NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
és az az opció, hogy a 2 commissioner (Rata/sonka) játszanak az újakkal és eldöntik, hogy jók e vagy nem? valamennyire reális képet ad két meccs, összevetjük a többiek eredményével és besoroljuk őket a draftsorrendbe
több mint 12 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Az update-ből a v 4.0 a legújabb?
több mint 12 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
update max 1-2 perc, rostert megtalálod a trackerben a gyakorlásra meg tuti találsz valakit, pl engem ha nem ma játszom Deny-vel vagy ha igen akkor is 😀Farky
Hát, ma melózom sajna + a napokban azt hiszem előbb beszerzek egy joyt. A PS3 után furi lenne klaviatúrával játszani. Nálam inkább az a gáz, hogy nem játszottam még online számítógéppel semmilyen játékot, ezért nem tudom hogyan néz ki az összekapcsolódás (laptopon tolnám wifivel)?!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
update max 1-2 perc, rostert megtalálod a trackerben a gyakorlásra meg tuti találsz valakit, pl engem ha nem ma játszom Deny-vel vagy ha igen akkor is 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Én is jönnék ha van hely, de egyelőre addig jutottam, hogy feltelepítettem a játékot 😊
Még update-elnem kell, rostert frissíteni, hamachit telepíteni, gyakorolni (mert eddig csak PS3-on nyomtam) és segítséget kérnem a multihoz 😀

Ja, és végigolvasni az összes fórumbejegyzést, hogy képben legyek 😀
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
2 új ha jól emlékszem meg ha a "régiek" közül jön valaki

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
az új jelentkezők nyomhatnának egy mini ligát ez alapján legalább az újak sorrendjét be lehetne lőni és ők is bele jönnének ha még nem lennének elég pro-kFarky
Ez jó ötlet, ha engem kérdeztek én támogatom, hányan vagyunk eddig új jelentkezők ?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
az új jelentkezők nyomhatnának egy mini ligát ez alapján legalább az újak sorrendjét be lehetne lőni és ők is bele jönnének ha még nem lennének elég pro-k

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Rata, hamachin fent vagyok ma egész nap (kivétel amikor Batmanezek), aztán játszhatunk. De ha már megy a következő forduló, akkor az ottani ellenfelem (tán Colts?) is írhat, mindent lejátszok most. 😀Deny
írtam neked itt is meg twitteren is 😀 a ma jó lenne

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Rata, hamachin fent vagyok ma egész nap (kivétel amikor Batmanezek), aztán játszhatunk. De ha már megy a következő forduló, akkor az ottani ellenfelem (tán Colts?) is írhat, mindent lejátszok most. 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
szerintem randomizáljuk be a teljes sorrendet, aztán a régi játékosokat kicseréljük, hogy eredmény szerint legyenek sorban, és akkor így nemlesz előnye egy nagyon jó új maddenesnek de hátránya sem egy gyenge új maddenesnek 😊

szal pl. kijön, hogy: új2-amadeus-fetomy-új3-új1-eazzy-... akkor az lesz a sorrend, hogy új2-fetomy-eazzy-új3-új1-amadeus-... 😊
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Ez jó kérdés, mert lehet kummajók, és még simán jó csapatot is választanak, vagy lehetnek kumma szarok, és akkor még szívnak is egy rossz csapattal 😀
Talán az NBA-hez hasonlóan lehetne, hogy a draftsorrendbe még egy random faktor is beleszámítson...na de ez mán bonyolítja a dolgot. Nekem mindegy végülis.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
Szuper 😊 a csapatválasztás már zajlik vagy megvan erre is egy külön procedúra ? Gondolok itt sorsolásra és aztán aszerint megy a választás , vagy valami hasonló ?

Üdvgravedigger
lesz draft, de a sorrend csak a bajnokság végén alakul ki.shawnka
és Free Agency draft?Amadeus91
nem lesz FA 😛

azt kéne még kitalálni, hogy az újak a draftlista elejére kerüljenek, vagy mögénk?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
A következőbe minden további nélkül 😊 December vége-január eleje tájékán nézz vissza! 😊Rataxes
Szuper 😊 a csapatválasztás már zajlik vagy megvan erre is egy külön procedúra ? Gondolok itt sorsolásra és aztán aszerint megy a választás , vagy valami hasonló ?

Üdvgravedigger
lesz draft, de a sorrend csak a bajnokság végén alakul ki.shawnka
és Free Agency draft?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
Sziasztok 😊 Lehet még jelentkezni a Bowl.hu Madden Ligára ?

Üdvgravedigger
A következőbe minden további nélkül 😊 December vége-január eleje tájékán nézz vissza! 😊Rataxes
Szuper 😊 a csapatválasztás már zajlik vagy megvan erre is egy külön procedúra ? Gondolok itt sorsolásra és aztán aszerint megy a választás , vagy valami hasonló ?

Üdvgravedigger
lesz draft, de a sorrend csak a bajnokság végén alakul ki.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok 😊 Lehet még jelentkezni a Bowl.hu Madden Ligára ?

Üdvgravedigger
A következőbe minden további nélkül 😊 December vége-január eleje tájékán nézz vissza! 😊Rataxes
Szuper 😊 a csapatválasztás már zajlik vagy megvan erre is egy külön procedúra ? Gondolok itt sorsolásra és aztán aszerint megy a választás , vagy valami hasonló ?

Üdv
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ne csórd a szövegem 😛 😀

Philassdelphiass Eagals?😛
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
hát Green Bayben szuper idő van egyébként 😊

De ő ezek szerint meleg csapatot fog keresni, tehát Cincinnati Bengays, Oakland Gayders, Green Gay Packers, Dallas Gayboys, stb..fetomy
😂

Dallast akkor se választanám, ha 32-en lennénk, és én húznék utoljára, és már csak ők vannak benn. 😊

Chigaygo Bejz

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Sziasztok 😊 Lehet még jelentkezni a Bowl.hu Madden Ligára ?

Üdvgravedigger
A következőbe minden további nélkül 😊 December vége-január eleje tájékán nézz vissza! 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok 😊 Lehet még jelentkezni a Bowl.hu Madden Ligára ?

Üdv
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
...Dallas Gayboys, stb..fetomy

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
hát Green Bayben szuper idő van egyébként 😊

De ő ezek szerint meleg csapatot fog keresni, tehát Cincinnati Bengays, Oakland Gayders, Green Gay Packers, Dallas Gayboys, stb..
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Én úgy fogok dönteni, mint Shaq annó. 😀 Oda megyek, ahol a legjobb idő van 😀Eazzy
Arizona? Miami? Green Bay? 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Én úgy fogok dönteni, mint Shaq annó. 😀 Oda megyek, ahol a legjobb idő van 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Bálesz: Látszik, hogy nem láttad az elmúlt 7-8 meccsemet.. 😀 Mondjuk tegnap eazzy ellen megtörtem a kb. L7 streakemet, szóval azért ne bízd el magad nagyon 😀😀 Ja és hát jobb szeretném még ma, de meglátjuk 😀

Hát azért vannak itt is olyan csapatok, akik jók és mégis elég rosszul állnak 😊 Baltimore pl. so-so, Flacco kissé szutyok, plusz zavaró, hogy Torrey Smith-nek nem lehet fly-t dobni, mert a fél liga gyorsabb nála. A védelem mondjuk igen jó. De a Saints (jó ott a lagg belejátszik), Vikings páros is nagyon ütős csapat egyébként. Miami sem rossz, őket is kipróbáltam, ott a gond az volt, hogy Bush-al nem lehet futni 😀 De a screenek nagyon ülnek, hát QB mikor hogy. Moore még talán tűrhető. Azért jövőre lesz választási lehetőség az biztos 😊fetomy
49ers

criminal lawyer or criminal lawyer?