Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 250 — Tyrone Creek
Apropó alsóházi rájátszás lesz?Farky
Igen, tervezés alatt van 😊shawnka
Ki is lehet majd esni? 😀
Vagy jövőre indul a másodosztály is? Vagy majd csak miután 32-nél többen leszünk?Deny
az mekkora lenne 😀 nem, nem lesz kiesés. viszont jövőre promóhadjáratot indítunk, hogy legyünk minimum 24-en.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Veretlenségre rábaszol majd, mint a Pats. De egy L után harapósabb leszel az SB-ben 😊
Meglásd, megéri ez neked 😀Deny
ezt még a játékosaid sem gondolják komolyan 😀
shawnka
Az egyébként milyen szinten zavaró, hogy a franchise QB-d jelenleg az én kispadomon csücsül? 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 250 — Tyrone Creek
Én nem szeretem a barimeccseket, mert kiismerik a kemény 5 offense, és 3 defense playemet, és akkor baszhatom 😕 😀eaglesmcnabb
mindenki tudja, hogy nem tudsz játszani, viszont a fly és a 4. down veled van 😛shawnka
nézd már meg a statokat, alig nyomok, 4th downt, legutóbbi is egy fakepunt volt ezelőtt 2 meccsel ha jól emlékszem, flyt se dobok, a hosszú TDim CJvel szinte mind screen után jöttek, illetve slot WRnek passzoltam 😛
ha elemeznéd a statokat látnád hogy run heavy offense-m van, flyt meg nem dobok mert nem tudják megvédeni Staffi bácsit. Egyszóval ez most NEMNYERT cimbora 😀eaglesmcnabb
jólvan, ennek örülök. látszik, hogy a 49erses vakvágányod óta nem találkoztunk 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Én nem szeretem a barimeccseket, mert kiismerik a kemény 5 offense, és 3 defense playemet, és akkor baszhatom 😕 😀eaglesmcnabb
mindenki tudja, hogy nem tudsz játszani, viszont a fly és a 4. down veled van 😛shawnka
nézd már meg a statokat, alig nyomok, 4th downt, legutóbbi is egy fakepunt volt ezelőtt 2 meccsel ha jól emlékszem, flyt se dobok, a hosszú TDim CJvel szinte mind screen után jöttek, illetve slot WRnek passzoltam 😛
ha elemeznéd a statokat látnád hogy run heavy offense-m van, flyt meg nem dobok mert nem tudják megvédeni Staffi bácsit. Egyszóval ez most NEMNYERT cimbora 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Apropó alsóházi rájátszás lesz?Farky
Igen, tervezés alatt van 😊shawnka
Ki is lehet majd esni? 😀
Vagy jövőre indul a másodosztály is? Vagy majd csak miután 32-nél többen leszünk?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 250 — Tyrone Creek
Veretlenségre rábaszol majd, mint a Pats. De egy L után harapósabb leszel az SB-ben 😊
Meglásd, megéri ez neked 😀Deny
ezt még a játékosaid sem gondolják komolyan 😀
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
zsír, akkor még lehetek bajnok.......az alsóházban 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 250 — Tyrone Creek
Apropó alsóházi rájátszás lesz?Farky
Igen, tervezés alatt van 😊
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Amúgy jól emlékszem, hogy pont mindig lol-nál van ennyire rossz laggolás? Nem tudod mi lehet a gondod? Gyenge a neted vagy ilyesmi?
Mert eddig én akárkivel játszottam, nem volt problémánk a laggal, max ilyen néha néha egy kicsit, de meccset zavaróan még nem.
Majd tolhatnánk egy próbát a jövőheti meccsünk előtt, hogy meglássuk mi a helyzet.Eazzy
nálam most nem volt, szóval nem tudom mitől függ.

15/1-es netem van, simán bírnia kell.lol
Én hostoltam, mint eddig majdnem minden meccsemen 😀, és eddig nem volt ilyen gond, pedig kisebb a netem mint lolnak. Mindegy is. 😀

Apropó alsóházi rájátszás lesz?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Akkor csak én vagyok olyan beleszarós, hogy az online meccseimen kívül nem játszok a játékkal? 😀Deny
Azért túlzásba én se viszem, általában 1-2 barátságos meccs jár együtt egy élessel 😊

Ez csak még egy érv amellett, hogy a Falcons most pont kikaphatna, neki tök lényegtelen ez a meccs 😀Deny
Jah, hát úgy értettem hogy ha kikap a Dallastól akkor sem tuti a második hely, mert ha a Bucs elleni lose mellett még egyszer betlizik Biagio akkor máris borul a dolog 😀Rataxes
nem értem, hogy leszek így veretlen? 😀shawnka
Veretlenségre rábaszol majd, mint a Pats. De egy L után harapósabb leszel az SB-ben 😊
Meglásd, megéri ez neked 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 250 — Tyrone Creek
Én nem szeretem a barimeccseket, mert kiismerik a kemény 5 offense, és 3 defense playemet, és akkor baszhatom 😕 😀eaglesmcnabb
mindenki tudja, hogy nem tudsz játszani, viszont a fly és a 4. down veled van 😛
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én nem szeretem a barimeccseket, mert kiismerik a kemény 5 offense, és 3 defense playemet, és akkor baszhatom 😕 😀eaglesmcnabb
Ahhoz képest így a 2 szezon alatt szerintem Veled játszottam a legtöbb friendlyt 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
season high? 😊shawnka
az eddigi teljesítményt nem volt nehéz túlszárnyalni. 😀lol
szerintem próbáljátok meg hogy az ellenfeled hostol, elvileg akkor nem laggol.eaglesmcnabb
Farky hostolt, és nálam nem volt lagg.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 250 — Tyrone Creek
Akkor csak én vagyok olyan beleszarós, hogy az online meccseimen kívül nem játszok a játékkal? 😀Deny
Azért túlzásba én se viszem, általában 1-2 barátságos meccs jár együtt egy élessel 😊

Ez csak még egy érv amellett, hogy a Falcons most pont kikaphatna, neki tök lényegtelen ez a meccs 😀Deny
Jah, hát úgy értettem hogy ha kikap a Dallastól akkor sem tuti a második hely, mert ha a Bucs elleni lose mellett még egyszer betlizik Biagio akkor máris borul a dolog 😀Rataxes
nem értem, hogy leszek így veretlen? 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Én nem szeretem a barimeccseket, mert kiismerik a kemény 5 offense, és 3 defense playemet, és akkor baszhatom 😕 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Akkor csak én vagyok olyan beleszarós, hogy az online meccseimen kívül nem játszok a játékkal? 😀Deny
Azért túlzásba én se viszem, általában 1-2 barátságos meccs jár együtt egy élessel 😊

Ez csak még egy érv amellett, hogy a Falcons most pont kikaphatna, neki tök lényegtelen ez a meccs 😀Deny
Jah, hát úgy értettem hogy ha kikap a Dallastól akkor sem tuti a második hely, mert ha a Bucs elleni lose mellett még egyszer betlizik Biagio akkor máris borul a dolog 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
7-6-tal még odaérhetsz ha a többiek betliznek párat 😛shawnka
Arra akarsz utalni, hogy tőled kikaphatok, amúgy meg nyerek végén ötöt? 😀
Egyébként leadhatnád a meccset Sonka, nekem jól jönne az upset, neked meg belefér, mert ha nem vered a 'Boyst, akkor így is, úgyis második vagy, ellenben ha vered, akkor mindegyötöknek lenne 1 L, de egymás ellenivel tiéd a No.1 seed. Nos? 😀Deny
Ott sántít az elmélet hogy a 'Boys még nem játszott a Buccaneersszel 😛 😊Rataxes
Ez csak még egy érv amellett, hogy a Falcons most pont kikaphatna, neki tök lényegtelen ez a meccs 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
7-6-tal még odaérhetsz ha a többiek betliznek párat 😛shawnka
Arra akarsz utalni, hogy tőled kikaphatok, amúgy meg nyerek végén ötöt? 😀
Egyébként leadhatnád a meccset Sonka, nekem jól jönne az upset, neked meg belefér, mert ha nem vered a 'Boyst, akkor így is, úgyis második vagy, ellenben ha vered, akkor mindegyötöknek lenne 1 L, de egymás ellenivel tiéd a No.1 seed. Nos? 😀Deny
Ott sántít az elmélet hogy a 'Boys még nem játszott a Buccaneersszel 😛 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Valaki egy edzőmeccset?Rataxes
játssz inkább Bálesszel, és akkor jöhet a 7. heti PR 😛shawnka
Bevallom őszintén a mai napig csesztem a 7. hétre, ma este írtam csak rá Báleszra de még nem reagált... viszont nem bánnám ha rá tudnék kicsit készülni, jópár napja nem játszottam és kieshettem a formából 😊 Ezért lenne jó egy edzés 😊Rataxes
Akkor csak én vagyok olyan beleszarós, hogy az online meccseimen kívül nem játszok a játékkal? 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
az MVP pedig Brees lett (240 y, 3 td, 1 int)lol
season high? 😊shawnka
az eddigi teljesítményt nem volt nehéz túlszárnyalni. 😀lol
szerintem próbáljátok meg hogy az ellenfeled hostol, elvileg akkor nem laggol.
Hát igen, ez is mutatja, hogy Stafford a fontos meccsekre mennyire felszívja magát. Igazi clutch playa, ha jól emlékszem az utolsó 3 meccsemből 2őt az utolsó negyedben hozott 😛

Deny nem jó neki ha tőled kikap, mert ugye tőlem is ki fog 😕 😥

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
7-6-tal még odaérhetsz ha a többiek betliznek párat 😛shawnka
Arra akarsz utalni, hogy tőled kikaphatok, amúgy meg nyerek végén ötöt? 😀
Egyébként leadhatnád a meccset Sonka, nekem jól jönne az upset, neked meg belefér, mert ha nem vered a 'Boyst, akkor így is, úgyis második vagy, ellenben ha vered, akkor mindegyötöknek lenne 1 L, de egymás ellenivel tiéd a No.1 seed. Nos? 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Valaki egy edzőmeccset?Rataxes
játssz inkább Bálesszel, és akkor jöhet a 7. heti PR 😛shawnka
Bevallom őszintén a mai napig csesztem a 7. hétre, ma este írtam csak rá Báleszra de még nem reagált... viszont nem bánnám ha rá tudnék kicsit készülni, jópár napja nem játszottam és kieshettem a formából 😊 Ezért lenne jó egy edzés 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 250 — Tyrone Creek
7-6-tal még odaérhetsz ha a többiek betliznek párat 😛
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egy kis érdekesség, hogy a PO-ért ugye úgy néz ki 6 csapat küzd eséllyel (kivéve ha hátulról még valaki robbant egy nagyot, remélem a Philly 😉 ), na az ő házi mérlegük, ami talán döntő lehet:

Arizona Cardinals: 1 - 2 (W - CHI ; L - DET, GB)
Chicago Bears 2 - 2 (W - CIN, DET ; L - GB, ARI)
Cincinnati Bengals 1 - 2 (W - TB ; L - CHI, DET)
Detroit Lions 3 - 1 (W - GB, CIN, ARI ; L - CHI)
Green Bay Packers 2 - 1 (W - CHI, ARI ; L - DET)
Tampa Bay Buccaneers 0 - 1 (W - ; L - CIN)

A legjobb helyzetben a Lions van, ők már csak a Buccs-al játszanak, tehát mindenképp pozitív a mérlegük. Talán a legnehezebb a Tampa esete, akiknek még a hátralévő 7 forduló alatt 4-szer kell a közvetlen riválisokkal összecsapni.

Természetesen a két elől lévő is "harcol" a PO-ért, de ők inkább már csak a hazai pálya előnyért...Eazzy
Philly nem fog villanatani, első 5 meccset túlságosan elbaszta ahhoz. Tény, elég kemény szkedzsöllel indítottam, Cowboys, Lions, Bengals, Cardinals sem a gyengébb csapatok között van, Packers is addigra leállt az Áron dob kismillió picket stílussal. De abból az 5 meccsből a mostani playbook és Young már lehet 1-2 meccset megcsípne... Cards ellen nagyon szoros volt, a flag mai napig felbasz pl.
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
az MVP pedig Brees lett (240 y, 3 td, 1 int)lol
season high? 😊shawnka
az eddigi teljesítményt nem volt nehéz túlszárnyalni. 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -