Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mindegy mi lesz ennek a meccsnek az eredménye, asszem elégedett leszek. Van fény az alagút végén.
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
beszarás ez az RG gyerek 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Redskins declared QB Rex Grossman, WR Dezmon Briscoe, CB Crezdon Butler, S Brandon Meriweather, OLs Josh LeRibeus and Adam Gettis, and NT Chris Baker inactive for Week 1.
Rookie Kirk Cousins will be the No. 2 quarterback
jó hogy itt van Butler...sapka
LeRibeus? Gettis? De fasza. A sváb is végignyomja akkor? Kíváncsi leszek..

Mondjuk Cousinsal egyetértek. Az lesz mint a pre-ben? Második félidő=Cousins? 😀 😀apeszos
most ugrott be, hogy az aktív roster 45 fős max, de azért érdekes lesz az O line depth... 2 cserével
a Dline rotáció sem lesz kutya, és nem értem a Briscoe-Robinson cserét...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Tudunk ajánlani. C.Griffin, Doughty.. Ingyen is mehetne.
több mint 13 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Szerintem vele se, de ezt már megtárgyaltuk egyszer 😀 Ő nagyon nagy érvágás...meg Hicks is az ( de lehet, hogy csak én bírom annyira 😀 )
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 042 — zászló zászló szív
Nálunk meg nincs Greer, Ivory, Hicks és Walker...Tocy
Nos, Greer nélkül annyira nem fényes a sec...

több mint 13 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Nálunk meg nincs Greer, Ivory, Hicks és Walker...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins declared QB Rex Grossman, WR Dezmon Briscoe, CB Crezdon Butler, S Brandon Meriweather, OLs Josh LeRibeus and Adam Gettis, and NT Chris Baker inactive for Week 1.
Rookie Kirk Cousins will be the No. 2 quarterback
jó hogy itt van Butler...sapka
LeRibeus? Gettis? De fasza. A sváb is végignyomja akkor? Kíváncsi leszek..

Mondjuk Cousinsal egyetértek. Az lesz mint a pre-ben? Második félidő=Cousins? 😀 😀
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Redskins declared QB Rex Grossman, WR Dezmon Briscoe, CB Crezdon Butler, S Brandon Meriweather, OLs Josh LeRibeus and Adam Gettis, and NT Chris Baker inactive for Week 1.
Rookie Kirk Cousins will be the No. 2 quarterback
jó hogy itt van Butler...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
...és egy nagy pontszámú mérkőzés nem biztos, hogy az újonc irányítónak kedvez...
Gyurma Pappa
igen, de ezzel csak az a baj, hogy nem nagyon láttam az utóbbi időben Breeseket 10 pont alatt😊
de írtam korábban, az lesz a kérdés, hogy tud-e annyira erős passzjátékot hozni Griff. mint Newton és ha nem tudnak majd ellenünk tisztán (vagy akárhogyan) force the passt játszani túltöltött boxszal akkor van esély, ha erre (még) nem képes, akkor mindegy is. 8-9 ember ellen nem tudunk futni (egyelőre).

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem sok front 7 tudta kivenni Sprolest a játékból, tavaly igazán komolyan csak a 9ersnek sikerült korlátoznia őt, de még ott is csinált egy viszonylag hosszú elkapott TD-t. A boxon belül inkább Thomas-Ingram párostól kell félni, Thomas hatalmas formában játszott a preseasonben és a TC-ben is, Ingram kevésbé, de tőle nem is várunk 5-ös futó átlagot.

Bírom RGIII-at, de a Superdome-ban, rookie irányítóknak, nem szokott nagyon menni, és nem tudom milyen lesz a védelem, de az biztos, hogy Brees harapni fog, és egy nagy pontszámú mérkőzés nem biztos, hogy az újonc irányítónak kedvez.

De annyira sötét ló most a csapat, nem tudjuk, hogy mennyit ér Carmicheal Jr., mint OC Payton nélkül, annak ellenére sem, hogy tavaly az idény második felében, ő hívta a playeket már, akkor is, amikor Payton egészséges volt. Nem mernék tippelni a végeredményre, de még a végkimenetelre sem, egyszerűen vakon vagyunk, főleg a védelemmel kapcsolatban, a kezdők, egyben, pontosan 0 drive-ot nyomtak le az előszezonban. Gyurma Pappa
Ennyi a különbség. Én viszont sejtem mennyit várhatunk Kyletól. 😀
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 042 — zászló zászló szív
kíváncsi leszek hogy fogjuk Sprolest kivenni a játékbólsapka
Nagyob remélem, hogy a front 7 elég lesz hozzá. Nem szeretném, ha Hall vagy Doughty open field tackle-jeiben kellene bíznunk...

Amúgy igen, Dougthy tényleg beférne a tavalyi Tampa secondary-be backupnak, csak az a gáz, hogy nálunk úgy néz ki ő lesz a kezdő... 😀nexion218
Nem sok front 7 tudta kivenni Sprolest a játékból, tavaly igazán komolyan csak a 9ersnek sikerült korlátoznia őt, de még ott is csinált egy viszonylag hosszú elkapott TD-t. A boxon belül inkább Thomas-Ingram párostól kell félni, Thomas hatalmas formában játszott a preseasonben és a TC-ben is, Ingram kevésbé, de tőle nem is várunk 5-ös futó átlagot.

Bírom RGIII-at, de a Superdome-ban, rookie irányítóknak, nem szokott nagyon menni, és nem tudom milyen lesz a védelem, de az biztos, hogy Brees harapni fog, és egy nagy pontszámú mérkőzés nem biztos, hogy az újonc irányítónak kedvez.

De annyira sötét ló most a csapat, nem tudjuk, hogy mennyit ér Carmicheal Jr., mint OC Payton nélkül, annak ellenére sem, hogy tavaly az idény második felében, ő hívta a playeket már, akkor is, amikor Payton egészséges volt. Nem mernék tippelni a végeredményre, de még a végkimenetelre sem, egyszerűen vakon vagyunk, főleg a védelemmel kapcsolatban, a kezdők, egyben, pontosan 0 drive-ot nyomtak le az előszezonban.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez elég nehéz választás. Tiszta lottó.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
kíváncsi leszek hogy fogjuk Sprolest kivenni a játékbólsapka
Nagyob remélem, hogy a front 7 elég lesz hozzá. Nem szeretném, ha Hall vagy Doughty open field tackle-jeiben kellene bíznunk...

Amúgy igen, Dougthy tényleg beférne a tavalyi Tampa secondary-be backupnak, csak az a gáz, hogy nálunk úgy néz ki ő lesz a kezdő... 😀nexion218
Na akkor én ott fejezem be a meccsnézést.apeszos
kéne tippjáték kin szopunk több yardot Griffin/Dougthy 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
kíváncsi leszek hogy fogjuk Sprolest kivenni a játékbólsapka
Nagyob remélem, hogy a front 7 elég lesz hozzá. Nem szeretném, ha Hall vagy Doughty open field tackle-jeiben kellene bíznunk...

Amúgy igen, Dougthy tényleg beférne a tavalyi Tampa secondary-be backupnak, csak az a gáz, hogy nálunk úgy néz ki ő lesz a kezdő... 😀nexion218
Na akkor én ott fejezem be a meccsnézést.
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
kíváncsi leszek hogy fogjuk Sprolest kivenni a játékbólsapka
Nagyob remélem, hogy a front 7 elég lesz hozzá. Nem szeretném, ha Hall vagy Doughty open field tackle-jeiben kellene bíznunk...

Amúgy igen, Dougthy tényleg beférne a tavalyi Tampa secondary-be backupnak, csak az a gáz, hogy nálunk úgy néz ki ő lesz a kezdő... 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Dan Hellie reports rookie Alfred Morris will start at running back for the Redskins
sapka
kösz az infót, össze is kapartam FA-ként gyorsan fantasy-ban, így egy kicsit Redskins fan leszek a Szentek ellen! 😀
Medvepapa
azt azért nem hiszem, hogy sok pontot fog hozni, bár preben volt egy 7,8y átlagos meccse😊, nem ma lesz az ismétlés

nexion:
Cornerback (7): Ronde Barber, Aqib Talib, E.J. Biggers, Myron Lewis, Elbert Mack, D.J. Johnson, Anthony Gaitor
Safety (5): Sean Jones, Cody Grimm, Larry Asante, Corey Lynch, Devin Holland
ez a tavalyi Buc.s secondary, nem feltétlen mondanám erősnek, Doughty nagyon simán beférne backupnak ide is, és azért remélem nagyobb nyomást fognak tudni produkálni, még egy gondolat; kíváncsi leszek hogy fogjuk Sprolest kivenni a játékból

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 429
Dan Hellie reports rookie Alfred Morris will start at running back for the Redskins
sapka
kösz az infót, össze is kapartam FA-ként gyorsan fantasy-ban, így egy kicsit Redskins fan leszek a Szentek ellen! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Na ja, csak Tampában nem volt Doughty meg Williams a secondary-ben... De legyen igazad Sapka!Meg lehet rosszul tudom, de nekem Brees nem ilyen P. Manning féle QB/OC hibridként él az emlékeimben, szóval csak meglátszik rajtuk, hogy HC nélkül vannak...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hát ez elég karakteres vélemény sapka, azért a Saints defnek 30-35 pontot adni elég merész feltételezés. Különben csatlakozom nexionhoz, Shanny megint kavarja, csak jól is süljön el. RGIII-al biztos hogy takargat valamit, nagyon keveset játszott a pre-ben ahhoz mérten, hogy rookie, és hogy starter. Kulcs lesz a futójáték.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
A Williams-Liktenfaszom-Montgomery-Chester-Polumbus ötös kezd? nexion218
szerintem ök kezdenek, mert Lichtensteinről azt írták, hogy nagyon redí, szóval nekem gyanús, ha megsérül majd beáll Hurt helyette, vagy LeRibeus, bár azon meglepődnék. Tackleben már nincs jobb opciónk, de szerintem mind1 is a Saints nem olyan erős rusher csapat, legalábbis a visszatérő Smith a legjobb DE-jük, és utóbbi években igen-igen halovány; a fal közepe lesz csak kérdéses runblock miatt.
A kulcs a győzelemhez továbbra is 30-35 pont Griffintől, egyébként tavaly Raheem Morris mindkétszer 27 pont alatt tartotta őket a tampával, szóval ez még jól is elsülhet.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Én egyre inkább nem tudom, hogy mit is várjak... Én kinézem Shanahan-ből, hogy az előszezonban direkt teljesen mást játszatott Griffin-nel, mint amit tényleg tud/akarnak. Ha ez tényleg így van, csak remélni merem, hogy vmi győztes csodát rejtegettek eddig! Arról amúgy már van hivatalos infó, hogy a "fal" hogy fog kinézni? Vagy a Williams-Liktenfaszom-Montgomery-Chester-Polumbus ötös kezd? (Bár nem tudom, milyen jobb opciónk van, szóval kissé költői ez a kérdés...)

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ja, csak működjön is.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Dan Hellie reports rookie Alfred Morris will start at running back for the Redskins
jó döntés, muszáj működnie a futásnak a Saints ellen, Morris beszippanthatja majd az A gapre a nem túl okos (és lassú), Saints többnyire 2 downos LB sorát, és majd Royster+Helu be-be ugorhat egy-két látványos cutra
eddig tetszik

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Aztán ki lehet próbálni az új chat-et is.
 redskinsfan.hu/chat/apeszos
kíváncsi leszek rá, jó időzítéssapka
Ja, én is. 😀 Valahogy útnak kéne már indítani az új oldalt, de időm az nem sok van rá....