Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 217 — Keep pounding
Engem Mohay Bence idegesít, de Szántó Dávid jó.
gabokocka
Én őt annyira nem bírom, de Mohay Bence mellett Székely Dávid ül 😊
Kampman
Ja, valóban, hajnal van 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 817
Engem Mohay Bence idegesít, de Szántó Dávid jó.
gabokocka
Én őt annyira nem bírom, de Mohay Bence mellett Székely Dávid ül 😊
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 217 — Keep pounding
Engem Mohay Bence idegesít, de Szántó Dávid jó.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Meglepően informatív (ha kritikus lennék unalmas/lapos - de nekem ez megfelel 😊) a közvetítés.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az látszik, hogy nem dolgoztak Peking/London-szintű pénzmennyiséggel, de nem is biztos hogy baj ez... nekem alapvetően tetszik.
Igor
Ja, az előző megnyitókban volt egy ilyen erőlködés, hogy nagyon grandiózus legyen. Ami inkább gáz, hogy még az élő közvetítésben is látszik a sok üres szék. Hihetetlen, hogy egy sokmilliós városban nem találtak legalább statisztákat, akik hajlandóak beülni.
Kampman
Biztosan félnek a szúnyogoktól és a Zika vírustól.
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 817
Az látszik, hogy nem dolgoztak Peking/London-szintű pénzmennyiséggel, de nem is biztos hogy baj ez... nekem alapvetően tetszik.
Igor
Ja, az előző megnyitókban volt egy ilyen erőlködés, hogy nagyon grandiózus legyen. Ami inkább gáz, hogy még az élő közvetítésben is látszik a sok üres szék. Hihetetlen, hogy egy sokmilliós városban nem találtak legalább statisztákat, akik hajlandóak beülni.

Szerkesztette: Kampman
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Az látszik, hogy nem dolgoztak Peking/London-szintű pénzmennyiséggel, de nem is biztos hogy baj ez... nekem alapvetően tetszik.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Örülök, hogy Székely Dávid az egyik kommentátor ma este, de a másik tagot még kb soha nem is hallottam közvetíteni...
iktriad
A közvetítés felénél ír szurkolók fogják elrabolni. De ez titok.
Kampman
Az írek max sörrel csábítanak, elrabolni maguktól nem fognak. 😊

Az lehet hogy jó jel...
Igor
Reménykedjünk...

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Örülök, hogy Székely Dávid az egyik kommentátor ma este, de a másik tagot még kb soha nem is hallottam közvetíteni...
iktriad
Az lehet hogy jó jel...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 817
Örülök, hogy Székely Dávid az egyik kommentátor ma este, de a másik tagot még kb soha nem is hallottam közvetíteni...
iktriad
A közvetítés felénél ír szurkolók fogják elrabolni. De ez titok.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Örülök, hogy Székely Dávid az egyik kommentátor ma este, de a másik tagot még kb soha nem is hallottam közvetíteni...

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 206 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
 docs.google.com/document/d/1nYngltluvZ2MMJa-u_ELyOlDoR5i_7IoLLH05myeAFg/pub
kész amit az off topikban igértem 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Állítólag Pelé lemondta. hogy ő gyújtsa meg ma a lángot. Vajon a brazilok most kit találnak helyette? Dunga? Ronaldo Cé előtag nélkül? Tom Brady neje? Vagy Bastiano Joao Coimbra de la Coronilla y Azevedo(sajnos a kuzinja, Antonio pár hete meghalt, így már csak ő jöhet szóba)?
iktriad
Valakit a Sepulturából
Kampman
ON!

Találnak valami híres focistát vagy röpist.
NB2
Esetleg Cairo Santos beugrik.
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 206 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
néger Emerson aki a Portóban játszott ? asszem mindenféleképpen
zimbabwei 12 haja meg nagyon kemény (női futball)

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 413 — nabege2@yahoo.com
OFF!

Kupakjáték még valamikor régenről vitt mindent. A fél országnak volt jobb500e-re és bal500e-ből meg talán volt 3😊

ON!

Találnak valami híres focistát vagy röpist.
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 817
Állítólag Pelé lemondta. hogy ő gyújtsa meg ma a lángot. Vajon a brazilok most kit találnak helyette? Dunga? Ronaldo Cé előtag nélkül? Tom Brady neje? Vagy Bastiano Joao Coimbra de la Coronilla y Azevedo(sajnos a kuzinja, Antonio pár hete meghalt, így már csak ő jöhet szóba)?
iktriad
Valakit a Sepulturából
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Még a megnyitó láz előtt, ugyan már egyszer beírtam, de semmi reakció nem jött rá.

Nincs esetleg valaki, aki tök gáz módon gyűjti a túrórudis olimpikon kártyákat hozzám hasonlóan? Kis csereberében benne lennék 😊
Hanni
En gyujtom es kene meg jopar, meg van csomo felesleges is.
zavi27
Akkor holnap írok PM-et, mostmár agyhalott vagyok : D
több mint 8 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 827 — Amerikai sportok rajongója
Még a megnyitó láz előtt, ugyan már egyszer beírtam, de semmi reakció nem jött rá.

Nincs esetleg valaki, aki tök gáz módon gyűjti a túrórudis olimpikon kártyákat hozzám hasonlóan? Kis csereberében benne lennék 😊
Hanni
En gyujtom es kene meg jopar, meg van csomo felesleges is.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Állítólag Pelé lemondta. hogy ő gyújtsa meg ma a lángot. Vajon a brazilok most kit találnak helyette? Dunga? Ronaldo Cé előtag nélkül? Tom Brady neje? Vagy Bastiano Joao Coimbra de la Coronilla y Azevedo(sajnos a kuzinja, Antonio pár hete meghalt, így már csak ő jöhet szóba)?

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 413 — nabege2@yahoo.com
Kibírom, hogy nem látom a megnyitót, de ha csak 3 órával korábban kezdik, akkor Európa is láthatta volna...
NB2
de akkor az nbc nem tudta volna főműsoridőben közvetíteni az amcsiknak. Ott ugye az a lényeg
kapitnono
Cserébe a foci vb döntőt mindig az európai nézőknek megfelelően játsszák. Tavalyelőtt riói idő szerint 4-kor, hogy nálunk kilenckor legyen. Az amerikai vébén délben, hogy nálunk megint csak kilenckor legyen.
Kampman
Dél-Amerikában még szagolják a focit, de igazi hagyománya itt van Európában.
Európai felsőbbrendűség😊
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 817
Kibírom, hogy nem látom a megnyitót, de ha csak 3 órával korábban kezdik, akkor Európa is láthatta volna...
NB2
de akkor az nbc nem tudta volna főműsoridőben közvetíteni az amcsiknak. Ott ugye az a lényeg
kapitnono
Cserébe a foci vb döntőt mindig az európai nézőknek megfelelően játsszák. Tavalyelőtt riói idő szerint 4-kor, hogy nálunk kilenckor legyen. Az amerikai vébén délben, hogy nálunk megint csak kilenckor legyen.
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Kibírom, hogy nem látom a megnyitót, de ha csak 3 órával korábban kezdik, akkor Európa is láthatta volna...
NB2
de akkor az nbc nem tudta volna főműsoridőben közvetíteni az amcsiknak. Ott ugye az a lényeg


több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Még a megnyitó láz előtt, ugyan már egyszer beírtam, de semmi reakció nem jött rá.

Nincs esetleg valaki, aki tök gáz módon gyűjti a túrórudis olimpikon kártyákat hozzám hasonlóan? Kis csereberében benne lennék 😊
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 413 — nabege2@yahoo.com
Kibírom, hogy nem látom a megnyitót, de ha csak 3 órával korábban kezdik, akkor Európa is láthatta volna...
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 581
ökölvívás:

Bacskai az első körben azt a franciát kapta, akitől korábban háromszor kikapott. nem fekszik neki a stílusa... pedig a bokszban az egyik alapszabály az, hogy styles make fights. valószínűleg az első körben out

Harcsa az első körből továbbjut türkmén ellenfele ellen, utána hatalmas pechre jön a favorit kubai Arlen López, aki ellen az esélyei a nullához konvergálnak.

cselgáncs:

elég balszerencsés a sorsolás a bokszhoz hasonlóan.

Tóth Krisztián az első körből biztosan továbbmegy, aztán jön az a görög Ilias Iliadis aki 2 éve verte a vb döntőben... persze Krisztián akkor még csak 20 éves volt, de akkor volt a legjobb formában eddig. a görög ellen 50%-ot adnék neki azért, aztán jöhet egy svéd, majd a legjobb négy között a favoritnak tartott japán. egy bronzot azért várok tőle, de ehhez verni kell a görögöt minimum, ami nem kis feladat.

Bor Barna a legjobb nyolcba bejuthat, akkor jöhet a japán, aki Rinert leszámítva a legjobb a súlycsoportban.

Csoknyai első ellenfele a favoritnak tartott japán lesz... Csoknyai nagyon balszerencsés, 4 éve azt a koreait kapta meg korán, aki aztán aranyat nyert, most lehet hogy szintén a leendő aranyérmest kapta.

Ungvári sorsolása még nem olyan rossz, de ő már eléggé túl van a zeniten. a legjobb nyolc között jöhet a jelenlegi Európa bajnok, Orujov.

Csernoviczki a nyolcaddöntőben kaphatja a regnáló világbajnok Paula Paretót, aki tavalyi vb-n verte... pech.

Karakas a nyolcaddöntőben a világranglista 3. helyén álló koreait kaphatja.

Joó Abigélre már a legjobb tizenhat között a világbajnok japán vár. kár, mert ha legyőzné, akkor jöhetne az amerikai Kayla Harrison, akitől 4 éve sérülés miatt kapott ki. Abigélnek fekszik Harrison stílusa, de lehet, hogy nem jutunk el odáig, hogy ennek bizonyítékát megláthassuk.

összességében: ökölvívásból 0, cselgáncsból 1, esetleg 2 bronzérmet várok.

choose life