NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
mármint játékosokra bontva gondoltam.. 😊

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
fetomy: ilyen egyéni scoring leaders lesz még? nagyon szuper voltlol
folyamatosan tudod szűrni az egyéni statot táblázatban, h kik az aktuális legjobbak, de a 10. forduló után szívesen megcsinálom ha már kicsit elmaradtam az egyéni statok felvitelében.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 342 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
15 büntetésemből legalább 10 a szar kickoff miatt van, király 😊Farky
ja ez nálam is közre játszik, de DPIvel is erőszeretettel gyűjtögetek 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
fetomy: ilyen egyéni scoring leaders lesz még? nagyon szuper volt

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
week7: Peyton: 302 team: 266
week6: Peyton: 445 team: 404
week5: Peyton: 208 team: 192
week4: Peyton: 262 team: 262
week3: Peyton: 459 team: 445
week2: Peyton: 409 team: 323 *Collins-al
week1: Peyton: 315 team: 296

Peyton: 2400 (2300+100 Collins)
team: 2188

Tehát elrontva semmi nincs 😊 A sackeket pedig IRL is beleszámítanak a team statba, de a QB-éba nem. Gondolom mert a team tehet a sackről, de a QB -valószínűleg-nem 😊fetomy
igen, ezt tudom csak úgy IRL sem értem miért. Mert bár tény h passzolni akart de nem tette, így végülis nem történt passz játék. Megnyugodtam akkor h nem rontottam el, most már látom h a stat fájlban is írva, csak nem értek egyet a szabállyal, írok is Poliannak h intézkedjen a bandájával. 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
week7: Peyton: 302 team: 266
week6: Peyton: 445 team: 404
week5: Peyton: 208 team: 192
week4: Peyton: 262 team: 262
week3: Peyton: 459 team: 445
week2: Peyton: 409 team: 323 *Collins-al
week1: Peyton: 315 team: 296

Peyton: 2400 (2300+100 Collins)
team: 2188

Tehát elrontva semmi nincs 😊 A sackeket pedig IRL is beleszámítanak a team statba, de a QB-éba nem. Gondolom mert a team tehet a sackről, de a QB -valószínűleg-nem 😊
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
már csak nekeme és a Tampa Baynek nincs punt ret yardja 😀Farky
Nekem nem is lesz, ultra szar az ST-m 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
15 büntetésemből legalább 10 a szar kickoff miatt van, király 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Amúgy megvan az első 10 sackes játékos Cameron Jordan (lol, Saints) személyében. 😊Farky
na, legalább a védelem teszi a dolgát 😊

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
az egyik fele nekem megvan. a másikat meg emlékezetből megtippeled 😛shawnka
pont a második játékrészt hoztam 14-7-re két hosszú td-vel, szóval stat miatt is jó lenne (így is eléggé hátul kullogok..)lol
nem emlékszel, hogy kiknek adtad a labdát, illetve, hogy nagyjából mennyi yardot értek? +/- 10 yard olyan mindegy.shawnka
Colston és Graham, mindkettő 35-45 yard között, pontosabb adatot, ha nagyon megerőltetem magam se tudok mondani

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
szerintem szarrá lettél szekkelve.shawnka
az lehet, de a sack miért számít bele a passzolt yardba?Farky
mert így van kitalálva a rendszer. egyénileg nem számít, csak csapatstatként nézve.shawnka
ezt értem csak a rendszert nem, mert ha minusz yardos futásnak írná be az oké lenne, de ennyi erővel a minusz yardon megfogott RB-re is írhatna sacket, mert lehet h HB passz lett volna a játék 😀
végülis mindegy mert PM a király csak a rendszer szar 😀 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 342 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
köszi a statot.

valami baki lehet az egyéni statoknál, mert PM-nek 2300 Collinsnak 27 yardja van, a team statban meg 2188 yard + a W8-as 302 yard nem jön ki.

Lehet valahol kihagytam valamit :/Farky
szerintem szarrá lettél szekkelve.shawnka
az lehet, de a sack miért számít bele a passzolt yardba?Farky
teamstatba beleszámít 😀 ugyanis ha sackelnek akkor azt általában akkor teszik ha amúgy passzolnál 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 251 — Tyrone Creek
az egyik fele nekem megvan. a másikat meg emlékezetből megtippeled 😛shawnka
pont a második játékrészt hoztam 14-7-re két hosszú td-vel, szóval stat miatt is jó lenne (így is eléggé hátul kullogok..)lol
nem emlékszel, hogy kiknek adtad a labdát, illetve, hogy nagyjából mennyi yardot értek? +/- 10 yard olyan mindegy.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
már csak nekeme és a Tampa Baynek nincs punt ret yardja 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 251 — Tyrone Creek
köszi a statot.

valami baki lehet az egyéni statoknál, mert PM-nek 2300 Collinsnak 27 yardja van, a team statban meg 2188 yard + a W8-as 302 yard nem jön ki.

Lehet valahol kihagytam valamit :/Farky
szerintem szarrá lettél szekkelve.shawnka
az lehet, de a sack miért számít bele a passzolt yardba?Farky
mert így van kitalálva a rendszer. egyénileg nem számít, csak csapatstatként nézve.
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
az egyik fele nekem megvan. a másikat meg emlékezetből megtippeled 😛shawnka
pont a második játékrészt hoztam 14-7-re két hosszú td-vel, szóval stat miatt is jó lenne (így is eléggé hátul kullogok..)

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
köszi a statot.

valami baki lehet az egyéni statoknál, mert PM-nek 2300 Collinsnak 27 yardja van, a team statban meg 2188 yard + a W8-as 302 yard nem jön ki.

Lehet valahol kihagytam valamit :/Farky
szerintem szarrá lettél szekkelve.shawnka
az lehet, de a sack miért számít bele a passzolt yardba?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
köszi a statot.

valami baki lehet az egyéni statoknál, mert PM-nek 2300 Collinsnak 27 yardja van, a team statban meg 2188 yard + a W8-as 302 yard nem jön ki.

Lehet valahol kihagytam valamit :/Farky
Esetleg az lehet a gond, hogy a Teamstatos passz yardba beleveszik a sackeket is, viszont emberenként nem
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 251 — Tyrone Creek
Én Lol-ban még bízom, neki meglehet a stat 😊Rataxes
ó basszus, direkt megkérdeztem Vadkendert, hogy menti-e a statot.. az én szempontból jól jött volna az a második rész..
sajnos nincs meg.

ilyenkor mi a teendő? nem túl fair így.lol
az egyik fele nekem megvan. a másikat meg emlékezetből megtippeled 😛
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Én Lol-ban még bízom, neki meglehet a stat 😊Rataxes
ó basszus, direkt megkérdeztem Vadkendert, hogy menti-e a statot.. az én szempontból jól jött volna az a második rész..
sajnos nincs meg.

ilyenkor mi a teendő? nem túl fair így.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 251 — Tyrone Creek
köszi a statot.

valami baki lehet az egyéni statoknál, mert PM-nek 2300 Collinsnak 27 yardja van, a team statban meg 2188 yard + a W8-as 302 yard nem jön ki.

Lehet valahol kihagytam valamit :/Farky
szerintem szarrá lettél szekkelve.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 342 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
hihetetlen, hogy mennyi statisztikát találni amiben én vagyok a legjobb 😀
Hihetetlen 😀eaglesmcnabb
Legjobb futás elleni védekezés, legjobb futásátlag 😛 :cool:eaglesmcnabb
Magasan a Legtöbb büntetés 😀Biagio
aminek a 90 %-a roughing the passer vagy DPI, és mindegyiket saját kezűleg, nem ám a gép csinálja 😛 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ejj, még a végén ma is meccs nélkül maradok :/

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
köszi a statot.

valami baki lehet az egyéni statoknál, mert PM-nek 2300 Collinsnak 27 yardja van, a team statban meg 2188 yard + a W8-as 302 yard nem jön ki.

Lehet valahol kihagytam valamit :/

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 251 — Tyrone Creek
Üzenem Matt Ryannek, hogy a Cowboy védelme ellen 40%os pontosossággal passzolnak, valamint összesen 7 TD-t nyelt be a védelem 19 INT mellett.Biagio
Matt Ryan azt nyilatkozta, hogy mindez nem hatja meg, nincs védelem, amit ne tudna atomjaira szedni. A fiatal szupersztár azt is hozzátette, hogy ő labdát nem fog eladni, és kiemelt figyelemmel fogja a passzokat végrehajtani. Annyit még elárult a jövőbeli MVP, hogy különleges csomaggal készül csapata legnagyobb riválisuk ellen, de erről többet nem mondott.