NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs - Indianapolis Colts

több mint 5 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 909 — no es importante
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehúzta a Cowboys a Raiderst hogy csak 1. első köröst adtak érte.
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Most jöhet(ne) egy gyors INT...
Cypress
kit tettel meg nyeronek? : ) Azt lattam csak ha jol, hogy valaki 38 - 10 tette meg a meccset, de nem tudom hogy kit nyeronek. Mert azt nem irta.A ztan te ha jol lattam akkor 51+ ra tetted meg a meccset?

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Öles léptelekkel haladunk az 51+ felé. Király!
több mint 5 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
Szép, már jobb ez a meccs xD
több mint 5 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 687
TD!!!!!!!!!!!

Cowboys 4ever.
több mint 5 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 687
Ha ezt Cooperre dobják..
jamaicababa
én is féltem tőle, de szerencsére nem

Cowboys 4ever.
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 326
A liga legjobb futójával minden 4&1-nek neki kell menni ami félpályán, vagy azon túl van.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Flag, na es persze, hogy a feketebbre dobjak be.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy tuti stez intézte, hogy ne legyen külön topic a későbbi meccsre, hogy a colts meccsen legyen a legtöbb hozzászólás az egész POban.
Sixo
Jah, en vagyok az intezo. Meg a kulcsos ember, meg ilyenek.
Stez
Jól körülírtad magad, egy alacsony szemüveges kínai, tudtam én, hogy FB-ra csak kamu képeket töltesz fel.
Sixo
Ne kemkedjel utanam facebookon, bazdmeg. Vagy iwiw, vagy semmi.
Stez
Én meg kereslek myspacen. De csak Tomot találtam.
több mint 5 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Ha ezt Cooperre dobják..

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 633
Troynak nem tetszett a hívás, persze hogy sikerült

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 687
megvan!!

Cowboys 4ever.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Amúgy tuti stez intézte, hogy ne legyen külön topic a későbbi meccsre, hogy a colts meccsen legyen a legtöbb hozzászólás az egész POban.
Sixo
Jah, en vagyok az intezo. Meg a kulcsos ember, meg ilyenek.
Stez
Jól körülírtad magad, egy alacsony szemüveges kínai, tudtam én, hogy FB-ra csak kamu képeket töltesz fel.
Sixo
Ne kemkedjel utanam facebookon, bazdmeg. Vagy iwiw, vagy semmi.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hol van a Pizsama ???
Pizsama fan
Supermanen. Chuck Norrisos.
több mint 5 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 687
na, nekimegyünk

Cowboys 4ever.
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Hol van a Pizsama ???
Pizsama fan
iktriadon

több mint 5 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Ööööööööööööööö........... Megérte, jó sokáig meneteltek.
Cypress
XD mondja ezt annak a csapatnak a szurkolója, aki évek óta a liga legjobb offensének képzeli magát, aztán ehhez képest egyszer sikerült konferencia döntőig eljutni, ahol hasonlóan szét lettek verve mint ma a Colts. Vicces hogy pont egy Steelers szurkoló próbálja osztani az észt, hogy ki mennyire balfasz és béna
Rynald
Ne altalanositsunk.

En mondtam, hogy a pit nem lesz iden po ban. Meg a pre seasonban. Es hogy nem kontender a csapat. CSak a media mondja mindig annak.

De po eselyes altalaban. De ezzel a def el. Nem. Es bell es ab es bell jo jateka nelkul meg az off is csak atlagos.

Es mondtam azt is hogy nem sok ertelme van a mostani pitt el po ba menni sem, pont ilyen dolgok miatt amiket jogosan irsz. Szoval nem minden pit szurkolo olyan amilyennek gondolod. : )
gabistar
Sorry, nekem nincs bajom a Pittsel, meg egyébként drukkoltam is nekik ezeken a meccseken, csak vicces ha egy Steelers drukker próbálja az észt osztani chockerkedésről, meg hogy ki hiszi magát playoff/contender csapatnak 😉 de látom hogy egy gyökérnek irogattam 😀
Rynald
A stílus maga az ember. Nyugodtan sértegess, sosem ereszekedem le arra a szintre, ahol te lehetsz...
Cypress
erőltetett higgadság, vélt intellektuális fölény
alekosz, te vagy az!!!
gedam
RespectVVLaci van itten
ThundersNFL
Állítólag Majka is beszokott ide nézni. 😀
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Hol van a Pizsama ???
Pizsama fan
A nevedben.
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
mustaine vajon tudja löfli számát ?

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Hol van a Pizsama ???
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 910
Ha már ez a Chiefs- Colts topik, levelet hozott a postagalamb.
 twitter.com/CaptAndrewLuck/status/1084251324852559874
iktriad
Erről az a South Park rész jut eszembe, ahol Cartman képzeli magát Lee tábornoknak és küldözget ilyen leveleket
több mint 5 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 324
Ööööööööööööööö........... Megérte, jó sokáig meneteltek.
Cypress
XD mondja ezt annak a csapatnak a szurkolója, aki évek óta a liga legjobb offensének képzeli magát, aztán ehhez képest egyszer sikerült konferencia döntőig eljutni, ahol hasonlóan szét lettek verve mint ma a Colts. Vicces hogy pont egy Steelers szurkoló próbálja osztani az észt, hogy ki mennyire balfasz és béna
Rynald
Ne altalanositsunk.

En mondtam, hogy a pit nem lesz iden po ban. Meg a pre seasonban. Es hogy nem kontender a csapat. CSak a media mondja mindig annak.

De po eselyes altalaban. De ezzel a def el. Nem. Es bell es ab es bell jo jateka nelkul meg az off is csak atlagos.

Es mondtam azt is hogy nem sok ertelme van a mostani pitt el po ba menni sem, pont ilyen dolgok miatt amiket jogosan irsz. Szoval nem minden pit szurkolo olyan amilyennek gondolod. : )
gabistar
Sorry, nekem nincs bajom a Pittsel, meg egyébként drukkoltam is nekik ezeken a meccseken, csak vicces ha egy Steelers drukker próbálja az észt osztani chockerkedésről, meg hogy ki hiszi magát playoff/contender csapatnak 😉 de látom hogy egy gyökérnek irogattam 😀
Rynald
A stílus maga az ember. Nyugodtan sértegess, sosem ereszekedem le arra a szintre, ahol te lehetsz...
Cypress
erőltetett higgadság, vélt intellektuális fölény
alekosz, te vagy az!!!
gedam
RespectVVLaci van itten
ThundersNFL
A régi jó dolgokból nem maradt semmi...

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Ööööööööööööööö........... Megérte, jó sokáig meneteltek.
Cypress
XD mondja ezt annak a csapatnak a szurkolója, aki évek óta a liga legjobb offensének képzeli magát, aztán ehhez képest egyszer sikerült konferencia döntőig eljutni, ahol hasonlóan szét lettek verve mint ma a Colts. Vicces hogy pont egy Steelers szurkoló próbálja osztani az észt, hogy ki mennyire balfasz és béna
Rynald
Ne altalanositsunk.

En mondtam, hogy a pit nem lesz iden po ban. Meg a pre seasonban. Es hogy nem kontender a csapat. CSak a media mondja mindig annak.

De po eselyes altalaban. De ezzel a def el. Nem. Es bell es ab es bell jo jateka nelkul meg az off is csak atlagos.

Es mondtam azt is hogy nem sok ertelme van a mostani pitt el po ba menni sem, pont ilyen dolgok miatt amiket jogosan irsz. Szoval nem minden pit szurkolo olyan amilyennek gondolod. : )
gabistar
Sorry, nekem nincs bajom a Pittsel, meg egyébként drukkoltam is nekik ezeken a meccseken, csak vicces ha egy Steelers drukker próbálja az észt osztani chockerkedésről, meg hogy ki hiszi magát playoff/contender csapatnak 😉 de látom hogy egy gyökérnek irogattam 😀
Rynald
A stílus maga az ember. Nyugodtan sértegess, sosem ereszekedem le arra a szintre, ahol te lehetsz...
Cypress
erőltetett higgadság, vélt intellektuális fölény
alekosz, te vagy az!!!
gedam
RespectVVLaci van itten
ThundersNFL
vv4lacirespekt volt a neve nem ?

több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 633
Mostantol ez a hivatalos Cowboys Rams Topik. Haha...
gabistar
Köszönhetően az előző meccsnek amibe Löfli belealudt

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ööööööööööööööö........... Megérte, jó sokáig meneteltek.
Cypress
XD mondja ezt annak a csapatnak a szurkolója, aki évek óta a liga legjobb offensének képzeli magát, aztán ehhez képest egyszer sikerült konferencia döntőig eljutni, ahol hasonlóan szét lettek verve mint ma a Colts. Vicces hogy pont egy Steelers szurkoló próbálja osztani az észt, hogy ki mennyire balfasz és béna
Rynald
Ne altalanositsunk.

En mondtam, hogy a pit nem lesz iden po ban. Meg a pre seasonban. Es hogy nem kontender a csapat. CSak a media mondja mindig annak.

De po eselyes altalaban. De ezzel a def el. Nem. Es bell es ab es bell jo jateka nelkul meg az off is csak atlagos.

Es mondtam azt is hogy nem sok ertelme van a mostani pitt el po ba menni sem, pont ilyen dolgok miatt amiket jogosan irsz. Szoval nem minden pit szurkolo olyan amilyennek gondolod. : )
gabistar
Sorry, nekem nincs bajom a Pittsel, meg egyébként drukkoltam is nekik ezeken a meccseken, csak vicces ha egy Steelers drukker próbálja az észt osztani chockerkedésről, meg hogy ki hiszi magát playoff/contender csapatnak 😉 de látom hogy egy gyökérnek irogattam 😀
Rynald
A stílus maga az ember. Nyugodtan sértegess, sosem ereszekedem le arra a szintre, ahol te lehetsz...
Cypress
erőltetett higgadság, vélt intellektuális fölény
alekosz, te vagy az!!!
gedam
RespectVVLaci van itten
ThundersNFL
Szakmázgatunk? Szakmázgatunk?