Atlanta Falcons - Green Bay Packers

több mint 1 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Mintha most egy kicsit megremegett volna Love.
SBL
Ha még mások is belehibáznak akkor elmehet a meccs.
SBL
kell egy kulcs stop a védelemtől.

több mint 1 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Mintha most egy kicsit megremegett volna Love.
SBL
Ha még mások is belehibáznak akkor elmehet a meccs.
több mint 1 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Mintha most egy kicsit megremegett volna Love.
több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
most kezd átfordulni a meccs

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 456 — Kinek mit intézett a kormánya
Viszont Bisaccia iszonyat felhúzta az ST-t
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
Kezd meleg lenni a pite.
több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
először Doubs, aztán talán az első igazán rossz dobás

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 870 — Omar's Coming Yo!
el kene kapni haver.

több mint 1 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
na jó most már én is izgulok

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 456 — Kinek mit intézett a kormánya
Na, 2-1 az elejtett pickek

Szerkesztette: zacknorb
több mint 1 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
óóó doubs de ott volt

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
azt hittem Nixon ezért is kimegy visszahordani

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
Dennis90 Atlanta Falcons 158
nehéz elképzelni, hogy Ridder több esélyt ad a győzelemre, mint Heinicke
törölt kristof
Heinicke-re nem építesz csapatot, mert tudod mi a plafon. Riddernek ez a 6. NFL meccse, megnézik mit tud. Lehet, hogy hozna 1-2 gyôzelmet, de szerintem most tudatos építkezés megy, nem lenne értelme.
Dennis90
hosszútávon egyik sem megoldás, ez szerintem már biztos, így én inkább a teljes offense plafonját próbálnám megnézni, ahhoz viszont Heinicke kellene, nem Ridder.
törölt kristof
Nem értek egyet azzal, hogy látnánk, hogy nem megoldás. Én látok egy fiatal srácot, akirôl még nem tudjuk mit tud. Lesz egy szezonja, hogy bizonyítson és szerezzen némi önbizalmat. Én drukkolok neki, szimpatikus srác.
több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
Es arrol van stat, h kozulunk hany % hiszi el a mi DC-rol, hogy egyszer majd jo jatekosokbol tud jo vedelmet epiteni?
jossbeaumont
Ez egy jó D, akár a DC ellenére
Gergőbácsi
speciel most nem támasztották alá állításomat, az elejtett int-ek is fájnak és az nem Pinyő hibája

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 769
Szépen lassan végig kéne menni 😊
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 658 — a new hope (again)
dícsérjünk is ha lehet, ezt oda dobta ahova kellett, a td is szép játék volt



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
vezetünk és támadunk, nekem ez most elég

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 1 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 158
Es arrol van stat, h kozulunk hany % hiszi el a mi DC-rol, hogy egyszer majd jo jatekosokbol tud jo vedelmet epiteni?
jossbeaumont
Ez a sorozat a 0-ba tart
zacknorb
"a bizalom toretlen Barry elvtarsban!"
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
Ezt megszívtuk. Francba.
több mint 1 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 870 — Omar's Coming Yo!
ez szep volt vegre.

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 456 — Kinek mit intézett a kormánya
Végre Desmond használja a testét
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 903
Egy atlantai drukker nagyon szeret káromkodni a kommentátorállás közelében (vagy valahol, ahol van egy mikrofon).
több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
Es arrol van stat, h kozulunk hany % hiszi el a mi DC-rol, hogy egyszer majd jo jatekosokbol tud jo vedelmet epiteni?
jossbeaumont
Ez egy jó D, akár a DC ellenére

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 456 — Kinek mit intézett a kormánya
Es arrol van stat, h kozulunk hany % hiszi el a mi DC-rol, hogy egyszer majd jo jatekosokbol tud jo vedelmet epiteni?
jossbeaumont
Ez a sorozat a 0-ba tart
több mint 1 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 158
Es arrol van stat, h kozulunk hany % hiszi el a mi DC-rol, hogy egyszer majd jo jatekosokbol tud jo vedelmet epiteni?