NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Divisional szombat

1 feliratkozó

több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 241 — playoffs???
Burrow szerintem felnőtt a ligához.... Kár hogy nem Saints playa.....



több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 910
Elég esélyes, hogy az AFC meg NFC döntő is football weatherben lesz.
Cubehor
az hol van? melyik allam?
gabor25
Közép-nyugat
több mint 2 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Ha Goffot kitették a ramsből azután a PO meccs után mi lesz Tannehill sorsa ez után? Elföldelik?
davemayer
Tannehill soha nem fog SB-t játszani. Egy átlag irányító, aki megelelő személyzettel alapszakasz-menő, de több nincs benne. Nem rakjuk ki, de ezzel vége is van évtizedekre a halvány SB esélyeinknek.
Nandito
Ez egy bőven, nagyon bőven átlag alatti teljesítmény volt. Nem akarom beléd döfni a kést de ha berakod ebbe a O-ba Daltont ennél jobbat hozott volna. DALTONT.
davemayer
Persze, ez nem vitás. Arra jó volt, hogy Mariotát megbuktassa, de ennyi, ezzel vége neki is, és nekünk is. Megyünk vissza a ligaalja csapatok közé.
Nandito
Szerintem meg pont nem. Ez kellett ahhoz hogy ne tartsatok ki egy rossz qb mellett, most lesz esely hogy szerezzetek valakit ( h kit azt nem tudom mondjuk...) akivel feljebb léphet ez a csapat es valodi eselyese is lehessen akár ennek az afcnek.
davemayer
elnézve a szerződését jövőre még marad tannehill
briareos
Jaja, ezt vinni kell tovább. Sajnos...

Music City Miracle
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Elég esélyes, hogy az AFC meg NFC döntő is football weatherben lesz.
Cubehor
az hol van? melyik allam?
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Ha Goffot kitették a ramsből azután a PO meccs után mi lesz Tannehill sorsa ez után? Elföldelik?
davemayer
Tannehill soha nem fog SB-t játszani. Egy átlag irányító, aki megelelő személyzettel alapszakasz-menő, de több nincs benne. Nem rakjuk ki, de ezzel vége is van évtizedekre a halvány SB esélyeinknek.
Nandito
Ez egy bőven, nagyon bőven átlag alatti teljesítmény volt. Nem akarom beléd döfni a kést de ha berakod ebbe a O-ba Daltont ennél jobbat hozott volna. DALTONT.
davemayer
Persze, ez nem vitás. Arra jó volt, hogy Mariotát megbuktassa, de ennyi, ezzel vége neki is, és nekünk is. Megyünk vissza a ligaalja csapatok közé.
Nandito
Szerintem meg pont nem. Ez kellett ahhoz hogy ne tartsatok ki egy rossz qb mellett, most lesz esely hogy szerezzetek valakit ( h kit azt nem tudom mondjuk...) akivel feljebb léphet ez a csapat es valodi eselyese is lehessen akár ennek az afcnek.
davemayer
elnézve a szerződését jövőre még marad tannehill

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 420 — The Mathematician
igeeeeeeeen!!!!!!!!!!4
meme
mi?
gabor25
túláradó öröm részemről a W-nek!
meme
es a 4…? talan nemcsak lefejelted a billentyuzetet. 😋
gabor25
boomer
Adirotor
 www.youtube.com/watch?v=kclBnbejwYY

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Ha Goffot kitették a ramsből azután a PO meccs után mi lesz Tannehill sorsa ez után? Elföldelik?
davemayer
Tannehill soha nem fog SB-t játszani. Egy átlag irányító, aki megelelő személyzettel alapszakasz-menő, de több nincs benne. Nem rakjuk ki, de ezzel vége is van évtizedekre a halvány SB esélyeinknek.
Nandito
Ez egy bőven, nagyon bőven átlag alatti teljesítmény volt. Nem akarom beléd döfni a kést de ha berakod ebbe a O-ba Daltont ennél jobbat hozott volna. DALTONT.
davemayer
Persze, ez nem vitás. Arra jó volt, hogy Mariotát megbuktassa, de ennyi, ezzel vége neki is, és nekünk is. Megyünk vissza a ligaalja csapatok közé.
Nandito
Szerintem meg pont nem. Ez kellett ahhoz hogy ne tartsatok ki egy rossz qb mellett, most lesz esely hogy szerezzetek valakit ( h kit azt nem tudom mondjuk...) akivel feljebb léphet ez a csapat es valodi eselyese is lehessen akár ennek az afcnek.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
igeeeeeeeen!!!!!!!!!!4
meme
mi?
gabor25
túláradó öröm részemről a W-nek!
meme
es a 4…? talan nemcsak lefejelted a billentyuzetet. 😋
gabor25
boomer
több mint 2 éve
Cubehor Los Angeles Rams 317
Elég esélyes, hogy az AFC meg NFC döntő is football weatherben lesz.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
én mindig is emlékezni fogok rátok
briareos
I see what you did there.


Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
igeeeeeeeen!!!!!!!!!!4
meme
mi?
gabor25
túláradó öröm részemről a W-nek!
meme
es a 4…? talan nemcsak lefejelted a billentyuzetet. 😋
gabor25
az a túláradó 😀 lemaradt a shift 😀

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 2 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Persze, ez nem vitás. Arra jó volt, hogy Mariotát megbuktassa, de ennyi, ezzel vége neki is, és nekünk is. Megyünk vissza a ligaalja csapatok közé.
Nandito
Nem látom, hogy mi vagy a Texans és a Titans egyhamar egy szinten legyen...
iktriad
Előbb utóbb ki fog bukni, hogy irányító nélkül nem megyünk semmire... Kb mint Schaub esetében.

Music City Miracle
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
amugy még egyszer se fagyott le az oldal
Adirotor
Small market csapatoknak kell mindig játszania, ennyi!
r.baggio
még a titans szurkolók se jelentek meg
Adirotor
vannak olyanok? meg nem lattam oket. 😉 pedig szimpi caapat.
gabor25
Igen, vannak. Nem sokan, de például én rendszeresen kommentelek. Csak nézz be néha a csapat tokijába is... Bár most eltűnök egy időre, mert a folyamatos kudarcot nem könnyű megemészteni...
Nandito
its just a game bro, nem rajtad múlt mit kell emésztened
briareos
Persze, nem... Csak itt is szopás az NFL elég régóta, még ha kevesen is veszik észre a Titanst...
Nandito
én mindig is emlékezni fogok rátok

több mint 2 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
amugy még egyszer se fagyott le az oldal
Adirotor
Small market csapatoknak kell mindig játszania, ennyi!
r.baggio
még a titans szurkolók se jelentek meg
Adirotor
vannak olyanok? meg nem lattam oket. 😉 pedig szimpi caapat.
gabor25
Igen, vannak. Nem sokan, de például én rendszeresen kommentelek. Csak nézz be néha a csapat tokijába is... Bár most eltűnök egy időre, mert a folyamatos kudarcot nem könnyű megemészteni...
Nandito
its just a game bro, nem rajtad múlt mit kell emésztened
briareos
Persze, nem... Csak itt is szopás az NFL elég régóta, még ha kevesen is veszik észre a Titanst...

Music City Miracle
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
igeeeeeeeen!!!!!!!!!!4
meme
mi?
gabor25
túláradó öröm részemről a W-nek!
meme
es a 4…? talan nemcsak lefejelted a billentyuzetet. 😋

Szerkesztette: gabor25
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 420 — The Mathematician
Hát Titans védelem tovább akart menni, de az offense nem... Úgy látszik az AFCt megint simán nyeri a KC, Mahomes szopkodás folytatódik...
Sifur
Mahomes az AFC új Bradyje 🙂
ThundersNFL
az nem mac jones?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Persze, ez nem vitás. Arra jó volt, hogy Mariotát megbuktassa, de ennyi, ezzel vége neki is, és nekünk is. Megyünk vissza a ligaalja csapatok közé.
Nandito
Nem látom, hogy mi vagy a Texans és a Titans egyhamar egy szinten legyen...
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 420 — The Mathematician

via GIPHY


Negritis

petey
XDDDDDDDD
Adirotor

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 907 — no es importante
A fontosabb dolog, hogy megint megy a fiesta és rose bowl összefoglaló arenán
r.baggio
Őszintén szólva kicsit már uncsi 😏😉
dande
Augusztus végéig nem lesz új kontent

De most az Íreket láthatod akkor meg majd Írországban nézheted a Nebraska-Northwesternt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Hát Titans védelem tovább akart menni, de az offense nem... Úgy látszik az AFCt megint simán nyeri a KC, Mahomes szopkodás folytatódik...
Sifur
azért a bills se szar
Adirotor
A Bills ha valahogy megveri a KCt akkor izgi lehet a jövő hét, ennyiben bízok, nem akarom a buzi gyereket látni, Brady legalább nem jár úgy mint egy feminim köcsög, laza buzi
Sifur
pár buzit még ellőhetnél 1 hszben 😀
petey
azt majd a Bayer-showban
Löfli
szakadokxD

ez a mostani az egyik legjobb követő amiben részem volt
köszi srácok!
Adirotor
Nem volt rossz, de azért sok jelenlevő tanúsíthatja, hogy milyen az, amikor az eredménykövető megörül (és ezt most pozitívumként írom),
iktriad
igen, all time 5be nem raknám be mostanit,
plusz emlékszem amikor fb-n toltunk vmi 850 kommentes szart egy sima höri mentionnel indítva,

több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ha Goffot kitették a ramsből azután a PO meccs után mi lesz Tannehill sorsa ez után? Elföldelik?
davemayer
Tannehill soha nem fog SB-t játszani. Egy átlag irányító, aki megelelő személyzettel alapszakasz-menő, de több nincs benne. Nem rakjuk ki, de ezzel vége is van évtizedekre a halvány SB esélyeinknek.
Nandito
Ez egy bőven, nagyon bőven átlag alatti teljesítmény volt. Nem akarom beléd döfni a kést de ha berakod ebbe a O-ba Daltont ennél jobbat hozott volna. DALTONT.
davemayer
Még több intet dob....
ThundersNFL
Ennél? Nehezen.
davemayer
es mondta fogd meg a sorom.
több mint 2 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Hát Titans védelem tovább akart menni, de az offense nem... Úgy látszik az AFCt megint simán nyeri a KC, Mahomes szopkodás folytatódik...
Sifur
azért a bills se szar
Adirotor
A Bills ha valahogy megveri a KCt akkor izgi lehet a jövő hét, ennyiben bízok, nem akarom a buzi gyereket látni, Brady legalább nem jár úgy mint egy feminim köcsög, laza buzi
Sifur
pár buzit még ellőhetnél 1 hszben 😀
petey
azt majd a Bayer-showban
Löfli
szakadokxD

ez a mostani az egyik legjobb követő amiben részem volt
köszi srácok!
Adirotor
Nem volt rossz, de azért sok jelenlevő tanúsíthatja, hogy milyen az, amikor az eredménykövető megörül (és ezt most pozitívumként írom),
iktriad
volt cifrább már, de van hogy nekem túl sok a komment
és mivel kényszeres vagyok el kell olvassam az összeset amit írtok
na akkor meg nem látom a meccset

lehet ez is közrejátszott
több mint 2 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Ha Goffot kitették a ramsből azután a PO meccs után mi lesz Tannehill sorsa ez után? Elföldelik?
davemayer
Tannehill soha nem fog SB-t játszani. Egy átlag irányító, aki megelelő személyzettel alapszakasz-menő, de több nincs benne. Nem rakjuk ki, de ezzel vége is van évtizedekre a halvány SB esélyeinknek.
Nandito
Ez egy bőven, nagyon bőven átlag alatti teljesítmény volt. Nem akarom beléd döfni a kést de ha berakod ebbe a O-ba Daltont ennél jobbat hozott volna. DALTONT.
davemayer
Persze, ez nem vitás. Arra jó volt, hogy Mariotát megbuktassa, de ennyi, ezzel vége neki is, és nekünk is. Megyünk vissza a ligaalja csapatok közé.

Music City Miracle