NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Bálesz: Látszik, hogy nem láttad az elmúlt 7-8 meccsemet.. 😀 Mondjuk tegnap eazzy ellen megtörtem a kb. L7 streakemet, szóval azért ne bízd el magad nagyon 😀😀 Ja és hát jobb szeretném még ma, de meglátjuk 😀

Hát azért vannak itt is olyan csapatok, akik jók és mégis elég rosszul állnak 😊 Baltimore pl. so-so, Flacco kissé szutyok, plusz zavaró, hogy Torrey Smith-nek nem lehet fly-t dobni, mert a fél liga gyorsabb nála. A védelem mondjuk igen jó. De a Saints (jó ott a lagg belejátszik), Vikings páros is nagyon ütős csapat egyébként. Miami sem rossz, őket is kipróbáltam, ott a gond az volt, hogy Bush-al nem lehet futni 😀 De a screenek nagyon ülnek, hát QB mikor hogy. Moore még talán tűrhető. Azért jövőre lesz választási lehetőség az biztos 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
A Raiders elég jónak néz ki, azon én is agyalok. Még jó, hogy jó hátul fogok végezni, hamar választhatok 😀Bálesz
neked nem jó a Baltimore? Elit védelem, elit futó, tűrhető pass O.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
csodálkozom h senki nem választotta a Patset vagy a Steelerst.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
A Raiders elég jónak néz ki, azon én is agyalok. Még jó, hogy jó hátul fogok végezni, hamar választhatok 😀

több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Amúgy nem értem combine-on T-Mobil lefutott mindenkit 40 yardon, és ehhez képest Maddenben lófasz a sebessége
szerk.: 3-4es csapatot nem szívesen választanék, mert nehezebb futás ellen védekezni velük. viszont a pass rush az odabasz.eaglesmcnabb
pedig szerintem futás ellen a 3-4 kurvajó amúgy 😊

zoli: Miami jó lenne, csak nem szeretem azokat a csapatokat, ahol nincs QB 😀fetomy
am tele van Playmakerrel a Miami, csak egy irányító kéne oda.Amadeus91
Morreal el lehet dobálgatni nem olyan vészes szerintem, Henne az viszont katasztrófa legalábbis amikor én próbáltam vele játszani 😀
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Bálesz, mikor akarsz szarráverni?fetomy
😂
A nap vicce, mondjuk még csak 3/4 9, de akkoris 😀

Vagy valamikor du, vagy holnap rommá zúzhatsz 😀

több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
miami egy másfél éve volt überbrutál maddenben, amikor Pat White még ott volt rosteren. sajnos már nincs, pedig akkor...
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
nekem van egy nagyon komoly sleeperem abban az esetben ha valami elvetemült kivinné a fiaimat, úgyhogy ne 😀shawnka
hát akkor kár volt megkérdezned, hogy jövök-e 😛 😀
"sleeperednek" meg talán a baltimore-t tippelném félve, mert azért valahol bízom abban, hogy nem vagy hajlandó a kezed alá venni egy Flaccot 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Vagy a csapat volt rossz, vagy a playcalling 😀 Pont azért jók, mert a két ILB lefedi a közepét, a két szélső meg a széleket, akkoris ha blitzre vannak küldve 😊

Meg az IRL statokat nézd meg, a top9 rushD-ből 6 3-4-es, de ami még keményebb, a top5-ből 4 3-4-es 😊 A legszarabb rush D-kből az utolsó 6 mind 43-as.fetomy
de ez Madden 😀
Eddig 2 csapat ellen futottam Best-tel 200 yard fölött, mindkettő 3-4es 😛 ráadásul az egyik ellen 15yardos, a másik ellen 23yard/futás átlaggal . csak hogy ellenpélda is legyen 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Vagy a csapat volt rossz, vagy a playcalling 😀 Pont azért jók, mert a két ILB lefedi a közepét, a két szélső meg a széleket, akkoris ha blitzre vannak küldve 😊

Meg az IRL statokat nézd meg, a top9 rushD-ből 6 3-4-es, de ami még keményebb, a top5-ből 4 3-4-es 😊 A legszarabb rush D-kből az utolsó 6 mind 43-as.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Amúgy nem értem combine-on T-Mobil lefutott mindenkit 40 yardon, és ehhez képest Maddenben lófasz a sebessége
szerk.: 3-4es csapatot nem szívesen választanék, mert nehezebb futás ellen védekezni velük. viszont a pass rush az odabasz.eaglesmcnabb
pedig szerintem futás ellen a 3-4 kurvajó amúgy 😊

zoli: Miami jó lenne, csak nem szeretem azokat a csapatokat, ahol nincs QB 😀fetomy
hátnemtom, én szoptam a középső futásokat gép ellen rendesen.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Abszolút igaz, csak maddenben QB nélkül nekimenni alapból hülyeség. Nem mondom, hogy szupernek kell lennie, de azért jónak. Ha szereznek, én még rajtuk is elgondolkodnék, de addig biztos nem. Főleg, hogy van néhány favoritom már. 😊fetomy
am ilyen vesszőparipám még a Redskins is. Full jó védelem, tűrhető offense, aztán kapsz egy Rexy-t...ember...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Abszolút igaz, csak maddenben QB nélkül nekimenni alapból hülyeség. Nem mondom, hogy szupernek kell lennie, de azért jónak. Ha szereznek, én még rajtuk is elgondolkodnék, de addig biztos nem. Főleg, hogy van néhány favoritom már. 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Amúgy nem értem combine-on T-Mobil lefutott mindenkit 40 yardon, és ehhez képest Maddenben lófasz a sebessége
szerk.: 3-4es csapatot nem szívesen választanék, mert nehezebb futás ellen védekezni velük. viszont a pass rush az odabasz.eaglesmcnabb
pedig szerintem futás ellen a 3-4 kurvajó amúgy 😊

zoli: Miami jó lenne, csak nem szeretem azokat a csapatokat, ahol nincs QB 😀fetomy
am tele van Playmakerrel a Miami, csak egy irányító kéne oda.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Amúgy nem értem combine-on T-Mobil lefutott mindenkit 40 yardon, és ehhez képest Maddenben lófasz a sebessége
szerk.: 3-4es csapatot nem szívesen választanék, mert nehezebb futás ellen védekezni velük. viszont a pass rush az odabasz.eaglesmcnabb
pedig szerintem futás ellen a 3-4 kurvajó amúgy 😊

zoli: Miami jó lenne, csak nem szeretem azokat a csapatokat, ahol nincs QB 😀
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
A miami senkinek nem jut eszebe? 😊 pedig veluk is jokat lehet jatszani online
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Rata! Ma nagyon népszerű vagy, Deny üzeni, hogy holnap valahogy sort keríccsetek a bajnokitokra, pontosabban holnap fog keresni.
Eazzy
Kösz a közvetítést! 😊 Üzenem neki ha még áll a kontakt kettőtök között hogy holnap még este hattól is melóm van, így valószínű csak ilyen fél-8-8 körül érek majd rá 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
Na, akkor folytatom a tippelgetést 😊 Shawnka kezei alá a Jets-et tudnám elképzelni (esetleg a Bills/Rams kettős valamelyike)Rataxes
A NYJ-cel sosem volt bajom, azon kevés földi halandó közé tartozom, akik úgyahogy kedvelik is őket. A 4 lehetséges csapatban ők is benne vannak 😊

A Bills nagyon távol áll tőlem, bár a Fitz-Jackson-Johnson hármas faszán hangzik, de semmiképpen 😀
A Ramst nem is értem 😀 😀 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Amúgy nem értem combine-on T-Mobil lefutott mindenkit 40 yardon, és ehhez képest Maddenben lófasz a sebessége
szerk.: 3-4es csapatot nem szívesen választanék, mert nehezebb futás ellen védekezni velük. viszont a pass rush az odabasz.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Rata! Ma nagyon népszerű vagy, Deny üzeni, hogy holnap valahogy sort keríccsetek a bajnokitokra, pontosabban holnap fog keresni.

Amúgy én Chargerst szívesen húznám, de LT miatt pár évvel ezelőtt 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Rata: Bocs, hogy elrontom az arányod, de nem talált 😀 Az érzelmektől mentes döntés persze igen 😊 És azért is jó tipp, mert Chargers-Steelers-Raiders-Falcons volt akik közül idén választani akartam 😊fetomy
Minden jó széria megszakad egyszer 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Pryor annyira zseniális, hogy a KC ellen bejött egy play-re, futni akart középre, 0 yard jött össze, majd bemondták, hogy False Start, Offense #6... 😀 Ennyit volt pályán 😀

Rata: Bocs, hogy elrontom az arányod, de nem talált 😀 Az érzelmektől mentes döntés persze igen 😊 És azért is jó tipp, mert Chargers-Steelers-Raiders-Falcons volt akik közül idén választani akartam 😊
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Falcons nem rossz tipp, ha Sonka nem könyörög térden állva a Falconsért, idén őket húztam volna épp azért 😀

De nem talált 😛 Amúgy nyilván Bears-en kívül gondoltam 😊fetomy
Őszintén szólva tippem sincs... Tőled talán valami józan - "érzelmektől mentes 😛 " - döntést várnék, a most szabad csapatok közül Chargers vagy Steelers esetleg 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634


nem is tudtam, hogy már játszott meccset a Raiders színeiben....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Falcons nem rossz tipp, ha Sonka nem könyörög térden állva a Falconsért, idén őket húztam volna épp azért 😀

De nem talált 😛 Amúgy nyilván Bears-en kívül gondoltam 😊