Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
Mintha lenne egy kis eltérés a két tabella között: Nálam Lol 4-7-el és -53 pk.-el áll, az itteni trackerben 5-7 és -51-el. Elméletben ellenőriztem és a blogos a jó (a W-L arány egyértelmű mert még csak 11 meccset játszottunk)

Szerk: Sztornó, most látom hogy azóta még egy meccset lejátszott!Rataxes
nem is fordulhatna meg ilyesmi a fejedben, ez nagyon pontosan van vezetve 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Mintha lenne egy kis eltérés a két tabella között: Nálam Lol 4-7-el és -53 pk.-el áll, az itteni trackerben 5-7 és -51-el. Elméletben ellenőriztem és a blogos a jó (a W-L arány egyértelmű mert még csak 11 meccset játszottunk)

Szerk: Sztornó, most látom hogy azóta még egy meccset lejátszott!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Bár én pl csak jelen állás szerint vagyok ott, ahol. Még 2 meccsem van, Mr. #2 és Mr. #3 ellen, asszem egyiken sem én vagyok a favorit 😂Bálesz
személy szerint úgy vettem észre, hogy azoknak a nagy része, akik gyengén kezdték a szezont év végére nagyon feljavultak. ebből kifolyólag még szorosabb lesz szerintem a következő bajnokság. kemény lesz, az tuti.shawnka
Bár csak a magam nevében beszélhetek, de szerintem a következőt is így kezdem majd, mint ezt, mert a kettő között belenézek a piros fénybe és elfelejtek mindent. Aztán megint lendülhetek bele a nulláról 😀
Ettől függetlenül már így is túlteljesítettem az előzetes terveimet ezzel az 5 győzelemmel 😊

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
nem kell parázni, nekem még Detroit meg Arizona van hátra de legalább az alsóházi PO-ban jó helyen leszek 😀Farky
lesz alsóházi PO? adnám 😊
(bár valszeg dec 22-től jan 5-ig nem tudok játszani majd).brk
hát remélem, ha nem akkor kikiáltom magam alsóházi bajnoknak 😂

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
lol, lol ma nagyon ráfeküdtél a témára. ha nincs a gyenge szezonrajt, akkor most te is PO harcos lennél 😀

zolinak meg remélem nem megy el ettől a szezontól a kedve, szerintem mindenki nagyon örülne, ha a következő bajnokságnak is a tagja volnál! 😊shawnka
ó dehogy megy el a kedvem 😀 csak kicsit lehúz hogy barátságos meccseken sokkal jobban megy mint bajnokságban ( mondjuk barátságoson nem megyek a Vikingsel) de abszolult élvezem ígyis 😀zoli123
kíváncsi vagyok ki lesz az 1/1 😀
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
nem kell parázni, nekem még Detroit meg Arizona van hátra de legalább az alsóházi PO-ban jó helyen leszek 😀Farky
lesz alsóházi PO? adnám 😊
(bár valszeg dec 22-től jan 5-ig nem tudok játszani majd)
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
nem kell parázni, nekem még Detroit meg Arizona van hátra de legalább az alsóházi PO-ban jó helyen leszek 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
lol, lol ma nagyon ráfeküdtél a témára. ha nincs a gyenge szezonrajt, akkor most te is PO harcos lennél 😀

zolinak meg remélem nem megy el ettől a szezontól a kedve, szerintem mindenki nagyon örülne, ha a következő bajnokságnak is a tagja volnál! 😊shawnka
ó dehogy megy el a kedvem 😀 csak kicsit lehúz hogy barátságos meccseken sokkal jobban megy mint bajnokságban ( mondjuk barátságoson nem megyek a Vikingsel) de abszolult élvezem ígyis 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
Bár én pl csak jelen állás szerint vagyok ott, ahol. Még 2 meccsem van, Mr. #2 és Mr. #3 ellen, asszem egyiken sem én vagyok a favorit 😂Bálesz
személy szerint úgy vettem észre, hogy azoknak a nagy része, akik gyengén kezdték a szezont év végére nagyon feljavultak. ebből kifolyólag még szorosabb lesz szerintem a következő bajnokság. kemény lesz, az tuti.
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Bár én pl csak jelen állás szerint vagyok ott, ahol. Még 2 meccsem van, Mr. #2 és Mr. #3 ellen, asszem egyiken sem én vagyok a favorit 😂

több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
hát igen, nagyon bánom, de nincs mit tenni, kövi bajnokságban újult erőkkel lecsapok (rád is) 😀

muszáj voltam pótolnom, azért volt ma ennyi meccsem. 😊

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
lol, lol ma nagyon ráfeküdtél a témára. ha nincs a gyenge szezonrajt, akkor most te is PO harcos lennél 😀

zolinak meg remélem nem megy el ettől a szezontól a kedve, szerintem mindenki nagyon örülne, ha a következő bajnokságnak is a tagja volnál! 😊
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Farky bazz, igazán kihagyhattad volna azt az utolsó másodperces FG-t ellenem, rögtön más lenne a leányzó fekvése 😀

több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
SPOILER
Vikings - Saints 37 - 39

erről stat később lesz, mert sikeresen 4 részben játszottuk le. 😀
SPOILERlol
tedd spoilerek közé
amúgy nagyon pörögsz ma 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
A Saints-Bengals eredmény végleges? Nem lehet hogy csak elszállt Amadeus nete és még le akarja játszani a maradékot?Rataxes
majd elmondja gondolom, de addig beírtam az eredménykövetőbe ezt. illetve lolhoz került akkor a labda, nem hiszem, hogy 2 percet ne pörgetett volna már le 😛
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
A Saints-Bengals eredmény végleges? Nem lehet hogy csak elszállt Amadeus nete és még le akarja játszani a maradékot?Rataxes
kétlem, mert azóta sem került elő. szóval számomra végleges.


SPOILER SPOILER SPOILER



Vikings - Saints 37 - 39

erről stat később lesz, mert sikeresen 4 részben játszottuk le. 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
kicsit kiélezett lett a PO run. sajnálom, hogy elbalfaszkodtam a szezon elejét, cserébe most igyekszem mindenkit megverni aki PO-ért küzd 😀

jöjjön a PR!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
A Saints-Bengals eredmény végleges? Nem lehet hogy csak elszállt Amadeus nete és még le akarja játszani a maradékot?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
Bálesz is PO-contender lett, gyönyörű ez a tolongás 😀

btw, a legújabb PR egyben lesz week 10-11?
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Philadelphia Eagles - Baltimore Ravens 17-37

Team Q1 Q2 Q3 Q4 OT FINAL
Eagles 0 10 0 7 0 17
Ravens 0 12 15 10 0 37

Szokás szerint szar kick off-al nyitottam, aztán az első negyed a védelmeké volt. Nagy nehezen begyötörtem egy TD-t, az extra persze kimaradt, így Deny egy TD-vel már fordított is. Az újabb TD-m után próbáltam visszahozni az elvesztegetett pontot, de a kétpontos kísérlet csak kísérlet maradt.
Egy jól sikerült 3. negyed után a negyedik elején már 30-10-re mentem, amikor sikerült beszopnom egy 98yardos Kickoff return TD-t, majd odalett az onside kick is, így melegedett a helyzet. Szerencsére jókor jött a pick, majd elég szemét módon a meccs utolsó másodpercében bevittem egy újabb Touchdown-t, így alakult ki a 20 pont differencia. Nem volt szép az ott, valószínűleg már térdelni kellett volna, de nem akartam, hogy a 98 yard legyen az utolsó mozzanat a meccsen. Így ezért a tettemért ezúton is bocsánatot kérek Denytől.

Volt szerencsém is bőven, dropok, int-ek, fumble, bár ez utóbbiból én is alkottam 😊
Deny iszonyú jól védekezett futás ellen, Rice kőkemény 2.9-es átlagot hozott össze.
Dickson megint bőven 100yard felett termelt, MVP-t nem tudom, hogy tudok-e választani, kiugró teljesítmény nem volt.

Talán a gyér átlaga ellenére Rice, aki összefutkosott 62 yardot (21 kísérletből, 2 TD) és elkapott 56 yardnyi passzt, nagyon fontos 1st downokat hozva a konyhára.

Köszönöm a meccset, Deny!

több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
mit magyarázol te kis fika evő?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Chicago Bears at New Orleans Saints 35-33

MVP, hát gondolom Graham (156 yd, 1TD) vagy Sproles (165 yd, 1 TD) lehetett, mert akkor még a saints vezetett, de utólag én mindenképpen Cutlernek adnám (27/36, 452 yd, 4TD 1INT) vagy a redzone D-mnek 😊

Elképesztő jó mérkőzést játszottunk nem is emlékszem mikor volt ilyenem utoljára... Az első félidő abszolút D csata volt. 7-7 lett a félidő, én azt hiszem az első, talán második drive-omból futottam Fortéval egy TD-t (szegénynek ma kb. ennyiben meg is állt a szerepe), lol pedig a megszokott double cover Colston TD-jét húzta be (ha jól emlékszem ez volt az első).Védelmi pozitívumnak szerintem egyedül az én red zone D-met lehet felhozni. Első félidőben kb. a 2 yardosról védekeztünk ki 4 darab támadást 0 ponton tartva az ellent. Ezen kívül még 2szer volt red zone-ban a saints, mindkétszer csak FG-t tudott szerezni, így 3 attempt, 6 pont. Meriweather kb. 1. Saints playből levadászott egy fly-t, ez elég is volt lol-nak, hogy többet ne is próbálkozzon flyokkal 😀
A félidő végén egyébként lejáró óránál Hestert az 1 yardoson szerelték....
2. félidőben beindultak a támadók... Sproles-t egész jól megfogtuk, valami 4.5-ös átlaga és 70+ yardja lett volna, ám beszoptunk egy 83 yardos TD-t, ahol gyönyörűen 23452346 ember közül bújt ki középen.. Tőlünk inkább a passzjáték ment, és azt is kellett erőltetni a folyamatos hátrány miatt. Mint mindig, most is előrelépett egy új ember: Sanzenbacher 122 yard 2TD. A TD-váltásokat követően az utolsó saints drive-ban szerencsémre nem jött a giga TD, így a gyilkos red zone defense újra villoghatott, FG-n tartva a saints-et.. 28-33

Életem legjobb Game Winning driveját vezettem ezek után... A squib kick megállt a vonaltól fél milliméterre a 2 yardosomon, Hesterrel fel kellett venni, kilépett így onnan jöttem... Időkérés nélkül 40 mp-el a vége előtt. Gondoltam itt már csak Tibó segíthet, de NEM! Gyönyörűen átmentünk a pályán, talán csak 1 incomplete lett... Aztán futó óránál 8 mp-el a vége előtt csak gyorsan behívtam az első playt ami elém került, épphogy elindítottam a 40 yardosáról a támadást, minden mindegy alapon ment Hesternek középre, aki az 1 yardoson el is kapta, és a félidővel ellentétben csak úgy tudták szerelni, hogy beesett, így az XP-től függetlenül meg is lett a győzelem...

Tényleg fantasztikus meccs volt, hihetetlenül élveztem, és hát biztos, hogy ezt a GW Drive-ot nem mostanában felejtem el 😊 Nagyon kellett már a sok szopás után valami sikerélmény és hát ez sokkal nagyobb plusz lett így, mintha kiütöm lolt 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Amadeus eltűnt az utolsó negyed 2:30 percénél, 3rd down incomplete után.

Bengals - Saints 21 - 41

sajnálom, h megint nem lesz 100%-os statisztika, de már megszoktam..

http://dl.dropbox.com/u/42944661/bengals_at_saints.txtlol
Brees 6 sikeres passzból 5 TD? 😀 Az kemény.Biagio
nem akarok ünneprontó lenni, és nem akarok senkit sem megsérteni, de hogy akart egy olyan ember bajnok lenni szezon elején, aki ennyire simán kikap egy olyan csapattól aki CSAK fly-t dob?
+ aki nem tudja elviselni a vereséget az ne játsszon.
No offense, csak véleménynyilvánítás

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Úgy látszik Amadeus nem bírja a vereségeket. Ellenem is lelépett szó nélkül, amikor megvertem.Eazzy
+1

lol megjöttem és írtam hamán!
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Úgy látszik Amadeus nem bírja a vereségeket. Ellenem is lelépett szó nélkül, amikor megvertem.

Don't talk the walk, Walk the talk!