Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Amadeus eltűnt az utolsó negyed 2:30 percénél, 3rd down incomplete után.

Bengals - Saints 21 - 41

sajnálom, h megint nem lesz 100%-os statisztika, de már megszoktam..

http://dl.dropbox.com/u/42944661/bengals_at_saints.txtlol
Brees 6 sikeres passzból 5 TD? 😀 Az kemény.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Fetomy: olyan 23:00 felé indulok melózni, tehát ha 22:00 óra felé kezdünk egy meccset, az belefér. De nem igérem, hogy 8 után még fent leszek, lehet addigra már filmet nézek vagy valami más. De próbálok erre is időt szakítani.
Egyébként még nekem a csütörtök lehet beleférős, aznap jelenleg nagyon üresnek tűnik a programom, szintén este 11-ig.
Deny: mi is játszhatnánk valamikor,mert szeretném mielőbb letudni ezt a bámulatos szezont. 😊fetomy
Na, mindenkinek írom akkor, este 6-tól leszek hamachin kb., elsősorban Báleszt keresem, de ha ő nincs fent, akkor jöhet a Szeles Város, én is túl akarok lenni alapszakaszon, mert jövőre rendes csapatot kell találnom. (Igen, lemondok majd Eaglesről 😀)Deny
Ó ha ezt hamarabb mondod, akkor jobban küzdök a jó draft helyért 😀Eazzy
Ha előbb mondom, akkor stratégiai lépének tekinted 😀
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Amadeus eltűnt az utolsó negyed 2:30 percénél, 3rd down incomplete után.

Bengals - Saints 21 - 41

sajnálom, h megint nem lesz 100%-os statisztika, de már megszoktam..

http://dl.dropbox.com/u/42944661/bengals_at_saints.txt

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
LOL mikor pótlunk?Amadeus91
írok hamán

ha fennt lennél 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Deny: mi is játszhatnánk valamikor,mert szeretném mielőbb letudni ezt a bámulatos szezont. 😊fetomy
Na, mindenkinek írom akkor, este 6-tól leszek hamachin kb., elsősorban Báleszt keresem, de ha ő nincs fent, akkor jöhet a Szeles Város, én is túl akarok lenni alapszakaszon, mert jövőre rendes csapatot kell találnom. (Igen, lemondok majd Eaglesről 😀)Deny
Ó ha ezt hamarabb mondod, akkor jobban küzdök a jó draft helyért 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 636
LOL mikor pótlunk?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Meddig leszel fent Deny? Mert én olyan 8 körül érek szerintem csak haza.
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Rád írok Hamachin, ha játékképes állapotban vagyok 😊

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Deny: mi is játszhatnánk valamikor,mert szeretném mielőbb letudni ezt a bámulatos szezont. 😊fetomy
Na, mindenkinek írom akkor, este 6-tól leszek hamachin kb., elsősorban Báleszt keresem, de ha ő nincs fent, akkor jöhet a Szeles Város, én is túl akarok lenni alapszakaszon, mert jövőre rendes csapatot kell találnom. (Igen, lemondok majd Eaglesről 😀)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Persze persze, kifogás az megy 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
De legalább a kötelezőket hoztad, velem ellentétben 😀Eazzy
én is hozogattam ezeket, kár hogy kikaptam a HARMATGYENGE Bearstől... :/ 😂eaglesmcnabb
harmatgyenge a lófaszt 😀 Szezon első három meccsén pont olyan szarul ment, mint most. Éppen ezért beszédes, hogy téged ilyen fosadék formában is megvertelek 😂fetomy
amióta menesztettem az OC-t azóta viszont ellenálhatatlan az Offense-m. szezon eleji forma különben sem mérvadó 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
De legalább a kötelezőket hoztad, velem ellentétben 😀Eazzy
én is hozogattam ezeket, kár hogy kikaptam a HARMATGYENGE Bearstől... :/ 😂eaglesmcnabb
harmatgyenge a lófaszt 😀 Szezon első három meccsén pont olyan szarul ment, mint most. Éppen ezért beszédes, hogy téged ilyen fosadék formában is megvertelek 😂
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Deny: mi is játszhatnánk valamikor,mert szeretném mielőbb letudni ezt a bámulatos szezont. 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
De legalább a kötelezőket hoztad, velem ellentétben 😀Eazzy
én is hozogattam ezeket, kár hogy kikaptam a HARMATGYENGE Bearstől... :/ 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Bálesz: kedd, azaz ma délután-este fent leszek hamachin, majd keress 😀
Deny
OK, sikítok, ha ráérek 😊 Nem garantálom, de igyekszem 😊

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
De legalább a kötelezőket hoztad, velem ellentétben 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
ezért írtam h nekem gyakorlatilag esélyem sincs, mert mindenkitől aki előttem van kikaptam.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Én már nem szerzek szerintem W-t egykönnyen. Komoly lesz az uccsó forduló amúgy, ahogy nézem. Gondolom shawnka letudta az idei egyetlen rossz meccsét, így meg fog verni, aztán jöhet a TB ellen, ott az fog számítani, hogy előtte a Cards leveri e őket. Ha nem akkor muszáj nyernem, amúgy nem biztos. Gondolom a Bengays megveri a pótláson a Saintset, és akkor ők már tuti benn vannak.
Egy mákom van, hogy Amadeust, Farkyt, Kendit és fetomyt is megvertem. Ha egymás elleni dönt, akkor jó esélyem lehet egy hely megcsípésére.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Bálesz: kedd, azaz ma délután-este fent leszek hamachin, majd keress 😀
Született már döntés arról hogy az újak hogy választanak majd csapatot ? 😊gravedigger
random.org-ra voksolokDeny
Felőlem okés 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bálesz: kedd, azaz ma délután-este fent leszek hamachin, majd keress 😀
Született már döntés arról hogy az újak hogy választanak majd csapatot ? 😊gravedigger
random.org-ra voksolok
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Született már döntés arról hogy az újak hogy választanak majd csapatot ? 😊
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Ha a Bengals, Packers, Bucs 3asból mindenki csak 1 W-t szerez a hátralevő meccseiből akkor én már akármit csinálhatok nem jutok be, zseniálisan elb*sztam 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Hát, azért nem feltétlenül, nem mindenkinek mindegy az első 6 helyezett közül hogy ki ellen tolja a P.O. első körében 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
a tabella a pontok alapján van belőve, de ha az utolsó helyért ugyanúgy állnak, akkor az egymás elleni fogja eldönteni. szerintem így korrekt.shawnka
Így viszont szerintem minden esetben az egymás elleni kéne hogy döntsön (tehát pl. ha teszem azt a 4. vagy a 8. helyért van egyenlőség ott is, ne csak a 6.-nál)... Vagy Te is így gondoltad?Rataxes
valahogy így, de ez leginkább a 6. helynél számít 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
a tabella a pontok alapján van belőve, de ha az utolsó helyért ugyanúgy állnak, akkor az egymás elleni fogja eldönteni. szerintem így korrekt.shawnka
Így viszont szerintem minden esetben az egymás elleni kéne hogy döntsön (tehát pl. ha teszem azt a 4. vagy a 8. helyért van egyenlőség ott is, ne csak a 6.-nál)... Vagy Te is így gondoltad?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes