Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 13 éve
Egyébként akkor banks most már mint visszahordó kap csak szerepet a csapatban? Elkapóként nem valami jó opció.Szerintem úgy sem. Luxus csak ezért tartani egy WR-t, aki másra nem jó, és ebben is csak esetlegesen. Tavaly pl. nem nagyon villantott, és a szabályváltozások sem kedveztek neki. Van helyette választék: Crawford, Robinson, Austin...
Petikievak01
több mint 13 éve
ÁÁÁ nem , most jó ideig nem rendelek 😀 Még ráér. DE amúgy ha a redkinsből kérnék akkor Hightowereset , de ez lehet nem lesz megoldható ha cutolják. Ma pedig szerintem talán a legérdekesebb meccs lesz az egész héten , mégha nem is redskins vagy colts fan az ember , de ezt midenképpen meg kell nézni.Szegény srác, két tűz között van.. 😀Vick mez után RGIII a következő??? 😀Ja ok 😀 Akkor inkább kitörlöm az Eagels Fan cuccot meg rakok be új képet 😀Petikievak01én szerettem a szimpla sapka - apeszos beszélgetéseket is olvasgatniPetikievak01azon gondolkoztam, ha erre nyomnék egy plusz egyet akkor az nagyképű lenne e 😀,
de amikor én elkezdtem ide irogatni, akkor elég aktív közösség volt a topikban, kár hogy csak mi ketten maradtunk aktívak, de nem fogok megharagudni, ha más is aktivizálja/reaktivizálja magát, sőőőt!
--
Hightowerrel az a baj, hogy alig edz, és elég veszélyes lábsérülése is van (karrierje szempontjából), és tavaly kb. október óta nem láthattuk élesben, nagyon is fontos lesz neki, 1 fb lesz és 3 rb szerintem, Morris elég jó, szóval nagyon is veszélyben van
sorry hogy ide, de azt írtad aláírásodban, hogy Eagels, de hagyd így nyugodtan!!! sőt ki is törölheted 😛😛sapka
Mert elintézem, de csak Baylorost kaphatsz 😛Shawn84
Más: nem hiszem hogy sok vizet zavarna, de; Redskins, Cowboys did not collude on salaries, players union saysapeszos
Egyébként akkor banks most már mint visszahordó kap csak szerepet a csapatban? Elkapóként nem valami jó opció.
több mint 13 éve
Szegény srác, két tűz között van.. 😀Vick mez után RGIII a következő??? 😀Ja ok 😀 Akkor inkább kitörlöm az Eagels Fan cuccot meg rakok be új képet 😀Petikievak01én szerettem a szimpla sapka - apeszos beszélgetéseket is olvasgatniPetikievak01azon gondolkoztam, ha erre nyomnék egy plusz egyet akkor az nagyképű lenne e 😀,
de amikor én elkezdtem ide irogatni, akkor elég aktív közösség volt a topikban, kár hogy csak mi ketten maradtunk aktívak, de nem fogok megharagudni, ha más is aktivizálja/reaktivizálja magát, sőőőt!
--
Hightowerrel az a baj, hogy alig edz, és elég veszélyes lábsérülése is van (karrierje szempontjából), és tavaly kb. október óta nem láthattuk élesben, nagyon is fontos lesz neki, 1 fb lesz és 3 rb szerintem, Morris elég jó, szóval nagyon is veszélyben van
sorry hogy ide, de azt írtad aláírásodban, hogy Eagels, de hagyd így nyugodtan!!! sőt ki is törölheted 😛😛sapka
Mert elintézem, de csak Baylorost kaphatsz 😛Shawn84
Más: nem hiszem hogy sok vizet zavarna, de; Redskins, Cowboys did not collude on salaries, players union says
több mint 13 éve
Vick mez után RGIII a következő??? 😀Ja ok 😀 Akkor inkább kitörlöm az Eagels Fan cuccot meg rakok be új képet 😀Petikievak01én szerettem a szimpla sapka - apeszos beszélgetéseket is olvasgatniPetikievak01azon gondolkoztam, ha erre nyomnék egy plusz egyet akkor az nagyképű lenne e 😀,
de amikor én elkezdtem ide irogatni, akkor elég aktív közösség volt a topikban, kár hogy csak mi ketten maradtunk aktívak, de nem fogok megharagudni, ha más is aktivizálja/reaktivizálja magát, sőőőt!
--
Hightowerrel az a baj, hogy alig edz, és elég veszélyes lábsérülése is van (karrierje szempontjából), és tavaly kb. október óta nem láthattuk élesben, nagyon is fontos lesz neki, 1 fb lesz és 3 rb szerintem, Morris elég jó, szóval nagyon is veszélyben van
sorry hogy ide, de azt írtad aláírásodban, hogy Eagels, de hagyd így nyugodtan!!! sőt ki is törölheted 😛😛sapka
Mert elintézem, de csak Baylorost kaphatsz 😛
több mint 13 éve
Azt nem hinném, hogy ennyire hülyék lennének. Williams helyére gyakorlatilag nincs alternatíva. Lichtensteiger (a faszba ezzel a hülye névvel) is játékra jelentkezett, így lehetséges, hogy a kezdő O Line áll fel.
több mint 13 éve
no és akkor a felhőtlen öröm kedvéért Shanny jelezte, hogy bár játszani fognak se Williams se Chester nem egészségesegek. Azon ritka alkalmak egyike, amikor nagyon nem értek vele egyet: ha nem százas, minek játszatni? Hátha megsérül? Mert azt preseason nélkül is tudjuk Trent a LT és még mindig Chester a legkevésbé szar RG opció, szóval nem hiszem, hogy annyira látni kellene, hogy mit tudnak...
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Ja ok 😀 Akkor inkább kitörlöm az Eagels Fan cuccot meg rakok be új képet 😀én szerettem a szimpla sapka - apeszos beszélgetéseket is olvasgatniPetikievak01azon gondolkoztam, ha erre nyomnék egy plusz egyet akkor az nagyképű lenne e 😀,
de amikor én elkezdtem ide irogatni, akkor elég aktív közösség volt a topikban, kár hogy csak mi ketten maradtunk aktívak, de nem fogok megharagudni, ha más is aktivizálja/reaktivizálja magát, sőőőt!
--
Hightowerrel az a baj, hogy alig edz, és elég veszélyes lábsérülése is van (karrierje szempontjából), és tavaly kb. október óta nem láthattuk élesben, nagyon is fontos lesz neki, 1 fb lesz és 3 rb szerintem, Morris elég jó, szóval nagyon is veszélyben van
sorry hogy ide, de azt írtad aláírásodban, hogy Eagels, de hagyd így nyugodtan!!! sőt ki is törölheted 😛😛sapka
több mint 13 éve
én szerettem a szimpla sapka - apeszos beszélgetéseket is olvasgatniPetikievak01azon gondolkoztam, ha erre nyomnék egy plusz egyet akkor az nagyképű lenne e 😀,
de amikor én elkezdtem ide irogatni, akkor elég aktív közösség volt a topikban, kár hogy csak mi ketten maradtunk aktívak, de nem fogok megharagudni, ha más is aktivizálja/reaktivizálja magát, sőőőt!
--
Hightowerrel az a baj, hogy alig edz, és elég veszélyes lábsérülése is van (karrierje szempontjából), és tavaly kb. október óta nem láthattuk élesben, nagyon is fontos lesz neki, 1 fb lesz és 3 rb szerintem, Morris elég jó, szóval nagyon is veszélyben van
sorry hogy ide, de azt írtad aláírásodban, hogy Eagels, de hagyd így nyugodtan!!! sőt ki is törölheted 😛😛
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Nem hiszem hogy ez lesz az a sors döntő meccs hightower szempontjából .. Ha pedig mégis ez lenne az akkor az biztos hogy hightower oda fogja tenni magát , tavaly is jól játszott a maga módján , és kell néha egy oylan futó is aki belefut a defense játékosokba ész nélkül 😀Elvileg szeptemberre visszajön, mint ahogy Helu is. Royster fogadkozik, hogy nem komoly, az MRI sem mutatott semmit. Állítólag csak pihennie kell. Helu már neccesebb... Hightowernek állítólag az utolsó esélye lesz a Colts ellen.apeszosEz már vicc... Royster is kiesett, térdsérülés miatt.apeszosMeddig?Shawn84
több mint 13 éve
én szerettem a szimpla sapka - apeszos beszélgetéseket is olvasgatni , de így mégis csak érdekesebb lesz minden 😀
több mint 13 éve
Igen én is a 21 Sean Taylorra utal....😕wr21üdv neked is itt
egész jól bővült a fórumon a skins szurkolók száma az utóbbi időben, remélem lesznek majd érdekes témák/beszélgetések a topikon belül
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Igen én is a 21 Sean Taylorra utal....😕Sziasztok!Hali! Te is redskins?
Esetleg valaki tudna linket küldeni hogy a holnapi meccset tudjam nézni?! Előre is Köszönöm😊wr21
Itt nézz körül. De csak holnap lesz a meccs.. este.
www.thefirstrow.eu/sport/american-football.html
www.wiziwig.tv/competition.php?part=sports&competitionid=37&discipline=americanfootball
www.vipbox.tv/sports/american-football.htmlapeszos
több mint 13 éve
Sziasztok!Az atdhe.eu-n szokott menni minden NFL-meccs, tegnap a GreenBayt is ott néztem.
Esetleg valaki tudna linket küldeni hogy a holnapi meccset tudjam nézni?! Előre is Köszönöm😊wr21

több mint 13 éve
Sziasztok!Hali! Te is redskins?
Esetleg valaki tudna linket küldeni hogy a holnapi meccset tudjam nézni?! Előre is Köszönöm😊wr21
Itt nézz körül. De csak holnap lesz a meccs.. este.
www.thefirstrow.eu/sport/american-football.html
www.wiziwig.tv/competition.php?part=sports&competitionid=37&discipline=americanfootball
www.vipbox.tv/sports/american-football.html
több mint 13 éve
Elvileg szeptemberre visszajön, mint ahogy Helu is. Royster fogadkozik, hogy nem komoly, az MRI sem mutatott semmit. Állítólag csak pihennie kell. Helu már neccesebb... Hightowernek állítólag az utolsó esélye lesz a Colts ellen.Ez már vicc... Royster is kiesett, térdsérülés miatt.apeszosMeddig?Shawn84
több mint 13 éve
Sziasztok! Esetleg valaki tudna linket küldeni hogy a holnapi meccset tudjam nézni?! Előre is Köszönöm😊
több mint 13 éve
Hightower állítólag játszani fog szombaton, de hiszem ha látom. Azért jó, hogy így váltogatják egymást.... aztán szeptemberre nem marad senki.
több mint 13 éve
amúgy ezeket a sérüléseket sztem Goodell intézi, mert rájött, hogy hiába vették el a nagy rakás lóvét a cap alól, még így is fejlődünk és még a végén elmozdulunk az East valagáról....
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Ez már vicc... Royster is kiesett, térdsérülés miatt.
több mint 13 éve
Szerintem a 8-8 környéke reális, ha RGthird nem lesz bust. (Na ezt jól megmondtam, mi? 😊Titkon? 😀 Kanada nem számít. Az NHL pláne. Amúgy is lockout veszély van arra felé... 😛
Én amúgy titkon szurkolok a Senatorsnak. 😛agent T
több mint 13 éve
Szerintem a 8-8 környéke reális, ha RGthird nem lesz bust. (Na ezt jól megmondtam, mi? 😊Én amúgy titkon szurkolok a Senatorsnak. 😛
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Amúgy sapkának a titkon szurkolós csapatriválisos dolog az eléggé betalált nekem 😀Petikievak01mert rád céloztam 😉
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Amúgy nekem is a redskins volt az első csapat ami megtetszet , de valahogy az eagelst mégjobban megszerettem 😀 Amúgy sapkának a titkon szurkolós csapatriválisos dolog az eléggé betalált nekem 😀
több mint 13 éve
Attól mondjuk nem nagyon kell tartani, hogy lesz magyar adón Redskins meccs, talán egy, Griffin miatt... apeszosTavaly szezon elején 3-ból 2 Redskins-meccset közvetített a Sport1, aztán annyi is volt mondjuk... Maradtak a jó öreg streamek 😊
(remélem nem szurkolsz egyik csoportriválisnak sem titkon... 😛)sapkaEttől nem kell tartanod 😊) A Redskins a kedvencem amióta nézek NFL-t 😊 Korábban a Steelersnek is drukkoltam, mint No.2 team, meg Brett Favre aktuális csapatainak is szorítottam néha, de BigBen tavaly idényeleji mizériája óta minimalizálódott a szimpátiám a Pittsburgh-el szemben, Brett apó pedig visszavonult, úgyhogy a Redskins egyeduralkodó 😊
