NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Wild Card vasárnap

8 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 805 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
21-20 lesz a vége
Löfli
nem vagy iktriad
Negritis, a vajda
nem hát, hanem ellenIktriad!
Löfli
menjé csillagosat szarni hátha lesz még ebből meccs 😀
Negritis, a vajda
bocs, most megvárom a félidőt 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
8 hónapja
Toto21 Chicago Bears 5 863
Bárányok ma eléggé hallgatnak
8 hónapja
FunHun New England Patriots 1 428
Love hátsó lábas dobásai teljesen olyanok mintha AR dobná
8 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 400 — The Mathematician
Sziasztok, Gábor vagyok Kispestről, Dallas szurkoló, az asszony meg GB, de megis jól elvagyunk, hihi, ja holnap vizsgázok, szorítsatok, de a meccset persze mindenképp megnézem mert aludni minek, van gyerekem CeeDee Lamb lesz a neve, de ráhúztunk egy Seahawks sapkát, hihi, haha, Ricsi te vagy a legjobb kommentátor, sziasztok!

Kvinteszencia.
akdestroyer
Ez is jó, de valaki írt egyszer ide a fórumra egy tökéletes smst
mustaine
Én voltam

"Sziasztok, kicsit hosszú lesz a levelem, de rengeteg kérdésem van, és annyira imádom ezt a csodálatos játékot, hogy a rájátszás kezdete óta egy percet sem aludtam! (Pedig holnap államvizsga és a munkahelyemen se láttak már pár hete, de majd ráérek mindezzel a túlságosan hosszú holtidényben foglalkozni)

Gábor barátommal szilveszterkor ismerkedtünk meg Kispesten, és mint kiderült, ő is hatalmas NFL fan, ma abban fogadtunk, hogy megpróbálkozunk-e a gyerekvállalással, remélem a Patriots nyer, mert nagyon szeretnék egy Ravensz kezeslábasban ugrándozó csöppséget! Gábor épp kint van a stadionban, azt üzeni nagy a hideg! 😊 Még anyukám is becsatlakozott a meccsnézésbe, noha ő a Houstonnak drukkol, de a félidőben apukám is beleszeretett az amerikaifociba, így kettő-kettő az arány a családban 😊 Azt mondjuk még nem sikerült megfejtenünk, hogy ki festi fel, majd ki törli le a sárga vonalakat, de Sanyi erre biztos tudja a választ.

Bár mamám padlásán néhány éve találtam pár Steelers-es alig használt pelenkát, mivel hobbim az ornitológia, nem is választhattam más kedvencet, mint "madaras" csapatot. És ugyan mindig bámulattal hallgatom a legendás történeteket szeretett sportágunk ikonjairól - Manning, Favre, Montana, Marino... - nő létemre nem mehetek el a divat mellett, a Bolti mór mezek hihetetlenül szépek és így két legyet ütöttem egy csapásra! A Denver legyőzése meg égi jel volt, hogy jól választottam, életem élménye! Szerintem innen Ray Lewisszal egyértelmű a Super Bowl, szerintetek?

Köszönet a remek közvetítésekhez, engem egy életre megfertőztetek, a dedikált NFL könyv a lakásom legértékesebb darabja! Kérlek olvassatok be, és akkor iszunk majd egy pezsgőt a tiszteletetekre, mint a Dolphins játékosok a hibátlan alapszakasz végén 😊

Teddy Győrből

u.i.: megalakult az első vidéki női amfocicsapat, az Orosz Lánysz, várjuk a bátor vállalkozókat!"
r.baggio
mondjuk be is dobhatod az aranyköpésekbe 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
8 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Sziasztok, Gábor vagyok Kispestről, Dallas szurkoló, az asszony meg GB, de megis jól elvagyunk, hihi, ja holnap vizsgázok, szorítsatok, de a meccset persze mindenképp megnézem mert aludni minek, van gyerekem CeeDee Lamb lesz a neve, de ráhúztunk egy Seahawks sapkát, hihi, haha, Ricsi te vagy a legjobb kommentátor, sziasztok!

Kvinteszencia.
akdestroyer
Ez is jó, de valaki írt egyszer ide a fórumra egy tökéletes smst
mustaine
Az egész istálló együtt szurkol, nem tudom hogy fogom elérni a reggeli vonatot, go xy

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
8 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 640
21-20 lesz a vége
Löfli
De kinek?
Sixo
Egy pontot nehez csinalni
casaubon
XP return?
Negritis, a vajda
az is 2 pont, nem?
8 hónapja
casaubon Green Bay Packers 2 207
Nem láttam idén egy Packers meccset sem, de ez a jatékkép mennyire becsapós? Mert a Dallas balfaszkodása ellenere ez nem egy 9-8as csapat képet kelti. Vagy most ez ilyen PO táltosodás?
Hanni
Az offense a szezon masodik feleben jo volt, a vedelem nekunk is meglepetes
8 hónapja
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 842 — 258. §
Sziasztok, Gábor vagyok Kispestről, Dallas szurkoló, az asszony meg GB, de megis jól elvagyunk, hihi, ja holnap vizsgázok, szorítsatok, de a meccset persze mindenképp megnézem mert aludni minek, van gyerekem CeeDee Lamb lesz a neve, de ráhúztunk egy Seahawks sapkát, hihi, haha, Ricsi te vagy a legjobb kommentátor, sziasztok!

Kvinteszencia.
akdestroyer
Ez is jó, de valaki írt egyszer ide a fórumra egy tökéletes smst
mustaine
Én voltam

"Sziasztok, kicsit hosszú lesz a levelem, de rengeteg kérdésem van, és annyira imádom ezt a csodálatos játékot, hogy a rájátszás kezdete óta egy percet sem aludtam! (Pedig holnap államvizsga és a munkahelyemen se láttak már pár hete, de majd ráérek mindezzel a túlságosan hosszú holtidényben foglalkozni)

Gábor barátommal szilveszterkor ismerkedtünk meg Kispesten, és mint kiderült, ő is hatalmas NFL fan, ma abban fogadtunk, hogy megpróbálkozunk-e a gyerekvállalással, remélem a Patriots nyer, mert nagyon szeretnék egy Ravensz kezeslábasban ugrándozó csöppséget! Gábor épp kint van a stadionban, azt üzeni nagy a hideg! 😊 Még anyukám is becsatlakozott a meccsnézésbe, noha ő a Houstonnak drukkol, de a félidőben apukám is beleszeretett az amerikaifociba, így kettő-kettő az arány a családban 😊 Azt mondjuk még nem sikerült megfejtenünk, hogy ki festi fel, majd ki törli le a sárga vonalakat, de Sanyi erre biztos tudja a választ.

Bár mamám padlásán néhány éve találtam pár Steelers-es alig használt pelenkát, mivel hobbim az ornitológia, nem is választhattam más kedvencet, mint "madaras" csapatot. És ugyan mindig bámulattal hallgatom a legendás történeteket szeretett sportágunk ikonjairól - Manning, Favre, Montana, Marino... - nő létemre nem mehetek el a divat mellett, a Bolti mór mezek hihetetlenül szépek és így két legyet ütöttem egy csapásra! A Denver legyőzése meg égi jel volt, hogy jól választottam, életem élménye! Szerintem innen Ray Lewisszal egyértelmű a Super Bowl, szerintetek?

Köszönet a remek közvetítésekhez, engem egy életre megfertőztetek, a dedikált NFL könyv a lakásom legértékesebb darabja! Kérlek olvassatok be, és akkor iszunk majd egy pezsgőt a tiszteletetekre, mint a Dolphins játékosok a hibátlan alapszakasz végén 😊

Teddy Győrből

u.i.: megalakult az első vidéki női amfocicsapat, az Orosz Lánysz, várjuk a bátor vállalkozókat!"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
8 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 478 — Kinek mit intézett a kormánya
21-20 lesz a vége
Löfli
nem vagy iktriad
Negritis, a vajda
nem hát, hanem ellenIktriad!
Löfli
menjé csillagosat szarni hátha lesz még ebből meccs 😀
Negritis, a vajda
NEM KELL KÖSZI
8 hónapja
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Prescott is miket dobal. Takarodjon el mindenki
8 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 400 — The Mathematician
21-20 lesz a vége
Löfli
De kinek?
Sixo
Egy pontot nehez csinalni
casaubon
XP return?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
8 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 400 — The Mathematician
21-20 lesz a vége
Löfli
nem vagy iktriad
Negritis, a vajda
nem hát, hanem ellenIktriad!
Löfli
menjé csillagosat szarni hátha lesz még ebből meccs 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
8 hónapja
casaubon Green Bay Packers 2 207
21-20 lesz a vége
Löfli
De kinek?
Sixo
Egy pontot nehez csinalni
8 hónapja
rva 4 096 — Me for President!
Gilmore-t mióta lehet így égetni?
Negritis, a vajda
mióta Dan Quinn úgy döntött, hogy a zónázás jó lesz Love ellen
a futást megállítják, fasza. csak a passzot kellene megállítani
8 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
remélem Quinn elmegy Seattle-be 😀
petey
Már nem aktuális köszönjük szépen 😃
Hanni
mesélj
petey
nem aggódsz a jövő hét miatt? 😊
shagi0206
nem ismerem a szót 😀

miért kéne, ezt vártam 😀

8 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 805 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
21-20 lesz a vége
Löfli
nem vagy iktriad
Negritis, a vajda
nem hát, hanem ellenIktriad!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
8 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 293 — Cowboys fan
3ból 3 td driveot szopni otthon egy playoff meccsen, ez kikúrt égő
davemayer
hát még három-három drive-ból 0-21-re állni
8 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 231 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nem láttam idén egy Packers meccset sem, de ez a jatékkép mennyire becsapós? Mert a Dallas balfaszkodása ellenere ez nem egy 9-8as csapat képet kelti. Vagy most ez ilyen PO táltosodás?
8 hónapja
ozibozi New York Giants 16 693
Félek ez az extra pont még sokkkba kerülhet
8 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
21-20 lesz a vége
Löfli
nem vagy iktriad
Negritis, a vajda
ő hol a kukiban van?
shagi0206
Jöhetne már...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
8 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Eddig alig hihető a meccs alakulása, taán túl szép hogy igaz legyen, de örüljünk mindennek
Gergőbácsi
Szerintem is lesz ez még szorosabb.
Kampman
volt már hasonló kezdésünk itt a rájátszásban aztán kurva nehezen nyertünk, amikor még Crosby kongatta a harangokat

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
8 hónapja
casaubon Green Bay Packers 2 207
3ból 3 td driveot szopni otthon egy playoff meccsen, ez kikúrt égő
davemayer
Volt egy punt is, utana jott az INT
8 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
Épp azon gondolkodtam, hogy mikor volt utoljára kihagyott xp 😊
ugyanmar
Nem kell sokáig visszamenned az időben.🙂
8 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
"Power of love" zenét hogy betette a fox 🤣🤣🤣

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
8 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 640
21-20 lesz a vége
Löfli
nem vagy iktriad
Negritis, a vajda
ő hol a kukiban van?