Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 13 éve
valami gubanc van vagy nálam vagy a fórumban, de be akartam írni kiket küldtek eddig el😀, és már régóta nem találta a domaint...na majd most:
Samuel Kirkland Wr, Lance Lewis Wr, Beau Reliford TE, Nick Martinez G, James Lee T, eddig
ás Kevin Barnest elcseréltük a Lionshoz, dejó! jól megszívták..., kár hogy annó 3. körös volt
és ez egy fantasztikus írás az előző meccsről:
washingtonexaminer.com/redskins-vs.-colts-game-review-defense/article/2506020#.UDvSkNbN_39
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
-Redskins released G/T Tony Moll.-Redskins RT Jammal Brown underwent surgery to repair a torn ligament in his hip.
több mint 13 éve
Maradjunk abban, hogy hátha tökmindegy, mert idén max extrapontot meg kickoffokat kell rúgjon...nexion218Azt is sikerült elbasznia párat...
több mint 13 éve
Maradjunk abban, hogy hátha tökmindegy, mert idén max extrapontot meg kickoffokat kell rúgjon...
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
egyébként korán kezdtem el örülni, Cundiffot lehet elhozzátok vetélytársnak, sztem simán jól járnátok vele.kristofez simán benne lehet, mert utolsó héten szokták ezt eldönteni szurkolok hogy hozzanak még valakit
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Komolyan mondom ennek a két faszinak(?) ráragadt a nyelve Snyder egy-egy golyójára. Mi kell még, hogy kihaljanak innen, egy újabb jégkorszak? Bár ezek azt is túlélnék.
több mint 13 éve
egyébként korán kezdtem el örülni, Cundiffot lehet elhozzátok vetélytársnak, sztem simán jól járnátok vele.
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
Gano marad a kicker, lehet ujjongani (az ellenfeleknél 😛 😀)kristofbiztosan azért nyerte, mert nagyobbat rúg kickoffban (Rackers ebben tényleg gyenge ligaszinten)
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Gano marad a kicker, lehet ujjongani (az ellenfeleknél 😛 😀)
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
Sapka, mindig kavarja.. 😀 A QB Jonathan Crompton, a tackle Tom Compton ... A WR különítményt látva nagy kavarodás nem lesz ott. A Garcon-Moss-Morgan trió biztos. Utána Hankerson, Austin és Briscoe nálam a sor, Robinson és esetleg Armstrong PS-be. Bár Armstrong nagyon necces amennyit sérült volt... Banks megy a levesbe, nem kell külön visszahordó. Mint láttuk, még Moss-t is próbálták kick returnerben, ez nem sok jót jelent a kicsi embernek...
több mint 13 éve
sztem Paul marad, a returnöknél is egész jól muzsikált. Viszont aki nekem még tetszett, az a Briscoe nevű wr.... Őt láttuk már RGIII-mal játszani?nexion218Bears ellen 3 rec, 51 yrd 1 td volt a kettejük közös produkciója.
több mint 13 éve
sztem Paul marad, a returnöknél is egész jól muzsikált. Viszont aki nekem még tetszett, az a Briscoe nevű wr.... Őt láttuk már RGIII-mal játszani?
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Sajnálnám ha elküldenék. Bírtam őt..is.nem rosszul, de csak tweener TE-WR, szóval fal mellől indul elkapni, de nem rosszsapkaÉs hogy megy neki?Shawn84Niles Paul mióta játszik TE-t? Erről lemaradtam.Shawn84az offseason elejétőlsapka
több mint 13 éve
nem rosszul, de csak tweener TE-WR, szóval fal mellől indul elkapni, de nem rosszÉs hogy megy neki?Shawn84Niles Paul mióta játszik TE-t? Erről lemaradtam.Shawn84az offseason elejétőlsapka
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
És hogy megy neki?Niles Paul mióta játszik TE-t? Erről lemaradtam.Shawn84az offseason elejétőlsapka
több mint 13 éve
Niles Paul mióta játszik TE-t? Erről lemaradtam.Shawn84az offseason elejétől
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Niles Paul mióta játszik TE-t? Erről lemaradtam.
több mint 13 éve
Amúgy az tényleg eléggé szemet szúrt hogy milyen faszákat dobott RG3 mélyre. Jó, volt hogy picit túl dobta , de minden labdája elkapható volt . Egyébként ez a gorssman dolog is eléggé becsapós lehet , tavaly is jól kezdődött a szezonja , és a vége tragikus lett , még most is emlékszem arra a meccsre ahol vaktában adott kurt colemannek 3 int-t
több mint 13 éve
megpróbálok összehozni egy végső 53as roster tippet, (tavalyiban csak 1 helyen tévedtem 😛, sérülés miatt, de idén ez sokkal nehezebb, most nem leszek kimondottan konformista sem), kicsit majd bővebben a kérdéses helyeket(aláhúzás biztos roster hely, a félkövér tipp)
QB: (3)
RGIII, Grossman, Cousins, Compton
ebben nincs kérdőjel, bár még nem láttam milyen az, ha Griffinnek ténylegesen meg kell nyernie a meccset, de ez már csak a Saints ellen fog kiderülni
RB: (3)
Hightower, Helu, Royster, Morris, Tristan Davis || Antwon Bailey, Lennon Creer
kis túlzással az első 5 névből bármelyik 3 ember lehetne rosteren (Davis a cserék ellen végigzúzta az összes meccset, és elég jó volt), de szerintem az a legavlószínűbb, hogy Royster és Davis megy Ps-be, és reménykedhetünk, hogy Roystert nem viszik el onnan
FB: (1)
Young, Dorson Boyce, Cooley
Young szokásosan sérült, Boyce meg nem egy igazi leadblocker, lehetséges Cooley FBként kerül a rosterre, sőt... (miért ne?)
TE: (3)
Davis, Niles Paul, Paulsen, Richard Quinn, Beau Reliford
3 TE biztosan lesz, lehet több is (kevesebb biztosan nem), és ha Cooleyt elraktam FB-be, Paulsen helye biztos
WR: (6)
Garcon, Hankerson, Moss, Morgan, Armstrong, Austin, Robinson, Banks, Samuel Kirkland, Darius Hanks (IR), Dezmon Briscoe, Lance Lewis
5 vagy több, az ötödik pozíció csak a kérdőjel, ha 6. is lesz, az is kérdőjel, 3 ember osztozik 2 vagy 1 helyért, érdekes battle
OL: (9)
T: T. Williams, Brown (PUP), Polumbus, W. Smith, Compton, Black, Lee
G: Lichtensteiger, Chester, Hurt, LeRibeus, Gettis, Martinez
C: Montgomery, Cook, Garner
Brown jelen állapotában nem számít bele az 53ba, kérdés ha visszatér, kit raknak ki? A Lichtensteiger-Gettis-Cook, buborékból Gettisre voksoltam, de biztosan rajta lesz a sérült...
DL: (6)
DE: Carriker, Bowen, Jenkins, Kedric Golston, Darrion Scott, Delvin Johnson
NT: Cofield, Neild (IR), Baker, Worthington
kb. 50%ban két fős falat használunk, legalábbis tavaly, nincs szükség többre, ha Neild vissza tud térni Worthington helye kérdéses lesz
LB: (9)
ILB: Fletcher, Riley, Alexander, Kehl, Robinson, Donney Holt,
OLB: Kerrigan, Orakpo, Markus White, Rob Jackson, Chris Wilson, Monte Lewis
A 9 kicsit szokatlan, de Alexander szerintem inkább a spec team miatt kerülhet be+akár OLB-t is eljátszik (valahogy), és a Kehl-Robinson egységet nem bontanám meg
CB: (5)
Hall, Griffin, Josh Wilson, Barnes, David Wilson, Morgan Trent, Richard Crawford
ez inkább Griffin vs Barnes csata, de Barnes még rosszabb...
S: (5)
FS: Madieu Williams, Reed Doughty
SS: Meriweather, Tanard Jackson, Gomes, Travon Bellamy, Jordan Bernstine
Doughty spec. teamer...; Jackson érdekes lesz, mert nagyon jó volt tegnap SS-ként, és Meriweather is jó volt, de Williams FS-ben nem, kíváncsi leszek a week 1 kezdőpárosára
P: Rocca
K: Gano, Rackers
LS: Sundberg
--
25+25+3=53
ez most még nekem is hosszú posztnak számít...😕
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Teljesen igaz. Csak még a tegnapi sokk újra éledt, most hogy visszanéztem a meccset.Azt viszont kérve kérem Uncle Shanahan, hogy David Jones mez számával tegyen valamit, mert tudathasadásom lesz. Két Hightower. Hogy a faszba lehet két közel egyforma testalkatú, hosszú raszta frizurás négert megkülönböztetni sisakban, egyforma mezben??? apeszosBírd ki azt a pár napot. Aztán mindkettő más okból többet nem lesz a pályán, és a tudatod megmarad. 😊ulpianus
több mint 13 éve
Azt viszont kérve kérem Uncle Shanahan, hogy David Jones mez számával tegyen valamit, mert tudathasadásom lesz. Két Hightower. Hogy a faszba lehet két közel egyforma testalkatú, hosszú raszta frizurás négert megkülönböztetni sisakban, egyforma mezben??? apeszosBírd ki azt a pár napot. Aztán mindkettő más okból többet nem lesz a pályán, és a tudatod megmarad. 😊

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
chris wilson gyerekek, chris wilson!braxa88tényleg fantasztikus volt a safetyje tegnap
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
russell wilson gyerekek, russell wilson!braxa88backupnak ő is jó lesz
több mint 13 éve
Szerintem mindkét rookie QB teljesen jól veszi az akadályokat. Luck-nak annyiból rosszabb, hogy neki talán szarabb az O fala mint Griffinnek, pedig az nagy szó... Vagy csak a mi védelmünk jobb? Nézőpont kérdése. Fogadni mernék, hogy élesben jobban fog menni nekik.Azt viszont kérve kérem Uncle Shanahan, hogy David Jones mez számával tegyen valamit, mert tudathasadásom lesz. Két Hightower. Hogy a faszba lehet két közel egyforma testalkatú, hosszú raszta frizurás négert megkülönböztetni sisakban, egyforma mezben???
több mint 13 éve
russell wilson gyerekek, russell wilson!