Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Nah Kendi is csatlakozik a klubhoz, a fájt for NOT PO 😀

Egyébként szedjétek már össze magatokat mögöttem! Még a végén bejutok 6-7-el... 😂
Mivel Báleszen kívül mindenkit megvertem magam körül, erre tényleg van egy kicsit sansz. Hihetetlen. Én nem akarok lionsstafford ellen szopni a kifutkározik, ellögyböli valahogy a sack előtt, first down playeket 😀Eazzy
Ámen! Fetomyt a PO-ba. Ő is legalább annyira nem akar bejutni mint én, de adjunk esélyt, hogy a szezon legjobb összesített statjával essen ki. 😀


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Nah Kendi is csatlakozik a klubhoz, a fájt for NOT PO 😀

Egyébként szedjétek már össze magatokat mögöttem! Még a végén bejutok 6-7-el... 😂
Mivel Báleszen kívül mindenkit megvertem magam körül, erre tényleg van egy kicsit sansz. Hihetetlen. Én nem akarok lionsstafford ellen szopni a kifutkározik, ellögyböli valahogy a sack előtt, first down playeket 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Arizona Cardinals 28-35 Tampa Bay Buccaneers

Zsír kis meccs volt. A Cardinalsnak nem feküdt a számukra teljesen más, esős időjárás. Mellékes, hogy Kolb fumbleja előtt nyomtam az S-t hogy csússzon be, vagy legalább essen pofára, de ő nem, ő hős. Az első félidőt -18 passzolt yarddal fejeztem be, nagyjából 2 attemptből. Wells dominálta egyedül az egész pályát. Jobb volt, mint a meccs legjobb elkapója, jobb volt mint a többi futó összesen. Az utolsó 30 másodperces game winning driveomba -legalábbis annak terveztem- hirtelen előjött a lámpaláz, és 3 drop zsinórban. Belefért, mert 4.-re megcsináltam. 6. másodpercnél meg sikerült megdobnom az intet, hogy azért mégse legyen tökéletes meccse Kolbnak. 😀
Ellenfél: Mást sem csinált Freemen, mint a földönfekvés. Ha épp nem feküdt, akkor esés közben dobta be 6 közé a labdát, amit nagy százalékban Winslow szedett össze. De hogyan, azt még mai napig nem értem. Nem beszélve hogy legalább 250 db 3 és 10-et csináltak meg, számomra érthetetlen elkapásokkal. Meccs momentuma. Freement sackelik, esés közben kiesik a kezéből a labda (igen, minden dobómozdulat nélkül) és sikertelen elkapás. Mindegy, legalább ezen is túl vagyok, és már csak 1 meccset kell leszenvednem ezzel a játéknak nevezett szutyokkal. 😀

Ratának grat a W-hez és a PO-hoz, én amúgy sem akartam bejutni, nincs kedvem még többet szenvedni ezzel az "játékkal" 😀


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Deny, hétvégén ráérsz lezárni az alapszakaszt?

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jó, szerintem nem kell aggódnod, úgyhogy nyugi 😀 Én már azon is csodálkozom, hogy van olyan pillanat -most-, amikor playoff résztvevőnek nézek ki 😀 Ami persze 1 vagy 2 meccs után véget is ér (attól függően ki játszik előbb), de legalább volt ilyen 😂
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
... Következő és egyben utolsó megálló Dallas, ahol azt hiszem Biagiot megkínálom néhány sörrel, hogy cserébe támogassa a playoff részvételemet 😂fetomy
Na-na, ha én kinyaltam tőle neked is tessék csak szépen kiszopni 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Biagio: Annyi, hogy szerintem ne all games legyen, csak közös. mármint a szerzett pontok és a szerzett TD-k
Bálesz: mindegy az, hogy ugyanaz-e a play, ugyanaz történt benne 😀 Tököm figyelte, hogy ki merre mozog, a lényeg az volt, hogy Dicskon-Dickson-... 😀
.brk: epic comment 😂

Eagles-Bears:
Hát ótvar lagg volt, Cutlert le is vitték miatta kétszer jó nagy yardvesztéssel, Peppers sem tudott emiatt állatkodni és returnerkedni sem lehetett, de futásban is játszott a mák, mert időben nyomni a cselgombokat: IMPOSSIBRUUU!!44! És nyilván a statok is igencsak semmik lettek (400 total offense a két csapattól összesen...)
MVP LeSean lett, de akkor még vezetett az Eagles -> újabb Game Winning Drive-om volt 😊 Tibó who?? 😂
Red Zone D ismét villant. Egyszer volt ott az eagles, abból sem lett TD.
Forte amúgy 3-ra futott be, de már 2-re is meglett volna, ha reagál a fel nyílra időben. Mindenesetre nekem így volt jobb 😊

Következő és egyben utolsó megálló Dallas, ahol azt hiszem Biagiot megkínálom néhány sörrel, hogy cserébe támogassa a playoff részvételemet 😂
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bears - Eagles 21:17

Laggolt, mint a szemét, jó kis run játék volt, én speciel első félidőben talán 3-at ha passzoltam. Egyébként fetomy végén okosan csinálta, volt 4 és fél perc hátra, mentem 3-mal (5 és fél perces támadást sikerült 10 yardon megakasztani), ő pedig szépen hozta Fortét végig. Én hülye meg bíztam D-ben, hátha megfogjuk, így időt nem kértem, mely utólag a meccsbe került. Mert természetesen 3 yardról 3. kísérletre már Forté (lehet 2.-ra) befutott, törvényszerűen volt egy miss tackle benne 😀 és maradt 9 másodpercem.
Grat még egyszer fetomy, juss be a rájátszásba, Bengals meg ne 😀
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Amadeus, majd jelezd, mikor játsszuk le a meccset, amiből kilépsz a 4. negyed közepén 😀
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
A másikhoz: Igen az a legidegesítőbb 😀 Bálesz tudna mesélni, bármit hívtam, Dickson tök üres volt állandóan 😀 lett is vagy 300 yardja csak neki 😀fetomy
Nekem is Báleszhez fűződik az egyik ilyen élményem, csak nálam Rice volt a ludas 😀Rataxes
Na szép, még a végén kiutáltok a következő szezonból 😂

több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
A másikhoz: Igen az a legidegesítőbb 😀 Bálesz tudna mesélni, bármit hívtam, Dickson tök üres volt állandóan 😀 lett is vagy 300 yardja csak neki 😀fetomy
Hékás, én nem ugyanazokat a playeket hívtam 😛 Az, hogy majdnem mindig a TE kapta el, az egy dolog, a játékok mások voltak 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szerintem haladjunk a hagyományos tiebreakerek szerint. Nyílván nincs értelme a divizio meg a konferencián belüli vizsgálatnak. Így az elsődleges tie-breaker hármas vagy annál több holtverseny esetén az egymás elleni, ha körbeverés van, akkor Strength of victory, majd a Best net points in all games, Best net touchdowns in all games, Coin toss.

És még: When the first Wild-Card team has been identified, the procedure is repeated to name the second Wild-Card.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
A másikhoz: Igen az a legidegesítőbb 😀 Bálesz tudna mesélni, bármit hívtam, Dickson tök üres volt állandóan 😀 lett is vagy 300 yardja csak neki 😀fetomy
Nekem is Báleszhez fűződik az egyik ilyen élményem, csak nálam Rice volt a ludas 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Persze, térdelni nem kell, futkározni lehet még. IRL is csak az utolsó 1-1,5 percet pörgetik le, de olyat nem nagyon látni, hogy giga előny, én meg izomból megyek a TD-re kevéssel a vége előtt. Ez nem annyira tartozik hozzá a fair játékhoz az én szememben 😊

A másikhoz: Igen az a legidegesítőbb 😀 Bálesz tudna mesélni, bármit hívtam, Dickson tök üres volt állandóan 😀 lett is vagy 300 yardja csak neki 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Igaz én egészen tegnapig azt hittem hogy a pontkülönbség az elsőszámú tie-breakerünk 😊Rataxes
Nekem ez egyébként éppen azért nem annyira szimpi dolog, mert nem szeretem az ilyen 50-0 van de azért még dobok 150 yardot és 3 TD-t jellegű dolgokat. 😊fetomy
Jahh, hát mit nem mondjak én is már majdnem szétfejeltem az asztalom idegességemben amikor az első meccsen Amadeus már ment 35 ponttal és még mindig pörgött a Bengals-Offense, nekem meg már a tököm tele volt a meccsel de a fair-play szellemében nem léptem ki hanem végigszenvedtem. Annál már csak az idegesítőbb amikor ugyanazt a playt hívja valaki 25-ször én meg nem tudom levédekezni 😀
Én nem is szoktam eröltetni esetleges nagyobb különbségnél a mielőbbi pontszerzést, de azért még elszaladgálgatok szépen lassan, hátha...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igaz én egészen tegnapig azt hittem hogy a pontkülönbség az elsőszámú tie-breakerünk 😊Rataxes
Nekem ez egyébként éppen azért nem annyira szimpi dolog, mert nem szeretem az ilyen 50-0 van de azért még dobok 150 yardot és 3 TD-t jellegű dolgokat. 😊
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én se szoktam térdelni, inkább futok még pár yardot hátha összejön egy nagy játék és plusz néhány pont, Eazzy tegnap rám is szólt hogy pörgessem már le... Igaz én egészen tegnapig azt hittem hogy a pontkülönbség az elsőszámú tie-breakerünk 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Azt hittem statisztikabuzulás szempontjából fontos (a statisztikabuziknak), de nekem aztán tökmind1 😊Rataxes
Brees térdelt volna hármat -> mínusz 3 futott yard.shawnka
sose térdelek 😛

2:30 sok idő 3 térdeléshez 😊

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát IRL azelőtt még van a győzelmek erőssége. Ha gondoljátok én szívesen kiszámolom majd azt és akkor lehet az alapján.
(pl. 1-t megverni: 14 pont, 2-at 13, ...14-et 1 pont (esetleg PO-s elleni győzelem +1 pont) akinek több pontja van az jut be)

Ha ezt nem akarjátok, akkor a pontaránynál szerintem elsődlegesen az egymás elleni pontarány, és csak ha az sem hoz ki előre 1-et sem akkor a szezonbéli pontarány, mert jobb lenne elkerülni a "ki alázta meg jobban az utolsókat" versenyt 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Oks, akkor beírtam a meglévő Saints-Bengalst a fórumba, meg így most már minden stat megvan Denynek és Farkynak köszönhetően... Tényleg, mi van akkor ha teszem azt hárman is egyező mérleggel állnak az egyetlen maradék PO-helyért, és hármuk között körbeverés van? Bejön a pontarány?Rataxes
Pontarány szerintem evidens, a kérdés, csak 2 meccses pontarányát nézzük vagy az egész éveset.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Oks, akkor beírtam a meglévő Saints-Bengalst a fórumba, meg így most már minden stat megvan Denynek és Farkynak köszönhetően... Tényleg, mi van akkor ha teszem azt hárman is egyező mérleggel állnak az egyetlen maradék PO-helyért, és hármuk között körbeverés van? Bejön a pontarány?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A 11. fordulóból a Ravens@Eagles és a Colts@Cowboys meccs statjai nincsenek még fent, illetve a Bengals@Saints meccsről kérdéses hogy lesz még folytatás, vagy Amadeus végleg fel kívánja adni becsületét 😛 😀Rataxes
küldtem miénkről most
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azt hittem statisztikabuzulás szempontjából fontos (a statisztikabuziknak), de nekem aztán tökmind1 😊Rataxes
Amiatt -nekem- nagyon is fontos, de csak ha érdemi idő lenne vissza. Nyilván jobban örülnék 100%-os statnak, de jelen esetben logikusan következtetve (tehát lol nem akar direktbe alázni) akkor semmi érdemi stat nem sülne még ki belőle 😊 Annyi nem, hogy most azért még belépjenek egy meccsbe 😊
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én amúgy valamiért azt hittem hogy még másfél negyed van hátra... :rolleyes:

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
Azt hittem statisztikabuzulás szempontjából fontos (a statisztikabuziknak), de nekem aztán tökmind1 😊Rataxes
Brees térdelt volna hármat -> mínusz 3 futott yard.