Eredményközvetítő 2022

1 feliratkozó

több mint 1 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
meanwhile meghalt ken block is

több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 070 — Steelers fan
Bármi is törtent Hamlinnel (szerintem leállt a szíve), ezt itt és most nem lenne szabad folytatni.
Épeszű edző, játékos, sportoló nem tud így egy meccsre fókuszálni.
Őszentsége Sobri Jóska
tovább fog menni, sztem nem az első és nem is utolsó ilyen eset sajnos. kapnak most 15 percet összeszedni magukat aztán megy tovább
Kúrfürst briareos
Remélem nem. Semmi sportértéke jelenleg, elnézve a játékosokat. Ha nincs ott fejben a többség csak további sérüléseket indukálna.
laoce
ez igaz, de a liga a pénzről szól.
korábban idén pont cinciben, tua fetrengett oké őt nem kellett élesztgetni, de a képek ahogy begörcsölt a keze és se kép se hang körbejárták a világot, a meccs ment tovább. ha visszagondolok a több mint 20 évre h követem az nfl-t plusz még hozzáveszem a historikus meccseket amiket visszanéztem nem emlékszem sérülés miatt elmaradt meccsre.
nem azt mondom h ez helyes, de ez lesz sztem itt is. kapnak egy kis időt, kijönnek és megy tovább
Kúrfürst briareos
Nem ez a jó nézőpont.
Ha a csapattárs sérült, de ellátják, az feldolgozható.
De ha ott a bizonytalanság, és élet-halál közt lebeg, akkor ki tud fejben ott lenni a meccsen?
Én biztos nem tudnék.
Őszentsége Sobri Jóska
Lehet hogy addig várnak amíg kapnak valami egyértelmű infót, hogy milyen az állapota, és annak függvényében döntenek a folytatásról.
több mint 1 éve
Vobox New York Giants 631
Szerintem megvárják jön e hír,hogy stabil az állapota és akkor folytatják
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 046 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 841 — 258. §
Még többen fogják nézni a gladiátorokat a Colosseumban.
Nem véletlen hogy a szeretet ünnepén több mint 5X annyian nézték a tét nélküli csonttörést mint a szép kosár hárompontosokat’
ozibozi


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
Arról beszélnek, h ők sem láttak még ehhez hasonlót...

Nyilván senki sem akar... Mint FehérMiki esete... 😕

Sztem most döntik el mi legyen. Logikus döntés lenne, ha nem játszanának...
több mint 1 éve
FunHun New England Patriots 1 428
Baszkiiiiiii
Nem így gondoltam a felejthetetlen meccset...
😢😢😢
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 046 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 689
Még többen fogják nézni a gladiátorokat a Colosseumban.
Nem véletlen hogy a szeretet ünnepén több mint 5X annyian nézték a tét nélküli csonttörést mint a szép kosár hárompontosokat’
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 042 — #NoStress
Bármi is törtent Hamlinnel (szerintem leállt a szíve), ezt itt és most nem lenne szabad folytatni.
Épeszű edző, játékos, sportoló nem tud így egy meccsre fókuszálni.
Őszentsége Sobri Jóska
tovább fog menni, sztem nem az első és nem is utolsó ilyen eset sajnos. kapnak most 15 percet összeszedni magukat aztán megy tovább
Kúrfürst briareos
Remélem nem. Semmi sportértéke jelenleg, elnézve a játékosokat. Ha nincs ott fejben a többség csak további sérüléseket indukálna.
laoce
ez igaz, de a liga a pénzről szól.
korábban idén pont cinciben, tua fetrengett oké őt nem kellett élesztgetni, de a képek ahogy begörcsölt a keze és se kép se hang körbejárták a világot, a meccs ment tovább. ha visszagondolok a több mint 20 évre h követem az nfl-t plusz még hozzáveszem a historikus meccseket amiket visszanéztem nem emlékszem sérülés miatt elmaradt meccsre.
nem azt mondom h ez helyes, de ez lesz sztem itt is. kapnak egy kis időt, kijönnek és megy tovább
Kúrfürst briareos
Nem ez a jó nézőpont.
Ha a csapattárs sérült, de ellátják, az feldolgozható.
De ha ott a bizonytalanság, és élet-halál közt lebeg, akkor ki tud fejben ott lenni a meccsen?
Én biztos nem tudnék.

több mint 1 éve
FunHun New England Patriots 1 428
Nagyon meg lennék lepve, ha nem folytatódna.
Egy ilyen meccs teljes elhalasztása szerintem csak haláleset miatt történne meg, de remélem ilyenre sosem kerül sor!

"The show must go on."
FunHun
Amennyiben mégsem folytatják, akkor mik a lehetőségek? Ha pl a 8. fordulóban történt volna, egyszerűen átteszik pár hét múlva keddre. De így a szezon végén?
SirPub
Emiatt is menni kell tovább.
Szezon közben bye week beáldozásával ez még akár halasztható is lenne, de itt már nincs mozgástér.
több mint 1 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Bármi is törtent Hamlinnel (szerintem leállt a szíve), ezt itt és most nem lenne szabad folytatni.
Épeszű edző, játékos, sportoló nem tud így egy meccsre fókuszálni.
Őszentsége Sobri Jóska
tovább fog menni, sztem nem az első és nem is utolsó ilyen eset sajnos. kapnak most 15 percet összeszedni magukat aztán megy tovább
Kúrfürst briareos
Remélem nem. Semmi sportértéke jelenleg, elnézve a játékosokat. Ha nincs ott fejben a többség csak további sérüléseket indukálna.
laoce
ez igaz, de a liga a pénzről szól.
korábban idén pont cinciben, tua fetrengett oké őt nem kellett élesztgetni, de a képek ahogy begörcsölt a keze és se kép se hang körbejárták a világot, a meccs ment tovább. ha visszagondolok a több mint 20 évre h követem az nfl-t plusz még hozzáveszem a historikus meccseket amiket visszanéztem nem emlékszem sérülés miatt elmaradt meccsre.
nem azt mondom h ez helyes, de ez lesz sztem itt is. kapnak egy kis időt, kijönnek és megy tovább

több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 086
A nézők még nem mennek el a stadionból, úgy gondolom hírekre várnak Hamlin állapotáról azért ideiglenes jelenleg.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 070 — Steelers fan
Durva Valamit lehet tudni az állapotáról, Vagy egyelőre semmi konkrét ?
több mint 1 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 360
Nagyon meg lennék lepve, ha nem folytatódna.
Egy ilyen meccs teljes elhalasztása szerintem csak haláleset miatt történne meg, de remélem ilyenre sosem kerül sor!

"The show must go on."
FunHun
Amennyiben mégsem folytatják, akkor mik a lehetőségek? Ha pl a 8. fordulóban történt volna, egyszerűen átteszik pár hét múlva keddre. De így a szezon végén?

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 042 — #NoStress
Bármi is törtent Hamlinnel (szerintem leállt a szíve), ezt itt és most nem lenne szabad folytatni.
Épeszű edző, játékos, sportoló nem tud így egy meccsre fókuszálni.
Őszentsége Sobri Jóska
tovább fog menni, sztem nem az első és nem is utolsó ilyen eset sajnos. kapnak most 15 percet összeszedni magukat aztán megy tovább
Kúrfürst briareos
Lehet, de nem lenne szabad.
Mint amikor gyerekként fociztunk és az egyik srácnak eltört a lába, valahogy senkinek se volt kedve tovább játszani. Mondjuk úgy erősen megváltoztak a prioritások.
Biztos, hogy Hamlin nincs magánál, eszméleténél, így nem lehet egy lófasz focimeccsre koncentrálni egy csapattársnak sem.

több mint 1 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 640
Hát én még ilyet nem láttam...

Mentő, cpr, meg felfüggesztik a meccset...
nhm
Én nem is akarok
több mint 1 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 640
Bármi is törtent Hamlinnel (szerintem leállt a szíve), ezt itt és most nem lenne szabad folytatni.
Épeszű edző, játékos, sportoló nem tud így egy meccsre fókuszálni.
Őszentsége Sobri Jóska
Teljes mértékben egyetértek. Ha minket szurkolóként/tévénézőként ver folyamatosan a víz, a pályán lévő játékosok lelkiállapotáról mit lehet elmondani?

Jelen pillanatban nem azon kell gondolkodni, hogy folytassák-e a meccset...
Hungarian Bill
Nem olyan rég egy másik sportban hasonlót láthattunk (Eriksen), mégis folytatták. Bár ott azt mondtam, hogy halasszák el a meccset, hasonló arckifejezések voltak, mint itt.
több mint 1 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
Hát én még ilyet nem láttam...

Mentő, cpr, meg felfüggesztik a meccset...
több mint 1 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 360
Szörnyen néz ki a helyzet 😕

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 1 éve
FunHun New England Patriots 1 428
Nagyon meg lennék lepve, ha nem folytatódna.
Egy ilyen meccs teljes elhalasztása szerintem csak haláleset miatt történne meg, de remélem ilyenre sosem kerül sor!

"The show must go on."
több mint 1 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Bármi is törtent Hamlinnel (szerintem leállt a szíve), ezt itt és most nem lenne szabad folytatni.
Épeszű edző, játékos, sportoló nem tud így egy meccsre fókuszálni.
Őszentsége Sobri Jóska
Teljes mértékben egyetértek. Ha minket szurkolóként/tévénézőként ver folyamatosan a víz, a pályán lévő játékosok lelkiállapotáról mit lehet elmondani?

Jelen pillanatban nem azon kell gondolkodni, hogy folytassák-e a meccset...
több mint 1 éve
laoce Cincinnati Bengals 742 — laoce68@freemail.hu
Bármi is törtent Hamlinnel (szerintem leállt a szíve), ezt itt és most nem lenne szabad folytatni.
Épeszű edző, játékos, sportoló nem tud így egy meccsre fókuszálni.
Őszentsége Sobri Jóska
tovább fog menni, sztem nem az első és nem is utolsó ilyen eset sajnos. kapnak most 15 percet összeszedni magukat aztán megy tovább
Kúrfürst briareos
Remélem nem. Semmi sportértéke jelenleg, elnézve a játékosokat. Ha nincs ott fejben a többség csak további sérüléseket indukálna.

Lou Anarumo for president
több mint 1 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Bármi is törtent Hamlinnel (szerintem leállt a szíve), ezt itt és most nem lenne szabad folytatni.
Épeszű edző, játékos, sportoló nem tud így egy meccsre fókuszálni.
Őszentsége Sobri Jóska
tovább fog menni, sztem nem az első és nem is utolsó ilyen eset sajnos. kapnak most 15 percet összeszedni magukat aztán megy tovább

több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 086
Bármi is törtent Hamlinnel (szerintem leállt a szíve), ezt itt és most nem lenne szabad folytatni.
Épeszű edző, játékos, sportoló nem tud így egy meccsre fókuszálni.
Őszentsége Sobri Jóska
Én is így gondolom, csak nem mertem leírni.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers