NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát ha farky-tól is kikapok, akkor ő is beér, plusz kikaptam minden élmezőnytagtól (stafford és amadeus kivételével) úgyhogy sok sanszom már nem lesz. De legalább az engem követő 4-essel játszok a következő 4 fordulóban, szépen magam elé tudom engedni mindet pont 😂

btw farky mikor toljuk?
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Minden rajtad múlik, van egy hozható Philly meccsed (bocsi Deny), egy bukható Dallas, ezen kívül három közvetlen rivális, szerintem ha csak egyet megnyersz, már ott leszel 7-6-al.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Amúgy szerintem uccsó héten fog eldőlni a két Bay meccsén, a Tampa és a Green-én. Mivel barátságos meccsen lestoppoltam totálisan Ratát legutóbb, így gondolom élesben balfasz leszek 😀 Ajj de fogom sajnálni a rossz draft helyemet...Eazzy
Legyen így, én attól tartok hogy addigra kiszállok a küzdelemből.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Ha a papírfomának ígérkező meccseimet hozni tudnám, akkor tökre elől lennék most nézem. Kendi, fetomy és Amadeus is az áldozatom lett, egyedül lionsstafford ütött meg, de ő is valami 3-4 ponttal.
De én már tényleg nem tudom mit csináljak, első héten nyerek, majd másodikon Bálesz szétaláz 35-3-ra, aztán nyerek kettőt, majd Biagio meg lionsstafford aláz meg, utána megint nyerek egy szépet Kendi ellen, hogy aztán lol a slowmotion módszerével megverjen az alsóházból, majd megint nyerek. Hát öcsém a tipikus 8-8-as csapat szindróma.

Amúgy szerintem uccsó héten fog eldőlni a két Bay meccsén, a Tampa és a Green-én. Mivel barátságos meccsen lestoppoltam totálisan Ratát legutóbb, így gondolom élesben balfasz leszek 😀 Ajj de fogom sajnálni a rossz draft helyemet...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
nem merek már tippelni a PO helyek kiosztására. eaglesmcnabb még úgyis hátra fog esni, Eazzy győzelmével visszahozott mindent, Amadeus lecsúszott hangyabolyba, tehát fetomyn és kendin múlik most a bonyodalom fokozása 😀shawnka

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nekem van egy olyan megérzésem hogy a végére pofozógéppé válok felszabadítva ezzel egy helyet a playoff-treen 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 251 — Tyrone Creek
nem merek már tippelni a PO helyek kiosztására. eaglesmcnabb még úgyis hátra fog esni, Eazzy győzelmével visszahozott mindent, Amadeus lecsúszott hangyabolyba, tehát fetomyn és kendin múlik most a bonyodalom fokozása 😀
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Amadeus az editorral mi a helyzet? 😊
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Hogy rohaggyak meg ahol vagyok amúgy! Ennyire szivatni magamat, már vicc kategória.

Green Bay Packers - Cincinnati Bengals 35 - 28

Most olyan szájba *** jó voltam, hogy már a madden se tudott mit kezdeni velem, így úgy gondolta, hogy fogja magát, és kifagy félidőben az egész játék! Érted, okos ez, hogy nyaljam meg, mire újraindítom a gépem meg ilyenek, addigra éleszti a nanobotokat, hogy az újrakezdésre megüssön. Persze egyből meg is állított Amadeus...majd mint kés vajon kezdett el átmenni rajtam...dobtam is valami homályt Jenningsnek négy ember közé, nem is értem hogy nem lett int, azért bocsi Mozart! Végül 21-14-re hozta a "második" félidőt, így jött ki az összesítés.

A meccset követően Amadeus mint szürkeszamár eltűnt a ködben, nekem meg csak a meccs első fele van meg statisztikailag, remélem nagyon, hogy meg van neki az eleje, mert kurva jó volt Áronka is, meg Finley is, aki jelzem 3 TD passzt kapott el.
Egyébként meccs után meg akartam köszönni a játékot is, így itt teszem meg. Remélem nem sértődtél meg vagy valami.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
just for the record, hányan néztétek élőben? 😀shawnka
én is tuti néztem volna, de 18:58-kor jöttem fel, addigra meg már vége volt 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Amadeus meddig készülsz még ellenem? 😀

Grat Shawnka! Olyat csináltál meg, ami nekem sosem fog sikerülni 😀Eazzy
ennyire tülkön ülsz?

játszhatunk ma ha gondolod.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Amadeus meddig készülsz még ellenem? 😀

Grat Shawnka! Olyat csináltál meg, ami nekem sosem fog sikerülni 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
asszem 7 volt a max.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
5-6 körül mozgott
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 251 — Tyrone Creek
just for the record, hányan néztétek élőben? 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Hogy Austin mit csinált a végén azt remélem láttátok, megérne egy cutot, meg a lábát se tudta bent tartani, el is ment rá egy challengem. Grat, jó meccs volt.Biagio
az egyébként való igaz, Austin ma Falcon volt. nagyon sokat köszönhetek neki, dehát ilyen ez a showbiznisz.shawnka
sose bízz egy köcsög kovbojban 😉 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 251 — Tyrone Creek
Hogy Austin mit csinált a végén azt remélem láttátok, megérne egy cutot, meg a lábát se tudta bent tartani, el is ment rá egy challengem. Grat, jó meccs volt.Biagio
az egyébként való igaz, Austin ma Falcon volt. nagyon sokat köszönhetek neki, dehát ilyen ez a showbiznisz.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
nem tudom hányan láttátok, de 27-24 ide. hatalmas meccs volt, fordítva is lehetne ez az eredmény, az is megérdemelt lenne. wáááá, hatalmas grat Bia!shawnka
viccelsz? A Fanod lettem 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hogy Austin mit csinált a végén azt remélem láttátok, megérne egy cutot, meg a lábát se tudta bent tartani, el is ment rá egy challengem. Grat, jó meccs volt.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 251 — Tyrone Creek
nem tudom hányan láttátok, de 27-24 ide. hatalmas meccs volt, fordítva is lehetne ez az eredmény, az is megérdemelt lenne. wáááá, hatalmas grat Bia!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
kemény meccs volt, hasonlóra számítottam, arra nem hogy az elején ennyire fog menni a 2 Offense-nek, remek előjelekkel várom a Shawnka elleni 10. fordulós meccsünket mit ne mondjak 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
meg kellett volna Romo-val futni a 1st-öt negyedikre 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
ez a meccs elúszni látszik. Ezt nem hittem volna.eaglesmcnabb
h-h elúszni? Megtetted tipón? 😀Amadeus91
24-27-et tippeltem. csak fordítva 😀eaglesmcnabb
na vége? Most már nem frissítem még1szer

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ez a meccs elúszni látszik. Ezt nem hittem volna.eaglesmcnabb
h-h elúszni? Megtetted tipón? 😀Amadeus91
24-27-et tippeltem. csak fordítva 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
ez a meccs elúszni látszik. Ezt nem hittem volna.eaglesmcnabb
h-h elúszni? Megtetted tipón? 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?