New England Patriots - Indianapolis Colts

1 feliratkozó

több mint 1 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
Még szerencse hogy Ryan már nem fog kezdeni idén Sam mennyivel jobb játékos 😉
Midnight
Ryan baromira megérdemelte hogy leültessék, szánalmasan gyenge volt, nem kezdő szint. Én értem hogy elfogult vagy vele, de ettől még neki soha többet nem szabad NFL meccsen kezdenie. Az hogy Ehlinger mennyire jó az érdektelen. Nyilvánvaló, hogy azért ültették le Ryant mert Irsay elengedte a szezont és ki fogja rúgni Reichot (de lehet Ballardot is), és még mielőtt beindul a rebuild, meg akarja nézni hogy mit tud ez a gyerek. Mégis mit lehet veszíteni? Semmit, playoff nem lesz így se úgy se, de meg tudjuk hogy Ehlinger mire képes. Ha semmire, akkor tovább lehet lépni. Annyira nem lesz jó, hogy vele számoljunk hosszú távon, de egy csereszintet megüthet.
És hát őszintén szólva Matty Ice személyében egy olyan irányítóról van szó, akiért a volt csapata egy harmadik kört kért (de legalábbis megelégedett vele), szóval nem hiszem hogy ők olyan baromi sokat gondoltak róla. Brissettért negyedik kört kellett feladni, kb ez a szint Ryan is, vagy inkább még annyi se. Lehet haragudni a Coltsra, de Neked inkább örülni kéne hogy egy kiöregedett játékosért még kaptatok valamit. Van egy érzésem, hogy ha ezt a teljesítményt Falcons mezben múveli, akkor annyira azért nem sajnálnád.
Baba Yaga
Tessék itt vannak a Colts szurkolók 😀 azért kaptunk érte harmadik kört mert Ryan akart indibe menni többetis kérhetek volna de ebbe most ne menjünk bele ... Illetve egészségedre 😀
Midnight
Amilyen izgalmas ez a meccs, szerintem jobban szórakoznánk egymás kommentjein 😀 Lehet hogy kaphattatok volna érte többet, de azért az NFL nem jótékonysági intézmény. Szóval lehetett volna egy második kör, esetleg még egy pick, de ez egy irányítóért aprópénz. Nem véletlen engedték el, ahogy Wentzet sem véletlen engedték el. Valamiért a Coltsnál azt gondolják hogy ők okosabbak mint a többiek, és majd gyémántot találnak a szemétben, de a gyakorlat azt mutatja, hogy nem, pont hogy butábbak mint a többiek és folyamatosan ráfaragnak ezekre a cserékre. Ennek az lett a vége, hogy az edzőnk már halott ember (átvitt értelemben), biztos hogy menni fog, de én már Ballard után sem sírnék. Igazából teljesen elvették a kedvemet a vasárnap estéktől, kb a többi meccset meg youtube videókat nézegetek, meg írogatok, a meccstől már vérzik a szemem.
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 005 — Patriots fan
Csak kiharcoltuk nekik a legalább Field goalt

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 23 269 — nabege2@yahoo.com
Ez a holding megint MJ nyakán szárad...áá kezd az MJ frusztrációm nagyon nagy gond lenni. Nem értem mit látnak benne.
Nomac
Falembernek nincs hátul szeme, nem tudja merre fut az irányító. De amúgy nekem sem tetszik Meki😊
ezt meg védekezzük már ki!
több mint 1 éve
Castleai01 New England Patriots 1 532 — Patriots fan
Ez a holding megint MJ nyakán szárad...áá kezd az MJ frusztrációm nagyon nagy gond lenni. Nem értem mit látnak benne.
Nomac
Melyik másik Holding szárad még a lelkén? 😛

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 1 éve
Nomac New England Patriots 2 773 — balazs.t85@gmail.com
Ez a holding megint MJ nyakán szárad...áá kezd az MJ frusztrációm nagyon nagy gond lenni. Nem értem mit látnak benne.
több mint 1 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 195
Még szerencse hogy Ryan már nem fog kezdeni idén Sam mennyivel jobb játékos 😉
Midnight
Ryan baromira megérdemelte hogy leültessék, szánalmasan gyenge volt, nem kezdő szint. Én értem hogy elfogult vagy vele, de ettől még neki soha többet nem szabad NFL meccsen kezdenie. Az hogy Ehlinger mennyire jó az érdektelen. Nyilvánvaló, hogy azért ültették le Ryant mert Irsay elengedte a szezont és ki fogja rúgni Reichot (de lehet Ballardot is), és még mielőtt beindul a rebuild, meg akarja nézni hogy mit tud ez a gyerek. Mégis mit lehet veszíteni? Semmit, playoff nem lesz így se úgy se, de meg tudjuk hogy Ehlinger mire képes. Ha semmire, akkor tovább lehet lépni. Annyira nem lesz jó, hogy vele számoljunk hosszú távon, de egy csereszintet megüthet.
És hát őszintén szólva Matty Ice személyében egy olyan irányítóról van szó, akiért a volt csapata egy harmadik kört kért (de legalábbis megelégedett vele), szóval nem hiszem hogy ők olyan baromi sokat gondoltak róla. Brissettért negyedik kört kellett feladni, kb ez a szint Ryan is, vagy inkább még annyi se. Lehet haragudni a Coltsra, de Neked inkább örülni kéne hogy egy kiöregedett játékosért még kaptatok valamit. Van egy érzésem, hogy ha ezt a teljesítményt Falcons mezben múveli, akkor annyira azért nem sajnálnád.
Baba Yaga
Tessék itt vannak a Colts szurkolók 😀 azért kaptunk érte harmadik kört mert Ryan akart indibe menni többetis kérhetek volna de ebbe most ne menjünk bele ... Illetve egészségedre 😀
több mint 1 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
Még szerencse hogy Ryan már nem fog kezdeni idén Sam mennyivel jobb játékos 😉
Midnight
Ryan baromira megérdemelte hogy leültessék, szánalmasan gyenge volt, nem kezdő szint. Én értem hogy elfogult vagy vele, de ettől még neki soha többet nem szabad NFL meccsen kezdenie. Az hogy Ehlinger mennyire jó az érdektelen. Nyilvánvaló, hogy azért ültették le Ryant mert Irsay elengedte a szezont és ki fogja rúgni Reichot (de lehet Ballardot is), és még mielőtt beindul a rebuild, meg akarja nézni hogy mit tud ez a gyerek. Mégis mit lehet veszíteni? Semmit, playoff nem lesz így se úgy se, de meg tudjuk hogy Ehlinger mire képes. Ha semmire, akkor tovább lehet lépni. Annyira nem lesz jó, hogy vele számoljunk hosszú távon, de egy csereszintet megüthet.
És hát őszintén szólva Matty Ice személyében egy olyan irányítóról van szó, akiért a volt csapata egy harmadik kört kért (de legalábbis megelégedett vele), szóval nem hiszem hogy ők olyan baromi sokat gondoltak róla. Brissettért negyedik kört kellett feladni, kb ez a szint Ryan is, vagy inkább még annyi se. Lehet haragudni a Coltsra, de Neked inkább örülni kéne hogy egy kiöregedett játékosért még kaptatok valamit. Van egy érzésem, hogy ha ezt a teljesítményt Falcons mezben múveli, akkor annyira azért nem sajnálnád.
több mint 1 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 195
Még szerencse hogy Ryan már nem fog kezdeni idén Sam mennyivel jobb játékos 😉
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 23 269 — nabege2@yahoo.com
fél mp-en múlt, hogy nem lett fumble, de azért csak összejött
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Elképesztő hogy ez a fal se futást se passzt nem tud blokkolni

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 23 269 — nabege2@yahoo.com
ezt vigyük be TD-re!!!
több mint 1 éve
Nomac New England Patriots 2 773 — balazs.t85@gmail.com
egyébként Meki nem lát 10 yardnál tovább???
az Indy fala sem jobb a miénknél mégis az ő qb-juk már 2x eldobta 20+ yardra
(amúgy hol vannak az Indy szurkolók?)
NB2
Ők már edzettebbek pár szezonnal, ide már nem járnak. Ez a jövő számunkra is.
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
egyébként Meki nem lát 10 yardnál tovább???
az Indy fala sem jobb a miénknél mégis az ő qb-juk már 2x eldobta 20+ yardra
(amúgy hol vannak az Indy szurkolók?)
NB2
Mondjuk annyira nem tudom elítélni őket ,hogy erre nem kíváncsiak. Mi is elég mazochistak vagyunk

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 23 269 — nabege2@yahoo.com
egyébként Meki nem lát 10 yardnál tovább???
az Indy fala sem jobb a miénknél mégis az ő qb-juk már 2x eldobta 20+ yardra
(amúgy hol vannak az Indy szurkolók?)
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Ez ügyes volt

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 23 269 — nabege2@yahoo.com
Védekezzük ki 😊
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Elhúztunk…

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
Nomac New England Patriots 2 773 — balazs.t85@gmail.com
3 gól előny, meg kell tartani 😀
több mint 1 éve
Castleai01 New England Patriots 1 532 — Patriots fan
Oké, le lehet fújni... 😀

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 23 269 — nabege2@yahoo.com
0-0 már nem lesz😊
több mint 1 éve
Castleai01 New England Patriots 1 532 — Patriots fan
Tetszik ahogy a "profi" amerikai kommentátor azt mondja hogy milyen "gyors" helyzetfelismerés volt Mac-től ez a Jonnu passz... 😀
Basszus... Ez egy megtervezett play volt, nem is volt második opciója, csak ez... 😛

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 14 649 — !SuPeR6BoWL!
Vajon meddig engedi agyonvertni MacJ-t BB. Mert ha ezt a meccset megússza nagyobb sérülés nélkül akkor mocskos mázlista.
ParadSEC
Lehet az a terve hogy MJ megsérüljön és akkor jöhet Zappe 😊
southmiki
Laposföld hívő máglyára veled! 😂😂😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
southmiki New England Patriots Alabama Crimson Tide 634
Vajon meddig engedi agyonvertni MacJ-t BB. Mert ha ezt a meccset megússza nagyobb sérülés nélkül akkor mocskos mázlista.
ParadSEC
Lehet az a terve hogy MJ megsérüljön és akkor jöhet Zappe 😊
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 23 269 — nabege2@yahoo.com
beszabehu átmentünk a félpályán!!!
ez most tökös volt Mekitől!
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 005 — Patriots fan
Én kezdek aggódni a Colts QBért, itt ma nagy verést fog kapni. Van szarabb fal a miénknél..
Nomac
Durva hogy van rosszabb a miénk él🤣🤣

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich