Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Miért?jjncaa
Természetesen fontos mit játszott, mit tud/tanult igazából egy QB, mikor odakerül egy nfl csapathoz. És hozzávetőlegesen két út létezik, vagy írnak neki egy egész playbookot, vagy megtanul egy rendszert. Ez kb. egy offseason programja, utána jönnek majd a gameplanek, ha elindul a szezon. Több út van itt is; nagyon általánosan építenek az ellenfél gyengéire+saját erősségek. Eddig még semmit sem mondtam😊.
De megnézve a meccset, volt egy drive, az első; ami rendkívüli volt a többihez képest. Ez a kedvenc momentumom a meccsből elég sokszor megnéztem. És a cikk is ezt emeli ki; sőt csak ezzel foglalkozik😀.
Tavaly azért tudtak nyerni ellenünk sokan (és ezt nem tudom elégszer hangsúlyozni), mert feltöltötték legalább 8 emberrel a boxot, és Grossman nem tudta így megnyerni a meccset.
Szerintem teljesen logikus volt hogy a Saints is ezzel próbálkozott eleinte, sőt... +rookie QB+Dome (Harper nagyon sokszor zárkózott fel oda). Szóval ehhez idomították az első pár driveot, amely elég sikeresen zárult (+Garcon megmozdulása). Ezt megelőzendő a nem túl gyors, több igazából mikekal felálló saints lb sort egyszerű screen+bubble+qb optionnel bizonytalanították el. Természetesen shotgunból a blitzek/nyomás miatt. Igen adta magát mert játszott is ilyesmit collegeban RGIII. Sőt erre a spread rendszerre építettek. DE úgy gondolom, ez nem volt egy egyszerű copy-paste, sőt ezen kívül a második negyedtől főként center alól játszott. Tovább megyek, inkább csak imitálták ezt, hogy gondolják csak azt egy 'egyszerű' spreadet fognak egész meccsen futtatni. Azt gondolom emiatt is tudott RG egész meccsen eredményes lenni, ügyesen váltogatták a stílusokat+ ültek a playhívások+saints secondary sem volt az igazi.
Az a kérdésem ehhez a koncepcióhoz mi köze Brilesnek? Az ő playbookjával verték meg a Saintset? Melyik meccsen? Egy 'fél'drive és real hero of Washington’s offensive success?
Kötve hiszem.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 110 — no es importante
Miért?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Ezért fogok Skins meccseket nézni idén
 www.grantland.com/blog/the-triangle/post/_/id/36841/back-to-school-how-mike-shanahan-is-using-rg3s-college-offense-with-the-redskinsjjncaa
ez egy jó, igényes írás, de ez egy méretes ökörség:
The real hero of Washington’s offensive success wasn’t Kyle or Mike Shanahan. In fact, he isn’t even on the staff. It was Art Briles, Griffin’s college coach at Baylor, and, based on what the Redskins showed in Week 1, the team’s de facto co–game planner along with Washington’s head coach.
szerintem nem is szükséges magyarázni miért

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 110 — no es importante
Ezért fogok Skins meccseket nézni idén
 www.grantland.com/blog/the-triangle/post/_/id/36841/back-to-school-how-mike-shanahan-is-using-rg3s-college-offense-with-the-redskins


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Számomra nem kérdés, hogy meglesz a meccs, úgy számoltam 20-23 pont már elég, mert ha valamennyire betliznek is a támadók a védelem képes lehozni a meccset.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azt meg megint csak nem hiszem, hogy a Rams védelem sokkal jobb lenne, mint a szenteké. Akkorát nem fejlődött tavaly óta, és Rexy is megverte őket tavaly. Kemény meccs lesz, nem biztos hogy be tudjuk húzni. Kíváncsi leszek Rocky-ra...apeszos
Kolléga Ön melyik meccset nézte legutóbb?😛 Ez a Saints védelem ezzel a koncepcióval és emberanyaggal, passz ellen liga alsó harmada. (futás ellen elméletileg sokkal jobb, főleg a front sevent lenne nehéz megverni futással, Bunkley, Jordan, Lofton, Haw. mindmind sokkal inkább runstopper)
Másrészről Ramsék 30pont alatt tartották Staffordékat; és Finnegan elég jó volt pl. Megatron ellen. És van nem rossz passrushuk is.
sapka
Szerintem jó meccset néztem kolléga. Az az érzésem ezzel a game plane-el más védelmet is gallyra tett volna Shanahan, nem csak a Szentekét. Bár okosabbak csak a meccs után leszünk, szerintem Megatronnak is lehet rossz napja, mint ahogy Finnegannek is jó. De ő sem lehet ott mindenütt, és (hál' istennek) most jóval több kompetens célpontja van RG-nek, mint volt tavaly Rexynek. A passrush ellen tavaly sem volt rossz az O line, idén úgy látom (minden rossz érzésünk ellenére) javult is. Ez is benne lehet a pakliban azért. Mindezek ellenére kaphatunk a pofánkra, nem kétlem, viszont Bradford kemény nap elé fog nézni, nyomás alatt elég pontatlan, ezért vagyok optimistább mint a Saints meccs előtt. Steven Jacksontól jobban tartok.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Azt meg megint csak nem hiszem, hogy a Rams védelem sokkal jobb lenne, mint a szenteké. Akkorát nem fejlődött tavaly óta, és Rexy is megverte őket tavaly. Kemény meccs lesz, nem biztos hogy be tudjuk húzni. Kíváncsi leszek Rocky-ra...apeszos
Kolléga Ön melyik meccset nézte legutóbb?😛 Ez a Saints védelem ezzel a koncepcióval és emberanyaggal, passz ellen liga alsó harmada. (futás ellen elméletileg sokkal jobb, főleg a front sevent lenne nehéz megverni futással, Bunkley, Jordan, Lofton, Haw. mindmind sokkal inkább runstopper)
Másrészről Ramsék 30pont alatt tartották Staffordékat; és Finnegan elég jó volt pl. Megatron ellen. És van nem rossz passrushuk is.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nose tackle Delvin Johnson was signed to the Redskins' practice squad
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Rocky McIntosh? Nem tudtam, hogy Kos lett... Amúgy nekünk hivatalosan mi is volt a bajunk vele? Már nem emlékszem, csak arra, hogy ígéretes LB-ként kezdte a dolgot...nexion218
Nem illett a sémába, és év végére el is hagyta magát kicsit.
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Rocky McIntosh? Nem tudtam, hogy Kos lett... Amúgy nekünk hivatalosan mi is volt a bajunk vele? Már nem emlékszem, csak arra, hogy ígéretes LB-ként kezdte a dolgot...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Tenorx tette be az NFL csevegőbe:

Race for Rookie of the Year

1. Robert Griffin III, QB, WAS (+4.0)

It’s the hardest position to play and RG3 made it look easy for a rookie. With an offensive line that protected him, Griffin made all the right decisions in having an Accuracy Percentage of 88% (best of the week in the entire NFL).
apeszos
csak az a baj, hogy ez nem igaz!!
72% körüli volt a tényleges pontossága, csak szeretik levonni a sack-fumble stb. 'ügyetlenségeket' és csak a ténylegesen eldobott labdákat nézték, nem mondom, hogy ez a 88% kevés, de nem is annyira rendkívüli.
Másrészről meg mi értelme ezeknek az unorthodox mértékeknek? (ha ezt fel sem tűntetik mellette?!)
de a70% feletti pontosság, tényleg nagyon jó
kíváncsi leszek St Louis ellen, hogy fog játszani, ott kicsit komolyabb a védelem, bár a támadósoruk nem olyan erős, mint a szenteknek.

Sundberg pedig visszahozhatós IR-re került
sapka
Szőrszálhasogatás.. 😀 Gondolom a többieknél is levonták. Nem hinném, hogy az egyiknél igen csak azért hogy jobb eredménye legyen. Azt meg megint csak nem hiszem, hogy a Rams védelem sokkal jobb lenne, mint a szenteké. Akkorát nem fejlődött tavaly óta, és Rexy is megverte őket tavaly. Kemény meccs lesz, nem biztos hogy be tudjuk húzni. Kíváncsi leszek Rocky-ra...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Tenorx tette be az NFL csevegőbe:

Race for Rookie of the Year

1. Robert Griffin III, QB, WAS (+4.0)

It’s the hardest position to play and RG3 made it look easy for a rookie. With an offensive line that protected him, Griffin made all the right decisions in having an Accuracy Percentage of 88% (best of the week in the entire NFL).
apeszos
csak az a baj, hogy ez nem igaz!!
72% körüli volt a tényleges pontossága, csak szeretik levonni a sack-fumble stb. 'ügyetlenségeket' és csak a ténylegesen eldobott labdákat nézték, nem mondom, hogy ez a 88% kevés, de nem is annyira rendkívüli.
Másrészről meg mi értelme ezeknek az unorthodox mértékeknek? (ha ezt fel sem tűntetik mellette?!)
de a70% feletti pontosság, tényleg nagyon jó
kíváncsi leszek St Louis ellen, hogy fog játszani, ott kicsit komolyabb a védelem, bár a támadósoruk nem olyan erős, mint a szenteknek.

Sundberg pedig visszahozhatós IR-re került

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Hát meg azért Griffin-re van miért hype-olni... Szegény Tebow-ra a legigazabb jelző, amit hallottam/olvastam az a "throwing fullback" volt, csak próbálnak QB-t játszatni vele... 😀 Griffin pedig ténylegesen QB és az eddig látottak alapján abból is a jobbféle! Ennek ellenére csatlakozom, hogy jobb neki/nekünk a hype nélkül.Írjanak csak arról, hogy jó játékkal nyeri a meccseket, nem ilyen bulvárszarságról!

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Tenorx tette be az NFL csevegőbe:

Race for Rookie of the Year

1. Robert Griffin III, QB, WAS (+4.0)

It’s the hardest position to play and RG3 made it look easy for a rookie. With an offensive line that protected him, Griffin made all the right decisions in having an Accuracy Percentage of 88% (best of the week in the entire NFL).
Azért offseason ide, morális tartás oda, a Saints ellen a Superdome-ban ez nem kis dolog.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem nagyon szeretem ezt a hypot, Tebownak sem jött be. Bár Griffinnél lehet hogy lesz mire. Viszont mint minden ilyen, ki fogja termelni az ellendrukkereket is. A Griffining meg azért nem tetszik, mert ez azt jelenti, hogy előtte ütést kapott...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Javarris Williams RB practice squad.
Kansas City Chiefs (2009)
Seattle Seahawks (2010)
Houston Texans (2011–2012)
Dallas Cowboys (2012)

Sundberg IR

Redskins released running back Antwon Bailey, fullback Robert Hughes and defensive lineman Jason Shirley from the team’s practice squad.
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Hejhó, írjatok már a Griffiningról, mert hogy a Tebowingnak már lecsó 😊
A Griffining, mikor az ember a földön ül, és a két mutatóujjával az évre mutat.. 😊))

 misterirrelevant.com/index.php/2012/09/10/griffining-rgiii-robert-griffin-iii-pose/

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
Elég jó volt RGIII!
Most néztem a TD-ket...Grat.(és Ő hozzá is)
😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
A Redskins leigazolta Eric Kettani fullback-et (ex-Patriots) (Boston Herald)Gogo
csak a practice squadba került

de Redskins will sign LS Justin Snow.
Snow will take the place of Nick Sundberg, who kept snapping despite a broken arm in Week 1.
ex-indianapolisi LS, 35 éves

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
A Redskins leigazolta Eric Kettani fullback-et (ex-Patriots) (Boston Herald)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
carragher 48
pár kép a Wp oldaláról:
 www.washingtonpost.com/sports/washington-vs-new-orleans/2012/09/09/e9fd5be0-fa8f-11e1-ab03-6dd8b366b547_gallery.html#photo=17
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Csak kicsit. Úgy egy évre kiszállt. Nálunk kit neveztek meg az IR listán? Brown?apeszos
Reserve List:
93 Kentwan Balmer DE (Left Squad)
48 Jordan Bernstine SS (IR)
45 Dorson Boyce FB (IR)
77 Jammal Brown OT (PUP)
38 Tristan Davis RB (IR)
17 Darius Hanks WR (IR)
34 Tanard Jackson FS (eltiltva)
25 Chase Minnifield CB (IR)
95 Chris Neild NT (IR)
Brown PUPon van, azt hiszem a 6. hét körül le lehet venni róla, ha szükség van rá, de úgy látom egyelőre nincs

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ő lehet hogy fog még. Én csak a tolókocsim küllőit számolgatnám, egy ilyen után.
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Az öreg nyilatkozott Garcon sérüléséről, bogozd ki😉:
"It's kind of like when you have turf toe, but it's not the toe,"

és leigazoltuk FS Jordan Pughot, Panthers 2010es 6. körös, gondolom nem véletlen nem volt eddig csapata, spec. teamer max

és Bernstinenek elszakadt az ACLje MCLje és PCLje, gondolom ez súlyosnak számítsapka
Csak kicsit. Úgy egy évre kiszállt. Nálunk kit neveztek meg az IR listán? Brown?apeszos
Egyáltalán fog még ezek után játszani? Lényegében csak a csont meg a porc maradt meg a térdéből...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az öreg nyilatkozott Garcon sérüléséről, bogozd ki😉:
"It's kind of like when you have turf toe, but it's not the toe,"

és leigazoltuk FS Jordan Pughot, Panthers 2010es 6. körös, gondolom nem véletlen nem volt eddig csapata, spec. teamer max

és Bernstinenek elszakadt az ACLje MCLje és PCLje, gondolom ez súlyosnak számítsapka
Csak kicsit. Úgy egy évre kiszállt. Nálunk kit neveztek meg az IR listán? Brown?