NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ez gondolom megérthető 😉Eazzy
Nekem mentett akkor is amikor kifagytam... Igaz a gépet nem kellett újraindítani, mert 1-2 perces várakozás után magától kilépett a játék.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Ezt támogatom, és az olvasási gondokkal küszködőknek, akik osztanak itt engem, hogy mért nincs statmentésem a meccs első feléről elmondom, hogy ha kifagy a játék, és újra kell indítani a gépet, akkor nem ment a madden, hiába van unique-ra állítva. Ez gondolom megérthető 😉

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ha már épp úgyis statbuzulás megy, akkor benyögöm, hogy a 3 részre szakadt Tampa Bay-Baltimore meccs statjait már adogatom össze, kb a 3/4-e kész is, csak rohadt sok a melóm. Vagy ma este, vagy legkésőbb holnap befejezem és küldöm az illetékes hatóságnak 😊Bálesz
szól mindenkinek:

Akinek ilyen statösszefűzés van, szóljon már rám legközelebb, általában van rá időm, szívesen megcsinálom 😉

Ja és támogatnám,hogy legyen kedves mindenki megtenni annyit, hogy ellátogat a madden főmenü settings almenüjének Stats fülecskéjére és állítsa át a statmentést Uniquera, mert az olyan statbuzi elmebetegek mint én szeretnénk hiteles és pontos statisztikákat csinálni és böngészgetni. Az ezzel kieső másodpercekért illetve kilobájtokért szíves elnézést kérek és igyekszem kitalálni valami kárpótlást 😉
Megértésüket köszönjük!
Madden Statisztikavédelmi Hivatal.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
...Bálesz
Király vagy! 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
aztán valamikor majd össze is csaphatnánk Bálesz 😊

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Ha már épp úgyis statbuzulás megy, akkor benyögöm, hogy a 3 részre szakadt Tampa Bay-Baltimore meccs statjait már adogatom össze, kb a 3/4-e kész is, csak rohadt sok a melóm. Vagy ma este, vagy legkésőbb holnap befejezem és küldöm az illetékes hatóságnak 😊

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Szerintem nyugodtan hozhatunk egy olyan "szabályt" hogy állítsa mindenki unique-ra a stat.mentést, így elméletben meg kell hogy legyen. Ha ezek után sem tudja egyik fél sem produkálni a stat. fájlt akkor bukták az egyéni statokat a játékosaik.
(persze ez visszamenőleg nem élne pl. lol-ék esetére 😊 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Vadkender is reagálhatna már valamit a pár napja feltett, hasonló témakörű kérdésemre.. 😊

nekem elég a 2 td:

Graham: ~35 yard td
Colston: ~40 yard td
(Brees: ~75 yard, 2 pass td)

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Nem értem miért kérdezi mindenki h mentettél-e, nekem sosem volt EDDIG ilyen problémám, mert automatikusan elmenti a statot ha megszakad, kilépek, stb.. Ha nem overwriteon van, nem értem h lehet ilyen probléma, hiszen nem írhatja felül és minden megkezdett meccsne auton létrehozza a fájlt, ha elkezdődött a meccs.Farky
Nálam is minden így megy, csak a szakadás ezúttal nem szakadás volt, hanem konkrétan nálam kifagyott a játék, emiatt nem volt automatán mentés sem. A második feléről a meccsnek megvan a cucc, és mivel Amadeusnál nem fagyott ki a játék, reméltem az ő maddenének volt annyi sütnivalója, hogy ment egyet, de mégsem.

Közben még emlékeztem egy statra, még a félidő vége előtt bevágta a Madden, és rémlik pár adat. Erősíts már meg benne Amadeus, hogy kb helyállóak é:

Nekem volt szumma 186 yardom, neked valami 110-120 körül, és nálam valami 56 futott yard volt, a többi nyilván passzolt, valamint neked volt egy fumble, meg két int, nekem nem volt eladásom. Ezek után már csak én vezettem egy támadást, ahol kb egy first downom volt és ennyi, megállítottál, és én meg a punttal lepörgettem az órát.

Ebből, valamint a drivejaimra visszaemlékezve ezeket a fontosabb egyéni statokat tippeltem be az első félidőre:

Aaron Rodgers: 14/18 (tényleg rohadt pontos voltam), 140 yard, 2 TD, 0 int

Grant: 56 yard, 10 carry, 1 TD

Finley: 6 rec, 80 yard, 2 TD
Nelson: 4 rec, 35 yard
Jennings: 2 rec, 19 yard
Grant: 1 rec, 6 yard

Mielőtt összeadogatnám a második félidővel, még Amadeus bólints már rá, valamint kb tippeld meg, hogy te mit csináltál, mert azt én nem tudom.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
nekem overwrite-on van, de ha nem kezdek új meccset mindig megvan a cucc. sohasem volt belőle probléma, ha megszakadt is akkor is elmentettem a statokat.
másrészt mi egy 29-0-ás meccsen szakadtunk ki Denyvel, mégsem rinyáltam a statok miatt 😛
Így is All-Pro lesz Megatron, a többi playa meg ígyis-úgyis fos 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Nem értem miért kérdezi mindenki h mentettél-e, nekem sosem volt EDDIG ilyen problémám, mert automatikusan elmenti a statot ha megszakad, kilépek, stb.. Ha nem overwriteon van, nem értem h lehet ilyen probléma, hiszen nem írhatja felül és minden megkezdett meccsne auton létrehozza a fájlt, ha elkezdődött a meccs.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
De mi a tököm van itt, senki nem unique mentésre van állítva?

.brk: hát nézd, akkor írd le azt a szigorúan precíz sorrendiséget, és max direkt nem úgy csinálom 😂fetomy
azért fontos a sorrendiség, mert különben nem engedi a cseréket, de hajrá 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
mer amúgy ki a legjobb csapat szerinted?Eazzy
maddenben eagles nagyon erős, packers szintén, szerintem raiders is elég jól kihasználható, saints, cowboys, akár texans is (bár schaub nagyon lassú) de sok múlik azon, hogy milyen stílusú vagy. ellened még nem játszottam, de azt pl tudom, hogy eaglesmcnabbnek a sebesség a fő faktor..brk
sorry eazzy, azt hittem az idei "rossz" draftpozíciódat sajnálod 😊
.brk leírta bőven hogy kire gondoltam 😊 Sajnálattal látom hogy .brk a front7-t megerősítette, muszáj lesz dobigálnom, ami nem biztos hogy életbiztosítás, azért Coushing ellen kibaszottul utálok játszani, talán Clay az akit még nála is jobban rühellek 😀 olyan 40% körüli passzolásra számítok tőlem 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
De mi a tököm van itt, senki nem unique mentésre van állítva?

.brk: hát nézd, akkor írd le azt a szigorúan precíz sorrendiséget, és max direkt nem úgy csinálom 😂
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 251 — Tyrone Creek
Na baszod, végre volt egy jó meccsem, és csak fél stat van róla. De hát nálad is Unique mentés van nem Amadues? Azt hittem félidőben amikor megszakadt a kapcsolat mentettél egyet, de ezek szerint nem dongoltál rá...kár. Akkor baszhatom ezt is....Eazzy
nagyjából be tudjátok írni. lehet Jenningsnek volt 78 yard elkapása, mondasz 93-at, nem fog összedőlni a világ. vegyél elő egy régebbi statot, és abban írogassátok át.
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
azt beszéltünk legyen a rosterbe berakva alapból a DC. Ha gondoljátok én megcsinálom szívesen és feltöltöm valahova a roster file-t. Ha más nem akarja csinálni, akkor írjátok meg PM-ben amit változtatnátok és ennyi. 😊fetomy
ha ez elkészül én elküldöm szívesen, de megvárom többiek reakcióját is. mondjuk nekem egy precíz sorrendiséget szigorúan megkövetelő 8 lépcsős folyamat a dc beállítása, szóval... 😀
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Na baszod, végre volt egy jó meccsem, és csak fél stat van róla. De hát nálad is Unique mentés van nem Amadues? Azt hittem félidőben amikor megszakadt a kapcsolat mentettél egyet, de ezek szerint nem dongoltál rá...kár. Akkor baszhatom ezt is....

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
azt beszéltünk legyen a rosterbe berakva alapból a DC. Ha gondoljátok én megcsinálom szívesen és feltöltöm valahova a roster file-t. Ha más nem akarja csinálni, akkor írjátok meg PM-ben amit változtatnátok és ennyi. 😊
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
hujj, remélhetőleg megoldottam a futás elleni problémát, jó kis front7-t összehoztam, egyetlen hátránya, hogy kb 2 percig tart beállíthatni minden meccs előtt. vagy van arra opció, ahogy gyorsíthatnám ezt? (matekozni kell DC-ben azért ilyen hosszú idő)
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Ajj de fogom sajnálni a rossz draft helyemet...Eazzy
azért valljuk be a Green Bay a 2. legerősebb Madden csapat.eaglesmcnabb
És ez hogy is jött ehhez? Igen, a Green Bay jó nagyon, épp ezért sajnálom, hogy a középmezőnyben végzek, és legközelebb nem lesz esélyem sem őket, sem senki mást akit szeretnék kiválasztani. (mer amúgy ki a legjobb csapat szerinted?)


Amadeus! Valami infoval ellátsz engem is? 😀Eazzy
nincs statom. Dalton dobott 3td-t és 2 pickt, 2td Simpson 1 Gresham, futott kb 20 yardot és 100 yard környékén a második félidőben. 1 Tate fumble, kb 20 yardokat tudott visszahordani.

Kb ennyi.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
mer amúgy ki a legjobb csapat szerinted?Eazzy
maddenben eagles nagyon erős, packers szintén, szerintem raiders is elég jól kihasználható, saints, cowboys, akár texans is (bár schaub nagyon lassú) de sok múlik azon, hogy milyen stílusú vagy. ellened még nem játszottam, de azt pl tudom, hogy eaglesmcnabbnek a sebesség a fő faktor.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Ajj de fogom sajnálni a rossz draft helyemet...Eazzy
azért valljuk be a Green Bay a 2. legerősebb Madden csapat.eaglesmcnabb
És ez hogy is jött ehhez? Igen, a Green Bay jó nagyon, épp ezért sajnálom, hogy a középmezőnyben végzek, és legközelebb nem lesz esélyem sem őket, sem senki mást akit szeretnék kiválasztani. (mer amúgy ki a legjobb csapat szerinted?)


Amadeus! Valami infoval ellátsz engem is? 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Vagyok...editorom még mindig nincs..

olyan kurva geci ez a játék, hogy az nem igaz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
azért valljuk be a Green Bay a 2. legerősebb Madden csapat.eaglesmcnabb
na jól értettem múltkor, hogy a héten nem tudunk játszani, csak hétvégén? 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ha a papírfomának ígérkező meccseimet hozni tudnám, akkor tökre elől lennék most nézem. Kendi, fetomy és Amadeus is az áldozatom lett, egyedül lionsstafford ütött meg, de ő is valami 3-4 ponttal.
De én már tényleg nem tudom mit csináljak, első héten nyerek, majd másodikon Bálesz szétaláz 35-3-ra, aztán nyerek kettőt, majd Biagio meg lionsstafford aláz meg, utána megint nyerek egy szépet Kendi ellen, hogy aztán lol a slowmotion módszerével megverjen az alsóházból, majd megint nyerek. Hát öcsém a tipikus 8-8-as csapat szindróma.

Amúgy szerintem uccsó héten fog eldőlni a két Bay meccsén, a Tampa és a Green-én. Mivel barátságos meccsen lestoppoltam totálisan Ratát legutóbb, így gondolom élesben balfasz leszek 😀 Ajj de fogom sajnálni a rossz draft helyemet...Eazzy
azért valljuk be a Green Bay a 2. legerősebb Madden csapat.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!