Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 13 éve
üdv neked is itt (remélem nem szurkolsz egyik csoportriválisnak sem titkon... 😛)szerintem egy egál közeli mérleg elég jó lehetne bármire!
sajnos ezt még nem látom hogy fog kijönni, annyira nem mondanám erősnek a schedulet se mostani formájában, jó csapatok jönnek D.C.-be, szezon elején pedig mindenki ellen ki-ki meccset fogunk játszani, de évek óta nincs energia november végére...
Robert Griffin három? Vagy third? Vagy simán Robert Griffin? 😊farkaspetiA megoldás: Robert Griffin a Harmadik, vagy Harmadik Robert Griffin
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Még jó, hogy a másik Griffin a védelemben van... És reményeim szerint ott sem sokáig. Attól mondjuk nem nagyon kell tartani, hogy lesz magyar adón Redskins meccs, talán egy, Griffin miatt...
több mint 13 éve
Jóó, a playoff nem a realitás kategória. 😊 Viszont ha RG3 hozzászokik a tempóhz, és kap egy használható OL-t, pár éven belül már az lehet. RG-re egyébként nagyon kíváncsi leszek az alapszakaszban, egyrészt, mert éles meccsen nem tudom, mire lesz elég, másrészt, mert nem tudom, hogy a magyar kommentátorok hogy birkóznak meg a nevével 😊 Robert Griffin három? Vagy third? Vagy simán Robert Griffin? 😊Sziasztok!Üdv a fedélzeten! Jó a megfogalmazás, elég tág mozgásteret engedtél.. 😀 Ha mindenki egészséges, akkor tényleg bármi lehet, de ilyen csodát ne várj... RG3-nak is szokni kell még a táncot, még nem egészen NFL kompatibilis. Az idei schedule sem gyenge... Szerintem a pozitív mérleg magas elvárás, azt megsüvegelném, a playoff álom, a relativitás talán egy közepes eredmény. 7-9, 8-8. Talán.apeszos
Ki milyen alapszakasz mérleggel lenne elégedett? És mi a realitás?
Én a pozitív mérlegben reménykedem, de véleményem szerint ezzel a kerettel a lebőgéstől a playoff-ig bármi lehetséges.farkaspeti

több mint 13 éve
Sziasztok!Üdv a fedélzeten! Jó a megfogalmazás, elég tág mozgásteret engedtél.. 😀 Ha mindenki egészséges, akkor tényleg bármi lehet, de ilyen csodát ne várj... RG3-nak is szokni kell még a táncot, még nem egészen NFL kompatibilis. Az idei schedule sem gyenge... Szerintem a pozitív mérleg magas elvárás, azt megsüvegelném, a playoff álom, a relativitás talán egy közepes eredmény. 7-9, 8-8. Talán.
Ki milyen alapszakasz mérleggel lenne elégedett? És mi a realitás?
Én a pozitív mérlegben reménykedem, de véleményem szerint ezzel a kerettel a lebőgéstől a playoff-ig bármi lehetséges.farkaspeti
több mint 13 éve
Sziasztok! Ki milyen alapszakasz mérleggel lenne elégedett? És mi a realitás?
Én a pozitív mérlegben reménykedem, de véleményem szerint ezzel a kerettel a lebőgéstől a playoff-ig bármi lehetséges.

több mint 13 éve
Én örülnék ha jönne, de nem fog. Shanny jobban szereti a noname futókat. Meg aztán emlékezzünk Willie Parkerre, vagy Larry Johnsonra.. A veteránok nem váltak be. Mint jelenleg Hightower. Szerintem vele is úgy leszünk, mint Portissal, tartjuk tartjuk hátha, aztán mégsem.
több mint 13 éve
konspirálok kicsit:elvileg a Jags és Mojo összerúgta valamennyire a port, (egyelőre csak harag van), de lehetséges hogy menthetetlen lesz a helyzet, és valamiért elcserélik (olcsón...); persze az új csapata nagy pénzt kell hogy hozzá dobjon, és nincs is ennyi pénz most a cap alatt; de két év múlva felszabadul a büntetés alól a csapat, lehetséges szerződéseket időzítgetni, trükközni ezzel, szóval nem hiszem, hogy ez akadály lehetne hosszabb távú kontraktus esetén, de már 28.
és hozzá képest elég foghíjas a sor
szóval ez egy gyenge kísérlet, hogy kis életet facsarjak a topikba
--
mit gondoltok erről?
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
És nincs szerencsénk. Újra előveszik Doughtyt.apeszosNincs nagyon más, szerencsétlen Gomes mindig megsérül...
de azt nézegettem, hogy Lorenzo után ő a második legjobb ST player, gondolom ez okán kaphat roster helyet, cserének megteszi (olyan csere aki nem kerülhet kezdő közelébe...)
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Portis bejelentette a visszavonulását.És nincs szerencsénk. Újra előveszik Doughtyt.
több mint 13 éve
Remélem érthetően fogalmaztam és nincs harag, hogy leírtam a véleményem. 😉Bazzanidehogy van harag!, örülök, hogy leírtad amire gondoltál (de lehet csak értetlen voltam, sry)
A secondaryval az volt a gubanc, hogy próbálgattak dolgokat, összevissza tologattak embereket, de a nagy playek összvissz 1 emberről jöttek igazából (és ez volt említve is, Griffinről exminnesotai cb, lehet tudod ki...), meg Hallt küldözgették safetybe, de volt ténylegesen gond is; Cutler nagyon hamar tudott szabadulni a labdától, ez az egység nem épp lesz a legerősebb a szezonban sem...
de melyik csapatnak van kimondottan erős secondaryje? Egy-egy jó corner van mindenhol és általában utána pangás...; szerintem Wilson itt most nem volt rossz, meg úgy általában, van jövője
+Orakpo az elején megsérült, onnan nem volt nagy problem levédekezni Kerrigant, mert alig voltak blitz packok, és alapból nagyon sok blitzet tol Haslett, kimondottan agresszív védelmünk van, szóval annyira nem akart a staff belenyúlni
kíváncsi leszek köv. héten Luck ellen mennyire nyúlnak bele, 3. meccset szokták komolyan venni
Meriweather és Orakpo sem fog már a preseasonban pályára lépni, de első hétre üzembiztosak lesznek, Orakpo esetében azt hiszem ez nem is gond, de Vödör helye nem olyan biztos, bárcsak ne lenne az.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Igazából a komplett secondary-re gondoltam leginkább. Nagyjából nem volt olyan passz ami ne lett volna jó amíg Cutler volt fenn.Mondjuk azok voltak leginkább gyengék akik elméletileg kezdők is lehetnek.Bazzaniitt nem egészen értem kire gondoltál, remélem kifejted; de voltak ott rossz teljesítmények, és volt erről szó a topikban, a kezdőcsapat is tartalékosan állt fel, és később még jobban tartalékká vált, (csak a safety poszt kezdői körül vannak kérdőjelek), most a projekt játékosoktól várod el, hogy szétszedjék az ellenfelet rögtön?
de tényleg nem értem mire gondolsz, főleg egy pre meccsből nem értem, hogy jutottál ide, remélem kifejtedsapka
A másik meg, hogy amíg én néztem 0 sack-el lehozta a meccset az a Bears OL amit én enyhén szólva sem tartok nagyra.
Persze lehet, hogy én láttam rosszul, mert főleg a Bears játékosok miatt néztem meg a meccset.
És igen, ha pl a Lions játszik premeccset akkor elvárom, hogy mindenki ugyanúgy tegye oda magát mintha éles meccs lenne. Hálistennek nálunk ezzel nem is volt gond idén sem.
Nézd meg a Megatront, símán ellazsálhatná meg kímélhetné magát, ehelyett összehoz 110 yardot másfél negyed alatt.
Remélem érthetően fogalmaztam és nincs harag, hogy leírtam a véleményem. 😉
több mint 13 éve
Helu mindkét achillese begyulladt...
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
Mondjuk azok voltak leginkább gyengék akik elméletileg kezdők is lehetnek.Bazzaniitt nem egészen értem kire gondoltál, remélem kifejted; de voltak ott rossz teljesítmények, és volt erről szó a topikban, a kezdőcsapat is tartalékosan állt fel, és később még jobban tartalékká vált, (csak a safety poszt kezdői körül vannak kérdőjelek), most a projekt játékosoktól várod el, hogy szétszedjék az ellenfelet rögtön?
de tényleg nem értem mire gondolsz, főleg egy pre meccsből nem értem, hogy jutottál ide, remélem kifejted
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Akkor direkt játszottak szarul?ilyen gyenge Redskins D-t nagyon régen nem láttam.igen, de azt figyelted, hogy ez preseason meccs volt? 😊sapka
Nyomás közepes, secondary botrány.Bazzani
Értem én, hogy pre meccs, pont ezért kellene olyan embereknek megszakadni akiknek nem biztos a csapatba kerülése. Mondjuk azok voltak leginkább gyengék akik elméletileg kezdők is lehetnek.
több mint 13 éve
ilyen gyenge Redskins D-t nagyon régen nem láttam.igen, de azt figyelted, hogy ez preseason meccs volt? 😊
Nyomás közepes, secondary botrány.Bazzani
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Van bizony egy futott TD-je, bár nem volt az, de megadták 😀aztecEz itt off, de az nfl.com-os összefoglaló alapján tiszta TDnek tűnik.
És, hogy ON is legyek én ilyen gyenge Redskins D-t nagyon régen nem láttam.
Nyomás közepes, secondary botrány.
Griffin ha a labda elkapásának pillanatában nem kezd el azonnal kirohanni fejvesztve a zsebből akkor jó lehet.
több mint 13 éve
Luck második labdaeladása T.Y. Hilton hibája volt, de az már nem kerül bele a statisztikába 😀 Az első INT baromi nagy hiba volt, nem kérdés.Ne felejtsük el, hogy azért a Steelers ellen csinált 3 pontszerző drive-ot, és rakott fel 17 pontot egy negyed alatt az eredményjelzőre. 😉 Van bizony egy futott TD-je, bár nem volt az, de megadták 😀Majd szombaton egymás ellen.. 😀 😀apeszosigen jobb+kezdők ellen játszott!, de hadd tegyem rögtön hozzá, hogy Cousins össz-statjával meccset lehet nyerni, Griffinével nemés;Hasonló a kettő, Rg3-é egy fokkal jobb szerintem.Petikievak01
Griffin kezdők ellen 2 meccs alapján:
9-14 (~64%), 119y (8,5y átlag), 1TD-0INT , 3 futás-17y (5,67y átlag), 1 fumble
Cousins cserék ellen 2 meccs alapján:
27-45 (~60%), 338y (7,5y átlag), 3TD-1INTsapka
ideírom Luckyt is, (majd továbbgörgetem idővel)
26-41 (~63%), 363y (8,85y átlag), 2TD-2INT, mintha lenne egy futott TDje is + egyéb kevés yardos futás futássapka
A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Szerintem semmi ok sincs arra hogy ne lehessen bízni griffinben.. ez csak preseason .. A redskins 3-4 éven belül felnő az Nfc East szintjére és akkor bármi lehet már. Inkább más dolgokon kéne gondolkozni , van franchise Qb! Jah és én inkább az OL-ről gondolom hogy kiábránditóan rossz.
több mint 13 éve
nem tudom, hogy lehet beágyazni szépen:www.csnwashington.com/pages/video?PID=Yg60xhoaWZIvzO16207b71h8yRsqqdva&awid=4765240344588515139-849
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Majd szombaton egymás ellen.. 😀 😀igen jobb+kezdők ellen játszott!, de hadd tegyem rögtön hozzá, hogy Cousins össz-statjával meccset lehet nyerni, Griffinével nemés;Hasonló a kettő, Rg3-é egy fokkal jobb szerintem.Petikievak01
Griffin kezdők ellen 2 meccs alapján:
9-14 (~64%), 119y (8,5y átlag), 1TD-0INT , 3 futás-17y (5,67y átlag), 1 fumble
Cousins cserék ellen 2 meccs alapján:
27-45 (~60%), 338y (7,5y átlag), 3TD-1INTsapka
ideírom Luckyt is, (majd továbbgörgetem idővel)
26-41 (~63%), 363y (8,85y átlag), 2TD-2INT, mintha lenne egy futott TDje is + egyéb kevés yardos futás futássapka
több mint 13 éve
Griffint nagyon védik az alapszakasz előtt, nem nagyon játszik a preseasonban.Talán 3 drive-ja volt összesen?aztecA Bills ellen 3, a Macik ellen egy félidő.
több mint 13 éve
igen jobb+kezdők ellen játszott!, de hadd tegyem rögtön hozzá, hogy Cousins össz-statjával meccset lehet nyerni, Griffinével nemés;Hasonló a kettő, Rg3-é egy fokkal jobb szerintem.Petikievak01
Griffin kezdők ellen 2 meccs alapján:
9-14 (~64%), 119y (8,5y átlag), 1TD-0INT , 3 futás-17y (5,67y átlag), 1 fumble
Cousins cserék ellen 2 meccs alapján:
27-45 (~60%), 338y (7,5y átlag), 3TD-1INTsapka
ideírom Luckyt is, (majd továbbgörgetem idővel)
26-41 (~63%), 363y (8,85y átlag), 2TD-2INT, mintha lenne egy futott TDje is + egyéb kevés yardos futás futás
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Na, most egy darabig megint nem fárasztalak titeket, jó? 😊)agent TKönyörgöm, miért nem???
több mint 13 éve
Lehet félreértettetek, nem azt mondtam, hogy RGIII betli volt, és hogy megy a kukába, hanem hogy ezen a meccsen nagyon nem tetszett amit csinált. És igen, korai volt szerintem sokaknak sok helyen elájulni tőle, először bizonyítson a nagyok között. Való igaz, szemptemberben látjuk majd az igazi állását a dolgoknak, de olyan 50% max, amennyire tetszik.(tudomelőszezon, tudommáspalyeklesznek, eztcetcetcetcetcetcetc)
Na, most egy darabig megint nem fárasztalak titeket, jó? 😊)
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Griffint nagyon védik az alapszakasz előtt, nem nagyon játszik a preseasonban.Talán 3 drive-ja volt összesen?
A Jégember győz, nem beszél.