Kansas City Chiefs - Cleveland Browns

több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Na most már be kell húzni a Brownsnak

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
kellett nagyon

több mint 3 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 177
fú eddig mindkét meccsen kritikán aluli a magyar kommentár
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Tul sok a buntetes. Engem ez zavar ma.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
nocsak
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
gedam
Most komolyan egyetlen playbol levonsz ilyen kovetkeztetest? Rendben. Meglatjuk,, lesz meg a Chiefs defense a palyan parszor a szezonban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Jut eszembe! Most lehet fura ez igy, hogy az elso meccsen a kiemelesrol beszelek. De jo csapat a Browns, tessek az ilyen gondolatokhoz hozzaszokni. Nem az 1/1rol megy a duma, ez normalis. Bar nekem is szokni kellett. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 092
Nem lesztek kevesebbek ha kikaptok ma, igazából csak a Browns mutatja meg , hogy ők az elsőszámú kihívók , bár én ezt már a szezon előtt tudtam.
KeyG
Marmint az AFCben? Lehet, igazad van. Azok utan amit a Titans muvelt ma, vagy a Bills. A Ravens lesantult mindket labara. Szoval ja, lehet. Es akkor innen nezve a kiemeles is mulhat a mai meccsen. Jo a Browns (nem a mai miatt mondom), azt alairom.
ulpianus
Liga szinten sem. KC és TB jelenleg a top, de a Browns áll legközelebb hozzájuk, én így látom.
És lehet fel is nőnek erre a szintre , ez a csapat nagyon sok poszton elit játékosokkal van feltöltve.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
gedam 5 789
sztem nem feszül meg a browns. behívtak egy-egy különleges játékot, de egy sima középre futás is ugyanúgy működik, mint egy csekdán passz. ez most nagyon gyenge produkció a kc d-től.
gedam
Sztem nem ugyanazt latjuk, de mindegy. Nem egy passz dadogott. Ha elesik az elkapo, de epp megvan, az sem begyakorolt. Ez a lateral passz sem alapjatek.
ulpianus

ennyire nem lehet elcsúszni. egy embert kellett kiblokkolni egy 10 méteres lyukhoz
több mint 3 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Hát az 1.félidőben a Browns jobb volt a labda mind2 oldalán. Eddig megérdemelten vezetnek.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Nem lesztek kevesebbek ha kikaptok ma, igazából csak a Browns mutatja meg , hogy ők az elsőszámú kihívók , bár én ezt már a szezon előtt tudtam.
KeyG
Marmint az AFCben? Lehet, igazad van. Azok utan amit a Titans muvelt ma, vagy a Bills. A Ravens lesantult mindket labara. Szoval ja, lehet. Es akkor innen nezve a kiemeles is mulhat a mai meccsen. Jo a Browns (nem a mai miatt mondom), azt alairom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 092
Nekem egyebkent semmi gondom a meccsel. Ha jatszol egy elit csapat ellen, pont igy kell. Mindennek nekimenni, hatha bejon. Akkor nyerhetsz. Normalis. Tavaly egy meccset buktunk, a Raiders is eresd el a hajam modban tolta. Be is jott. Ja meg egyet buktunk Henne es a cseresorral. Higyjetek el, ha Chiefsnek szurkolnatok, nem zavarna egy bukott meccs. Olyan mindegy.
ulpianus
Nem lesztek kevesebbek ha kikaptok ma, igazából csak a Browns mutatja meg , hogy ők az elsőszámú kihívók , bár én ezt már a szezon előtt tudtam.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Nekem egyebkent semmi gondom a meccsel. Ha jatszol egy elit csapat ellen, pont igy kell. Mindennek nekimenni, hatha bejon. Akkor nyerhetsz. Normalis. Tavaly egy meccset buktunk, a Raiders is eresd el a hajam modban tolta. Be is jott. Ja meg egyet buktunk Henne es a cseresorral. Higyjetek el, ha Chiefsnek szurkolnatok, nem zavarna egy bukott meccs. Olyan mindegy.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
sztem nem feszül meg a browns. behívtak egy-egy különleges játékot, de egy sima középre futás is ugyanúgy működik, mint egy csekdán passz. ez most nagyon gyenge produkció a kc d-től.
gedam
Sztem nem ugyanazt latjuk, de mindegy. Nem egy passz dadogott. Ha elesik az elkapo, de epp megvan, az sem begyakorolt. Ez a lateral passz sem alapjatek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 092
Bitang jó ez a Browns a végén is majdnem összejött, de a lényeg a próbálkozás , hogy van itt farok rendesen megbaszni mindenkit.

Rendben van nagyon ez a Coaching, és rendben van a csapatmorál is.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
gedam 5 789
Nem egy nagy szam a KC Defense, azt tudjuk.

Nem bactatva senkit, de a Browns offense hataron jatszik, minden osszejon, ami nem biztos, hogy fenntarthato. Jobban fest, mint a valos ereje. Ami rendben van. Mindenkinek van ilyen meccse. Csak hasznaljak ki. Mert ha elkapjak a Chiefst, az komoly onbizlamat adhat.

A Chiefsnek akkor nem 15, hanem mittomen 11 gyozelmuk lesz, hu de izgis. Stez erti mirol beszelek.
De meg nem irnam le oket ma sem. Tul sok ilyen kezdest lattam. Meglatjuk, nekem tetszik a Browns, es a meccs.
ulpianus
sztem nem feszül meg a browns. behívtak egy-egy különleges játékot, de egy sima középre futás is ugyanúgy működik, mint egy csekdán passz. ez most nagyon gyenge produkció a kc d-től.
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 431
Browns totális bombaformában játszik és tényleg amihez nyúlnak bejön. Mondjuk fene tudja ennek örülnék-e szeptemberben. De persze ez most nagyon jól néz ki.
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 092
Sajnos itt az ideje megállapítani, hogy Mahomes kiégett.
mustaine
Láttad Te a futott TD-jét? Csak Lamar Jackó style-ba nyomja tovább.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 092
El kellene engedni Reid-nek ezt a félidőt, a Browns-nak kéri ki az időkéréseket.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
Korai bármit is mondani erre, de a KC védelem és támadó fal nem kezd jól, ahogy elkapó sincs sok a pályán, de januárban kell játszani.
A Cleveland meg mintha playoff meccsen lenne
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 668 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
pisztolyparbaj nem tartható mahomesal aza baj
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Vannak jelenetek a meccsen, amikor a zebrak sem tudjak, mi a fac tortent.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 081 — Chalk Dawk fan
Sajnos itt az ideje megállapítani, hogy Mahomes kiégett.

több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Nem egy nagy szam a KC Defense, azt tudjuk.

Nem bactatva senkit, de a Browns offense hataron jatszik, minden osszejon, ami nem biztos, hogy fenntarthato. Jobban fest, mint a valos ereje. Ami rendben van. Mindenkinek van ilyen meccse. Csak hasznaljak ki. Mert ha elkapjak a Chiefst, az komoly onbizlamat adhat.

A Chiefsnek akkor nem 15, hanem mittomen 11 gyozelmuk lesz, hu de izgis. Stez erti mirol beszelek.
De meg nem irnam le oket ma sem. Tul sok ilyen kezdest lattam. Meglatjuk, nekem tetszik a Browns, es a meccs.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 528 — !SuPeR6BoWL!
most raknám ki SS-t SB győzelem ide vagy oda
dande
Mi lesz a Gestapóval?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018