Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért futó nélkül nehéz lesz. A csere def legalább jó.
több mint 13 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
OFF: A fóka meg a bálna is viziemlős. Meg Phelps.agent T
Te beteg állat 😀😀 Ezen behaltam 😊

több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
OFF: A fóka meg a bálna is viziemlős. Meg Phelps.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
 www.thefirstrow.eu/watch/137884/1/watch-tampa-bay-buccaneers-vs-washington-redskins.html

nekem ez jó..apeszos
szerelmi bánat ez a sok ... vagy még mindig a delfinekhez és a redskinshez fűzött hatalmas együttérzésednek adsz így jelet?Petikievak01
Sajnos nem tudok a pszichológusod lenni. De javaslom az orvosi kezelést, ha mindenhol delfineket látsz.apeszos
LEhet hogy a sok dolphins mecstől van amit néztem. Plussz az Ace ventura állati nyomozó megnézése után úgy gondolom hogy megérdemelnek az egyetlen tetves nyomorult viziemlős bajtársaink egy kis figyelmet.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 www.thefirstrow.eu/watch/137884/1/watch-tampa-bay-buccaneers-vs-washington-redskins.html

nekem ez jó..apeszos
szerelmi bánat ez a sok ... vagy még mindig a delfinekhez és a redskinshez fűzött hatalmas együttérzésednek adsz így jelet?Petikievak01
Sajnos nem tudok a pszichológusod lenni. De javaslom az orvosi kezelést, ha mindenhol delfineket látsz.
több mint 13 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
 www.thefirstrow.eu/watch/137884/1/watch-tampa-bay-buccaneers-vs-washington-redskins.html

nekem ez jó..apeszos
szerelmi bánat ez a sok ... vagy még mindig a delfinekhez és a redskinshez fűzött hatalmas együttérzésednek adsz így jelet?

több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
 www.thefirstrow.eu/watch/137884/1/watch-tampa-bay-buccaneers-vs-washington-redskins.html

nekem ez jó..apeszos
Köszi 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 www.thefirstrow.eu/watch/137884/1/watch-tampa-bay-buccaneers-vs-washington-redskins.html

nekem ez jó..
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
nincs stream baszki az a gáz.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
firstrow: 01:30

faszom, ezt benéztem... pedig délután eskü az volt írva..
több mint 13 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
egykor Giants lesz, addig azt nézem..apeszos
még jó hogy a redskins meccs is akkor kezdődik

több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
egykor Giants lesz, addig azt nézem..apeszos
???
A Skins is 7 pm keleti parti időre van írva az nfl comon, csak említem 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
egykor Giants lesz, addig azt nézem..
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Akkor nézem én is, míg bírom. 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
jelen..
több mint 13 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Valaki éjjel élőben?agent T
Yes sir.

több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Valaki éjjel élőben?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azt mondja meg valaki, Cromptonnal miért írtunk alá megint? Mi szükség van rá? Rexy el akar menni?
apeszos
valószínű tréningezésnél sok feladatban a QB a szűk keresztmetszet
de miért lenne jobb egy 10. WR? vagy bármi?sapka
Abból indultam ki, hogy tavaly is elég volt három QB összesen, akkor most miért kellene négy? Arra gondolni sem merek, hogy jobbnak tartják Cousins-nál.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Azt mondja meg valaki, Cromptonnal miért írtunk alá megint? Mi szükség van rá? Rexy el akar menni?
apeszos
valószínű tréningezésnél sok feladatban a QB a szűk keresztmetszet
de miért lenne jobb egy 10. WR? vagy bármi?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azt mondja meg valaki, Cromptonnal miért írtunk alá megint? Mi szükség van rá? Rexy el akar menni?

Egyébiránt, a Bucs ellen ne számítsunk RGIII-ra, Cousins fog kezdeni, egy teljes félideje lesz. Valószínű, a potenciális kezdők nem fognak játszani egyáltalán, maximum akikben még bizonytalanok Shannyék.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Tudom, ilyen az élet, de akkor is. azok közül, akik annak idején a kedvenceim lettek, már csak kb Moss és Fletcher maradt.
agent T
teljesen egyetértek
Én meg a szegény szülő nélkül maradt delfineket sajnálom. De ezt szívemből mondom.Petikievak
Ne fokozzuk, mert sírva fakadok.apeszos
ez nagyon nagy 😀😀
(basszus már 10 perce röhögök ezen)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Doughty miért érdemel sajnálatot??
Cut, released, fired vagy egyszerűen csak szembenézett magával a tükörben, és felismerte, hogy nyomorult defensive backnek? 😊 (Mindjárt jön sapesz, h viszont jó spec playa, és az is igaz. 😊 )agent T
Azért, mert ha együtt sajnáljuk nagyon-nagyon, talán eleszi innen a fene...
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Ó de sajnálom, hogy Káosz Kapitány távozott 😕(
Tudom, ilyen az élet, de akkor is. azok közül, akik annak idején a kedvenceim lettek, már csak kb Moss és Fletcher maradt.
Picsába.

Ganot is szívemből sajnálom. 😕((((
(Ezen legutóbbi mondat kizárólag apeszos kedvéért született. 😊 😊 😛 )agent T
Hát ha ez kell hozzá, én is szívemből sajnálom. De akkor Doughty-t is sajnáld légyszi, velem együtt... 😛

Cooley-t viszont őszintén sajnálom.apeszos
Doughty miért érdemel sajnálatot??
Cut, released, fired vagy egyszerűen csak szembenézett magával a tükörben, és felismerte, hogy nyomorult defensive backnek? 😊 (Mindjárt jön sapesz, h viszont jó spec playa, és az is igaz. 😊 )

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ó de sajnálom, hogy Káosz Kapitány távozott 😕(
Tudom, ilyen az élet, de akkor is. azok közül, akik annak idején a kedvenceim lettek, már csak kb Moss és Fletcher maradt.
Picsába.

Ganot is szívemből sajnálom. 😕((((
(Ezen legutóbbi mondat kizárólag apeszos kedvéért született. 😊 😊 😛 )agent T
Hát ha ez kell hozzá, én is szívemből sajnálom. De akkor Doughty-t is sajnáld légyszi, velem együtt... 😛

Cooley-t viszont őszintén sajnálom.apeszos
Én meg a szegény szülő nélkül maradt delfineket sajnálom. De ezt szívemből mondom.Petikievak01
Ne fokozzuk, mert sírva fakadok.
több mint 13 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Ó de sajnálom, hogy Káosz Kapitány távozott 😕(
Tudom, ilyen az élet, de akkor is. azok közül, akik annak idején a kedvenceim lettek, már csak kb Moss és Fletcher maradt.
Picsába.

Ganot is szívemből sajnálom. 😕((((
(Ezen legutóbbi mondat kizárólag apeszos kedvéért született. 😊 😊 😛 )agent T
Hát ha ez kell hozzá, én is szívemből sajnálom. De akkor Doughty-t is sajnáld légyszi, velem együtt... 😛

Cooley-t viszont őszintén sajnálom.apeszos
Én meg a szegény szülő nélkül maradt delfineket sajnálom. De ezt szívemből mondom.