Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Aztán ki lehet próbálni az új chat-et is.
 redskinsfan.hu/chat/apeszos
kíváncsi leszek rá, jó időzítés

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Aztán ki lehet próbálni az új chat-et is.
 redskinsfan.hu/chat/
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 www.thefirstrow.eu/watch/139801/1/watch-washington-redskins-vs-new-orleans-saints.html

 www.vipboxsports.eu/watch/71263/1/washington-redskins-at-new-orleans-saints-live-stream-online.html

 www.wiziwig.tv/broadcast.php?matchid=168044&part=sports

 www.sportlemon.tv/c-11.html
több mint 13 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Üdv!
A multkori streameken amiket adtatok(amit nagyon köszönök 😀)azon most is lehet nézni majd az esti meccset? 😊
wr21
www.thefirstrow.eu ezen szinte mindig működik.

több mint 13 éve
wr21 Washington Commanders 7
Üdv!
A multkori streameken amiket adtatok(amit nagyon köszönök 😀)azon most is lehet nézni majd az esti meccset? 😊
több mint 13 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Ez még nekem is tetszene. Főleg ha RGIII is megmutatná, hogy miért nyert Heismant.Shawn84
mert néger😛, ezt gyanúsan hozni fogjasapka
 www.slamonline.com/online/media/slam-tv/2012/09/rgiii-and-trent-richardson-play-h-o-r-s-e-video/ 😀😀

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Ez még nekem is tetszene. Főleg ha RGIII is megmutatná, hogy miért nyert Heismant.Shawn84
mert néger😛, ezt gyanúsan hozni fogja

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
Előzetes esélylatolgatás következik:
Holnap győzni fogunk 😊agent T
Ez még nekem is tetszene. Főleg ha RGIII is megmutatná, hogy miért nyert Heismant.
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Előzetes esélylatolgatás következik:
Holnap győzni fogunk 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ráadásul, csak hogy fokozzam, kíváncsi leszek a bírókra. Eddig nem nagyon jeleskedtek a holdingok befújásával, ez nem jó előjel a Kerrigan-Orakpo párosnak...apeszos
Már megint más tollával ékeskedek, mert ez is kinti vélemény, de jogos felvetés, hogy vajon mennyire lesznekaz meg a zebrák ráállítva a Saints D-re a bounty ügy miatt? Mert az meg a mi malmunkra hajthatja a vizet...nexion218
kéne nyomni Breesre egy jó kis bountyt, kellett volna gyűjtést szervezni, adó 1% stb. 😛, bár akkor nem Breest küldeném kés alá (a bajszos félvér vesszen)sapka
Azkiaz? Egyébként csak félig szar a helyzet, csak Smith játszik az első héten az eltiltottak közül Vilma nem. Payton meg nem nyert bűnbocsánatot. És az a nagyobb érvágás nekik.apeszos
Campbell
sapka
😀 😀 De gonosz vagy.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Ráadásul, csak hogy fokozzam, kíváncsi leszek a bírókra. Eddig nem nagyon jeleskedtek a holdingok befújásával, ez nem jó előjel a Kerrigan-Orakpo párosnak...apeszos
Már megint más tollával ékeskedek, mert ez is kinti vélemény, de jogos felvetés, hogy vajon mennyire lesznekaz meg a zebrák ráállítva a Saints D-re a bounty ügy miatt? Mert az meg a mi malmunkra hajthatja a vizet...nexion218
kéne nyomni Breesre egy jó kis bountyt, kellett volna gyűjtést szervezni, adó 1% stb. 😛, bár akkor nem Breest küldeném kés alá (a bajszos félvér vesszen)sapka
Azkiaz? Egyébként csak félig szar a helyzet, csak Smith játszik az első héten az eltiltottak közül Vilma nem. Payton meg nem nyert bűnbocsánatot. És az a nagyobb érvágás nekik.apeszos
Campbell

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ráadásul, csak hogy fokozzam, kíváncsi leszek a bírókra. Eddig nem nagyon jeleskedtek a holdingok befújásával, ez nem jó előjel a Kerrigan-Orakpo párosnak...apeszos
Már megint más tollával ékeskedek, mert ez is kinti vélemény, de jogos felvetés, hogy vajon mennyire lesznekaz meg a zebrák ráállítva a Saints D-re a bounty ügy miatt? Mert az meg a mi malmunkra hajthatja a vizet...nexion218
kéne nyomni Breesre egy jó kis bountyt, kellett volna gyűjtést szervezni, adó 1% stb. 😛, bár akkor nem Breest küldeném kés alá (a bajszos félvér vesszen)sapka
Azkiaz? Egyébként csak félig szar a helyzet, csak Smith játszik az első héten az eltiltottak közül Vilma nem. Payton meg nem nyert bűnbocsánatot. És az a nagyobb érvágás nekik.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Ráadásul, csak hogy fokozzam, kíváncsi leszek a bírókra. Eddig nem nagyon jeleskedtek a holdingok befújásával, ez nem jó előjel a Kerrigan-Orakpo párosnak...apeszos
Már megint más tollával ékeskedek, mert ez is kinti vélemény, de jogos felvetés, hogy vajon mennyire lesznekaz meg a zebrák ráállítva a Saints D-re a bounty ügy miatt? Mert az meg a mi malmunkra hajthatja a vizet...nexion218
kéne nyomni Breesre egy jó kis bountyt, kellett volna gyűjtést szervezni, adó 1% stb. 😛, bár akkor nem Breest küldeném kés alá (a bajszos félvér vesszen)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ráadásul, csak hogy fokozzam, kíváncsi leszek a bírókra. Eddig nem nagyon jeleskedtek a holdingok befújásával, ez nem jó előjel a Kerrigan-Orakpo párosnak...apeszos
Már megint más tollával ékeskedek, mert ez is kinti vélemény, de jogos felvetés, hogy vajon mennyire lesznekaz meg a zebrák ráállítva a Saints D-re a bounty ügy miatt? Mert az meg a mi malmunkra hajthatja a vizet...nexion218
Pont ezért nem lesznek.
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ráadásul, csak hogy fokozzam, kíváncsi leszek a bírókra. Eddig nem nagyon jeleskedtek a holdingok befújásával, ez nem jó előjel a Kerrigan-Orakpo párosnak...apeszos
Már megint más tollával ékeskedek, mert ez is kinti vélemény, de jogos felvetés, hogy vajon mennyire lesznekaz meg a zebrák ráállítva a Saints D-re a bounty ügy miatt? Mert az meg a mi malmunkra hajthatja a vizet...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Sajnos holnap is kinéz egy zakó. Csak akkor lehetne esélyünk, ha Breest elvinnék az ufók. Mondtam ugye a pre alatt, hogy Hall nickelben vicc? Hát Griffin méginkább. És nem nagyon van alternatíva.apeszos
Már nem emlékszem, hogy hola olvatstam, de kint is feltették a költői kérdést, hogy vajon lecserélik-e majd végleg Griffin, ha már csak rajta +300 yardot passzolt Brees... Pedig a Vödör sérülése előtt meg Jackson eltiltása előtt bizakodó voltam, hogy a nyári bounty cirkusz miatt meg lesznek kicsit zuhanva és elcsíphetjük őket, de így már tényleg necces...😕
nexion218
háhá
de jó fej vagy, a lap tetején pont ezt idéztem, még hogy nem tudod hol😛
sapka
😀 Eskü, hogy azt a cikket még nem olvastam végig! Talán a Bleacher Reporton kattingattam... De most már az általad linkelt cikk kötelező....😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ráadásul, csak hogy fokozzam, kíváncsi leszek a bírókra. Eddig nem nagyon jeleskedtek a holdingok befújásával, ez nem jó előjel a Kerrigan-Orakpo párosnak...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sajnos holnap is kinéz egy zakó. Csak akkor lehetne esélyünk, ha Breest elvinnék az ufók. Mondtam ugye a pre alatt, hogy Hall nickelben vicc? Hát Griffin méginkább. És nem nagyon van alternatíva.apeszos
Már nem emlékszem, hogy hola olvatstam, de kint is feltették a költői kérdést, hogy vajon lecserélik-e majd végleg Griffin, ha már csak rajta +300 yardot passzolt Brees... Pedig a Vödör sérülése előtt meg Jackson eltiltása előtt bizakodó voltam, hogy a nyári bounty cirkusz miatt meg lesznek kicsit zuhanva és elcsíphetjük őket, de így már tényleg necces...😕
nexion218
Most írta az előbb sapka. 😛 Az a baj, hogy mint mondtam, nincs igazán alternatíva. Crawford rookie, Griffin szar.. Hacsak Gomes nem vállalja be mint CB..
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Sajnos holnap is kinéz egy zakó. Csak akkor lehetne esélyünk, ha Breest elvinnék az ufók. Mondtam ugye a pre alatt, hogy Hall nickelben vicc? Hát Griffin méginkább. És nem nagyon van alternatíva.apeszos
Már nem emlékszem, hogy hola olvatstam, de kint is feltették a költői kérdést, hogy vajon lecserélik-e majd végleg Griffin, ha már csak rajta +300 yardot passzolt Brees... Pedig a Vödör sérülése előtt meg Jackson eltiltása előtt bizakodó voltam, hogy a nyári bounty cirkusz miatt meg lesznek kicsit zuhanva és elcsíphetjük őket, de így már tényleg necces...😕
nexion218
háhá
de jó fej vagy, a lap tetején pont ezt idéztem, még hogy nem tudod hol😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Sajnos holnap is kinéz egy zakó. Csak akkor lehetne esélyünk, ha Breest elvinnék az ufók. Mondtam ugye a pre alatt, hogy Hall nickelben vicc? Hát Griffin méginkább. És nem nagyon van alternatíva.apeszos
Már nem emlékszem, hogy hola olvatstam, de kint is feltették a költői kérdést, hogy vajon lecserélik-e majd végleg Griffin, ha már csak rajta +300 yardot passzolt Brees... Pedig a Vödör sérülése előtt meg Jackson eltiltása előtt bizakodó voltam, hogy a nyári bounty cirkusz miatt meg lesznek kicsit zuhanva és elcsíphetjük őket, de így már tényleg necces...😕

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sajnos holnap is kinéz egy zakó. Csak akkor lehetne esélyünk, ha Breest elvinnék az ufók. Mondtam ugye a pre alatt, hogy Hall nickelben vicc? Hát Griffin méginkább. És nem nagyon van alternatíva.

El vagyok kényeztetve. Nem tudom melyik meccset nézzem, a Texas-Florida, vagy a TV-ben a Purdue-Notre Dame?
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Sapka, ezt eddig is tudtuk. Csak abban lehet reménykedni, hogy Hall nem csak a pofáját viszi ki a pályára, és C.Griffin csak altatott a preseason alatt. Az egyetlen biztos pont egyenlőre Wilson. Crawford sem lenne megoldás Brees ellen. Láttam Claiborne-t a kékek ellen, nem volt rossz, de nem is ájultam el tőle. És ő -elvileg- jobb mint Crawford.apeszos
annak örültem meg, hogy más is (kint is) pontosan ugyanúgy látja, hogy siralmas ez a secondary, de szezon előtt jobb ezt mondani, mint 1 meccs után😀, (bízok a meglepetésben)

Petikievak:azt az ominózus hsz-t én is észrevettem, (de gyakoroltam az önmérsékletet, de ezen felül szánalmasnak tartom azt a usert aki ezt írta...)
másrészt (de!!), azért tőled sem volt gáláns/fair, hogy egy meccs után (pláne győztes!, leszidtad őket, nem mintha nem mondtál volna igazat (részben igazat), de ezen a fórumon ez nem szokás), inkább írtad volna ide/eagles topik, hogy mit láttál a csoportriválisról/miben jók/miben nem/hol vannak mismatchek stb, nagyon is nyílt fülekre találtál volna...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nyugi van nexion, nem kell felkapni a vizet. Amíg sorozatban utolsók vagyunk a csoportban, addig van igazságtartalma. Engem is bosszant, de még hogy! Csak sajnos nincs mivel visszavágni.

Sapka, ezt eddig is tudtuk. Csak abban lehet reménykedni, hogy Hall nem csak a pofáját viszi ki a pályára, és C.Griffin csak altatott a preseason alatt. Az egyetlen biztos pont egyenlőre Wilson. Crawford sem lenne megoldás Brees ellen. Láttam Claiborne-t a kékek ellen, nem volt rossz, de nem is ájultam el tőle. És ő -elvileg- jobb mint Crawford.apeszos
Az egézséges légkör hozzászólásomon van ez a vita? Most megesküszöm , semmi sértőt nem akartam mondani . Bocsánatot kérek ha tényleg ez kemény volt. Bele se gondoltam igazán.Petikievak01
Ne értsd félre, nem veled van a gáz, értettem én, hogy neked semmi bajod a Skins-szel! A gáz az az, hogy van aki szerint attól, hogy gyengébb az év végi mérlegünk, nincs a csapatban vezéregyéniség, bezzeg ha véletlen kaparhatnak egy WC spotért, akkor már máris van vezéregyéniség. Nem azzal vitázok, hogy a béka segge alatt voltunk/vagyunk, csak azzal, hogy ez egyből azt is jelenti, hogy nincs vezéregyéniségünk. Csak ide írom, hogy a pofázásom miatt a mi csapatunk tpoikja lendüljön fel, ne másé...😛

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nincs vita.
több mint 13 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Nyugi van nexion, nem kell felkapni a vizet. Amíg sorozatban utolsók vagyunk a csoportban, addig van igazságtartalma. Engem is bosszant, de még hogy! Csak sajnos nincs mivel visszavágni.

Sapka, ezt eddig is tudtuk. Csak abban lehet reménykedni, hogy Hall nem csak a pofáját viszi ki a pályára, és C.Griffin csak altatott a preseason alatt. Az egyetlen biztos pont egyenlőre Wilson. Crawford sem lenne megoldás Brees ellen. Láttam Claiborne-t a kékek ellen, nem volt rossz, de nem is ájultam el tőle. És ő -elvileg- jobb mint Crawford.apeszos
Az egézséges légkör hozzászólásomon van ez a vita? Most megesküszöm , semmi sértőt nem akartam mondani . Bocsánatot kérek ha tényleg ez kemény volt. Bele se gondoltam igazán.