NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Az Eagles-Buccs meccs nagy valószínűséggel csak jövő hét elején kerül lejátszásra. Előre is bocs ha esetleg ránk kéne majd várni a PR-el!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Majd behúzom én. Punternek jó lesz...

😂

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Én behúznám, és amikor vége az FA piacnak, akkor cutolnám a gecibe 😊

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Akkor már ketten vagyunk :rolleyes:

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Legyen már FA piac legalább az alapszakasz és a rájátszás közt.

Lehetne Draft szerűen. Mit tudom én 3 körben, mindenki húzna 1-1 FA játékost.

léci léci léci léci 😀Amadeus91
bár idén nem indultam, és nem szívesen ugatok bele "külsősként", de azért ha játszanék, és kisírnád az FA-t ennyi rinyálás után, én már poénból csakazértis behúznám előled TO-t, még akkor is, ha az Atlantával lennék, és nem lenne szükségem WR-re 😀
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Benne vagyok, én rámegyek arra a Terrell Owens nevű veterán WR-re... Remélem nem kerül senki elém a draftlistán aki be akarná húzni. Tényleg, most igazán aktuális az egyik sigem, ez még az első műveim között volt 😊
Rataxes
mi lenne itt ha behúznám Moss-t PM-nek 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Ez gondolom megérthető 😉Eazzy
Nekem mentett akkor is amikor kifagytam... Igaz a gépet nem kellett újraindítani, mert 1-2 perces várakozás után magától kilépett a játék.Rataxes
Én hiába várok, ha fekete képernyő van, és kihal az egész gép 😀Eazzy
ezt csak arra írtam ha ki is fagy a játék, általában csak az egyik félnél hal meg teljesen a másik embernél ha overwriteon van és csak kilép a játék meg kell h legyen a cucc.

fetomy, a holnap nem jó nekem, pénteken 2től érek rá szombaton csak este felé vasárnap meg egyértelmű 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Benne vagyok, én rámegyek arra a Terrell Owens nevű veterán WR-re... Remélem nem kerül senki elém a draftlistán aki be akarná húzni. Tényleg, most igazán aktuális az egyik sigem, ez még az első műveim között volt 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Legyen már FA piac legalább az alapszakasz és a rájátszás közt.

Lehetne Draft szerűen. Mit tudom én 3 körben, mindenki húzna 1-1 FA játékost.

léci léci léci léci 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Rata! Majdnem beszoptam a firssítéssel, mert felcserélted a Week 8-at és a Week 7-et a blogon saját magadnál! A Ravens elleni meccsedet raktad week 8-ra, a Bears ellenit meg a Week 7-re, de ez fordítva van. Szerencsére pont nem volt stat a Ravens ellen, meg igazából akkor se lett volna semmi, ha azt töltöm be, csak a pontosság kedvéért majd cseréld már meg! Thx.
Szóval lehet a friss ropogós adatokat böngészni. Aki hibát vél magánál felfedezni, az szóljon!Eazzy
Valóban, sorry! 😊 Ott egymás után két meccset toltam - először Fetomy ellen a 8. hetit, majd Bálesz ellen a 7. hetit, és már az első után részeg voltam, úgyhogy valószínű megzavart a kronológiai ellentét 😊
szerk.: javítva!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Tenyleg, jogos elneztem
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Nem, te a 7. vagy total offenseben, a defensed nyeli be a legtöbb total yardot.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Ez most valami vicc hogy a total offensbe én vezetek? 😐
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Én találtam egy statot amiben vezetek -> legkevesebb szerzett labda: 8 meccsen 8 db. 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hihetetlen mennyi statban vagyok top3-ban, és ahhoz képest hol állok.. 😀
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Nah, frissítve a csapatstat Week 8-ig! Két meccs adatai hiányoznak, de gondolom tudjátok ti is, a TB - BAL, és a ARI - NO.

Rata! Majdnem beszoptam a firssítéssel, mert felcserélted a Week 8-at és a Week 7-et a blogon saját magadnál! A Ravens elleni meccsedet raktad week 8-ra, a Bears ellenit meg a Week 7-re, de ez fordítva van. Szerencsére pont nem volt stat a Ravens ellen, meg igazából akkor se lett volna semmi, ha azt töltöm be, csak a pontosság kedvéért majd cseréld már meg! Thx.

Szóval lehet a friss ropogós adatokat böngészni. Aki hibát vél magánál felfedezni, az szóljon!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
jólvan, akkor megszerkesztem így.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Vadkender is reagálhatna már valamit a pár napja feltett, hasonló témakörű kérdésemre.. 😊

nekem elég a 2 td:

Graham: ~35 yard td
Colston: ~40 yard td
(Brees: ~75 yard, 2 pass td)lol
Hát haver, ahogy érzed. Azért nem reagáltam mert a többiek mondták hogy úgy nagyjából mondhatod. Nagyjából mondtad, én sok mindent nem tudok hozzátenni. Azt tudom, hogy az első félidőbe hoztam le olyan statot amit általában egész meccsen szoktak, aztán a másodikban nem csináltam szinte semmit. A te részed meg rád bízom. Nagyjából mondod, azt jólvan. 😀Vadkender
oks, akkor jó ez így? emlékszel arra, h nálad ki szerezted a td-t?lol
Melyiknél, első félidőbe? Mert arról meg van az összes adat. A második félidőben meg azthiszem csak 1 td-t vittem, és az is Wells volt. De nem vagyok benne biztos.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
aztán valamikor majd össze is csaphatnánk Bálesz 😊lol
Oks, bár nem garantálom, hogy a hétvégéig lesz olyan este, amikor meccsképes állapotban leszek 😊 De hétvégén legkésőbb tuti 😊

több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Week 9!

Arizona Cardinals 55-23 Minnesota Vikings

Köszi a meccset! Egyszer nem PP ment Harvinnal, fly td lett belőle. Utána már PP figyelt rá, statban is látható. 😀 AP-t nem tudtam megfogni, még szerencse, hogy keveset játszatta. Ja, és aki nyerni akar ellenem az csak Jeffersonra dobáljon. 😉


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Farky, mikor nyomjuk? 😊
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Vadkender is reagálhatna már valamit a pár napja feltett, hasonló témakörű kérdésemre.. 😊

nekem elég a 2 td:

Graham: ~35 yard td
Colston: ~40 yard td
(Brees: ~75 yard, 2 pass td)lol
Hát haver, ahogy érzed. Azért nem reagáltam mert a többiek mondták hogy úgy nagyjából mondhatod. Nagyjából mondtad, én sok mindent nem tudok hozzátenni. Azt tudom, hogy az első félidőbe hoztam le olyan statot amit általában egész meccsen szoktak, aztán a másodikban nem csináltam szinte semmit. A te részed meg rád bízom. Nagyjából mondod, azt jólvan. 😀Vadkender
oks, akkor jó ez így? emlékszel arra, h nálad ki szerezted a td-t?

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én hiába várok, ha fekete képernyő van, és kihal az egész gép 😀Eazzy
Ilyenkor lenne jó ha a másik fél is mentené :rolleyes:

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Vadkender is reagálhatna már valamit a pár napja feltett, hasonló témakörű kérdésemre.. 😊

nekem elég a 2 td:

Graham: ~35 yard td
Colston: ~40 yard td
(Brees: ~75 yard, 2 pass td)lol
Hát haver, ahogy érzed. Azért nem reagáltam mert a többiek mondták hogy úgy nagyjából mondhatod. Nagyjából mondtad, én sok mindent nem tudok hozzátenni. Azt tudom, hogy az első félidőbe hoztam le olyan statot amit általában egész meccsen szoktak, aztán a másodikban nem csináltam szinte semmit. A te részed meg rád bízom. Nagyjából mondod, azt jólvan. 😀


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Ez gondolom megérthető 😉Eazzy
Nekem mentett akkor is amikor kifagytam... Igaz a gépet nem kellett újraindítani, mert 1-2 perces várakozás után magától kilépett a játék.Rataxes
Én hiába várok, ha fekete képernyő van, és kihal az egész gép 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!