Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Azt hittem statisztikabuzulás szempontjából fontos (a statisztikabuziknak), de nekem aztán tökmind1 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Bengals@Saints meccsről kérdéses hogy lesz még folytatás, vagy Amadeus végleg fel kívánja adni becsületét 😛 😀Rataxes
Szerintem teljesen felesleges folytatni azért a 2 percért.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Kösz!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
A 11. fordulóból a Ravens@Eagles és a Colts@Cowboys meccs statjai nincsenek még fent, illetve a Bengals@Saints meccsről kérdéses hogy lesz még folytatás, vagy Amadeus végleg fel kívánja adni becsületét 😛 😀Rataxes
Colts@Cowboys stat ment üziben

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
A 11. fordulóból a Ravens@Eagles és a Colts@Cowboys meccs statjai nincsenek még fent, illetve a Bengals@Saints meccsről kérdéses hogy lesz még folytatás, vagy Amadeus végleg fel kívánja adni becsületét 😛 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Teljesen mindegy nekem mikor, mert TNF-et fogok nézni, tehát el nem alszok az biztos 😀

Hát őszintén szólva foglamam nincs mi számít jónak 😀 Amelyik D playeket én szeretem használni, azok megvannak benne, szóval nekem jó 😀 34 felállás nincs, de azon kívül minden van.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Deny: Úgy néz ki, hogy nekem mostantól bármikor jó 😊 Úgyhogy majd kereslek, de ha netán elfelejtenél mindenképpen írj rám légyszi te 😊fetomy
Szép mondat (ha elfelejtem, hogy játsszunk, akkor rád írok, mert elfelejtettem 😀), de értem 😀Deny
jó eléggé lefárasztottak ma agyilag 😀 legjobb alkalom maddenezni😀fetomy
fél 8 előtt semmiképpen sem fér bele, most is tanulok (látszik, mi?), de akkor belefog 😀
Gondolkodom, hogy Bears D playbookot játszam ellened. Mit szólsz hozzá, használható? 😊
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Deny: Úgy néz ki, hogy nekem mostantól bármikor jó 😊 Úgyhogy majd kereslek, de ha netán elfelejtenél mindenképpen írj rám légyszi te 😊fetomy
Szép mondat (ha elfelejtem, hogy játsszunk, akkor rád írok, mert elfelejtettem 😀), de értem 😀Deny
jó eléggé lefárasztottak ma agyilag 😀 legjobb alkalom maddenezni😀
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 965 — megbékéltem tom bradyvel
aki szokott még nyomulni a madden 08-al single player-ben és játszik all-madden-en szórakozik az meg tudná mondnai nekem, hogy milyen átlaggal tud futni?
all-pro-n olyan fos az AI, hogy sírva fakadok, all madden-en meg csalogat.
én all-madden-en 2.5-3.0 között tudok futni, míg amikor az elelnfélnél a labda és fut, akkor a meccs végére össze tud sziporkázni 5.0-7.0 közötti átlagot is. a falemberei mindig tudnak nyitni rést a védőfalamon... vicc.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Deny: Úgy néz ki, hogy nekem mostantól bármikor jó 😊 Úgyhogy majd kereslek, de ha netán elfelejtenél mindenképpen írj rám légyszi te 😊fetomy
Szép mondat (ha elfelejtem, hogy játsszunk, akkor rád írok, mert elfelejtettem 😀), de értem 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Deny: Úgy néz ki, hogy nekem mostantól bármikor jó 😊 Úgyhogy majd kereslek, de ha netán elfelejteném mindenképpen írj rám légyszi te 😊
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Hali 😊 egyik haverom jelezte hogy ő is szivesen jelentkezne a következő bowl.hu madden ligára. még nem regisztrált, de az is hamarosan megtörténik majd, van még hely a számára ?gravedigger
énis tervezem hogy csatlakozok ,ha lehetséges mégszampi#33
szampi attól függ kivel akarsz lenni 😛 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Fetomy: keress majd Hamachin, előreláthatólag 8 után leszek, de erősen rövid időkre nézek fel, tanulok alapból ezerrel ma.
Később meg nem tudom mikor férne be, holnap Arizona Cardinals - Philadelphia Eagles meeting lesz Győrben, Kevin Kolb és Mike Vick elcseréléséről lesz szó (ezt csak a sajtónak), szombaton off leszek, vasárnap gameday. Jövő héttől meg hektikus napjaim jönnek, félig már otthon, félig Győrben...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Fetomy: keress majd Hamachin, előreláthatólag 8 után leszek, de erősen rövid időkre nézek fel, tanulok alapból ezerrel ma
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Lehetséges, van még hely bőven 😊 Azt javaslom kísérd/kísérjétek figyelemmel a topicot, szerintem rövidesen (2-3 héten belül) elindul a köv. szezon szervezése!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Hali 😊 egyik haverom jelezte hogy ő is szivesen jelentkezne a következő bowl.hu madden ligára. még nem regisztrált, de az is hamarosan megtörténik majd, van még hely a számára ?gravedigger
énis tervezem hogy csatlakozok ,ha lehetséges még

több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
A Win streak-nek vége 😀

Baltimore Ravens - Dallas Cowboys 7-28

Team Q1 Q2 Q3 Q4 OT FINAL
Ravens 0 0 0 7 0 7
Cowboys 7 7 7 7 0 28

Fumble az első visszahordásból, szerencsére jó volt a challenge, így maradt nálam. Hamar 4th&inches a saját 40-esem körül, gondoltam mit veszíthetek, FB run. Persze nem jött be, így a Cowboysnak nem volt nehéz végigsétálnia TD-ig azt a rövidke távot. Bumm.

Ez volt az első meccsem, ahol gyakorlatilag reménytelennek éreztem, hogy pontot szerezzek. A futás egész jól ment (Rice 95y és még Leach is mellé tett 15-öt), de amint FG-távba értem vagy pick (Flacco dobott hármat is), vagy fumble.
De legalább a becsületpont meglett, nem lettem lenullázva 😀
A futást megfogtam egész meccsen, a passzokat meg nyeltem. Vagy ez, vagy az, a kettő levédekezése együtt még nem megy 😊

Grat a W-hez, Biagio, ez a lépcsőfok egyelőre még magas nekem 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Baltimore Ravens - Dallas Cowboys 7 - 28

Sikerült 0,6os futóátlagot összehoznom Bálesz védelmének köszönhetően, ezt kompenzálta valamennyire a passzjáték.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
srácok az egyéni statban az a 3 üres fül mi célt szolgál? 😊 töröljem v kell?Farky
én tuti nem raktam bele, úgyhogy felőlem törölheted 😊
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Nyah, a TB elvert, de megérte:

Finley 26 catch, 273 yard, 3 TD 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bár ahhoz képest, hogy a szezon nyitómeccse után Kenditől tudtam meg, hogy lehet erőset is passzolni, már ez is nagy ugrás 😀Bálesz
És olyat hogy kell? 😀 Shift használatára futóval pár meccsel ezelőtt jöttem rá, lehet máris fejlődök újra előre?Deny
miért mit csinál shifttel? 😀
Erőset amúgy úgy tudsz dobni ha sokáig lenyomod a billentyűt 😀eaglesmcnabb
Mostantól rátenyerelek, hátha DeSean meccsenként 3 sima passzt nem egy kézzel próbál majd lehúzni, mert mellbe bassza labda 😀
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
srácok az egyéni statban az a 3 üres fül mi célt szolgál? 😊 töröljem v kell?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Bár ahhoz képest, hogy a szezon nyitómeccse után Kenditől tudtam meg, hogy lehet erőset is passzolni, már ez is nagy ugrás 😀Bálesz
És olyat hogy kell? 😀 Shift használatára futóval pár meccsel ezelőtt jöttem rá, lehet máris fejlődök újra előre?Deny
miért mit csinál shifttel? 😀
Erőset amúgy úgy tudsz dobni ha sokáig lenyomod a billentyűt 😀eaglesmcnabb
PM-mel ilyen gondom még nem volt :cool:

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Bár ahhoz képest, hogy a szezon nyitómeccse után Kenditől tudtam meg, hogy lehet erőset is passzolni, már ez is nagy ugrás 😀Bálesz
És olyat hogy kell? 😀 Shift használatára futóval pár meccsel ezelőtt jöttem rá, lehet máris fejlődök újra előre?Deny
miért mit csinál shifttel? 😀
Erőset amúgy úgy tudsz dobni ha sokáig lenyomod a billentyűt 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bár ahhoz képest, hogy a szezon nyitómeccse után Kenditől tudtam meg, hogy lehet erőset is passzolni, már ez is nagy ugrás 😀Bálesz
És olyat hogy kell? 😀 Shift használatára futóval pár meccsel ezelőtt jöttem rá, lehet máris fejlődök újra előre?