Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 13 éve
Az öreg nyilatkozott Garcon sérüléséről, bogozd ki😉:"It's kind of like when you have turf toe, but it's not the toe,"
és leigazoltuk FS Jordan Pughot, Panthers 2010es 6. körös, gondolom nem véletlen nem volt eddig csapata, spec. teamer max
és Bernstinenek elszakadt az ACLje MCLje és PCLje, gondolom ez súlyosnak számít
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Ezért mondtam, hogy óvatosan. 😛 És jellemző: Doughty is csak a saját játékostársát tudja szerelni. Azt is csak azért, mert hagyta magát.háát nem tudom ki írta ezt a meccs előtt😊😛:Azt nyilatkozta nemrég Shanahan, hogy nem fog tudni játszani vasárnap...Csak óvatosan... 😀 Látod, hogy C.Griffin is miket alakított.. 😛apeszos
és Bernstine véglegesen kivált, szabad rosterhely, remélem egy Crezdon Butler fog jönni megintsapka
Tudunk ajánlani. C.Griffin, Doughty.. Ingyen is mehetne.apeszos*nem tudom figyelted e Doughty kinek a kezéből tépte ki a végén a labdát (segítek, redskins corner és Cedric a keresztneve😛)
sapka
több mint 13 éve
háát nem tudom ki írta ezt a meccs előtt😊😛:Azt nyilatkozta nemrég Shanahan, hogy nem fog tudni játszani vasárnap...Csak óvatosan... 😀 Látod, hogy C.Griffin is miket alakított.. 😛apeszos
és Bernstine véglegesen kivált, szabad rosterhely, remélem egy Crezdon Butler fog jönni megintsapka
Tudunk ajánlani. C.Griffin, Doughty.. Ingyen is mehetne.apeszos*nem tudom figyelted e Doughty kinek a kezéből tépte ki a végén a labdát (segítek, redskins corner és Cedric a keresztneve😛)
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Csak óvatosan... 😀 Látod, hogy C.Griffin is miket alakított.. 😛Most olvastam hogy a longsnapper Nick Sundberg eltörte a bal karját az első félidőben. Utána még 9 snapet mutatott be. Ezek "állatok". Most már az sem lenne meglepő ha gipsszel is de játszana a Rams ellen.RedAzt nyilatkozta nemrég Shanahan, hogy nem fog tudni játszani vasárnap...
és Bernstine véglegesen kivált, szabad rosterhely, remélem egy Crezdon Butler fog jönni megintsapka
több mint 13 éve
Most olvastam hogy a longsnapper Nick Sundberg eltörte a bal karját az első félidőben. Utána még 9 snapet mutatott be. Ezek "állatok". Most már az sem lenne meglepő ha gipsszel is de játszana a Rams ellen.RedAzt nyilatkozta nemrég Shanahan, hogy nem fog tudni játszani vasárnap...
és Bernstine véglegesen kivált, szabad rosterhely, remélem egy Crezdon Butler fog jönni megint
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Most olvastam hogy a longsnapper Nick Sundberg eltörte a bal karját az első félidőben. Utána még 9 snapet mutatott be. Ezek "állatok". Most már az sem lenne meglepő ha gipsszel is de játszana a Rams ellen.

Az elmúlt szezonban nem tudtunk nyerni otthon, és veszítettünk idegenben. Az én hibám, hogy ezeken kívül nem találtam egyéb helyet, ahol játszhattunk volna - Harry Neale, NHL edző
több mint 13 éve
de Irsay és a Colts nagyon fogja még sajnálni, hogy elengedték Garcont az biztos... sapkaNem akarom elkiabálni, de lehet még azt is fogják sajnálni, hogy nem Griffin-t húzták az 1/1-gyel... Nyilván ez csak az első meccs volt, meg kellett hozzá a gameplan, meg a csapattársak, meg a Saints is, de eddig annyival jobban néz ki (akár csak a számok alapján is) RGIII, mint a többi rookie QB, mintha nem is ugyanabból a kategóriából származnának...
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
ImTOO Video Cutter2
több mint 13 éve
Sapka, megcsináltam neked. 😀nagyon jó! nekem ez a hét jelenete (hogy csináltad?, mármint melyik programmal?)
apeszos
egyébként Morris kétszer is szerelte Griffint, egyszer rálépett a lábára, egyszer pedig (ebben a driveban) szabályos tacklet csinált rajta, majd összeszoknak.
de Irsay és a Colts nagyon fogja még sajnálni, hogy elengedték Garcont az biztos... 4 elkapásból 100y felett.
nexion: egyértelmű overcoach volt az egész meccs!, valószínű SP sokat tett volna ez ellen, de...
Morris annyira nem volt erős, mármint goallinenál vérszagot kapott, de a 3.5es átlag kicsit kevés.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Azért ne felejtsük el "megénekelni" a gameplan-t és a játékhívást se! Mert az egy dolog, hogy szinte hibátlan volt a végrehajtás (és nem csak a QB, hanem mindenki más is!), de ugyebár többnyire azt hajtották végre, amit az oldalvonlon "betárcsáztak" Griffin-nek. Félelmetes labdabirtoklási fölényben voltunk, ami megint csak szokatlan és én a magam részéről a futójátékot se irnám annyira le, mivel Morris egymaga tolt 96 yardot és RGIII is 40 körül, ami 130 yard a földön! De majd még most nézem újra a meccset, szóval majd gyűjtöm az észrevételeket.
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Hankersonnal miújság, hogy elkapása sem volt? 😮kristofAsszem át sem öltözött.
több mint 13 éve
Hankersonnal miújság, hogy elkapása sem volt? 😮
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
Most így visszanézve, figyeltem Griffint. Feltűnt, hogy az első drive-ot kivéve mennyire nyugodt volt. A hosszabb passzai feltűnően pontosak voltak, váll felett kivezetve, csípőből ráfordulva, hátsó lábról. Nem is nagyon "zizegett" a labda a levegőben. Nagyon remélem, hogy a tehetségét tudja majd kamatoztatni nekünk. Az O fal.... nem is tudom mikor volt ennyire stabil. Régen. A futás mondjuk nem nagyon ment, de Griffint megvédték, ha nagyon szálkás akarok lenni, akkor RG legnagyobb ellenfele Morris volt. Egyszer még le is ütközte. Fura volt, hogy Robinson a tavalyi bénázása után teljesen feledtetni tudta Garcont, mikor beállt helyette. Szóval ennyit jelent, ha van QB és vannak elkapói. Banks mondjuk a hátam közepére sem hiányzik, de ez van. Ha nekünk ez az idény eleji forma, akkor örülök... 😀 A meccs második snapjénél már Jenkins volt fent Carriker helyett, és nem okozott csalódást. Mint ahogy Gomes sem.
több mint 13 éve
Grat srácok! RGIII egy igazi állat 😀 (Nem véletlenül van fantasyben nálam)Ilyenkor vagyok szomorú, de egyben kicsit lelkes is, hogy hátha, mert ha mondjuk az egymás elleni meccsen látnánk egy 2010-es Vicket, meg a ti csúcsformában lévő Griffint, akkor arra szerintem mindenki telefröcskölné a monitort 😀
Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
ÉN leszek idén a legnagyobb divatdrukker höhö. Na csak jöjjön már le a meccs.
több mint 13 éve
Az a védelmi lazázás a vége felé engem is bosszantott, hogy lehet már 2x egymás után negyedik downra TD-t kapni?Mondjuk azt, hogy ez Brees nagysága miatt tolerálható. 😊
Én már előre élvezem egyébként az elemzéseket, ahogy szétkapjátok a csapatrészeket, gondolom már fejben meg is vannak írva a hozzászólások, statokkal, mindennel. 😊
Amúgy szerintem várjunk még azért a felhőtlen örömködéssel. Ez a Saints láthatólag nem volt egyben, fejben semmiképp. Ha túl leszünk a Kosokon, akik előtt nekem mindig egy hét fogcsikorgatás az osztályrészem, nyugodtabb leszek.
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Ja, így már értem. Szerintem is simán játszhatna, nem rosszabb mint Riley. Fletcher kell oda, nincs más aki így átlátja az offense-t, mégha le is lassult kicsit az öreg, azért irányítani nagyon tud. Idén is meglesz azért a tackle mennyisége, biztos vagyok benne. És még így is az ILB-k között az élen jár a ligában.
több mint 13 éve
Szerintem nincs baj Jenkinssel. Állat módjára tolja, és Robinsonnak nincs meg a "tömege" a fal szélére. Jarvis DE, Robinson inkább LB, azért közel 30kg a különbség. 3-4-ben a fal szélén nem lenne jó Robinsonnak, hidd el... 😀apeszosfélreértesz, Riley helyett hoznám fel, Perry is alacsonyabb, bár Fletcher azért nagyon jó munkát végzett, de talán-talán jobb lenne így az emberfogás
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Szerintem nincs baj Jenkinssel. Állat módjára tolja, és Robinsonnak nincs meg a "tömege" a fal szélére. Jarvis DE, Robinson inkább LB, azért közel 30kg a különbség. 3-4-ben a fal szélén nem lenne jó Robinsonnak, hidd el... 😀
több mint 13 éve
Sapka: Csak az első kettőt. A harmadikon kikaptunk a tehenészektől 18-16-ra. Aztán a Rams win, és utána a Philly. És hat vereség zsinórban.apeszosigen, és tényleg 3-1 volt az, rosszul emlékeztem
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
ata hívta fel rá a figyelmet, hogy tavaly az első meccsen simán vertétek a Giantset, úgyhogy ezt a vereséget innentől kezdve jó előjelnek veszem 😀Gyurma PappaJól teszed. 😊 Hidd el, mi lepődtünk meg a legjobban. Ez a Redskins jelenleg mérföldekkel jobb, mint a tavalyi, úgy hogy a futójátékunk gyakorlatilag alig működött. Sok hibával játszottunk, de ha defense nem lazázza el a végét, nem lett volna ilyen szoros.. 😛
Sapka: Csak az első kettőt. A harmadikon kikaptunk a tehenészektől 18-16-ra. Aztán a Rams win, és utána a Philly. És hat vereség zsinórban.
több mint 13 éve
keresem, de még nem találtam meg Griffin első driveját, a shotgun spreaddel (Banks is elég jó elkapást csinált), ha valaki rálel ne tartsa magába😛és Griffinnek volt a legjobb az első héten a passerratingje, az elég jó
Gyurma: tavaly az első három meccset hoztuk..., utána Grossmannek elment az agya az eagles ellen, és jött Beck stb.stb.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
ata hívta fel rá a figyelmet, hogy tavaly az első meccsen simán vertétek a Giantset, úgyhogy ezt a vereséget innentől kezdve jó előjelnek veszem 😀

több mint 13 éve
törölve;és akkor visszanéztem többször a blokkolt puntot, úgy álltak fel azon a részen, hogy Sundberg-Chris Wilson-Jackson, velük szemben Jackson és Wilson között a 3 emberük, jobbra kellett volna blokkolni, de Wilsont elnyomta az ellenfele, elég csúnyán! ezért tudott érintés nélkül átmenni, sajnálom a dolgot, mert Wilson nagyon jó volt preseasonben.
jaigen, két dolog: Jenkins egy driveot nagyon elrontott valami hatalmas butaságon stop helyett kaptunk majdnem 7 pontot, de csak 3mat. Hová lett a tavalyi forma?
Lehet egyszer-egyszer megpróbálnám felrakni Robinsont (Keenan) a pályára, elvileg 6'3 magas, és ex-OLBként, lehet jobban tudná a magasabb TE-ket fogni ha emberezni kell; persze Riley is nagyon jól dolgozott, de rossz látni, ha simán Fletcherre hozzák a mismatcheket.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!