NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Most nyitotta fel a szemem fetomy, hogy hárman, Ő, én és Kendi már lemondtunk a PO-ról, előttünk pedig 5-en vannak...tehát hárman harcolunk azért, hogy az utolsó helyre ne kerüljünk be. 😂

Ennek érdekében én jobb draftpozícióért cserébe eladom a hátralévő meccseimet, várom az ajánlatokat 😛Eazzy
Na akkor majd én jól bejutok vagy nem 😀Farky
Nem ártana, ha most nyernél, majd legközelebb fetomy ellen is, de ott csak kis különbséggel, és akkor mögéd kerülök a tabellán! Úgyhogy hajrá!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 315 — ℧
Most nyitotta fel a szemem fetomy, hogy hárman, Ő, én és Kendi már lemondtunk a PO-ról, előttünk pedig 5-en vannak...tehát hárman harcolunk azért, hogy az utolsó helyre ne kerüljünk be. 😂

Ennek érdekében én jobb draftpozícióért cserébe eladom a hátralévő meccseimet, várom az ajánlatokat 😛Eazzy
Na akkor majd én jól bejutok vagy nem 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Most nyitotta fel a szemem fetomy, hogy hárman, Ő, én és Kendi már lemondtunk a PO-ról, előttünk pedig 5-en vannak...tehát hárman harcolunk azért, hogy az utolsó helyre ne kerüljünk be. 😂

Ennek érdekében én jobb draftpozícióért cserébe eladom a hátralévő meccseimet, várom az ajánlatokat 😛

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
oks, köszi 😊

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 315 — ℧
a WEEK 6-os második félidős stattal mi legyen?

(nekem továbbra is szükségem volna arra a két passzolt td-re statisztikailag)lol
írjátok le amire tisztán emlékeztek. Hány TD, XP, FG ki szerezte a többit meg kiokoskodjukFarky
én már leírtam egyszer, de senki nem reagált rá 😀lol
na majd visszaolvasom és jól összehozunk valamit, de most melegítenem kell Bálesz ellen. 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
...Vadkender
a WEEK 6-os második félidős stattal mi legyen?

(nekem továbbra is szükségem volna arra a két passzolt td-re statisztikailag)lol
írjátok le amire tisztán emlékeztek. Hány TD, XP, FG ki szerezte a többit meg kiokoskodjukFarky
én már leírtam egyszer, de senki nem reagált rá 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Nyilatkozatok

Marvin Lewis HC

Először is gratulálunk a győzelemhez! Nagy meccs volt nem igaz?
Az biztos. Nagyon kemény ellenfél ellen sikerült győzni ma. Azt hiszem ez a 3 pontos győzelem nagyot sokat fog mentálisan jelenteni.

Mi volt a kulcs a győzelemhez?
Mindenképpen módosítani kellett a támadók stratégiáját, mert voltak olyan játékok, melyeket ma nem engedhettünk meg egy ilyen kiváló védelem ellen...

... és a - már hét közben Mike Zimmer által említett- változások a védelemben?
Azt hiszem jól sült el az új sémára való átállás. Sokkal dominánsabban tudtuk uralmi a mérkőzést mint eddig, többször is odaértünk az irányítóhoz, ha általában csak siettetni is, de 2 sack-t is sikerült szerezni. Nem vagyok teljesen elégedett még mindig, de alakul a védelem.

Leon Hall CB

Leon, ma érezhetően jobban muzsikált a védelem mint legutóbb. Külön készültetek az Arizona ellen mérkőzésre?
Igen. Mindent bele adtunk ebbe a mérkőzésbe, tudtuk, hogy ha ma itt elbukunk, akkor fölösleges tovább ábrándozni a Play Off részvételről. Lélektanilag nagyon fontos mérkőzésen vagyunk túl.
Bánod, hogy nem tudtad visszahordani az INT-t?
Cseppet sem. Nyilván vannak személyes ambíciói az embernek, de végső soron a csapatérdeke a fontos. Ami pedig teljesült is, hiszen Cedric megfutotta utána a TD-t és végül a mérkőzést is megnyertük. Egyébként is Detroit-ban már visszavittem egy TD-t.

Andy Dalton QB

Andy, mivel magyaráznád a két pick-t amit az első negyedben dobtál?
Megmondom őszintén meglepett a Cardinals védelmének az ereje. Teljesen át kellett szervezni a támadójátékot, s elfelejteni a mélységi támadásokat....

...mintha úgy tűnt volna, hogy több támogatást kapsz a futójátéktól mint eddig...
Igen, bár ez azért be volt tervezve. Nagyon jól dolgozott az o-line a futásoknál. Szépen tudtunk előre haladni, ez megkönnyítette a dolgom.


imádom a sajtós részt.... 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 315 — ℧
...Vadkender
a WEEK 6-os második félidős stattal mi legyen?

(nekem továbbra is szükségem volna arra a két passzolt td-re statisztikailag)lol
írjátok le amire tisztán emlékeztek. Hány TD, XP, FG ki szerezte a többit meg kiokoskodjuk

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
...Vadkender
a WEEK 6-os második félidős stattal mi legyen?

(nekem továbbra is szükségem volna arra a két passzolt td-re statisztikailag)

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Bengals 28-25 Cardinals

Brutálisan kemény meccs volt. Első driveből TD-t vittem aztán jött egy Cards fumble, azt élből visszadobtam picknek... félidőben egállal fordultunk. Ki kell emelnem, hogy a Cards sec az elit. Senki nem volt ennyire jó pass D-ben mint a Cards. 3 negyedben vezettem egy drivet kifejezetten rövid passzokkal, bevittem. Jön a Cards...ők is beviszik, de van még 3 pontos előnyöm a FG miatt. Erre jön Kolb, Pick -t dob..Hall visszaviszi az 1yardos vonalra. Benson megfutja. Ez kb már 2 percen belül a vége előtt...erre megint jön a Cards és pakol a táblára.... a tetejében pedig még havazott is.

Hatalmas derby volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Week 8

Arizona Cardinals 25-28 Cincinnati Bengals

Nagyon jó meccs volt, hóesésben. Köszönöm, és grat a W-hez.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 315 — ℧
ugye h szar ez a slow motion?
nem vágom mitől lehet.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Green Bay Packers - New Oreans Saints 29 - 32

Az egy dolog, hogy 21-10-re vezettem a félidőben, de hogy egyszer nem tudta a védelmem megállítani őket, az már vicc kategória. Mint kés a vajon, úgy mentek át rajtam. Mondjuk vicces volt, hogy nem laggolt különösebben a játék, de kb mintha 0.5-szörös lassításban kellett volna végig játszani, ami a szereléseket lehetetlenné tette, a zónázás és emberfogáás fogalma se nagyon létezett. Nagyon tré volt. Persze az egyetlen labdaeladás, ami gyakorlatilag a döntő momentum volt, az nálam volt, egy fumble...hihetetlen mennyire semmi szerencsém a szoros meccseken. Agyő PO.

A mérkőzés után a vezetőedző nyilatkozata:

Ezen a mérkőzésen Önök voltak az esélyesebbek, mit gondol ez a PO-ba kerülhet?
Ez nem az első eset volt. Sajnos a szerencse sincs velünk, és képtelenek vagyunk a labda megtartására is sajnos.

Valóban a lemondását fontolgatta a mérkőzést megelőzően is?
Igen, megfordult a fejemben. A játékosaim nem a képességeikhez mért eredményeket érik el, amiért teljes mértékben engem terhel a felelősség.

Még mindig van esélyük a PO-ra, nem gondolja?
Remélem, hogy így van, és úgy gondolom a játékosok ezért mindent meg is tettek, a mai napon is.

Ez után a kudarc után hogyan vélekedik a pozíciójáról?
Nyilvánvalóan vannak nálam sokkal alkalmasabba erre, amiért elnézést kell kérnem a csapatomtól. Amint megtalálom a méltó utódomat, távozom a kispadról.

Nem érzi úgy, hogy ezzel cserben hagyja a játékosait?
Úgy gondolom, hogy ez nekik a lehető legjobb, szükséges a vérfrissítés számukra.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Green Bay Packers - New Orleans 29 - 32

fú, ennyire szoros meccset még nem játszottam, köszi a lehetőséget Eazzy!

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Valakinek van kedve játszani egy edzőmeccset?😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
VAAAAADKENDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERAmadeus91
OOooobazdki. Ne haragudj. Dolgom volt, aztán teljesen kiment a fejemből, hogy szombatra beszéltük. :/Vadkender
jó. Ma 7ig hozzuk össze. 😀 Egészen hajnali 3ig itt ültem a gépnél....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Egy topiccal lejjebb (Fantasy NBA) még aktívkodott úgy éjjel 2 körül... Szerintem csak nehezen veszi észre a Privát Üzenetet jelző értesítőt, sokan vannak így 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
lol-ról van valami infoja valakinek? Hamachin folyton be van jelentkezve, de nem válaszol, itt forumon sem válaszol privátra, bocs egyre válaszolt, de az nem volt jó időpont, amit írtam neki is, de nem kaptam választ azóta, olyan két napja nulla info.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
VAAAAADKENDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERAmadeus91
OOooobazdki. Ne haragudj. Dolgom volt, aztán teljesen kiment a fejemből, hogy szombatra beszéltük. :/


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Hehe.. Madden 08ban sikerült draftolnom Megatron2t, 3. körben 😀
Trent Simon, WR, 6'6 - 99speed
4. week után 34 rec-923yard - 27.1avg - 12TD 😀
Überbrutál gyerek.



Just Win Baby!
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
én Falcons-Cowboys 24-27re tippelek, aztán jövőhéten ismét egy zakó 😀

sajnos laptopomról nem tudok hamachira csatlakozni, így csak hétvégén jó a meccs, de ha brk feljössz tolhatunk LANba letudjuk nyomni valamikor a héten. vagy ma vagy holnap délelőtt. 😀eaglesmcnabb
akkor hétvége lesz a dologból, mivel most nagyon sűrű a program
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
VAAAAADKENDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 354 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
én Falcons-Cowboys 24-27re tippelek, aztán jövőhéten ismét egy zakó 😀

sajnos laptopomról nem tudok hamachira csatlakozni, így csak hétvégén jó a meccs, de ha brk feljössz tolhatunk LANba letudjuk nyomni valamikor a héten. vagy ma vagy holnap délelőtt. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Egyébként Vadkender Hamacsin tolja? Elvileg ma lesz meccsünk 9 után, nem tudom merre keressem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tebow üzemmód = Mindent megnyer, ráadásul duplán.
Tehát nem 😀 egy Romo elkúrt handoffból megszerzik a labdát és úgy 😀