Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
lol ellen nagyon dühös voltam...lagggggg. brk-nak respect, nagyon jó ellenfél volt.Amadeus91
de ez nem miattam volt.. utána még játszottam fetomy-val és zolival is, és egyikük se panaszkodott..
szóval nem volt túl fair ez felőled.. legalább utólag rámírhattál volna.

és az is elég fura, h több nap alatt nem sikerült beírnod ide bármit is, na de hagyjuk..lol
Az lett volna a fura, ha egy rendes bocsánatkérést beböfög.

Egyébként lol, hétfőn este 11-ig szerintem egész nap ráérek, kedden szintén, szerdán csak 19:00-ig, utána meg megyek haza, ott kegyetlen lassú a net. Ha ezek nem lennének jók neked, akkor 26, 27 este talán, vagy utána valamikor.
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
lol ellen nagyon dühös voltam...lagggggg. brk-nak respect, nagyon jó ellenfél volt.Amadeus91
de ez nem miattam volt.. utána még játszottam fetomy-val és zolival is, és egyikük se panaszkodott..
szóval nem volt túl fair ez felőled.. legalább utólag rámírhattál volna.

és az is elég fura, h több nap alatt nem sikerült beírnod ide bármit is, na de hagyjuk..

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Srácok, az egyéni stat táblában az elkapóknál ez a sor tuti jó? 😀
Bálesz
Szerintem tuti jó, most miért ne lenne az?
:rolleyes: 😛

Gondolom lemaradt a második számjegy az elkapások számából 😊 180 %-os TD arány, nem rossz 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Srácok, az egyéni stat táblában az elkapóknál ez a sor tuti jó? 😀

Percy Harvin (Vikings) 5 REC, 729 YDS, 145,8 AVG 😂
Baszki, másfél pálya elkapásonként, minden labdával kimegy a parkolóig (ja és ebből 9 TD) 😂

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
én is én is

Offensive Player of the Year: Matt Ryan

Defensive Player of the Year: Curtis Lofton

Ánblokk a legkirályabb játékos Ever: Chris Owens
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 640
Na most, hogy megvan a rájátszás a Cincinnati Bengals edzője megválasztja a saját csapatának a legjobbjait az alapszakaszból.

OPoY: Andy Dalton, QB

DPoY: Taylor Mays SS

STPoY: Brandon Tate KR/WR

Meglepetés ember oY: Jerome Simpson WR

A "majdnem olyan jó játékos mint Terrell Owens" szakmai különdíj nyertese (trademark): A.J. Green WR

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
Bengals - Falcons 17-56

Matty dobott 7 TD-t, Amadeus meg a PO miatt nem játszotta ki a kártyáit és a MÁSIK playbookkal játszott 😀
Az elkapói amúgy lehúztak minden passzt, amit meg nem az meg INT lent. Az első félidő szoros volt, aztán jött a második félidei shawnka magic, annak meg senki nem áll ellen 😛

kész a PO sorsolása, lehet készülni az ellenből 😊

szerk: gratulálok minden rájátszásba jutott csapatnak! akik pedig lemaradtak azok ne csüggedjenek, és újult erővel csapjanak oda jövőre. remélem minden idei tag így gondolja ! 😊

szerk2: akartok akkor most alsóházi PO-t? úgy volna értelme, ha mindenki jönne.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
egyébként erről a ligáról lesz valami összefoglaló cikk? 😀Amadeus91
csinálunk egy all-pro csapatot, + kiemeljük a győztest 😀

szerk.: EGYÉBKÉNT valaki elárulhatná hogy hogy a faszba nem jó a hamachi, amikor még délelőtt jó volt, és miért nem megy most amikor kéne úgy hogy a net simán megy. A retkes kurva életbe! letörlöm és újrarakom, és ugyanúgy nem megy.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 640
egyébként erről a ligáról lesz valami összefoglaló cikk? 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
akkor jövőre a cél Marino rekordjának megdöntése :cool:

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
Hát mivel nem a "játék" miatt szeretjük a ligát, hanem a társaság, hangulat, jó arcok miatt, mégis minek maradjak ha a fele lelép? 😀Vadkender
azért, mert ők is szeretik a társaság, hangulat, jó arcok miatt, és így maradnak 😀shawnka
kövi szezion előtt várjunk legalább egy hetet, toborzásra, ha lennénk minimum 20-an milyen fasza lenne má' ! 😀eaglesmcnabb
4 divízió *_* fapfapfap 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Hát mivel nem a "játék" miatt szeretjük a ligát, hanem a társaság, hangulat, jó arcok miatt, mégis minek maradjak ha a fele lelép? 😀Vadkender
azért, mert ők is szeretik a társaság, hangulat, jó arcok miatt, és így maradnak 😀shawnka
kövi szezion előtt várjunk legalább egy hetet, toborzásra, ha lennénk minimum 20-an milyen fasza lenne má' ! 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
Hát mivel nem a "játék" miatt szeretjük a ligát, hanem a társaság, hangulat, jó arcok miatt, mégis minek maradjak ha a fele lelép? 😀Vadkender
azért, mert ők is szeretik a társaság, hangulat, jó arcok miatt, és így maradnak 😀
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
SPOILER!!!!

Week 3456!
Indianapolis Colts 33-13 Arizona Cardinals

Közöm nem volt a meccshez, de nem is akartam, hogy legyen. Grat Farkynak a meglepetés PO-snak.

Szezon utolsó meccsét is letudva a Cardinals vezetősége bejelentette, hogy nincs szükség Dezső Zoltán további munkájára. A volt GM jó szájízzel búcsúzott el a csapat tagjaitól, hisz állítása szerint, ők akkor is a legjobbak.
Emellett Dezső Zoltán nem kívánt nyilatkozni, hogy a jövőbeli tervei között milyen csapatok szerepelnek. Ez azt a kérdést is felveti, hogy egyáltalán indulni fog-e a következő idényben.Vadkender
Broski, nemár 😀 Fetomy és Eazzy beszektásított? 😀shawnka
Hát mivel nem a "játék" miatt szeretjük a ligát, hanem a társaság, hangulat, jó arcok miatt, mégis minek maradjak ha a fele lelép? 😀


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
a jó retkes faszba hogy baszakszik a kurva gép. Remélem megoldom a problémát, ma délelőtt még jó volt. FASZOMAT!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
SPOILER!!!!

Week 3456!
Indianapolis Colts 33-13 Arizona Cardinals

Közöm nem volt a meccshez, de nem is akartam, hogy legyen. Grat Farkynak a meglepetés PO-snak.

Szezon utolsó meccsét is letudva a Cardinals vezetősége bejelentette, hogy nincs szükség Dezső Zoltán további munkájára. A volt GM jó szájízzel búcsúzott el a csapat tagjaitól, hisz állítása szerint, ők akkor is a legjobbak.
Emellett Dezső Zoltán nem kívánt nyilatkozni, hogy a jövőbeli tervei között milyen csapatok szerepelnek. Ez azt a kérdést is felveti, hogy egyáltalán indulni fog-e a következő idényben.Vadkender
Broski, nemár 😀 Fetomy és Eazzy beszektásított? 😀
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Week 3456!
Indianapolis Colts 33-13 Arizona Cardinals

Közöm nem volt a meccshez, de nem is akartam, hogy legyen. Grat Farkynak a meglepetés PO-snak.

Szezon utolsó meccsét is letudva a Cardinals vezetősége bejelentette, hogy nincs szükség Dezső Zoltán további munkájára. A volt GM jó szájízzel búcsúzott el a csapat tagjaitól, hisz állítása szerint, ők akkor is a legjobbak.
Emellett Dezső Zoltán nem kívánt nyilatkozni, hogy a jövőbeli tervei között milyen csapatok szerepelnek. Ez azt a kérdést is felveti, hogy egyáltalán indulni fog-e a következő idényben.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Colts - Cardinals 33-13

MVP: Peyton Manning 23/34 357yard 67% 3 Sack 3 TD 1 Int 119.3

Ezen kívűl volt még Reggie Wayne-nek is egy 2 yardos TD passza!

Még egyszer köszi a meccset Vadkendernek! 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 640
Fetomy csipkedjed magad mert nem találkozunk mán idéééén 😀 😀 😀 😀

lol ellen nagyon dühös voltam...lagggggg. brk-nak respect, nagyon jó ellenfél volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Én még egyszer nem láttam élőben ezt az MVP hirdetős képernyőt 😀Rataxes
igen mert mire kiírná Amadeus kilép 😛 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Bengals 50-29 Houston
http://kepfeltoltes.hu/111217/MrPacman_www.kepfeltoltes.hu_.jpgAmadeus91
amúgy meg Tate volt az igazi MVP. 2 visszahordott TD betette a kaput.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én még egyszer nem láttam élőben ezt az MVP hirdetős képernyőt 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 640
Bengals 50-29 Houston


criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Azért szomorú vagyok, h ez a hatalmas W-m még nem lett beírva a trackerbe 😛

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Jaa, nem úgy értettem 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!