NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Ja értem, na így már nagyobb hülyeségnek hangzik 😂

btw Falcons-Cowboys 10-40 😂

MSP: Matty Ryanke 3/20 5 yard 1 TD 8 INT.fetomy
na de miből jön majd a mezőnygól? 😀 Tebow üzemmód?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ja értem, na így már nagyobb hülyeségnek hangzik 😂

btw Falcons-Cowboys 10-40 😂

MSP: Matty Ryanke 3/20 5 yard 1 TD 8 INT.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 251 — Tyrone Creek
Ja és megvan az első csapat, aki 50% felett passzolt ellenem.Biagio
ez a széria jövő héten nem fog megszakadni 😛shawnka
tehát jövő héten is 1 csapat lesz, aki 50% felett passzol ellene? jó hogy van önkritikád 😀fetomy
jogos, elbasztam 😀 azzal lesz sorozat, amikor én is 50 felett leszek ellene 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 251 — Tyrone Creek
Lehet tippelni ki mit jósol a jövő hétre 😀Biagio
nekünk is szabad? 😀

Falcons - Cowboys +3
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ja és megvan az első csapat, aki 50% felett passzolt ellenem.Biagio
ez a széria jövő héten nem fog megszakadni 😛shawnka
tehát jövő héten is 1 csapat lesz, aki 50% felett passzol ellene? jó hogy van önkritikád 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Lehet tippelni ki mit jósol a jövő hétre 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 251 — Tyrone Creek
Ja és megvan az első csapat, aki 50% felett passzolt ellenem.Biagio
ez a széria jövő héten nem fog megszakadni 😛
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Dallas Cowboys - Houston Texans 28-18

meglepően kiélezett meccset hozott a Lone Star State rangadó, Romot sikerült a Texans D-nek 2 INT-be is belekergetnie, bár a masszív passz elleni védekezés a futójáték előtt utat nyitott, amit Biagio ki is használt. A meccs ott dőlt el, amikor 3 pontos Cowboys vezetésnél 1 perccel a mérkőzés vége előtt 5 yardra a goal line-tól 3. kísérletnél misstackle-t hajtott végre Danieal Manning Jason Wittenen, így 10 pontra növelte előnyét a Cowboys csapata. Persze összességében megérdemelt a győzelmük.
Gratulálok itt is, jó meccs volt nagyon!

MVP: Felix Jones 168 yard, 1 TD
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 315 — ℧
Bálesz, te mikor érsz rá játszani? Írtam hamachin de nem jött válasz. 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Dallas Cowboys - Houston Texans 28 - 18

brk jól játszott, kevesebb turnovert csinált, mint én, vigyázott a labdára. Egy percel a vége előtt még 3 pont volt a különbség.
Ezzel letudtam 7 meccses idegenbeli túrámat. Jöhet 6 hazai. 😀

Ja és megvan az első csapat, aki 50% felett passzolt ellenem.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 348 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
azért Kálvin 6 TD-s meccse eddig ALL-Time rekord. 😛 de javítsatok ki ha tévedek, annyira nem néztem utána 😀 Most Stafforddal próbálom majd megjavítani a QB által futott yardrekordot, azt Young tartja 13/153-al 😛

Az én D-m meg kurvára nem szed pl. INT-et, ha szedeget (mint pl legutóbb) akkor meg beszop 6*10^23 mennyiségű yardot. szal a turnover diff nem éppen mérvadó 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Hát most talán hazudtam? 😀 Jóó, te még nagy playre se voltál képes, de a jobb ellenfeleim ellen ha megnézed, szoros meccs, 2-3 nagy play miatt viszont bukok. 95 yardos TD-k, 60-70 yardos fly-ok, stb... Ezek kitesznek meccsenként 150 yardot, és elmegy rajta a meccs,pedig a meccsek többi részén teljesen jó a D. Egyedül Zolika ellen volt 3 negyeden át teljes szenvedés.fetomy
na elmész a csába.... 😀 azért volt ott 20+ yardos TD passz tripla fedezetbe A.J.-nek....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát most talán hazudtam? 😀 Jóó, te még nagy playre se voltál képes, de a jobb ellenfeleim ellen ha megnézed, szoros meccs, 2-3 nagy play miatt viszont bukok. 95 yardos TD-k, 60-70 yardos fly-ok, stb... Ezek kitesznek meccsenként 150 yardot, és elmegy rajta a meccs,pedig a meccsek többi részén teljesen jó a D. Egyedül Zolika ellen volt 3 negyeden át teljes szenvedés.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Tényleg most nézem, 3 embernek van 3 FF-je, abból kettő az enyém 😀 (Urlacher, Harris)
Nem rossz ez a D, csak sok nagy playt szopnak be.. :/fetomy
jaj ez a szerénység.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tényleg most nézem, 3 embernek van 3 FF-je, abból kettő az enyém 😀 (Urlacher, Harris)
Nem rossz ez a D, csak sok nagy playt szopnak be.. :/
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Jah. Nekem is volt fumble eső Fetomy ellen, mégsem adom fel. Amadeus91
ha jól emlékszem .brk fumblis sztorija is ellenem volt 😀 Hiába no, fumble-gyár D-m van 😀fetomy
minden "utálatom" ellenére el kell ismernem, hogy Urlacher hatalmas pali....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 251 — Tyrone Creek
Jah. Nekem is volt fumble eső Fetomy ellen, mégsem adom fel. Amadeus91
ha jól emlékszem .brk fumblis sztorija is ellenem volt 😀 Hiába no, fumble-gyár D-m van 😀fetomy
csakhogy Turnert ne is említsem 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jah. Nekem is volt fumble eső Fetomy ellen, mégsem adom fel. Amadeus91
ha jól emlékszem .brk fumblis sztorija is ellenem volt 😀 Hiába no, fumble-gyár D-m van 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Jah, nagyon várom azt a meccset is...

lol te meg állítsd már be a hamachidat légyszi, hogy ne lépjen be automatikusan, mert százezerszer írok rád, mindig online vagy, de egyszer nem válaszolsz.Eazzy
többiek kedvesek voltak, de hallod ne hisztizz már.
egyetlen meccs volt eddig nekem a szezonban, aminél nem volt wtf momentumom, legutóbb pl 3 fumble ebből 2 redzoneban, egyik meg a meccs elején a saját 20-nál (sőt az nem is volt fumble, csak a challengeet nem adták meg kitudja miért). ez benne van, gondolj arra, milyen kurvajó érzés ha sikerül egy nagy játék vagy ha másra nem, legalább így tudsz maddenezni emberek ellen és nem a gépet kell püfölnöd.
amúgy is ez csak egy játék.

amúgy meg nyugtasd magad azzal, hogy legalább nem vagy akkora kocka, mint a többiek 😂.brk
Jah. Nekem is volt fumble eső Fetomy ellen, mégsem adom fel.
Bár....ha úgy könnyebb, törődj bele, hogy én leszek a bajnok. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Jah, nagyon várom azt a meccset is...

lol te meg állítsd már be a hamachidat légyszi, hogy ne lépjen be automatikusan, mert százezerszer írok rád, mindig online vagy, de egyszer nem válaszolsz.Eazzy
többiek kedvesek voltak, de hallod ne hisztizz már.
egyetlen meccs volt eddig nekem a szezonban, aminél nem volt wtf momentumom, legutóbb pl 3 fumble ebből 2 redzoneban, egyik meg a meccs elején a saját 20-nál (sőt az nem is volt fumble, csak a challengeet nem adták meg kitudja miért). ez benne van, gondolj arra, milyen kurvajó érzés ha sikerül egy nagy játék vagy ha másra nem, legalább így tudsz maddenezni emberek ellen és nem a gépet kell püfölnöd.
amúgy is ez csak egy játék.

amúgy meg nyugtasd magad azzal, hogy legalább nem vagy akkora kocka, mint a többiek 😂
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 623 — No one likes us, cause no one like us
Jah, nagyon várom azt a meccset is...

lol te meg állítsd már be a hamachidat légyszi, hogy ne lépjen be automatikusan, mert százezerszer írok rád, mindig online vagy, de egyszer nem válaszolsz.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 251 — Tyrone Creek
Volt valaki mostanság, aki be akart lépni a ligába?Eazzy
ne csináld, a liga egyik legalapabb tagja vagy, azok közé tartozol, akik a legjobban szorgalmazták ezt az évadot. nem kell elkeseredni, küzdj! amúgy is, még ellenem is lesz meccsed 😛
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
am most vmi Spoilerezés megy? 😀Amadeus91
Gondolom valami barátságos meccs miatt lehet Eazzy elkeseredve, különben már szállingóznának a hírmorzsák 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Húúú, ha ennyire elhagytad hited, akkor gyorsan valljuk be, hogy valójában én nyertem Packers-Eagles meccset, csak minden adatot átcsaltunk.Deny
Ez nem így volt, hanem direkt hóágyúkkal bombáztattam a pályát, hogy ezzel öljem meg az Eagles hosszúpasszos játékát, mivel nem láttak így el semeddig. Emiatt diszkvalifikálódok unsportsmanlike behavior miatt 😀Eazzy
ne hagyj már itt minket. Veled még nem is játszottam....

am most vmi Spoilerezés megy? 😀Amadeus91
ja, a week 4-ről kb. 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Nem buta vagyok, csak hite hagyott, és kedvtelen 😀
Bár PR-t és statokat szeretnék írni még 😉Eazzy
Húúú, ha ennyire elhagytad hited, akkor gyorsan valljuk be, hogy valójában én nyertem Packers-Eagles meccset, csak minden adatot átcsaltunk.Deny
Ez nem így volt, hanem direkt hóágyúkkal bombáztattam a pályát, hogy ezzel öljem meg az Eagles hosszúpasszos játékát, mivel nem láttak így el semeddig. Emiatt diszkvalifikálódok unsportsmanlike behavior miatt 😀Eazzy
ne hagyj már itt minket. Veled még nem is játszottam....

am most vmi Spoilerezés megy? 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?