Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
látjátok én ezért nem futok 😀Farky
És ezért nem jutsz a PO-ba 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
látjátok én ezért nem futok 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Elmondanám, hogy most ki fogok kapni a sucker bowlon, mert úgy szokásom, hogy ha van egy-két meccs jó, akkor jön a meglepi zakó, viszont emiatt pont shawnka ellen leszek upset. Tehát én fogom shawnkát megverni. Ennyi. Ez pedig nem vita tárgya.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
össze ne vesszetek 😀

csupán arra hivatkoztam, hogy átlagban 4.53-mal futnak ellenem, ez pedig a 3. legjobb a ligában 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
hol gyenge? 😀 barátom, úgy mentem át a pályán, hogy az utolsó drive-ban csak középső futásom volt és semmiféle break tackle gombot nem nyomtam 😀 Ha az én védelmemen átmegy valaki ugyanazt a playt hívva, akkor nem mondom, hogy fasza a futás elleni védelmem, dee hát kinek mi 😀

btw ja nulla TD, mert Cutlerrel akartam állatkodni 😀fetomy
ha megfelelő előny birtokában van, neki az a legjobb hogyha futsz középre 4.3as átlaggal, mert mire így átmész a pályán, lemegy az óra. Pláne ha még TD-t sem sikerül elérni ebből 😊 Egyébként maddenben az a 4.3-as futás elleni védelem szvsz kurvajó.eaglesmcnabb
neki nem az a legjobb, ha futok középre, amit ő megfog, és akkor úgy futtatja az órát ahogy akarja? 😀
4 fölötti futóátlag szvsz sehol nem kurvajó, de oké 😀 A kurvajó futás elleni védelem az, aki ellen nem tudsz futni, mert megállít. Mint eazzy mikor barátságost játszottunk. Nem tudtam futni, mert 1-2 yardos átlaggal (se) futottam. Az kurvajó, a 4 fölötti max nem rossz 😉

hozzáteszem éppen az utolsó drive-om rontotta az átlagot, még ha a yard ott is lett meg, mert ott futottam ilyen 3 yardosakat 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
hol gyenge? 😀 barátom, úgy mentem át a pályán, hogy az utolsó drive-ban csak középső futásom volt és semmiféle break tackle gombot nem nyomtam 😀 Ha az én védelmemen átmegy valaki ugyanazt a playt hívva, akkor nem mondom, hogy fasza a futás elleni védelmem, dee hát kinek mi 😀

btw ja nulla TD, mert Cutlerrel akartam állatkodni 😀fetomy
ha megfelelő előny birtokában van, neki az a legjobb hogyha futsz középre 4.3as átlaggal, mert mire így átmész a pályán, lemegy az óra. Pláne ha még TD-t sem sikerül elérni ebből 😊 Egyébként maddenben az a 4.3-as futás elleni védelem szvsz kurvajó.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
hol gyenge? 😀 barátom, úgy mentem át a pályán, hogy az utolsó drive-ban csak középső futásom volt és semmiféle break tackle gombot nem nyomtam 😀 Ha az én védelmemen átmegy valaki ugyanazt a playt hívva, akkor nem mondom, hogy fasza a futás elleni védelmem, dee hát kinek mi 😀

btw ja nulla TD, mert Cutlerrel akartam állatkodni 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Deny: tresst akkor szoktam nyomatni, mikor esélyem van nyerni, hisz tuti zakónál tresselni rosszabb, mint szembeszélben hugyozni, vagy meztelen ejtőernyőzés közben fosni, lényeg hogy nem követendő 😀 Szimplán láttam a Hawks-Eagles "rangadót"... 😂fetomy
Ja, azt hittem Madden Ealges védelmét kritizálod 😊 IRL-val egyetértünk 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
a kitűnő futásvédelmem ellen egy nullával kevesebbet is alig fog 😀shawnka
Ez amúgy rémlik?
RUSHING ATT YDS AVG LONG TD FUM
Matt Forte 33 144 4.3 15 0 1

😀 eaglesmcnabb: nyugi, most még próbáltam néha passzolni is 😀fetomy
az a 4.3-as futásátlag igencsak gyenguska. 😛 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
a kitűnő futásvédelmem ellen egy nullával kevesebbet is alig fog 😀shawnka
Ez amúgy rémlik?
RUSHING ATT YDS AVG LONG TD FUM
Matt Forte 33 144 4.3 15 0 1
fetomy
TD -> 0
de ugye emlékszel, hogy ez a szám hogyan jött össze? 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
a kitűnő futásvédelmem ellen egy nullával kevesebbet is alig fog 😀shawnka
Ez amúgy rémlik?
RUSHING ATT YDS AVG LONG TD FUM
Matt Forte 33 144 4.3 15 0 1

😀 eaglesmcnabb: nyugi, most még próbáltam néha passzolni is 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Deny: tresst akkor szoktam nyomatni, mikor esélyem van nyerni, hisz tuti zakónál tresselni rosszabb, mint szembeszélben hugyozni, vagy meztelen ejtőernyőzés közben fosni, lényeg hogy nem követendő 😀 Szimplán láttam a Hawks-Eagles "rangadót"... 😂

Eazzy nagyon rendes vagy, hogy ilyen nagyon magasra raktál, a szöveg epic 😀 De szerencsére a mögöttem levő 3-assal még játszok, a Ravens már megelőzött, jön még a Saints és az Eagles, suck for whynot szériám nyilván folytatódik,legalább Forte leading rusher lesz, mert ha kell, meccsenként 70-et futok vele 😀fetomy
de ha csak szaros 100 yardokat hozol vele, könnyen beelőzlek. Mostanában minimum 200 yardot termel Best :/eaglesmcnabb
a kitűnő futásvédelmem ellen egy nullával kevesebbet is alig fog 😀shawnka
akkor majd Stafford. fut szét. Nekem mindegy 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
Deny: tresst akkor szoktam nyomatni, mikor esélyem van nyerni, hisz tuti zakónál tresselni rosszabb, mint szembeszélben hugyozni, vagy meztelen ejtőernyőzés közben fosni, lényeg hogy nem követendő 😀 Szimplán láttam a Hawks-Eagles "rangadót"... 😂

Eazzy nagyon rendes vagy, hogy ilyen nagyon magasra raktál, a szöveg epic 😀 De szerencsére a mögöttem levő 3-assal még játszok, a Ravens már megelőzött, jön még a Saints és az Eagles, suck for whynot szériám nyilván folytatódik,legalább Forte leading rusher lesz, mert ha kell, meccsenként 70-et futok vele 😀fetomy
de ha csak szaros 100 yardokat hozol vele, könnyen beelőzlek. Mostanában minimum 200 yardot termel Best :/eaglesmcnabb
a kitűnő futásvédelmem ellen egy nullával kevesebbet is alig fog 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Deny: tresst akkor szoktam nyomatni, mikor esélyem van nyerni, hisz tuti zakónál tresselni rosszabb, mint szembeszélben hugyozni, vagy meztelen ejtőernyőzés közben fosni, lényeg hogy nem követendő 😀 Szimplán láttam a Hawks-Eagles "rangadót"... 😂

Eazzy nagyon rendes vagy, hogy ilyen nagyon magasra raktál, a szöveg epic 😀 De szerencsére a mögöttem levő 3-assal még játszok, a Ravens már megelőzött, jön még a Saints és az Eagles, suck for whynot szériám nyilván folytatódik,legalább Forte leading rusher lesz, mert ha kell, meccsenként 70-et futok vele 😀fetomy
de ha csak szaros 100 yardokat hozol vele, könnyen beelőzlek. Mostanában minimum 200 yardot termel Best :/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Deny: tresst akkor szoktam nyomatni, mikor esélyem van nyerni, hisz tuti zakónál tresselni rosszabb, mint szembeszélben hugyozni, vagy meztelen ejtőernyőzés közben fosni, lényeg hogy nem követendő 😀 Szimplán láttam a Hawks-Eagles "rangadót"... 😂

Eazzy nagyon rendes vagy, hogy ilyen nagyon magasra raktál, a szöveg epic 😀 De szerencsére a mögöttem levő 3-assal még játszok, a Ravens már megelőzött, jön még a Saints és az Eagles, suck for whynot szériám nyilván folytatódik,legalább Forte leading rusher lesz, mert ha kell, meccsenként 70-et futok vele 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
PR Week 9
7. (-1) Arizona Cardinals (Vadkender) 5 - 4
A GM bejelentette, hogy nem lesz több győzelem idén. Megnézték vajon, hogy a Viks ellen is játszanak még?
Eazzy
Akkor mostantól. Vagyis, várjunk csak...még Shawnkát legyőzöm. 😀Vadkender
az a PR #1-ébe is kerülhet, mert tőlem is ki fog kapni. Ugyanis szétfutom 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Teljesen jó meccs lett volna, ha a védelmem nem úgy játszik, mint holmi philly D, így csak azért volt -nekem- rossz, mert hát élveztem volna, ha nem dől el az első negyedben a meccs kb. Azért grat bálesznek, jól játszott, egyedül a screen-ekkel tudtam szopatni, meg hát a futás, de az mindenkinél megy 😀fetomy
Már most kezdeni szeretnéd a trasht? Pedig még odébb van a derbi 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
PR Week 9
7. (-1) Arizona Cardinals (Vadkender) 5 - 4
A GM bejelentette, hogy nem lesz több győzelem idén. Megnézték vajon, hogy a Viks ellen is játszanak még?
Eazzy
Akkor mostantól. Vagyis, várjunk csak...még Shawnkát legyőzöm. 😀Vadkender
háháháhá, ezt mindjárt berakom Aranyköpések topikba 😀
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
PR Week 9
7. (-1) Arizona Cardinals (Vadkender) 5 - 4
A GM bejelentette, hogy nem lesz több győzelem idén. Megnézték vajon, hogy a Viks ellen is játszanak még?
Eazzy
Akkor mostantól. Vagyis, várjunk csak...még Shawnkát legyőzöm. 😀


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Fortéval, mikor 4th down-nál fél yardra a vonaltól biztosra akartam menni, és üresbe bevetődni, mielőtt oldalról elkapnak, akkor Forte gyakorlatilag vetődés helyett pofára esett - turnover on downs.
fetomy
Az volt a moment of the week, az tuti 😊 Simán készültem a 1st downodra, erre elhasal 😀

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Pedig most tényleg nem is direkt volt 😀 Akkor esett le, amikor twittelted 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
látom már gőzervővel készülsz a Camolina Camthersre 😛
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
PR Week 9

1. (+1) Atlanta Falcons (shawnka) 9 - 0
Az első live meccs győztese, pont a Dallas ellen. Homefield advantage.

2. (-1) Dallas Cowboys (Biagio) 8 - 1
Gondolom a PO veretlenségre fognak gyúrni.

3. (-) Detroit Lions (eaglesmcnabb) 7 - 2
Megatron és a csillagharcosok. Zip it up!

4. (+1) Tampa Bay Buccaneers (Rataxes) 6 - 3
Megvan a negyedik biztos jelölt?

5. (+4) Green Bay Packers (Eazzy) 5 - 4
Szerintem a legtöbb up and down a PR történelmében a Packersé.

6. (-2) Cincinnati Bengals (Amadeus91) 5 - 4
Újabb rivális elleni zakó. Ha nem lenne körülötte mindenki a madden "kegyeltje", sokkal lejjebb küldeném.

7. (-1) Arizona Cardinals (Vadkender) 5 - 4
A GM bejelentette, hogy nem lesz több győzelem idén. Megnézték vajon, hogy a Viks ellen is játszanak még?

8. (-) Indianapolis Colts (Farky) 4 - 5
Komoly WC esélyesek, PM az év támadója.

9. (-2) Chicago Bears (fetomy) 4 - 5
Ők is WC esélyesek, csak a toilett félén.

10. (+1) Baltimore Ravens (Bálesz) 3 - 6
Flakon kezd beindulni, jót tett neki a slo'mo', így volt elég ideje dönteni.

11. (-1) New Orleans Saints (lol) 3 - 6
Ilyen amikor Breesnek nem megy. De mééér?

12. (-) Philadelphia Eagles (Deny) 2 - 7
Mondom, hogy Kafka time, mit nem lehet ezen érteni ? 😀

13. (-) Houston Texans (.brk) 1 - 8
Na majd jövőre a Packers-el.

14. (-) Minnesota Vikings (zoli123) 1 - 8
1/1 fo' so'.

😉

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Részemről megint epic mérkőzés volt. Dickson másfél negyed alatt elérte szerintem a 250 yardját. 1-2 passzt beszoptam rá, utána pedig ha 4 embert küldtem oda, ahol minden passzát elkapta, akkor annyian se voltak ott, mint alapból, úgyhogy egyértelmű volt, hogy Dicksonnak annyi elkapása lesz, amennyit Bálesz szeretne neki, így nem is foglalkoztam vele.
A madden azért befigyelt, perfect kick 41-2 yardról, kapufa, Forte 2 fumble megint pedig kevesebbet is futottam, igaz az egyik fumble-t miután felvette a baltimore-i, Carimi kihalászta a kezéből, szóval maradt nálam 😀 Illetve maddennek köszönöm azt is, hogy Fortéval, mikor 4th down-nál fél yardra a vonaltól biztosra akartam menni, és üresbe bevetődni, mielőtt oldalról elkapnak, akkor Forte gyakorlatilag vetődés helyett pofára esett - turnover on downs.

Valamiért úgy döntött a játék hogy WR-nek nem lehetett passzolnom, futottam így, illetve screen passzokat mindet beszopta Bálesz, de nagyon csúnyán, lett így vagy 150 yardom és 3 TD-m. Forténak meglett a 100 elkapott és futott yard is, Clutts személyében pedig újabb emberem lett akinek van már idén TD-je. Idei első pick6-em is meglett D.J. Moore által. Rizs az első futó a 2. hetes Cards meccs óta, aki elérte a 100 futott yardot ellenem, igaz a második félidő java részében már arra mentem, hogy mielőbb legyen TD és támadhassak.

Teljesen jó meccs lett volna, ha a védelmem nem úgy játszik, mint holmi philly D, így csak azért volt -nekem- rossz, mert hát élveztem volna, ha nem dől el az első negyedben a meccs kb. Azért grat bálesznek, jól játszott, egyedül a screen-ekkel tudtam szopatni, meg hát a futás, de az mindenkinél megy 😀
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
WEEK 10 SPOILER, WEEK 10 SPOILER, WEEK 10 SPOILER!!!


Winning Streak bazze 😀

Team Q1 Q2 Q3 Q4 OT FINAL
Bears 7 7 7 13 0 34
Ravens 14 17 14 14 0 59

Nagyon ült a passz, Flacco ismét majdnem hiba nélkül dobált (16/25, 420yard, 4 TD). De csak majdnem, egy picksix azért befigyelt 😀
Azért Rice is összerohangált 105 yardot és 3 TD-t, az MVP ettől függetlenül Ed Dickson: 8 elkapás, 254yard, 3TD 😊

Köszi a meccset Fetomy! 😊