtettek, hogy az ő agya is eldurrant; mint ahogy pl Ojinakka 10 msp túl late hite Fletcheren (semmi zászló), vagy ahogy Dahl belelapította ok nélkül időn túl Hallt a földbe... (semmi zászló)tegyuk hozza gyorsan, hogy ket szabalyos TD-t pedig tolunk vettek el.Nem csak erre lejtett a Dome....
nem Morganen ment el a meccs, jól játszott
Robinsonon inkább kiesett a kezéből a labda😊😊, na az szép volt
vagy a védelem, aki ennyi momentumot adott Bradfordnak, tavaly 10 pontot kaptak...
kristof: nemrég betettem a snap számokat...!!sapka
'I BELIEVE'
több mint 13 éve
csak tippelni tudok:kristof: nemrég betettem a snap számokat...!!sapkamegvan, köszi 😕 valami ötlet, hogy miért van ennyire mellőzve? a preseasont még Garcon párjaként kezdte :kristof
ahhoz képest mennyire fizikálisnak kéne lennie (magasság-tömeg), sokkal rosszabbul blokkol Morgannél (ezért is van hatalmas szükség Garconra, nagyon jól blokkol), mert a Qb-futás, screen, bubblek, ha nem tudja ezt (kizárni a cornert) akkor nem kerülhet oda. De azt gondolom ezért is nem 2. WR Moss.
A mostani Td-je szép volt, de kb. néhai mélységi célpont.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
kristof: nemrég betettem a snap számokat...!!sapkamegvan, köszi 😕 valami ötlet, hogy miért van ennyire mellőzve? a preseasont még Garcon párjaként kezdte :\
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
aludtam egyet a meccsre, továbbra is úgy gondolom el lett csalva az egész; az utolsó 5 percben miket néztek el azt nem lehet leírni röviden...; és dehogy volt ez Morgan hülyesége! A bírók olyan feszült légkört teremtettek, hogy az ő agya is eldurrant; mint ahogy pl Ojinakka 10 msp túl late hite Fletcheren (semmi zászló), vagy ahogy Dahl belelapította ok nélkül időn túl Hallt a földbe... (semmi zászló)nem Morganen ment el a meccs, jól játszott
Robinsonon inkább kiesett a kezéből a labda😊😊, na az szép volt
vagy a védelem, aki ennyi momentumot adott Bradfordnak, tavaly 10 pontot kaptak...
kristof: nemrég betettem a snap számokat...!!
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Mondjuk zárójelben megjegyzem, hogy Edelman a rühellt csapat játékosának neveWyatt😊
Szereti az a lényeg...
