NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Kendi, írj majd, mikor játsszuk le a meccsünket..brk
Öhm, nagyon jó kérdés. Mondj időpontot te, és majd igyekszem hozzá alkalmazkodni. :rolleyes:Vadkender
én akartam ezt a kártyák kijátszani 😀
ma estefele? 7 órás meccsek előtt akár, vagy felőlem belelóghat, mivel ti is meg mi is később játszunk.
ha nem ma, akkor majd csütörtöktől lesz oks, sajnos a hetem eleje nagyon tele van
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Kendi, írj majd, mikor játsszuk le a meccsünket..brk
Öhm, nagyon jó kérdés. Mondj időpontot te, és majd igyekszem hozzá alkalmazkodni. :rolleyes:


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Kendi, írj majd, mikor játsszuk le a meccsünket.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ja, és még 1 ötlet: ha a fórummotor elbírja (ez ügyben az érintettek közül talán Shawnka tud nyilatkozni, mondjuk nehezen tudom elképzelni hogy az a szezononkénti ~100 hsz. túl sok vizet zavarna) szerintem nyugodtan be lehetne tolni a meccsstatokat az adminisztrációs topicba is, ahol a nyitóhozzászólásban a schedule-be szépen be lehetne szerkesztgetni az egyes meccsek statjait tartalmazó hsz.-ekre mutató linkeket is. Ilyen formán a blog gyakorlatilag fölöslegessé is válna, vagy legalábbis csak egyfajta segítő (hiszen a fórumon a csapatonkénti/játékhetenkénti szűrés nem megoldható) platformként funkcionálhatna. + így nem kéne megvárni mire én szerencsétlen kirakom blogra a PM-ben érkező statokat, hanem gyakorlatilag meccs után rögtön betehetné a hazai játékos a szóban forgó topicba.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
És akkor ezen meccs statjai is mehetnének a többi közé 😊
Köszi!Bálesz
Láttam, megkaptam, javítva lesz, azonban - főleg így hétvége tájékán - néha eléggé megmacskásodok agyilag, és ilyenkor a bejövő információkat sem vagyok hajlandó feldolgozni 😊 Eazzy-től is megkaptam a GB-MIN meccs statjait, de azért se nyitottam még meg az üzit hogy olvasatlan maradjon a PM és emlékeztessen eme hiányosságra.
Egyébként a bloghoz bárki hozzáférést szerezhet, csak jelezze valamilyen módon (+toljon egy mail címet is) és repül a meghívó! Az elmaradásokat pedig holnap (szerk: vagyis ma napközben 😀 ) pótlom, elnézést mégegyszer!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Nah, megnyitottuk a week10-t

Green Bay Packers - Minnesota Vikings: 56 - 35

MVP szerintem Rodgers volt.

Háromszorra játszottuk le, de brutál jó meccs volt. Sajnálom, hogy a végén nem jött ki jól a lépés Zolinak, nagyon jól játszott végig.
A Defensem az katasztrófa volt, pont ma örvendtem, hogy milyen kevés yardot nyelek be, erre most több mint 500-at kaptam 😀 Peterson állatkodott nagyon, szerencsére a második félidőben már jobban megfogtam, bár egy félidő alatt 175 yardot betermelt 😀
Nálam is ültek a futások most eléggé, Grant még mindig nem érte el a 100 yardos álomhatárt, de szépen játszott.
Áronka megint jó volt, oké volt egy int, de az az én faszságom volt, hogy negyedikre nekimentem...😀, a lényeg, hogy 360 yardot passzolt, 5 TD-al, és 122.7-es ratingje lett. Megemberelte magát az utóbbi három meccsén, és magához méltóan játszik. Finley most nem volt olyan nagy király, de 5 rec 118 yard 2 TD nem rossz, elmúlt 3 meccsen 7 TD a TE-mtől elég szép. Ligaelit. Többiek is egész jók voltak.

És a lényeg a végén: JOHN KUUUUUUUHN : 5 Pancake !!!, 2 caryy, 20 yard 😀😀 zseni ez az ember 😀

Köszi a meccset Zoli, élvezetes és izgalmas volt.

Szerk: Team Statba került RZ TD% is, ami sokkal többet mond, mint a sima RZ %, ezen is lehet rázni a lompost mostmár. 😉

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
igen, mert a week8 és week9 nincs még bent mindenki 😊 lemaradásban voltunk, ma hoztam be egy jó adagot, de még van vissza belőle jópár meccs 😊fetomy
Okok, nem reklamáció volt 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
igen, mert a week8 és week9 nincs még bent mindenki 😊 lemaradásban voltunk, ma hoztam be egy jó adagot, de még van vissza belőle jópár meccs 😊
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
nem a blogra mondom, ahhoz nincs hozzáférésem 😀 úgy értettem, hogy az egyéni statos excel táblába már bevittem (meg is néztem most) azt a meccset 😊fetomy
Ja, bevallom azt még nem is néztem most. Viszont a csapatstatoknál nem lett beszámítva ez a meccs, azt láttam 😊

Szerk: én az egyéni táblában is 7 meccset látok a játékosaim neve mellett 😐

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Deny nem tudjuk majd valahogy előrébb hozni a meccsünk, mert elég érdekes lesz a következő hetem. 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nem a blogra mondom, ahhoz nincs hozzáférésem 😀 úgy értettem, hogy az egyéni statos excel táblába már bevittem (meg is néztem most) azt a meccset 😊
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
asszem annak a meccsnek a statjait már bevittem 😊 legalábbis volt 1 meccs ahol nem volt rating, de az annál úgysem lényeges. Már ha az egyéni statosra gondoltál 😊fetomy
Valószínűleg nem ez volt, mert ez még nincs javítva 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
asszem annak a meccsnek a statjait már bevittem 😊 legalábbis volt 1 meccs ahol nem volt rating, de az annál úgysem lényeges. Már ha az egyéni statosra gondoltál 😊
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Megkaptam, ki is tettem, köszi! 😊Rataxes
Viszont tudtam, hogy valamit elbasztam és összefűzés után is úgy maradt...2 dolgot módosítanál?

Flacco ratingje nem "?", hanem 106,25 a kalkulátor alapján, valamint a pontossága nem 68,9%, hanem csak 68,8%.
Freeman ratingje természetesen nem 24,3, hanem 82,8.

Sorry, sok volt az adat 😊Bálesz
Ha valaki hozzáfér a bloghoz, módosítaná ezeket? Rata eltűnt 😊

És akkor ezen meccs statjai is mehetnének a többi közé 😊
Köszi!

több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
hehe, nálam ugyanez van, de már kezdek hozzászokni.

Bálesz, mikor érsz rá?lol
Írtam Hamán 😊

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
Egyedül a Saints ellen nem sikerült még senkinek visszahordania.Eazzy
boss :cool:lol
legalább a ST védelmed az ott van 😛
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Egyedül a Saints ellen nem sikerült még senkinek visszahordania.Eazzy
boss :cool:

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
más: nem kizárt 😀 csak most nagyon beadandó+vizsgaidőszakra esett ez a bajnokság, meg az előzőből eléggé bennem volt még, hogy nálam 1-2 meccs kivételével mindig laggolt a játék, az ellenfelemnél meg soha, és így gyakorlatilag esélytelen voltam sokszor, ami azért 25 megás nettel elég bosszantó... főleg mikor Lakitól kapok ki például emiatt és hasonlók. nem tudom mi miatt lehet, torrentet kilőttem, msnből is kiléptem, tűzfalon átengedve, semmi alkalmazás nem futott, még a böngészőt is bezártam, csak hama+madden ment, de minden hiába. ha meg nem élvezem a játékot, felesleges csinálni.kaszo
nem tudom jelent e valamit, de elején nekem is akadt, aztán lelőttem grafikát ilyen közepesre, meg az árnyékokat kiszedtem, és kicsit jobb a helyzet. persze FG-t rúgni nem nagyon érdemes így sem, de javított na.brk
ja igen, bár nem írtam, de ezt is próbáltam, és ez sem segített sajnos.
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
a 9. fordulóban a Texans és a Lions is csinált visszahordott TD-t, szóval őket kitörölheted 😀eaglesmcnabb
szerintem én nem
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
a 9. fordulóban a Texans és a Lions is csinált visszahordott TD-t, szóval őket kitörölheted 😀

egyébként:
az RT-m: 50 pancake 9 sack
az LT-m: 75 pancake 2 sack 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Na srácok, bővülget a Team Stat. Belekerültek a return TD-k (int, fumble, kick, punt), és így már a Totál TD-k, valamint a meccsenkénti átlag yardok! Week 8-ig majdnem teljes a dolog, csak a statnélküli meccseket nem tudtam frissíteni.

Az új dolgokra kihegyezve pár info:

Továbbra sincs punt return TD. Valamint három csapat, a Lions, Texans, Eagles még semmilyen módon nem hordott vissza TD-t. A legtöbbet a Cowboys-Bengals kettős csinálta, szám szerint 6-ot.
Egyedül a Saints ellen nem sikerült még senkinek visszahordania. A Bears ellen viszont hat ilyen TD született, ez a legtöbb (sőt azóta már 8, de az még nem került be a statokba).

A legtöbb TD a Falcons nevéhez fűzhető, már 51 darab. Nagy lemaradásban a Cowboys 45-el a második, maj a Bears-Colts 40-el jön. A legkevesebb a Saints-é 19-el, de a Texans, Cardinals, Eagles se lehet túl büszke a 20-ra.

A legtöbb yardot is a Falcons jegyzi meccsenként, 421-el, és összesen négyen jutottak 400 fölé átlagban, a Bears, Colts, Buccs még a Falconson kívül. Érdekesség, hogy a két PO-ért küzdő csapat, a Packers és a Cards a mezőny végén kullog, még 300 yardig sem tudtak eljutni (275 és 270). Náluk csak a Saint és Eagles a rosszabb. Persze azért küzdenek a PO-ért, mert a másik oldalon viszont elől vannak, a Cards (283) a második, a Packers D# (287) a harmadik legkevesebb yardot nyeli be meccsenként, ebben a legjobb a Dallas 244-el.

A legtöbb yardot Manningék dobálják össze -> 339 yds, persze ehhez a liga harmadik legrosszabb run O-ja társul 69 yds-al.
A futásokban egyébként a Texans a legrosszabb, 55 yarddal, ami tekintve, hogy IRL éppen ebben jók, eléggé érdekes. Egyébként 100 yard fölött csak 6 csapat termel futásban. A Staffordnak köszönhető első hely a Lionsé 144-el, a második Fortéval a Bears, 143-al. A legjobb Run O-hoz a legjobb Run D is tartozik, a Lions 79 yardot nyel be meccsenként. Az IRL is csodálatosan védekező Eagles itt is csak a 12. 103 yarddal, a Texans a 13. 134-el, míg a legrosszabb a Viks, 146.5-el.

Return rekordok:
Most INT Return yards: 102 - Keith Rivers (Bengals)
Most Fumble Return yards: 85 - Desmond Bishop (Packers)
Most Kick Return yards: 100 - David Reed (Ravens)
Most Punt Return Yards: 61 - Devin Hester (Bears)

Az első három mint TD is lett, Hesteré csak majdnem 😀

Lehet böngészni, jó szórakozást hozzá!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
más: nem kizárt 😀 csak most nagyon beadandó+vizsgaidőszakra esett ez a bajnokság, meg az előzőből eléggé bennem volt még, hogy nálam 1-2 meccs kivételével mindig laggolt a játék, az ellenfelemnél meg soha, és így gyakorlatilag esélytelen voltam sokszor, ami azért 25 megás nettel elég bosszantó... főleg mikor Lakitól kapok ki például emiatt és hasonlók. nem tudom mi miatt lehet, torrentet kilőttem, msnből is kiléptem, tűzfalon átengedve, semmi alkalmazás nem futott, még a böngészőt is bezártam, csak hama+madden ment, de minden hiába. ha meg nem élvezem a játékot, felesleges csinálni.kaszo
nem tudom jelent e valamit, de elején nekem is akadt, aztán lelőttem grafikát ilyen közepesre, meg az árnyékokat kiszedtem, és kicsit jobb a helyzet. persze FG-t rúgni nem nagyon érdemes így sem, de javított na
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
hehe, nálam ugyanez van, de már kezdek hozzászokni.

Bálesz, mikor érsz rá?

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
nem megy ki sokszor oldalra a pályáról? single-ben én is gyakran rúgok squibet, de hiába lövöm ugyanúgy, néha elmegy oldalra teljesen, és 40 yardról jöhetnekkaszo
ne mozdítsd el a nyilat, akkor jó szokott lenni.

más: következő bajnokságba remélem jössz te is 😛shawnka
ja, csak azért szoktam kicsivel arrébb tenni, hogy a középen érkező elkapó ne tudja egyből lehúzni. kipróbálom majd akkor, köszi.

más: nem kizárt 😀 csak most nagyon beadandó+vizsgaidőszakra esett ez a bajnokság, meg az előzőből eléggé bennem volt még, hogy nálam 1-2 meccs kivételével mindig laggolt a játék, az ellenfelemnél meg soha, és így gyakorlatilag esélytelen voltam sokszor, ami azért 25 megás nettel elég bosszantó... főleg mikor Lakitól kapok ki például emiatt és hasonlók. nem tudom mi miatt lehet, torrentet kilőttem, msnből is kiléptem, tűzfalon átengedve, semmi alkalmazás nem futott, még a böngészőt is bezártam, csak hama+madden ment, de minden hiába. ha meg nem élvezem a játékot, felesleges csinálni.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az N/A azt jelenti, hogy nincs a meccsről stat. Így szoktam átláthatóvá tenni, hogy mi az amit lehetne csinálni. Csak az utóbbi időben elhanyagoltam a frissítést, ezért régebbi is bent maradt, de már dolgozom rajta, tervek szerint még ma utolérem a dolgokat, és ha úgy adódik akkor írok megint olyan összesítést 😊 Ha meglesz minden meccs a 9. fordulóig bezárólag persze 😊