Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 13 éve
Whitenak nem hiszem, hogy meglesz, Wilson miatt, nem kell 5 OLBAzt olvasom, Briscoe és White sem nagyon nyugodhat meg.apeszosArmstrong azt mondja, nem tud semmit a cseréről. 😀apeszosnem is kell neki tudnia semmit, majd a végén 😊 sapka
Briscoe is aggódhat, neki csak akkor lesz helye, ha 7 WR-t viszünk tovább, és Armstrongot tradelik (mert Banks és Robinson biztosan benn van)
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Azt olvasom, Briscoe és White sem nagyon nyugodhat meg.Armstrong azt mondja, nem tud semmit a cseréről. 😀apeszosnem is kell neki tudnia semmit, majd a végén 😊 sapka
több mint 13 éve
Armstrong azt mondja, nem tud semmit a cseréről. 😀apeszosnem is kell neki tudnia semmit, majd a végén 😊
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Armstrong azt mondja, nem tud semmit a cseréről. 😀
több mint 13 éve
Vazze... Dorson Boyce-nak vállsérülése van.
több mint 13 éve
Banksről írták:he ranked 20th in the league in kickoff return average and 21st in punt return average
+Skins coverage team ranked 2nd in NFL in average KO return yards and 10th in average punt return yards. That's excellent.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Az Eagles is kibaszta Atogwe-t... 😀
több mint 13 éve
Smith nekem is bassza a csőrömet. Nem is értem, ahogy végigtolta tavaly, jobb volt mint Brown. Ez a Fekete Pákó nem is értem hogyan kerülhet oda helyette...
több mint 13 éve
erősen szurkolok, hogy Madieu Williams is ki legyen rakva, bár ezen a Banks+Smith (Jordan Black baszki...) nem tudok átlépni, most már bármi lehetMér őt sajnálod? Nekünk kell nézni bassza meg.apeszosszegény Doughty 😛Rich CampbellMégis értek hozzá? 😀 😀 😀 😛apeszos
The Redskins have kept Doughty around for years to star on special teams and be a defensive backup. Not his fault he has to start games on D
😀😀sapka
sapka
de 3 tiszta ST játékost megtartani depthnek elég erős, Alexander még hagyján, ő nem olyan rossz ILB-nek, de Doughty+Banks...
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Mér őt sajnálod? Nekünk kell nézni bassza meg.szegény Doughty 😛Rich CampbellMégis értek hozzá? 😀 😀 😀 😛apeszos
The Redskins have kept Doughty around for years to star on special teams and be a defensive backup. Not his fault he has to start games on D
😀😀sapka
sapka
több mint 13 éve
szegény Doughty 😛Rich CampbellMégis értek hozzá? 😀 😀 😀 😛apeszos
The Redskins have kept Doughty around for years to star on special teams and be a defensive backup. Not his fault he has to start games on D
😀😀sapka
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Rich CampbellMégis értek hozzá? 😀 😀 😀 😛
The Redskins have kept Doughty around for years to star on special teams and be a defensive backup. Not his fault he has to start games on D
😀😀sapka
több mint 13 éve
Rich Campbell The Redskins have kept Doughty around for years to star on special teams and be a defensive backup. Not his fault he has to start games on D
😀😀
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Rich Campbell @Rich_CampbellThe vitriol towards Reed Doughty is out of control. He's a special teams standout who gets forced into defensive action b/c others get hurt. 😀 😀 😀
több mint 13 éve
azt olvastam, hogy Kerrigan tavaly az összes snapet végigtolta, és az úgy elég erős!, depth nélkül, az hogy nem kellett e neki (😀😊), vagy nem volt megfelelő az kérdésOLB szinten? Azt nem hinném.. Hacsak Orakpo vagy Kerrigan nem számít gyengének 😛apeszosChri Wilson: It's official! Like a referee whistle!! Whoooo! Place at the table!!! (In my Lattimore voice) 😀apeszostavaly nem játszott sehol sem, most bejött a campbe és bamm roster, lehet a redskins kerete gyenge?😊sapka
Fletcher is nyilatkozta Randle Elnek Tampa meccs közben, hogy tavaly jó volt a keret, de a depth elég gyér volt
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
OLB szinten? Azt nem hinném.. Hacsak Orakpo vagy Kerrigan nem számít gyengének 😛Chri Wilson: It's official! Like a referee whistle!! Whoooo! Place at the table!!! (In my Lattimore voice) 😀apeszostavaly nem játszott sehol sem, most bejött a campbe és bamm roster, lehet a redskins kerete gyenge?😊sapka
Mondjuk Slaton nem jönne rosszul. Armstrong helyett mindenképp.
több mint 13 éve
Chri Wilson: It's official! Like a referee whistle!! Whoooo! Place at the table!!! (In my Lattimore voice) 😀apeszostavaly nem játszott sehol sem, most bejött a campbe és bamm roster, lehet a redskins kerete gyenge?😊
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Chri Wilson: It's official! Like a referee whistle!! Whoooo! Place at the table!!! (In my Lattimore voice) 😀
több mint 13 éve
Szegény Texans.. Mutatták a Vikings meccsen, de nem akartam hinni a szememnek...nem még nem!, de én azt várom létrejönRB: 4: Helu, Royster, Morris*, SlatonMár biztos a trade?apeszos
sapka
kis öröm; a Houston leigazolta John Becket😀, és ezért kitették Case Keenumotsapka
több mint 13 éve
Chris Wilsonnak biztossá vált a helyeállítólag Hightowert IR-re akarják tenni ezért rúgták ki, mert 3.a után lehet ezzel babrálni, mert ha most tennék beleszámítana az 53ba
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nem még nem!, de én azt várom létrejönRB: 4: Helu, Royster, Morris*, SlatonMár biztos a trade?apeszos
sapka
kis öröm; a Houston leigazolta John Becket😀, és ezért kitették Case Keenumot
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
RB: 4: Helu, Royster, Morris*, SlatonMár biztos a trade?
sapka
több mint 13 éve
De most aztán végleg. Mert Jones-t is kitette. Most egyáltalán nincs 25-ös.. 😀Redskins released RB Tim Hightower.Olvasta Shanny, hogy kevered Hightower mezszámát, megoldotta a problémádat.ulpianus
Smith marad a PS-benapeszos
több mint 13 éve
Redskins released RB Tim Hightower.Olvasta Shanny, hogy kevered Hightower mezszámát, megoldotta a problémádat.
Smith marad a PS-benapeszos

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
most már következetesen teleszemetelem a topikot...azt elárulom, hogy őket követem:
twitter.com/granthpaulsen
twitter.com/MikeJonesWaPo
twitter.com/Russellmania980
szóval ha minden marad így egy kis ideig ez eddig a roster:
QB: 3: RGIII, RGII, RGI (RGII=Cousins)
RB: 4: Helu, Royster, Morris*, Slaton
FB: 2: Young, Boyce
WR: 8: Garcon, Moss, Hankerson, Morgan, Briscoe, Banks*, Robinson*, Darius Hanks
TE: 4: Davis, Paul, Paulsen, Quinn
OT: 3: Trent W., Polumbus, Black
OG: 5: Lichtensteiger, Hurt, Chester, LeRibeus, Gettis*
OC: 1: Montgomery
ez 30
DL: 8: Cofield, Bowen, Carriker, Jenkins, Scott, Golston, Baker*, Favorite,
OLB: 5: Orakpo, Kerrigan, Jackson, Wilson, White
ILB: 4: Fletcher, Riley, Alexander, Robinson
CB: 4: Hall, Wilson, Griffin, Crawford
S : 6: Gomes*, Meriweather, Jackson, Doughty*, M. Williams, Bernstine*
ez pedig 27
össz. 57+3
tehát még 7 név távozik
(csillagos a biztos megerősített roster hely)
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!