Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 13 éve
Redskins released RB Tim Hightower.Smith marad a PS-ben
több mint 13 éve
Kicsit csúszós neki a labda még. Nem hinném, hogy Garcon, Moss, Morgan, Hankerson, de még Brisco mellett is labdába rúghatna még. A specbe még elment volna, de Banks úgy látszik lóherét talált a FedEx-en.Keenan nem is kérdéses, mert Kehlt mellőle el is akarják tradelni (tényleg félreérthető volt), nekem csak az a bajom, hogy Aldrick a 3. vonalak ellen villogott, mondjuk csak ekkor kapott perceketsapkaállítólag Hightowert kiteszik és Robinson és Bernstine biztosan rosteren van (Berstinet állítólag az Eagles el akarta vinni waiveren)sapkaAldrick Robinson? Mert a HOF Keenan nem is kérdés 😊 Amúgy jól játszott a Colts ellen, amikor néztem. És tegnapelőtt is jó statjai voltak, mondjuk ezt nem láttam.
Robilluma
Jól látom? Compton? Smith? Thompson? Na neee... Smith mindenképpen nagy meglepetés nekem. Cook? Azt hiszik Monty acélból van? Ki fog centert játszani?
több mint 13 éve
Keenan nem is kérdéses, mert Kehlt mellőle el is akarják tradelni (tényleg félreérthető volt), nekem csak az a bajom, hogy Aldrick a 3. vonalak ellen villogott, mondjuk csak ekkor kapott perceketállítólag Hightowert kiteszik és Robinson és Bernstine biztosan rosteren van (Berstinet állítólag az Eagles el akarta vinni waiveren)sapkaAldrick Robinson? Mert a HOF Keenan nem is kérdés 😊 Amúgy jól játszott a Colts ellen, amikor néztem. És tegnapelőtt is jó statjai voltak, mondjuk ezt nem láttam.
Robilluma
de ha te Keenanra gondoltál végig😀, akkor a második vonalakban Alexander mellett tényleg jó volt (ahogy Kehl is), de Alexander hatalmas nagy workhorse, és inkább csak akar, mint tud; de jó volt Robinson is végig
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
állítólag Hightowert kiteszik és Robinson és Bernstine biztosan rosteren van (Berstinet állítólag az Eagles el akarta vinni waiveren)sapkaAldrick Robinson? Mert a HOF Keenan nem is kérdés 😊 Amúgy jól játszott a Colts ellen, amikor néztem. És tegnapelőtt is jó statjai voltak, mondjuk ezt nem láttam.
Off
Őt kellett volna húznia a Steelers-nek, a tegnapi Sean Spence ACL-LCL szakadás a karma műve :/😕.

If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Armstrong- Steve Slaton trade készülőben, lassan elkúszok egy xanaxért
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
gondolom az a hetedik körös rookie safety sokat dobott volna a secondaryn...állítólag Hightowert kiteszik és Robinson és Bernstine biztosan rosteren van (Berstinet állítólag az Eagles el akarta vinni waiveren)sapkaHát ilyen az az eagels...Petikievak01
Morrisnak is megvan a roster
Doughtynak és Gomesnek is
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
állítólag Hightowert kiteszik és Robinson és Bernstine biztosan rosteren van (Berstinet állítólag az Eagles el akarta vinni waiveren)sapkaHát ilyen az az eagels...
több mint 13 éve
állítólag Hightowert kiteszik és Robinson és Bernstine biztosan rosteren van (Berstinet állítólag az Eagles el akarta vinni waiveren)
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
David Jones is kirakvaössz-vissz 4 corner van rosteren... Hall-Wilson-Griffin-Crawford, ez így kemény...
spec team vagy valami?😊
Brian McNally is kirakva
még 8
állítólag Banks megcsinálta a rostert.................
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
The Redskins will release ILB Bryan Kehl if they cannot trade him Friday.It's a surprise as Kehl had a standout preseason and was expected to stick as the eighth or ninth linebacker.
😮😮, akkor csak 8 LB-vel számolnak, és nagyon sajnálom Kehlt, nagyon jól mozgott preseasonben
Redskins waived WR Terrence Austin. Várható volt.
Redskins waived or released C Eric Cook, RB Tristan Davis, OL Grant Garner, DL Doug Worthington, OL Tom Compton, CB Brandyn Thompson, LB Donnell Holt, DT Delvin Johnson and CB Travon Bellamy.
Compton és Thompson nekem meglepetés, azt gondoltam Comptonnak adnak roster helyet is, de PS-ben mindenképp maradni fog
sőt nekem Worthington is meglepetés
Redskins waived QB Jonathan Crompton and OT Willie Smith.
faszkivan
szerk.: ez eddig 12+1 tehát 75-12 azaz 63nál vagyunk
még10
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
engem inkább az zavar, hogy az ellenfél védelme annyira semmilyen volt, hogy gyakszilag nem lehet következtetéseket levonni pl a futóinkról. agent TEbben az esetben azt se feledjük, hogy az Oline gyakorlatilag újoncokból állt, csak Cook volt idősebb. És az adott szinten elég jól muzsikáltak.
több mint 13 éve
megnéztem végül a meccsetmmmgen, bár azt is nézzük, hogy legalább három labdára emlékszem, amikor nagyon nem Cousins sara volt a rossz elkapás. Meg olyan is volt (kettő?) mikor direkt kidobta nyomás alatt. Ha ezt is nézed, már jobb az aránya.
tényleg sokat foglalkoztatták Cundiffot, jól rúgdosott, de az a 46os bosszantó, mert nagyon mellé ment (lecsúszott vagy nem tudom), de 35-40 alatt nagyon magabiztos volt a tétnélkülin
mintha dícsértétek volna Cousinst, háát nekem egyáltalán nem tetszett; olyan fal volt előtte, hogy bármikor bármerre futhattak mögüle+rengeteg ideje volt, és összehozott egy 50% körüli pontosságot, ezt így nagyon kevésnek tartom
a többi nagyjából papírforma volt, legalábbis nem lepett meg senki; de nagyon sajnálom, hogy Jenkins nem kapott snapeketsapka
engem inkább az zavar, hogy az ellenfél védelme annyira semmilyen volt, hogy gyakszilag nem lehet következtetéseket levonni pl a futóinkról.
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
megnéztem végül a meccsettényleg sokat foglalkoztatták Cundiffot, jól rúgdosott, de az a 46os bosszantó, mert nagyon mellé ment (lecsúszott vagy nem tudom), de 35-40 alatt nagyon magabiztos volt a tétnélkülin
mintha dícsértétek volna Cousinst, háát nekem egyáltalán nem tetszett; olyan fal volt előtte, hogy bármikor bármerre futhattak mögüle+rengeteg ideje volt, és összehozott egy 50% körüli pontosságot, ezt így nagyon kevésnek tartom
a többi nagyjából papírforma volt, legalábbis nem lepett meg senki; de nagyon sajnálom, hogy Jenkins nem kapott snapeket
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Szerintem a Redskins legnagyobb vesztesége az lenne, ha Haslett elmenne. apeszosNem vagyok ebben annyira biztos, (de nagyon jó a védelem, meccseket fog nyerni ez biztos) mert Morris egy jó def. cord., nem mondom, hogy jobb mint Haslett, de ha mégis úgy dönt, hogy ha kap ajánlatot mint tavaly és nem marad akkor olyan nagyot nem veszítenénk vele, sőt ha idén is jó idényt futnak akkor esélyes távozó lehet.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Na emberek Ten Yardról lejött a meccs.Aki szeretné fájlátvitelben megkapni, az vegyen föl szkájpon, nick: tamasdanyi
technical info: a jobb hangcsatorna nem túl jó
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Köszi 😊 Amúgy azt h amerikanszki futbol meg hokkei megismerem, a többi meg nem érdekel, a szar foci meg ilyenek, nem érdekel úgyse. 😊a TYT mai termése eddig: a Pats meccs kétszer, a Cowboys háromszor.nálam alapba angol. csak ha rákattintasz egy sportágra akkor vált ruszkiraShawn84
Wazz
Amúgy jó az apeszos-féle oldal, a Хоккей rovat felkeltette az érdeklődésem 😊agent T
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
a TYT mai termése eddig: a Pats meccs kétszer, a Cowboys háromszor.nálam alapba angol. csak ha rákattintasz egy sportágra akkor vált ruszkira
Wazz
Amúgy jó az apeszos-féle oldal, a Хоккей rovat felkeltette az érdeklődésem 😊agent T
több mint 13 éve
a TYT mai termése eddig: a Pats meccs kétszer, a Cowboys háromszor.Wazz
Amúgy jó az apeszos-féle oldal, a Хоккей rovat felkeltette az érdeklődésem 😊
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
De onnantól áldozok is előtte.Nagy arc ez a manus. Ha a dolgát is ilyen jól teszi mint a showman-t, januárban házi oltárt emelek neki.apeszosnem kell ez az alibizés, nagyon átlátszó (már áprilisban megcsináltad az oltárt😛)
--
még mindig nincs fenn a meccs 😕sapka
több mint 13 éve
Nagy arc ez a manus. Ha a dolgát is ilyen jól teszi mint a showman-t, januárban házi oltárt emelek neki.apeszosnem kell ez az alibizés, nagyon átlátszó (már áprilisban megcsináltad az oltárt😛)
--
még mindig nincs fenn a meccs 😕
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
www.washingtonpost.com/blogs/football-insider/post/redskins-bucs-robert-griffin-iii-nails-field-goal-in-warmups/2012/08/29/e28158d0-f22e-11e1-adc6-87dfa8eff430_blog.htmlNagy arc ez a manus. Ha a dolgát is ilyen jól teszi mint a showman-t, januárban házi oltárt emelek neki.
"Griffin (III)walked over to the 10-yard line where long-snapper Nick Sundberg, holder Sav Rocca and new kicker Billy Cundiff were warming up. Griffin stepped in and attempted a 20-yard field goal. The Heisman Trophy winning quarterback split the uprights like a natural, grinned, raised his arms in triumph and jogged off the field to the cheers of fans in the first few rows of the lower bowl."
Minek kellett ide Cundiff??😀nexion218
több mint 13 éve
www.washingtonpost.com/blogs/football-insider/post/redskins-bucs-robert-griffin-iii-nails-field-goal-in-warmups/2012/08/29/e28158d0-f22e-11e1-adc6-87dfa8eff430_blog.html"Griffin (III)walked over to the 10-yard line where long-snapper Nick Sundberg, holder Sav Rocca and new kicker Billy Cundiff were warming up. Griffin stepped in and attempted a 20-yard field goal. The Heisman Trophy winning quarterback split the uprights like a natural, grinned, raised his arms in triumph and jogged off the field to the cheers of fans in the first few rows of the lower bowl."
Minek kellett ide Cundiff??😀
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
És amit elfelejtettem, pedig fontos lehet: ezért nem értettem Crompton újra aláírását. A harmadik negyed közepén jött fel, de másra nem volt jó, csak a futójáték menedzselésére. Az első passza int lett, reménytelenül rövid. Igaz, Banksnek szánta, az meg már kiszaladt a világból, mire arrafelé ért a labda. De Cousins ugyanőt pontosan eltalálta, a kezébe ejtette a labdát sokkal messzebbről.
több mint 13 éve
Sapka, innen próbáld, itt szokott a leghamarabb fent lenni:figyelem ezt is, majd előbb-utóbb megoldódik
sport-video.org.ua/americanfootball.html
Igaz, még ott sincs fent.apeszos
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Igen, tudom, én bírom a gyereket, emberileg is nagyon ott van a szeren. Tudja, hogy tanulnia kell még, és mindent meg is tesz ezért.mert részben blokkolva van a piratebayEl tudom képzelni (mint ahogy McNabb esetében) hogy nevelő célzattal lecseréli. Egy két snap erejéig. Az öregtől kitelik, eleve tekintélyelvű a vezetése.apeszosilyen csak akkor lehetne, ha Griffin agyi kapacitása lesüllyedne...
eddig példásan kezeli a csapatot/médiát
off. nekem nem jön be a piratebay 😕sapka
ne közvetlenül nyisd meg, hanem a google kereső felől közelíts 😊
........
Apeszos: RGIII pontosan tudja, hogy meddig mehet el egyelőre, nem hülye gyerek az 😊agent T
Sapka, innen próbáld, itt szokott a leghamarabb fent lenni:
sport-video.org.ua/americanfootball.html
Igaz, még ott sincs fent.