NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Gondolom mert még nincs frissítve annak a meccsnek a statja.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Personal statoknál Cowboys-Vikingsnél miért van N/A?
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Annyira utálod, hogy még inkább felküldöd a levegőbe a félpályáig, amire szerencsére fel volta készülve az én játékosaim, és visszahordták 😀

Kövi meccsemen a Minnesota Vikings ellen a jövő évi draftjogáért cserébe eladom a meccset! 😀 Ez igaz a Texansra is majd! 😀Eazzy
Nem fogadom el az ajánlatot 😛
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Annyira utálod, hogy még inkább felküldöd a levegőbe a félpályáig, amire szerencsére fel volta készülve az én játékosaim, és visszahordták 😀

Kövi meccsemen a Minnesota Vikings ellen a jövő évi draftjogáért cserébe eladom a meccset! 😀 Ez igaz a Texansra is majd! 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Jó az csak nem szabad túl erősen lőni, olyan 75-80al kell és akkor nem megy ki oldalra. bár így is szopok néha a büntivel, de utálom ha visszahordják a TD-t 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
nem megy ki sokszor oldalra a pályáról? single-ben én is gyakran rúgok squibet, de hiába lövöm ugyanúgy, néha elmegy oldalra teljesen, és 40 yardról jöhetnekkaszo
ne mozdítsd el a nyilat, akkor jó szokott lenni.

más: következő bajnokságba remélem jössz te is 😛
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Miért lennék ideges? Hiszen kibaszott mocskos kurvageci módon retkes fasza meccs volt, semmi okom idegesnek lenni. Plusz még időben izomból pofánbaszott egy kurvanagy rozsdás szöges lófasszal a madden, így az a kevés reményem is elveszett a po-ra, amint eazzy belémvert.

Hozzáteszem egyetlen kurva örömöm az volt, hogy eddig 2 ember fosott annyira Hestertől, hogy squibeket rúgjon, Shawnka és Farky, és Hester mindkettőt megbüntette 1-1 squib return TD-vel 😀

Ja, és nálam az MVP a madden nfl 08 nevű player lett 😛fetomy
az gáz mert én mindenki ellen squibet nyomok 😀eaglesmcnabb
nem megy ki sokszor oldalra a pályáról? single-ben én is gyakran rúgok squibet, de hiába lövöm ugyanúgy, néha elmegy oldalra teljesen, és 40 yardról jöhetnek
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Miért lennék ideges? Hiszen kibaszott mocskos kurvageci módon retkes fasza meccs volt, semmi okom idegesnek lenni. Plusz még időben izomból pofánbaszott egy kurvanagy rozsdás szöges lófasszal a madden, így az a kevés reményem is elveszett a po-ra, amint eazzy belémvert.

Hozzáteszem egyetlen kurva örömöm az volt, hogy eddig 2 ember fosott annyira Hestertől, hogy squibeket rúgjon, Shawnka és Farky, és Hester mindkettőt megbüntette 1-1 squib return TD-vel 😀

Ja, és nálam az MVP a madden nfl 08 nevű player lett 😛fetomy
az gáz mert én mindenki ellen squibet nyomok 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
a punt retnél is csak ideges voltam, hogy valaki megint be tudja érni a játék kb. leggyorsabb játékosát... le is szarnám az egész szopást, ha futok egy punt ret td-t.. :/ ha kicsit reálisabb lenne ez a dolog, már nagyon sok ret TD-je lenne.

Hozzáteszem épp a meccs előtti DC állításnál gondolkodtam, hogy berakjam-e Knox-ot KRPR-be, hát megkaptam a választ egy időre 😀
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Miért lennék ideges? Hiszen kibaszott mocskos kurvageci módon retkes fasza meccs volt, semmi okom idegesnek lenni. Plusz még időben izomból pofánbaszott egy kurvanagy rozsdás szöges lófasszal a madden, így az a kevés reményem is elveszett a po-ra, amint eazzy belémvert.

Hozzáteszem egyetlen kurva örömöm az volt, hogy eddig 2 ember fosott annyira Hestertől, hogy squibeket rúgjon, Shawnka és Farky, és Hester mindkettőt megbüntette 1-1 squib return TD-vel 😀fetomy
és majdnem lett belőle 2 és egy punt ret TD, ahol az utolsó ember csinálta meg a tacklet.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Miért lennék ideges? Hiszen kibaszott mocskos kurvageci módon retkes fasza meccs volt, semmi okom idegesnek lenni. Plusz még időben izomból pofánbaszott egy kurvanagy rozsdás szöges lófasszal a madden, így az a kevés reményem is elveszett a po-ra, amint eazzy belémvert.

Hozzáteszem egyetlen kurva örömöm az volt, hogy eddig 2 ember fosott annyira Hestertől, hogy squibeket rúgjon, Shawnka és Farky, és Hester mindkettőt megbüntette 1-1 squib return TD-vel 😀

Ja, és nálam az MVP a madden nfl 08 nevű player lett 😛
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Nah Farky is becsatlakozik a PO-ért? Nice 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Chicago Bears - Indianapolis Colts 42-56

Izgalmas meccs volt sok turnoverrel.

MVP: Peyton Manning 26 43 324 60 7.5 2 6 2 71 104.1

és Collinsnak volt még egy TD-je amikor PM sérülés miatt pihent. Futott TD-m természetesen nem volt.

fetomynak köszi a meccset, bár most elég ideges lehet amit meg is értek. 😐

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Én azt nem értem, hogy nézem az eredményeket, és hol itt, hol ott, de úgy nagyjából lassan mindenkitől láttam 50-60-70 pont körüli termelést, de hogy nekem soha nem volt még ilyen meccsem, az hihetetlen. Csak egyszer makkolnék végre én is ilyeneket, hogy fumble rt TD, meg egy fly, meg egy geci nagy futás hirtelen egymás után. De sosem.
Oké, én alapból úgy szeretem felépíteni a támadásaimat, hogy az életszerű legyen, tehát szépen haladjak, ezzel pedig általában sok idő is elmegy, de akkor is. Mondjuk látszik is, hogy ellenem még senki sem ért el 40 pontot, 30 felett is csak 4-en, ketten meg pontot se szereztek. De valahol egyszer már szeretnék egy olyat, hogy makkoljak pár könnyű TD-t.

Week 11-es Sucker bowl fantasztikus lesz, szerintem akit érdekel a dolog, majd közvetítjük is, és lehet majd röhögni egy orbitális 40 percet 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Iszonyat meccset nyomtunk .brk-val. elmentem 28-0ra, úgy 3 perc alatt, volt egy 96 yardos futásom kb. 6-7 misstackle-el, egy sikeres driveom, szinte végig no huddle-el, talán ebben nicns semmi kivetnivaló, majd egy PR utáni fumblireturn TD-m. 28-0-ról feljött 31-31-re, kegyetlen volt, közben egy .brk által hibásnak ellenem itélt fumblenál visszaadta a labdát, a fair play díjra bejelentkezett. a végén meg már kevés idő volt javítania a helyzetén, de 68-41 lett, de ha kikaptam volna s elehetne egy szavam sem, nem volt benne a meccsben sem a 28-0-ás állás, sem a végeredmény. Bestnek sikerült hoznia 9 futásból 208 yardot, ezzel ő lett az MVP, de Foster is hasonló szinten tolta, kellet elszólnom magam a legjobb Run-D-mmel, azóta sehol sincs. de az egész védelembotrányos volt. Shawnka ellen ez még a tisztes helytállásra sem lesz elég.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Ismerős a helyzet.Eazzy
már várom a week 11 legnagyobb meccsét a sucker bowl-t 😀
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Ismerős a helyzet.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
tudom, hogy nem szabad erre fogni, de a mai meccs után már feketelistán van az egész ea sports nálam...
valamiért úgy érzem, a madden ilyen velem:

eddig így reagáltam:

de a mai meccs után már csak:


eaglesmcnabb majd mondja a részleteket, én megyek és levadászom a madden 08 fejlesztőit
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Megkaptam, ki is tettem, köszi! 😊Rataxes
Viszont tudtam, hogy valamit elbasztam és összefűzés után is úgy maradt...2 dolgot módosítanál?

Flacco ratingje nem "?", hanem 106,25 a kalkulátor alapján, valamint a pontossága nem 68,9%, hanem csak 68,8%.
Freeman ratingje természetesen nem 24,3, hanem 82,8.

Sorry, sok volt az adat 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
okkés fent leszek (Vagyok) hamán 😊
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
én most értem haza később lejátszhatjuk.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
fetomy, a holnap nem jó nekem, pénteken 2től érek rá szombaton csak este felé vasárnap meg egyértelmű 😀Farky
akkor legyen ma, nem tudom hogy holnap mennyit leszek itthon. 3-tól ráérek én is 😊
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Megkaptam, ki is tettem, köszi! 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Rata, majd less PM-et, elküldtem a statot a Tampa-Ravens meccsről 😊

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
PO előrejelzés, ahogyan én látom:

Azt hiszem az első két hely, azaz a bye tulajdonosai egyértelműek mindenki számára, nem kell részletezni.
Ezen kívül négy kiadó hely van. Erre a szezon során egyértelműen hat csapat küzdött végig. A nagy hajszát a leginkább a Detroit Lions csapata bírta, akik egy nagyszerű győzelmi sorozattal, a fő riválisok ellen időzítették a legjobban a formájukat, az ő részvételük szinte biztosnak mondható. A többiek viszont a körbeveréseknek és nem várt botlásoknak köszönhetően már az alsóház tagjai által is fenyegetve vannak. A Chicago bears a hátralévő könnyűnek mondható sorsolása miatt (5 ellenfeléből 4 negatív mérleggel rendelkezik) az első számú várományosa az egyik helynek. A Green Bay Packers pedig 4 riválisából már hármat is megvert, így azonos állás esetén számukra lehet kedvező a végkimenetel. Márpedig az azonos állás a legvalószínűbb. Számukra a legnagyobb kérdés a most következő két forduló a liga két legrosszabb rekordjával álló csapata ellen, a Texans, és a Viking ellen. Ha megnyerik ezeket, akkor nagy esélyük van. Az Arizona és Cincinnati kettősből pedig én a Bengalsra tenném a voksom, mivel ők négy ellenfelükből háromszor negatív mérlegű csapat ellen küzdenek meg. Az ő sorsukat a Tampa Bay döntheti el, akiknek a saját kezükben a sorsuk, mivel még három közvetlen rivális ellen küzdenek meg. Ha jól jönnek ki ebből, akkor egyértelmű a helyük. Az alsó házból a Colts jöhet szóba, ám nekik nagyot kellene robbantaniuk, talán túl nagyot is.

Az én előrejelzésem:

Atlanta Falcons
Dallas Cowboys
Detroit Lions
Chicago Bears
Tampa Bay Buccaneers
Green Bay Packers

Don't talk the walk, Walk the talk!