NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Konfdöntők

8 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
Azèrt az ünnepl3s mièrt nem fèr bele az Arènának????
dande2
Gondolom már ők is unják.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
8 hónapja
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 241 — playoffs???
Jöhet a jinx, kezdődik a második meccs 😀
Utolsó másodperces FG-lal nyer a !9ers!



8 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 060 — Így remélem megfelelek nektek.....
utálom a dinasztiákat
Tactful Cactus
Ugyanezt akartam írni
mustaine
Főleg ha nem a mi csapatunk csinálja 😁😁😁
dande2
Az Eagles dinasztia is kurvamód unalmas lenne, ahogy Brekiéket is nagyon uncsi minden évben SB-ban látni.
mustaine
Most ezt te sem gondolod komolyan őszintén...nem reped mèg az a plafon 🙋😉 hidd el èn 20 èvig tudnám èlvezni 😉
dande2
Én nem.
mustaine
Akkor jó ☺️
8 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 060 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azèrt az ünnepl3s mièrt nem fèr bele az Arènának????
8 hónapja
SBL Green Bay Packers 2 149
Swift elég rusnyának tűnik egyébként. Legalább 4 sör és 2 jäger kellene hozzá
Toto21
Kinek mi jön be.
Volt aki Andy Reidet csöcsörézte.
8 hónapja
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 081 — Chalk Dawk fan
utálom a dinasztiákat
Tactful Cactus
Ugyanezt akartam írni
mustaine
Főleg ha nem a mi csapatunk csinálja 😁😁😁
dande2
Az Eagles dinasztia is kurvamód unalmas lenne, ahogy Brekiéket is nagyon uncsi minden évben SB-ban látni.
mustaine
Most ezt te sem gondolod komolyan őszintén...nem reped mèg az a plafon 🙋😉 hidd el èn 20 èvig tudnám èlvezni 😉
dande2
Én nem.

8 hónapja
garincsa San Francisco 49ers 465
Oké hogy Lamar playoffba szar de lassan nem kellene elővenni Haribót is? Tomlint ugyanezért akarják elzavarni a saját szurkolóik
8 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 060 — Így remélem megfelelek nektek.....
utálom a dinasztiákat
Tactful Cactus
Ugyanezt akartam írni
mustaine
Főleg ha nem a mi csapatunk csinálja 😁😁😁
dande2
Az Eagles dinasztia is kurvamód unalmas lenne, ahogy Brekiéket is nagyon uncsi minden évben SB-ban látni.
mustaine
Most ezt te sem gondolod komolyan őszintén...nem reped mèg az a plafon 🙋😉 hidd el èn 20 èvig tudnám èlvezni 😉
8 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 633
És baszki 0 pontot kellett felraknia a Chiefsnek a második félidőben... totális leolvadás a Ravenstől...

Egyébként csak friss az élmény vagy idén a PO meccsek elég nívótlanok úgy összképre?
bobi0092
Volt néhány gyengébb playoff (2016 pl.), de ez most tényleg kicsit all-time gyenge.
Kampman
Ha a GB nincs PO-ban, akkor nyilvánvalóan alsópolcos lehet a színvonal. Ez nem is kérdés. 😀
Cypress
Szerinted ez jó meccs volt?
SBL
Kivagyok én, hogy véleményt mondjak. De ha már meglettem szólítva, a második félidő inkább volt egy freak show, mint egy kompetitív második félidő. Ugyanakkor az is lehet, hogy már túl sok meccset láttam az elmúlt 15 évben és túl magasan van az ingerküszöb.
Cypress
jó szar, felejtős meccs lett

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
8 hónapja
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Megyek aludni én is.
Urak, egy élmény volt, mint mindig. Megtisztelve érzem magam, hogy együtt erdménykövetőzhettünk, jóccakát.
Jan
Bárcsak egyszer ilyen kultúráltan tudnék én is elbúcsúzni.
8 hónapja
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
utálom a dinasztiákat
Tactful Cactus
A Kínai Kommunista Párt is.
gyeek
Hogy az Észak Koreai Kommunista Pártot már ne is említsük!
SBL
Azok szerintem nem. Ott is épp van egy regnáló dinasztia.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
8 hónapja
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
És baszki 0 pontot kellett felraknia a Chiefsnek a második félidőben... totális leolvadás a Ravenstől...

Egyébként csak friss az élmény vagy idén a PO meccsek elég nívótlanok úgy összképre?
bobi0092
Volt néhány gyengébb playoff (2016 pl.), de ez most tényleg kicsit all-time gyenge.
Kampman
Ha a GB nincs PO-ban, akkor nyilvánvalóan alsópolcos lehet a színvonal. Ez nem is kérdés. 😀
Cypress
Szerinted ez jó meccs volt?
SBL
Kivagyok én, hogy véleményt mondjak. De ha már meglettem szólítva, a második félidő inkább volt egy freak show, mint egy kompetitív második félidő. Ugyanakkor az is lehet, hogy már túl sok meccset láttam az elmúlt 15 évben és túl magasan van az ingerküszöb.
8 hónapja
Toto21 Chicago Bears 5 864
Swift elég rusnyának tűnik egyébként. Legalább 4 sör és 2 jäger kellene hozzá
8 hónapja
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 081 — Chalk Dawk fan
utálom a dinasztiákat
Tactful Cactus
Ugyanezt akartam írni
mustaine
Főleg ha nem a mi csapatunk csinálja 😁😁😁
dande2
Az Eagles dinasztia is kurvamód unalmas lenne, ahogy Brekiéket is nagyon uncsi minden évben SB-ban látni.

8 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LJ nem ment pacsizni Mahomes-hoz.
Vitézlő Titoknok tomz
Biztos mert nem szerzett VIP Taylor Swift koncertjegyeket.


Legalabb egy ex- Packers jatékosnak jó estéje lesz
gamerkr
iktriad?
petey
Hacsak nem esett ki pár év egy komoly agyrázkódás mellékhatásaként, nem emlékszem, hogy a Tundrán játszottam volna.
iktriad
a költő arra utalt, hogy valaki megidéz egy ex játékost az már-már iktriadi magasság, ahol MINDENKINEK tudni kell, hogy ki és mikor játszott a Jags-ben 😀
petey
Aha. Nos ez esetben az AFC döntőt már az nyerte, akinél több ex-jaguár volt. Ez jó jel nektek, mert nálatok 4 ilyen van rosteren (Brenadon Allen, Bartch, Conley, Gipson)az egy szem Tyson Alualuval szemben, aki még ha 2-nek is számít nem elég.
8 hónapja
SBL Green Bay Packers 2 149
utálom a dinasztiákat
Tactful Cactus
A Kínai Kommunista Párt is.
gyeek
Hogy az Észak Koreai Kommunista Pártot már ne is említsük!
8 hónapja
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
8 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Megyek aludni én is.
Urak, egy élmény volt, mint mindig. Megtisztelve érzem magam, hogy együtt erdménykövetőzhettünk, jóccakát.
8 hónapja
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 275
Idén az egész szezon arról szól, hogy D-k karcolnak. Ha engmem kérdeztek inkább ez legyen, mint az NBA hulladék védekezése és 150 pontos meccsek nonstop
Eazzy
Ne is mond, az elmúlt 2 hét mi volt? 70 pontok mindenhol. Vicc

8 hónapja
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 991 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
nagyon-nagyon sok sikert kivanok a detroitnak!

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
8 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 633
utálom a dinasztiákat
Tactful Cactus
Ugyanezt akartam írni
mustaine
Főleg ha nem a mi csapatunk csinálja 😁😁😁
dande2
nem is kérdés 😊

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
8 hónapja
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
És baszki 0 pontot kellett felraknia a Chiefsnek a második félidőben... totális leolvadás a Ravenstől...

Egyébként csak friss az élmény vagy idén a PO meccsek elég nívótlanok úgy összképre?
bobi0092
Volt néhány gyengébb playoff (2016 pl.), de ez most tényleg kicsit all-time gyenge.
Kampman
Ha a GB nincs PO-ban, akkor nyilvánvalóan alsópolcos lehet a színvonal. Ez nem is kérdés. 😀
Cypress
Akkor mi is ott voltunk.
Kampman
Régi szép idők, de nálatok legalább az irány jó, mi majd úgy kb 2030 magasságában gondolhatunk hangsúlyos PO szereplésre.
8 hónapja
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Idén az egész szezon arról szól, hogy D-k karcolnak. Ha engmem kérdeztek inkább ez legyen, mint az NBA hulladék védekezése és 150 pontos meccsek nonstop

Don't talk the walk, Walk the talk!
8 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 060 — Így remélem megfelelek nektek.....
utálom a dinasztiákat
Tactful Cactus
Ugyanezt akartam írni
mustaine
Főleg ha nem a mi csapatunk csinálja 😁😁😁
8 hónapja
goboston New England Patriots 221
LJ nem ment pacsizni Mahomes-hoz.
Vitézlő Titoknok tomz
Anyját Bradynek ezért is
garincsa
Most miért, Brady mindig örömmel ment a playoffban pacsizni Mahomes-hoz 😀