NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
azt már töröltem most lementettem a frisset 😊Farky
okkés, majd szólj ha felraktad amit firssítettél, addig akkor hagyom 😊

Bálesz, mikor akarsz szarráverni?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Deny jelentkezz, mikor leszel elérhető? 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
azt már töröltem most lementettem a frisset 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jaja én tegnapelőtt jó néhány meccset bevittem sőt még kis pluszmutatót is raktam bele 😀 most jöttem haza, lehet hogy még a meccs előtt majd fogok, de amúgy ha külön excelben csinálod mindenképp írd be, emrt akkor hiába frissítek bármit 😀
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Nem olyan gáz az, defense-t úgyse frissítettem meg pár dolgot még, láthatod, azt tudod felülírni, bár tegnapelőtt fetomy is frissítgetett egy csomót, szóval legközelebb jelölj, hogy folyamatban vannak. Így megszívtad háhá 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
csak az időmet basztad el 😀 gépen frissítettem az excel táblát. Azért nem írtam be mert mostanában mindenki "lustább" volt így nem számítottam rá h királykodni akarsz és frissíted 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
De most akkor te már ráfrissítettél, csak nem írtad be, vagy még nem, és így még rendben vannak a statok?
Szóval csak az idődet basztam el, vagy az egészet. Amúgy meg a te hibád az egész. Minek van jelölve, hogy mi van kész, ha magánakciózol??? 😂

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
örülök, hogy ne örülnék én, ráadásul el is basztam h nem írtam be a statba h gépen csinálom a javítást és utána akartam feltenni, így most csinálhatom újra.Farky
Ehh. nagyszerű. Akkor most feleslegesen csináltam mi? 😀Eazzy
jah elqrtad 😀 ezért nem tanultam h ezt csináljam (meg minden mást csak h ne kelljen tanulni) 😛

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
örülök, hogy ne örülnék én, ráadásul el is basztam h nem írtam be a statba h gépen csinálom a javítást és utána akartam feltenni, így most csinálhatom újra.Farky
Ehh. nagyszerű. Akkor most feleslegesen csináltam mi? 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
örülök, hogy ne örülnék én, ráadásul el is basztam h nem írtam be a statba h gépen csinálom a javítást és utána akartam feltenni, így most csinálhatom újra.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Jogos.

Amúgy meg mint hogy örülnél, hogy segítek, még itt kritizálsz. :o

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Közben gondoltam besegítek az egyéni stat frissítésbe, mert a két projekt menedzser le van maradva 😀

Payton simán beszállt az MVP harcba Ryan ellen, 9 game után ő az első aki átlépte a 3000 yardot, illetve 35 TD-vel is ő vezeti a ligát, brilliáns!Eazzy
Payton?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Közben gondoltam besegítek az egyéni stat frissítésbe, mert a két projekt menedzser le van maradva 😀

Peyton simán beszállt az MVP harcba Ryan ellen, 9 game után ő az első aki átlépte a 3000 yardot, illetve 35 TD-vel is ő vezeti a ligát, brilliáns!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Ha valakinek van kedved játszani írjon nyugodtan mert megesz az unalom így betegen rothadva itthon 😀
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Szevasztok! Mikor indul a következő bajnokság? Lehet, hogy érdekelne a dolog. Eddig PS3-on toltam a Maddent, ami nagyon király, de a gép ellen utálok játszani, idegenek ellen H2H meccset szintén nem akkora élmény, mint amilyen egy bajnokságban lehet.
Feltenném a gépemre és elkezdenék gyakorolgatni, ha lenne később valaki, aki bevezet a multi rejtelmeibe, ugyanis soha, semmivel nem játszottam még így. Amúgy laptopom van, amit wifi-vel használok, esetleg ez jelenthet valamilyen problémát?leeon83
Szerintem január környékén várható a köv. szezon, kb. addigra fejezzük be a mostanit. A multiplayer kb. semmiben nem különbözik a single-től, így a rejtelmeibe sem szükséges nagyon bevezetni 😊 Annyi hogy egy-két dolgot majd át kell állítanod a gépeden (tűzfal ki, madden 08 update, hamachi telepít, rosterfájl bemásol, kb. ennyi)Rataxes
Na, hát pl. lövésem sincs mi az a hamachi 😊 A többit akkor megoldom, ha várhatóan lesz hely nálatok?!leeon83
Mivel eddig ez a második szezon, legutóbb se voltunk meg 32-en, így gondolom most sem leszünk meg, tehát van hely bőven. A rejtelmekbe pedig szerintem szívesen bevezet bárki.

A hamachi az egy ilyen virtuális szerver szerű cucc. Google-be beírod, hogy hamachi, és kb az első találat lesz, letöltöd, felrakod, és utána autómatán kapsz egy ip-t tőle, csatlakozol a csoportunkhoz (kapsz hozzá jelszót meg felh nevet), onnan már el leszel navigálva.

Barátságos meccsre is mindig van kapható ember, tehát ha gyakorolni akarsz simán, akkor arra is vevő szerintem bárki.

😉

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Szevasztok! Mikor indul a következő bajnokság? Lehet, hogy érdekelne a dolog. Eddig PS3-on toltam a Maddent, ami nagyon király, de a gép ellen utálok játszani, idegenek ellen H2H meccset szintén nem akkora élmény, mint amilyen egy bajnokságban lehet.
Feltenném a gépemre és elkezdenék gyakorolgatni, ha lenne később valaki, aki bevezet a multi rejtelmeibe, ugyanis soha, semmivel nem játszottam még így. Amúgy laptopom van, amit wifi-vel használok, esetleg ez jelenthet valamilyen problémát?leeon83
Szerintem január környékén várható a köv. szezon, kb. addigra fejezzük be a mostanit. A multiplayer kb. semmiben nem különbözik a single-től, így a rejtelmeibe sem szükséges nagyon bevezetni 😊 Annyi hogy egy-két dolgot majd át kell állítanod a gépeden (tűzfal ki, madden 08 update, hamachi telepít, rosterfájl bemásol, kb. ennyi)Rataxes
Na, hát pl. lövésem sincs mi az a hamachi 😊 A többit akkor megoldom, ha várhatóan lesz hely nálatok?!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Szevasztok! Mikor indul a következő bajnokság? Lehet, hogy érdekelne a dolog. Eddig PS3-on toltam a Maddent, ami nagyon király, de a gép ellen utálok játszani, idegenek ellen H2H meccset szintén nem akkora élmény, mint amilyen egy bajnokságban lehet.
Feltenném a gépemre és elkezdenék gyakorolgatni, ha lenne később valaki, aki bevezet a multi rejtelmeibe, ugyanis soha, semmivel nem játszottam még így. Amúgy laptopom van, amit wifi-vel használok, esetleg ez jelenthet valamilyen problémát?leeon83
Szerintem január környékén várható a köv. szezon, kb. addigra fejezzük be a mostanit. A multiplayer kb. semmiben nem különbözik a single-től, így a rejtelmeibe sem szükséges nagyon bevezetni 😊 Annyi hogy egy-két dolgot majd át kell állítanod a gépeden (tűzfal ki, madden 08 update, hamachi telepít, rosterfájl bemásol, kb. ennyi)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Szevasztok! Mikor indul a következő bajnokság? Lehet, hogy érdekelne a dolog. Eddig PS3-on toltam a Maddent, ami nagyon király, de a gép ellen utálok játszani, idegenek ellen H2H meccset szintén nem akkora élmény, mint amilyen egy bajnokságban lehet.
Feltenném a gépemre és elkezdenék gyakorolgatni, ha lenne később valaki, aki bevezet a multi rejtelmeibe, ugyanis soha, semmivel nem játszottam még így. Amúgy laptopom van, amit wifi-vel használok, esetleg ez jelenthet valamilyen problémát?
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Jaja 😀 Ott is csinált ilyen visszafutok a saját EZ-ba, és onnan pozitív yard 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
Nincs mit, remélem nem csak véletlen volt 😀

Cam meg egy állat amúgy. Múltkor fetomy ellen vagy 30 yardot visszakergették a lostól, de kikerültem a védőket vele, és visszavittem +5 yard lett belőle 😀 Két futott TD is volt. Ha jobb elkapói lennének, akik nem droppolnának minden második passzt, akkor elég alázó lenne. Meg ilyenek, hogy hátán a védővel 5-10 yardot simán fut, meg vagy 10 miss tackle is volt rajta 😀
Mondjuk a defense elég hoki.Eazzy
ennyire bejött neked Brother Cam miután múltkor tankönyvbe illően oktattam a kis sajtfejűidet? 😀
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Nincs mit, remélem nem csak véletlen volt 😀

Cam meg egy állat amúgy. Múltkor fetomy ellen vagy 30 yardot visszakergették a lostól, de kikerültem a védőket vele, és visszavittem +5 yard lett belőle 😀 Két futott TD is volt. Ha jobb elkapói lennének, akik nem droppolnának minden második passzt, akkor elég alázó lenne. Meg ilyenek, hogy hátán a védővel 5-10 yardot simán fut, meg vagy 10 miss tackle is volt rajta 😀
Mondjuk a defense elég hoki.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
na úgy néz ki sikerrel jártunk, élvezhetőbb lett a játék. 😊

köszi a segítséget Eazzy!

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
lol!

Pár ötlet a lagg ellen:
Mivel jó neted van (lasszan már mucsajröcsögén is megabites netek szaladgálnak), nem hinném, hogy azzal van baj, mivel csatlakozni is tudsz mindkét irányból, így router hiba se kéne hogy legyen, próbáltad mondjuk minimál grafikán a dolgot? Nálam volt, hogy szimulátor játék totál szaggatott, de kockás gumikkal minimál grafon rendben volt minden.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
én is köszi, és gratula.

ezt a bajnokságot még becsületből végigtolom, de én így nem tudok játszani..

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Na, a laggháborút a Ravens nyerte:

Team Q1 Q2 Q3 Q4 OT FINAL
Saints 7 7 6 7 0 27
Ravens 16 21 0 0 0 37

Iszonyat lagg volt, 1-1 extra is kimaradt emiatt (plusz 3 FG), be volt lassulva az egész.
Az első félidőben elég szép előnyt építettem fel, Flacco tökéletes ratinget hozott szünetre, 5 passzolt TD-vel.

Az MVP is ő lett szerintem:

PASSING CMP ATT YDS PCT YPA SACK TD INT LONG RATING
Joe Flacco 17 24 375 70 15.6 4 5 0 85 152.8

Köszi a meccset lol-nak! 😊