Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
passzolni akarsz vagy futni? 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
nah szerintetek frencsájzban Jimmy Clausen vagy Pryor kezdjen?Amadeus91
Kertész Géza.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 635
nah szerintetek frencsájzban Jimmy Clausen vagy Pryor kezdjen?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Cseszheti Eazzy az ilyen nagy futásokat, ha nem fogja meg egyszer sem a Texanst 😊

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
szoros a meccs, tetszenek a momentumingadozások 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
Fostertől beszopni dzsatta ugyanazt a playt..nice 😀 de Eazzy megérdemelte, van ST is bazzeg 😀
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Már várom a Rodgers interceptiont 😀zoli123
ilyen passzok mellett még az a csoda, hogy nem volt 😀 ha ennyire ül a futás, akkor azt kéne erőltetni.

mondjuk egy passz előtt ennyit nem szabad hátrálni.shawnka
Eazzy vajon mit adott Grantnek a meccs előtt.... 😀

wáááá Foster 😀😀😀DDDDDDD
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
Már várom a Rodgers interceptiont 😀zoli123
ilyen passzok mellett még az a csoda, hogy nem volt 😀 ha ennyire ül a futás, akkor azt kéne erőltetni.

mondjuk egy passz előtt ennyit nem szabad hátrálni.
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Már várom a Rodgers interceptiont 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
havazik a Lambeaun, jóóó lesz ez 😀
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
http://www.xfire.com/live_video/eazzy89/

Itt lesz látható perceken belül, ha minden igaz...

Hamarosan el is kezdjük, úgyhogy akinek van kedve nézze, jókat fog röhögni. 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Megpróbálkozunk a közvetítéssel, szerintem hamarosan dobok be linket, ha sikerül megoldani.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
próbáljátok meg, belenéznék 😀
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Sucker Bowl mikor legyen brk ? Ja meg milyen a neted? megpróbálhatnánk leközvetíteni, ha kíváncsi a balfaszkodásra a nép 😀Eazzy
elvileg 3 megás feltöltésem van (gondolom inkább az számít itt) de a laptop maga elég ósdi. ma este nem jó, maximum ha most nekiállunk, holnap viszont itthon vagyok egész nap
szerk. viszont ma lehet jobb lenne gyorsan letolni
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Sucker Bowl mikor legyen brk ? Ja meg milyen a neted? megpróbálhatnánk leközvetíteni, ha kíváncsi a balfaszkodásra a nép 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
A Bengals mikor fogadja a Saintst? Fáj már a fogam Kendire 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Detroit Lions - Atlanta Falcons 28-39

Matty élete szerintem legrosszabb játékát nyújtotta(65%, 224 yard, 90-es rating, 2 td, 1 int), mondjuk ebben benne volt nyakig a teljes elkapó brigád. 12 rossz passzom volt, ebből kb. 8 drop, de nem ilyen kiütött, hanem a tiszta dobásokat nem kapták el. Ebben egy ilyen int is benne volt, White teljesen nem azt futotta, amit csodás GM-e megparancsolt neki, ütempassz volt, így bele is pottyant valamelyik oroszlány kezébe.

szerencsére nekem csak ez volt a labdaeladásom, Csabi négyszer tette meg mindezt, nagyjából ezért tudtam nyerni.
garbage time-ban szerzett amúgy 2 TD-t, azért lett ilyen "szoros" a vége, negyedik negyedre úgy látszik bealszunk. mondjuk az poén volt, pattogott 25 védőm feje között a labda, de a hős TE lekapta, mi meg néztük hogy befut 😀

namind1, nem erre leszek a legbüszkébb, de a W az W. köszi a meccset Chaba 😊shawnka
ő nem a TE-m volt hanem a FBem . amúgy 😀 2 TD-t szerzett, de a te FB-d is villogott 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
Detroit Lions - Atlanta Falcons 28-39

Matty élete szerintem legrosszabb játékát nyújtotta(65%, 224 yard, 90-es rating, 2 td, 1 int), mondjuk ebben benne volt nyakig a teljes elkapó brigád. 12 rossz passzom volt, ebből kb. 8 drop, de nem ilyen kiütött, hanem a tiszta dobásokat nem kapták el. Ebben egy ilyen int is benne volt, White teljesen nem azt futotta, amit csodás GM-e megparancsolt neki, ütempassz volt, így bele is pottyant valamelyik oroszlány kezébe.

szerencsére nekem csak ez volt a labdaeladásom, Csabi négyszer tette meg mindezt, nagyjából ezért tudtam nyerni.
garbage time-ban szerzett amúgy 2 TD-t, azért lett ilyen "szoros" a vége, negyedik negyedre úgy látszik bealszunk. mondjuk az poén volt, pattogott 25 védőm feje között a labda, de a hős TE lekapta, mi meg néztük hogy befut 😀

namind1, nem erre leszek a legbüszkébb, de a W az W. köszi a meccset Chaba 😊

MVPségért folyó versenyben ezt a hetet elvitte Farky, nem jó ez így 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Hát lesz itt buli a PO helyekért 😀

Shawnka, Biagio és lionsstafford már benn, még van 3 hely, amiért vagy 6-an megyünk😀
Nem csodálkoznék, ha az uccsó forduló előtt még nem dőlne el semmi...Eazzy
ezért is jó az NFL, mert bármi megtörténhet. 😀
Ma délután nyomjuk a meccset az Atlantával, remélem felnő a játékom, hogy egy igazi rangadót láthassunk 😊
Detroit-Atlata 28-39, az elején shawnka rögtön visszahordott egy 78 yardos INT-et, CJ kezei közül szedte ki a jó öreg Májki, nem tudtam szerelni, aztán szereztem egy labdát az end-zoneomban, abból a driveből siekrült a TD , majd shawnka kihagyott fieldgólja miatt, át is vettem a vezetést CJ vezérletével, itt 14-7es vezetésnél nem éltem a labdával, 5 mp-vel a vége előtt CJ droppolt is egy passzt, amivel legalább fg lehetett volna, egyébként volt vagy 3 dropja a meccsen, eddig volt neki összesen5, de iylen coverage mellett nem csoda ez a szám sem. SHawnka egyenlített, majd a 3. negyedben bedarált. hihetetlen, hogy ennyire szarul szerelünk, mint az Eagles IRL, a végére még CJ is kidőlt, akivel talán szorosabbá tehettem volna a meccset.
A Yardok tekintetében nagyon jól álltam viszont a sok int és fumble megpecsételte a sorsomat. Összességében megérdemelt vereség volt részemről, de annak örülök hogy mindvégig meccsben voltam. grat Shawnka.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Hát lesz itt buli a PO helyekért 😀

Shawnka, Biagio és lionsstafford már benn, még van 3 hely, amiért vagy 6-an megyünk😀
Nem csodálkoznék, ha az uccsó forduló előtt még nem dőlne el semmi...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Éjjeli eredmény:
Buccs - Cowboys 22-33 - a mérkőzés lazább volt a Cowboysnak mint azt az eredmény tükrözi, gyakorlatilag már az első félidőben eldőlt a meccs - ekkor se a védekező, se a támadóegységem nem tudott mit kezdeni Biagio csapatával. Ugyan a meccs elején Biagio mindenképp előnyhöz akart juttatni (2 fumblet is összehozott a 'Boys offense), de Freemanék egyszer sem tudtak élni a lehetőséggel, talán first down nélkül vonultunk le mindkétszer a pályáról. Ezután beindult a Cowboys gépezet és nem volt kegyelem.
A második félidőben még sikerült valamit szépítgetni az eredményen, nagy valószínűséggel az lehet az oka hogy a biztos győzelem birtokában kicsit már kiengedtek a Tehenészek. Megcsillant ugyan egy halvány reménysugár, amikor a 4. negyed eleje tájékán 16 pontos hátrányban 2-3 yardnyi távolságra jutottam a dallasi end zone-tól, ekkor azonban Freeman a drive-ban véghezvitt sokadik QB-snake szituját először nem tudta megoldani, és az ellenfélhez "fumblizta" a labdát (pedig kicsivel később az eredetileg ekkorra tartogatott onside kick is összejött, melyből rövid időn belül TD-t szerzett a csapat, de sajnos már későn). Mondjuk nem lehet kétségem a felől, hogy ha esetleg mégis szoros helyzetet sikerült volna előidézni a végjátékban akkor Biagio 1-2 fokozattal feljebb váltva megint állva hagyott volna.
Kösz a meccset Biagio, győzött a jobbik!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
amit külön editorral még + megberheltem.Amadeus91
ez lesz a baj.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 635
na az mitől van, hogy lenyomok 1 évet frencsájzban és utána meghal? Kilép? eddig nem csinálta.... most meg az összes frencsájznál...Amadeus91
Nekem nem volt ilyennel gondom, a 2010-es rosterrel is birtam több évet nyomni gond nélkül meg a mostanival is, szóval nemtom mi lehet a gond, de szerintem ne a rosterben keresdgravedigger
de rosterben volt.

Azzal a rosterrel baszakszik amit külön editorral még + megberheltem. A bajnokságunkhoz használt roster tökéletes a frencsájzhoz is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
na az mitől van, hogy lenyomok 1 évet frencsájzban és utána meghal? Kilép? eddig nem csinálta.... most meg az összes frencsájznál...Amadeus91
Nekem nem volt ilyennel gondom, a 2010-es rosterrel is birtam több évet nyomni gond nélkül meg a mostanival is, szóval nemtom mi lehet a gond, de szerintem ne a rosterben keresd
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 635
és akkor most innentől fakereszt és cső? Nehogymár...Amadeus91
Hát találd már fel magad, rakd újra, hátha. Szedj le másik rostert, hátha. Vegyül konzolt, és arra idei játékot, hátha.Deny
am, most jut eszembe, hogy az a roster amit használunk a bajnokságban az jó volt önmagában frencsájzhoz. Viszont én belepiszkáltam editorral és azt az editor által piszkáltat használtam frencsájzra.

criminal lawyer or criminal lawyer?