NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
...................................................Eazzy
húh ebből is látszik milyen nagyszerű a Vikes' védekezésem 😀 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
lurkók!
a madden nfl 08-al lenne kérdésem. méghozzá fogalom témakörben.

a setting --> game setting menüben a felső sorban van olyan, hogy gameplay. azon belül van egy olyan opició, hogy auto strafe. ez lehet on vagy off.

1.)
az auto strafe mit jelent. mit csinál ha bekapcsolom?

2.)
ugyanezen a helyen csak nem a gameplayben hanem a blockingban van 4 rész amit lehet kapcsolgatni:
-auto switch back
-blocking slowdown
-switch slowdown

ezek mit jelentenek, és mit csinálnak ha bekapcsolom ezeket?Ventura
nem is tudtam, hogy ilyen opció is van a madden-ben. :o

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 965 — megbékéltem tom bradyvel
lurkók!
a madden nfl 08-al lenne kérdésem. méghozzá fogalom témakörben.

a setting --> game setting menüben a felső sorban van olyan, hogy gameplay. azon belül van egy olyan opició, hogy auto strafe. ez lehet on vagy off.

1.)
az auto strafe mit jelent. mit csinál ha bekapcsolom?

2.)
ugyanezen a helyen csak nem a gameplayben hanem a blockingban van 4 rész amit lehet kapcsolgatni:
-auto switch back
-blocking slowdown
-switch slowdown

ezek mit jelentenek, és mit csinálnak ha bekapcsolom ezeket?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Király vagy eazzy!
A két leghosszabb longest pass ellenem volt természetesen 😀

Na majd az RB-k, ott Forte üt mindent 😂
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Nah, gondoltam csinálok rekord gyűjteményt. Nehéz és sok idő lesz, de az irányítókkal kész vagyok az eddigi összes meccset végig nézegettem és az egyes kategóriák top3-ját keresgéltem. Majd csinálok rá egy excelt, azzal gyorsan fog menni, de most nem volt kedvem szopódni azzal. Tessék lássék:

Most attempts:

51 Peyton Manning vs Buccaneers
50 Andy Dalton vs Bears
48 Matt Shaub vs Lions

Most completions:

28 Peyton Manning vs Buccaneers
Andy Dalton vs Lions
27 Andy Dalton vs Buccaneers
Jay Cutler vs Lions
26 Peyton Manning vs Bears

Most TD:

9 Matthew Stafford vs Vikings
7 Peyton Manning vs Vikings
6 Matt Ryan vs Texans
Donovan McNabb vs Bears
Peyton Manning vs Bears, Ravens

Highest completion % (min. 20 att.):

85 Matthew Stafford vs Vikings
84 Peyton Manning vs Vikings
83 Matt Ryan vs Ravens

Most yards:

522 Peyton Manning vs Ravens
467 Matthew Stafford vs Vikings
459 Peyton Manning vs Vikings

Longest Pass completion:

98 Matt Shaub
95 Josh Freeman
93 Michael Vick

Most 300+ yards game:

7 Peyton Manning
6 Matt Shaub
5 Matt Ryan

Most 400+ yards game:

3 Peyton Manning
2 Jay Cutler
1 Andy Dalton
Josh Freeman
Matthew Stafford

Highest average (min. 20 att.):

18.3 Peyton Manning vs Vikings
17.4 Donovan McNabb vs Bears
17.2 Matthew Stafford vs Vikings

Most interception thrown:

5 Michael Vick vs Cardinals
4 Aaron Rodgers vs Colts, Ravens
Joe Flacco vs Vikings
Andy Dalton vs Bears
Kevin Kolb vs Cowboys
Vince Young vs Falcons
Jay Cutler vs Buccaneers
Donovan McNabb vs Cardinals
3 several players

Most sacks:

8 Michael Vick vs Cowboys
7 Aaron Rodgers vs Lions
Jay Cutler vs Cardinals
6 Matt Shaub vs Bears
Peyton Manning vs Buccaneers

Highest Rating (min. 20 att.)

155.8 Tony Romo vs Lions
155.0 Peyton Manning vs Ravens
153.6 Andy Dalton vs Buccaneers

Ennyi lenne, ha esetleg tudtok valami olyat, amiben a járékosotoknak helye lenne a listákon, de elkerülte az én figyelmem, akkor szóljatok!
Aztán hajrá, lehet megdönteni 😉

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Kösz a meccset itt is, már a stat. is fent van!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Rata megvert ma 24-7-re, érdekes egy meccs volt. Elején sokáig 0-0, igazi defense csata, támadott Rata, egész jól felépített driveval jött, erre user pick jött, Chaneyvel jól léptem vissza a passzra. Jön a flag, magamban gondolom, volt holding is, de nem, DPI nálam. Se Rata, se én nem láttuk, hogy bárkit is zavartam volna, de lényegtelen 😀 Törvényszeráen utána jött is a TD, 7-0. Következő támadás után meg FG onnan, majd 2-minute warning alatt dobtam asszem én is egy picket, félidőre 10-0 volt. Második félidő elején Rata kezdett, futásaival jött előre, pedig végig jól fogtam őket, de nagyon jött, azonban fumble és megszereztem saját térfelemen. Gondoltam cserébe only run módban nyomom, Young úgyis ergya, mentem is előre folyamatosan, amikor Peters egy ellenkező oldalra menő futásnál clipping... Passzokkal se jött össze first down, mondom legyen 4. down, előtte meccsen háromszor is nyomtam puntot Rata 40-ese és félpálya között. Kimozgok, van időm is kicsit, rám ront OLB talán, Steve Smith jön mögötte, nyomom a W-t, erre semmi, mégegyszer rányomok, addigra már késő, ott volt CB... Meccs során később még párszor W szórakozott, de ez itt elég szarul jött ki. Tanulság, takarítani kell a billentyűzetet 😀 Rata cserébe TD-t csinált innen, nekem fos Young passzok, vagy punt vagy pick jött, majd dobott Freeman is egy picket, amiből return TD is lett. Onside kick rövid lett, Rata meg utána be is fejezte közelről, TD, onnantól meg csak passzoltam pár nagyot, de nem jöttek be. Megérdemelt win, támadásaim szarok voltak, pedig Schmitt kurva jól futott FB-ként ma végre, McCoy se játszott szarul, de Young... Se DeSean, se Maclin, se Smith, se Avant nem volt faktor, talán csak Celeknek volt elkapása, meg screenek és pár hook...
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
befért szerencsére, no problemo

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
sztem igenFarky
szóljatok a drága komisszárnak, és csinál helyet

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
sztem igen

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
a hama szoba limitált férőhelyes?

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
hát hama jobb lenne, könnyebb ott egyeztetni

sztem megy direct ip-vel is, de így kényelmesebblol
Akkor mindjart letoltom es mar jatszhatunk is
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
hát hama jobb lenne, könnyebb ott egyeztetni

sztem megy direct ip-vel is, de így kényelmesebb

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Na akkor ki lesz az első ? 😊 Kell egyebkent hamachi vagy direct ip-vel is megy ?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Na akkor én ki is hivnék valakit egy barátságos meccsre olyan 9 fele 😊 van valakinek ideje és kedve ?gravedigger
én szívesen, majd írj rám hamánlol
ha utána is van kedved én is ráérek.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Na akkor én ki is hivnék valakit egy barátságos meccsre olyan 9 fele 😊 van valakinek ideje és kedve ?gravedigger
én szívesen, majd írj rám hamán

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Jah, mi már bizonyítottuk, hogy megérdemeljük a jó drafthelyet, az újak kerüljenek a végére, és bizonyítsanak 😂
(kell a Camthers nah)

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Na akkor én ki is hivnék valakit egy barátságos meccsre olyan 9 fele 😊 van valakinek ideje és kedve ?
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 960 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Valami jó AI beállítást nem tudtok ? Mert elég fura h All Pro-n szarrá verem a gépet ( ha nem is szarrá de mindig megvan a W ) All Maddenen meg pont fordítva ... és persze superstar módban All Pron kb az egész csapat egy hulladék szal a QB nem pontos az elkapók épp h elkapják a labdát( átlagba 4-5 elkapásom azért van ) de a védelem meg toppon van ... szal nem tom mi van de valami élethű beállításokkal jobb lenne játszani 😀Drip
gyere online játszani, az menőbb 😛shawnka
egyetértek, lehet hogy páran szarrá vernek, de a többiekkel egész élvezetes a játék. 😀eaglesmcnabb
Mm köszönöm de most nem élek a lehetőséggel ...talán majd legközelebb 😀

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
és az az opció, hogy a 2 commissioner (Rata/sonka) játszanak az újakkal és eldöntik, hogy jók e vagy nem? valamennyire reális képet ad két meccs, összevetjük a többiek eredményével és besoroljuk őket a draftsorrendbe.brk
Hát ha rajtam múlik minden új kurva jó lesz és a draftsorrend végére kerül 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Valami jó AI beállítást nem tudtok ? Mert elég fura h All Pro-n szarrá verem a gépet ( ha nem is szarrá de mindig megvan a W ) All Maddenen meg pont fordítva ... és persze superstar módban All Pron kb az egész csapat egy hulladék szal a QB nem pontos az elkapók épp h elkapják a labdát( átlagba 4-5 elkapásom azért van ) de a védelem meg toppon van ... szal nem tom mi van de valami élethű beállításokkal jobb lenne játszani 😀Drip
gyere online játszani, az menőbb 😛shawnka
egyetértek, lehet hogy páran szarrá vernek, de a többiekkel egész élvezetes a játék. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
Valami jó AI beállítást nem tudtok ? Mert elég fura h All Pro-n szarrá verem a gépet ( ha nem is szarrá de mindig megvan a W ) All Maddenen meg pont fordítva ... és persze superstar módban All Pron kb az egész csapat egy hulladék szal a QB nem pontos az elkapók épp h elkapják a labdát( átlagba 4-5 elkapásom azért van ) de a védelem meg toppon van ... szal nem tom mi van de valami élethű beállításokkal jobb lenne játszani 😀Drip
gyere online játszani, az menőbb 😛
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 960 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Valami jó AI beállítást nem tudtok ? Mert elég fura h All Pro-n szarrá verem a gépet ( ha nem is szarrá de mindig megvan a W ) All Maddenen meg pont fordítva ... és persze superstar módban All Pron kb az egész csapat egy hulladék szal a QB nem pontos az elkapók épp h elkapják a labdát( átlagba 4-5 elkapásom azért van ) de a védelem meg toppon van ... szal nem tom mi van de valami élethű beállításokkal jobb lenne játszani 😀

több mint 12 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Az update-ből a v 4.0 a legújabb?leeon83
igen, itt: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=1271 meg megtalálod a rostert is.

btw, Kendi, akár ma este lejátszhatjuk, ha olvasod esetleg ezt.brk
Köszönöm megvannak és fel is tettem őket. Beszerzek a napokban egy joyt, aztán jelentkeznék valakinél egy próbára, ha nem gond?!

köszi mindenkinek
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Az update-ből a v 4.0 a legújabb?leeon83
igen, itt: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=1271 meg megtalálod a rostert is.

btw, Kendi, akár ma este lejátszhatjuk, ha olvasod esetleg ezt