Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Egy apró kérés, ami gyorsítja nekem a csapatstatok frissítését, hogy ne úgy rakjátok már fel, hogy minden sor után van egy üres sor, hanem úgy, ahogyan a gamelog txt-ben is van, hogy szorosan egymás mögött vannak a statok. Jó nem nagy meló kiszedegetni, de négy-öt ilyen után már agyfaszt kapok. Thx.Eazzy
nyilvánvalóan én vagyok a ludas. sorry.
de azt nem tudom hol. úgyhogy áruljátok már el hogy pontosan mit is kéne csinálnom, mert nem vágom 😀 meccs után a gamelogot kimásolom a dokumentumokból oszt csá, hol a hiba? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 250 — Tyrone Creek
Lesz stream? 😀Biagio
azt a laggot nem akarjátok mégegyszer átélni 😀
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 623 — No one likes us, cause no one like us
Olyannyira népszerű a Pats, hogy a drafton senki nem választotta, de még csak akkor sem, ha a kedvence már kiment 😀

shawnka! Igen Kendi rámentette az elsőre a másodikat, majd arra rámentett egy barátságost. Egyébként pont ezért érdemes a Menu - Settings - STAT fül - és ott átállítani Unique-re Overwrite helyett.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Lesz stream? 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Amúgy Deny a Falcons nyeli be a legtöbb first downt a ligában, szóval van esélyed! 😀 Sőt ellen lehet a második legkönnyebben 3rd downt megcsinálni is.Eazzy
Ezért szeretjük a statisztikát, mindig van olyan, amiben jobb vagy 😀Deny
5 embert Roddy-ra 5 embert Gonzóra. A többit Turnerre, és nyert ügyed van. 😀Vadkender
Király, hogy mindenki engem támogat 😀
Van valaki, aki picit is szurkol Shawnka győzelmének?

Ja, meg látszik, hogy a Pats után az Eagles a legnépszerűbb csapat itthon, még a többi "GM" is nekem szorít 😊
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 250 — Tyrone Creek
Elvileg úgy volt, és egyik részét elmentettem, a másikat hagytam gamelog-ban. Sikeresen nagy hévben elfelejtettem, hogy automatán is ráment, és lejátszottam egy barátságos meccset Fetomy barátommal, így nincs meg a meccs másik fele. Úgyhogy tőlem, tuti nem lesz erről a meccsről stat. Ha lol-nak megvan, őt zaklassátok, ha meg nincs, akkor kövezzetek meg. 😀 Pedig az a meccs pont statjavítónak volt jó nekem (bár már így is, úgy is mindegy 😀)Vadkender
nálam megvan a másik fele, elküldted.shawnka
Első fele van meg nekem, úgy emlékszem azt küldtem, tehát nem vagyunk előbbre. :/Vadkender
nekem az elsőt küldted el, ergo ha rámentett bármit is annak a másodiknak kell lennie.
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
két részletben játszották le, majd ha Kendi összeadogatja, akkor elküldi.shawnka
Elvileg úgy volt, és egyik részét elmentettem, a másikat hagytam gamelog-ban. Sikeresen nagy hévben elfelejtettem, hogy automatán is ráment, és lejátszottam egy barátságos meccset Fetomy barátommal, így nincs meg a meccs másik fele. Úgyhogy tőlem, tuti nem lesz erről a meccsről stat. Ha lol-nak megvan, őt zaklassátok, ha meg nincs, akkor kövezzetek meg. 😀 Pedig az a meccs pont statjavítónak volt jó nekem (bár már így is, úgy is mindegy 😀)Vadkender
nálam megvan a másik fele, elküldted.shawnka
Első fele van meg nekem, úgy emlékszem azt küldtem, tehát nem vagyunk előbbre. :/


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Amúgy Deny a Falcons nyeli be a legtöbb first downt a ligában, szóval van esélyed! 😀 Sőt ellen lehet a második legkönnyebben 3rd downt megcsinálni is.Eazzy
Ezért szeretjük a statisztikát, mindig van olyan, amiben jobb vagy 😀Deny
5 embert Roddy-ra 5 embert Gonzóra. A többit Turnerre, és nyert ügyed van. 😀


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Elképzelhető hogy a Saints - Cards meccsről nem kaptunk statokat?Rataxes
két részletben játszották le, majd ha Kendi összeadogatja, akkor elküldi.shawnka
Elvileg úgy volt, és egyik részét elmentettem, a másikat hagytam gamelog-ban. Sikeresen nagy hévben elfelejtettem, hogy automatán is ráment, és lejátszottam egy barátságos meccset Fetomy barátommal, így nincs meg a meccs másik fele. Úgyhogy tőlem, tuti nem lesz erről a meccsről stat. Ha lol-nak megvan, őt zaklassátok, ha meg nincs, akkor kövezzetek meg. 😀 Pedig az a meccs pont statjavítónak volt jó nekem (bár már így is, úgy is mindegy 😀)


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 623 — No one likes us, cause no one like us
Amúgy Deny a Falcons nyeli be a legtöbb first downt a ligában, szóval van esélyed! 😀 Sőt ellen lehet a második legkönnyebben 3rd downt megcsinálni is.Eazzy
egyszerű a taktikám: ha te csinálsz 30 pontot, én csinálok 31-et 😊 de szerintem megnézheted a turnover mutatót is 😛shawnka
Sokkal elszomorítóbb, hogy 1125 yarddal több a totál O-d mint nekem 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Amúgy Deny a Falcons nyeli be a legtöbb first downt a ligában, szóval van esélyed! 😀 Sőt ellen lehet a második legkönnyebben 3rd downt megcsinálni is.Eazzy
Ezért szeretjük a statisztikát, mindig van olyan, amiben jobb vagy 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 250 — Tyrone Creek
Amúgy Deny a Falcons nyeli be a legtöbb first downt a ligában, szóval van esélyed! 😀 Sőt ellen lehet a második legkönnyebben 3rd downt megcsinálni is.Eazzy
egyszerű a taktikám: ha te csinálsz 30 pontot, én csinálok 31-et 😊 de szerintem megnézheted a turnover mutatót is 😛
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 623 — No one likes us, cause no one like us
Amúgy Deny a Falcons nyeli be a legtöbb first downt a ligában, szóval van esélyed! 😀 Sőt ellen lehet a második legkönnyebben 3rd downt megcsinálni is.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Twitter idézet következik:
the_shawnka: "elvileg fél óra múlva kezdetét veszi a két legmenőbb GM-mel rendelkező csapat meccse Maddenben."

Egyet kell vele értsek, bár lehetséges, hogy a kickoff az időjárás miatt csúszik kicsit. Igaz a mecs Domeban lesz, de lehet beszakad a tető
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 623 — No one likes us, cause no one like us
alapból a neten kellett volna megcsinálni 😛shawnka
Rájöttem mi a hiba, úgyhogy he mán na. 😀Eazzy
hiába, nyíltan felvállaltad, hogy ellenem szurkolsz, úgyhogy megérdemled 😛shawnka
Inkább azt mondanám, hogy a Philadelphiának szurkolok, nem pedig ellened 😀 Ha ellened lenne, akkor azt mondtam volna, hogy fujj Falcons 😀 nem hogy hajrá Eagles.

Amúgy meg valaki akinek van kedve segítsen már kijavítani a hibát, nincs türelmem hozzá 😀 Meg biztos van gyorsabb módja is, mert én hülye vagyok hozzá 😀

fetomy ha vagy jelentkezz a feladatra, mert neked kumma gyorsan megy az ilyen apró módosítás, számomra felfoghatatlan okból 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 250 — Tyrone Creek
Hmm, kész van a csapat stat, de ha feltöltöm a googledocs-ra akkor elcsesződik...nem lehet szépen rendezgetni mert hülye a googledocs és elcseszi. Pedig excelben minden szivárvány és habcsók.Eazzy
alapból a neten kellett volna megcsinálni 😛shawnka
Rájöttem mi a hiba, úgyhogy he mán na. 😀Eazzy
hiába, nyíltan felvállaltad, hogy ellenem szurkolsz, úgyhogy megérdemled 😛
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 623 — No one likes us, cause no one like us
Hmm, kész van a csapat stat, de ha feltöltöm a googledocs-ra akkor elcsesződik...nem lehet szépen rendezgetni mert hülye a googledocs és elcseszi. Pedig excelben minden szivárvány és habcsók.Eazzy
alapból a neten kellett volna megcsinálni 😛shawnka
Rájöttem mi a hiba, úgyhogy he mán na. 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 250 — Tyrone Creek
Hmm, kész van a csapat stat, de ha feltöltöm a googledocs-ra akkor elcsesződik...nem lehet szépen rendezgetni mert hülye a googledocs és elcseszi. Pedig excelben minden szivárvány és habcsók.Eazzy
alapból a neten kellett volna megcsinálni 😛
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 623 — No one likes us, cause no one like us
Hmm, kész van a csapat stat, de ha feltöltöm a googledocs-ra akkor elcsesződik...nem lehet szépen rendezgetni mert hülye a googledocs és elcseszi. Pedig excelben minden szivárvány és habcsók.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Szerintem Eaglesmcnabb szokta csak úgy feltenni, az én feltöltéseim mindig tökéletesek 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 623 — No one likes us, cause no one like us
Egy apró kérés, ami gyorsítja nekem a csapatstatok frissítését, hogy ne úgy rakjátok már fel, hogy minden sor után van egy üres sor, hanem úgy, ahogyan a gamelog txt-ben is van, hogy szorosan egymás mögött vannak a statok. Jó nem nagy meló kiszedegetni, de négy-öt ilyen után már agyfaszt kapok. Thx.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 250 — Tyrone Creek
Mi meg hamarosan nyitjuk a fordulót Danival 😊
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Úgy néz ki este mi is letoljuk Bálesszel úgyhogy lezárul lassan az aktuális játékhét!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 623 — No one likes us, cause no one like us
szerintem meg a csapatdraft lenne jó jövőre is. sorrend ugye egyértelmű.brk
Persze, hogy miután Deny kihúzta a Philly-t, te meg kihúzhasd a GB-t előlem mi? 😀 A fene egye meg, már gondolkodhatok, hogy ki legyen jövőre a csapatom... 😀

Valaki egy meccs?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 250 — Tyrone Creek
DC állítgatás meg szerintem elfér a meccsek előtt, meg nem is adom ki szívesen a starting lineupomat 😛shawnka
akkor te nem állítasz, nem kötelező 😛fetomy
lelki szemeim előtt ez kollektív állításként jelent meg, de akkor így rendben.