Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nem értem mér nem Kafkával játszol 😀 Majd jövőre már úgyis 99-es irányító lesz, mivel idén ő vezet minket PO-ba IRL, és SB-ig menetelünk. (azt nemtom, hogy megnyerjük-e, mert még Isten nem adta meg a választ erre, ala Sobri)Eazzy
Igazságtalan lenne rátok nézve, ha Kafka lenne a QB-m 😊 Így legalább van benne kis izgalom 😀
Egyébként múltkor IRL Bears elleni meccs után gondolkodtam, hogy Chas Henryt nevezzem kezdő QB-nak.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 623 — No one likes us, cause no one like us
Nem értem mér nem Kafkával játszol 😀 Majd jövőre már úgyis 99-es irányító lesz, mivel idén ő vezet minket PO-ba IRL, és SB-ig menetelünk. (azt nemtom, hogy megnyerjük-e, mert még Isten nem adta meg a választ erre, ala Sobri)

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Vagy ő azzal, hogy kikerült a kezdőből, már esélytelen is? 😀Deny
Hát az az igazság, hogy csak azokat érdemes beleszámítani, akiknek elég próbálkozásuk volt 😊 Szóval így, hogy Vick kb. 2 meccset játszott szerintem nem annyira "hiteles" a statja a többiekéhez képest 😊fetomy
Fog ő még próbálkozni, figyeld csak meg, Young fog párszor idő előtt lejönni sérülés miatt.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Válasszunk már év legrosszabjait is, ilyen anti-MVP-t! Abban legalább tőlem is kerülne ki pár játékos 😀Eazzy
Rodgers első számú contestant 😀fetomy
És Vick?
Vagy ő azzal, hogy kikerült a kezdőből, már esélytelen is? 😀Deny
Kelly Jennings CB.... amilyen szar a valóságban, olyan fos a Madden-ben is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Vagy ő azzal, hogy kikerült a kezdőből, már esélytelen is? 😀Deny
Hát az az igazság, hogy csak azokat érdemes beleszámítani, akiknek elég próbálkozásuk volt 😊 Szóval így, hogy Vick kb. 2 meccset játszott szerintem nem annyira "hiteles" a statja a többiekéhez képest 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Válasszunk már év legrosszabjait is, ilyen anti-MVP-t! Abban legalább tőlem is kerülne ki pár játékos 😀Eazzy
Rodgers első számú contestant 😀fetomy
És Vick?
Vagy ő azzal, hogy kikerült a kezdőből, már esélytelen is? 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Válasszunk már év legrosszabjait is, ilyen anti-MVP-t! Abban legalább tőlem is kerülne ki pár játékos 😀Eazzy
Rodgers első számú contestant 😀
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 623 — No one likes us, cause no one like us
Válasszunk már év legrosszabjait is, ilyen anti-MVP-t! Abban legalább tőlem is kerülne ki pár játékos 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igazából sokkal egyszerűbb, ha szimplán kinevezünk egy szezon csapatát aztán kész 😀 Főleg hogy úgysincs két konferencia 😀 OL-ben meg statok elegek hozzá 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
hát szerintem éppen lehetne 😀 Minden csak attól függ, hogy hányan akarják, mert ha 3-an szavaznánk, akkor nem nagyon éri meg 😀fetomy
Mondjuk azért kissé poénosak lesznek a támadófal szavazások. A leírások, a statok és egyszer látott ellenfelek alapján kellene 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
hát szerintem éppen lehetne 😀 Minden csak attól függ, hogy hányan akarják, mert ha 3-an szavaznánk, akkor nem nagyon éri meg 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
1/3 Season MVP: Matt Ryan, QB, Atlanta Falcons 86/127, 1611 yard, 22 TD, 5 INT, 133.8 rating, 5-0 (W-L)fetomy
Ha gonosz akarnék lenni azt mondanám, hogy shawnka ellenfelei -279 +/- pontmutatóban vannak (míg az enyéim 105-ben) és a jelenlegi első 8 csapat közül csak eggyel játszott. 😀Biagio
Elhiheted, hogy nem szívesen jelöltem meg őt 😀 Viszont a másik 2 aki még szvsz megérdemli ha nem Ryan, az Cutler és Forte 😀 És hiába, hogy a top4 elleni mérlegem 2-0, Ryan statjai jobbak annyival, hogy a Bears HC-jeként ne jelöljem Cutlert 😊

A te játékosaid közül meg sajnos nem nagyon tudtam kit jelölni 😀 Stat líderekben Sonka jobb mint te, de az MVP-ket szezon végén választják, így az ellenfelek ugyanazok lesznek, Romlóék bizonyíthatnak 😊fetomy
Pro Bowl csapatot nem szavazunk majd az év végén? 😛
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
1/3 Season MVP: Matt Ryan, QB, Atlanta Falcons 86/127, 1611 yard, 22 TD, 5 INT, 133.8 rating, 5-0 (W-L)fetomy
Ha gonosz akarnék lenni azt mondanám, hogy shawnka ellenfelei -279 +/- pontmutatóban vannak (míg az enyéim 105-ben) és a jelenlegi első 8 csapat közül csak eggyel játszott. 😀Biagio
Elhiheted, hogy nem szívesen jelöltem meg őt 😀 Viszont a másik 2 aki még szvsz megérdemli ha nem Ryan, az Cutler és Forte 😀 És hiába, hogy a top4 elleni mérlegem 2-0, Ryan statjai jobbak annyival, hogy a Bears HC-jeként ne jelöljem Cutlert 😊

A te játékosaid közül meg sajnos nem nagyon tudtam kit jelölni 😀 Stat líderekben Sonka jobb mint te, de az MVP-ket szezon végén választják, így az ellenfelek ugyanazok lesznek, Romlóék bizonyíthatnak 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Brk-től kérdezem, neki mikor jó?
Én akár tudok ma is játszani, egészen 19:00-ig ráérek, holnap is elvileg nap nagy része jó nekem (de ez nem 100% azért), keddtől meg délelőtt suli, este munka kombó mellett nagyjából akad azért 3-4 órám minden nap.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 623 — No one likes us, cause no one like us
Savanyú a szőlő Dallasban mi? 😀 Még van ellene meccsed, lehet cáfolni 😀

Lassan lehet kezdegetni az egyeztetést a hetedik fordulóra. Szokásosan már csak a Saintsre kell várni 😀 (na jó csak vicc, nem bántó szándékkal mondtam.)

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
1/3 Season MVP: Matt Ryan, QB, Atlanta Falcons 86/127, 1611 yard, 22 TD, 5 INT, 133.8 rating, 5-0 (W-L)fetomy
Ha gonosz akarnék lenni azt mondanám, hogy shawnka ellenfelei -279 +/- pontmutatóban vannak (míg az enyéim 105-ben) és a jelenlegi első 8 csapat közül csak eggyel játszott. 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nos tehát végre week5-re lett 5 teljes fordulónyi adat, így ha valakit érdekel, itt vannak a stat leaderek az egyéni kategóriákból:

QB (min. 100 attempt):
Passzolt yard: 1. Jay Cutler, (CHI), 1723 yard 2. Josh Freeman, (TB), 1637 yard 3. Matt Ryan, (ATL), 1611 yard (Legrosszabb: Joe Flacco (BAL), 699 yard
Passz %: 1. Matt Ryan, (ATL), 67,72% 2. Tony Romo, Cowboys, 62,22% 3. Peyton Manning, Colts, 58,90% (Legrosszabb: Drew Brees, (NO), 32,41%)
Legmagasabb YPA: 1. Matt Ryan, (ATL), 12,7 2. Donovan McNabb, (MIN), 11.6 3. Jay Cutler, (CHI) és Josh Freeman, (TB), 10,6 (Legrosszabb: Tony Romo, (DAL), 5,9)
Legkevesebb sack: 1. Donovan McNabb, (MIN), 4 sack 2. Andy Dalton, (CIN), 5 sack 3. Kevin Kolb, (ARI), 7 sack (Legrosszabb: Jay Cutler (CHI) és Aaron Rodgers (GB) 16 sack)
Legtöbb TD: 1. Matt Ryan (ATL), 22 TD 2. Andy Dalton (CIN), 18 TD 3. Peyton Manning (IND), és Donovan McNabb (MIN) 17 TD (Legrosszabb: Joe Flacco (BAL), 5TD)
Legkevesebb INT: 1. Jay Cutler (CHI), 3 INT 2. Tony Romo (DAL) és Matt Ryan (ATL) 5 INT 3. Kevin Kolb (ARI) és Peyton Manning (IND) 6 INT (Legrosszabb: Aaron Rodgers (GB) 13 INT)
Legjobb Rating: 1. Matt Ryan (ATL) 135.4 2. Jay Cutler (CHI) 117.4 3. Peyton Manning (IND) 110.3 (Legrosszabb: Aaron Rodgers (GB) 52.3)
Legjobb TD/Passz arány: Matt Ryan (ATL) 17,32% (Legrosszabb: Joe Flacco (BAL) 4,63%)
Legjobb INT/Passz arány: Jay Cutler (CHI) 1,85% (Legrosszabb: Aaron Rodgers (GB) 9,7%)

RB (min. 40 attempt):
Legtöbb futott yard: 1. Matt Forte (CHI) 598 yard 2. LeGarrette Blount (TB) 530 yard 3. Michael Turner (ATL) 483 yard (Legkevesebb: Ryan Grant (GB) 186 yard)
Legjobb futóátlag: 1. Jahvid Best (DET) 8.0 2. Matthew Stafford (DET) 7.5 3. Bernard Scott (CIN) 6.6 (Legrosszabb: Pierre Thomas (NO) 2.7)
Legtöbb TD: 1. Matt Forte (CHI) 10 TD 2. LeGarrette Blount (TB) és Michael Turner (ATL) 6 TD 3. Felix Jones (DAL) és Bernard Scott (CIN) 5 TD (Legkevesebb: Pierre Thomas (NO) 0 TD)
Legkevesebb fumble: 1. LeGarrette Blount (TB) és Pierre Thomas (NO) 0 FL 2. Jahvid Best (DET), LeSean McCoy (PHI) és Ryan Grant (GB) 1 FL (Legtöbb: Bernard Scott (CIN) 5 FL)
Legjobb TD/Futás arány: Matt Forte (CHI) 9,71% (Legrosszabb: Pierre Thomas (NO) 0%)
Legjobb fumble/futás arány: LeGarrette Blount (TB) és Pierre Thomas (NO) 0%

WR (min 10 catch):
Legtöbb yard: 1. Roddy White (ATL) 660 yard 2. Calvin Johnson (DET) 538 yard 3. Percy Harvin (MIN) 504 yard
Legmagasabb átlag: 1. Percy Harvin (MIN) 33,6 yard 3. Marques Coltson (NO) 32,6 yard 3. Johnny Knox (CHI) 31,5 yard
Legtöbb TD: 1. Roddy White (ATL) 9 TD 2. Calvin Johnson (DET) 7 TD 3. Percy Harvin (MIN) 6 TD
Legtöbb drop: Andre Johnson (HOU) 6
Legtöbb elkapás utáni yard: 1. Roddy White (ATL) 277 yard 2. Percy Harvin (MIN) 221 yard 3. Michael Turner (ATL) 171 yard

K/P/RET:
Legtöbb szerzett pont 💋‍: 1. Connor Barth (TB) 58 pont (14 FG, 16 XP) 2. Jay Feelyy (ARI) 44 pont (9 FG, 17 XP) 3. Matt Bryant (ATL) 40 pont (4 FG, 28 XP)
Legjobb punt átlag: 1. Chris Kluwe (MIN) 49,9 2. Pat McAffee (IND) 45,8 3. Matt McBriar (DAL) 45,2 (Legrosszabb: Brett Hartmann (HOU) 28,8)
Legjobb KR átlag: 1. Eric Weems (ATL) 28,9 yard 2. LaRod Stephens-Howling (ARI) 28,3 yard 3. Devin Hester (CHI) 27 yard
Leghosszabb KR: Eric Weems (ATL) és Parcy Harvin (MIN) 97 yard
Legjobb PR átlag: 1. Dez Bryant (DAL) 10,0 2. Devin Hester (CHI) és DeSean Jackson (PHI) 9,5 3. Jacoby Jones (HOU) 9,0

Defense:
Legtöbb tackle: 1. DeMeco Ryans (HOU) 31 tackle 2. Jonathan Vilma (NO) 29 tackle 3. Brian Urlacher (CHI) 27 tackle
Legtöbb sack: 1. Cameron Jordan (NO) 9 sack 2. Orlando Scandrick (DAL) 6 sack 3. Darnell Dockett (ARI), Da'Quan Bowers (TB) és Michael Neal (GB) 5 sack
Legtöbb Interception: Ronde Barber (TB), Gary Brackett (IND) és Jonathan Joseph (HOU) 4 INT
Legtöbb Deflection: Jonathan Joseph (HOU) és Chris Houston (DET) 9 deflection
Legtöbb Catch allow: Jonathan Joseph (HOU), Kurt Coleman (PHI) és Charles Tillman (CHI) 12 allow
Legtöbb Big Hit: Glover Quin (HOU) és Erik Coleman (DET) 5 BH

Blocking:
Legtöbb pancake: 1. Jeff Backus (DET) 45 2. Eric Winston (HOU) 44 3. Doug Free (DAL) 42
Legtöbb sack allowed: 1. Gosder Cherilus (DET) 8 2. Eric Winston (HOU) 6 3. Gabe Carimi (CHI) és Derek Sherrod (GB) 5
Legtöbb pancake sack nélkül: Sam Baker (ATL) 38 pancake


1/3 Season MVP: Matt Ryan, QB, Atlanta Falcons 86/127, 1611 yard, 22 TD, 5 INT, 133.8 rating, 5-0 (W-L)
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
holnap utazok, de nem tudom mikor indul a vonatom.
Holnap délben ha gondolod.Amadeus91
jaja megoldható szerintem ha neked is jó 😊eaglesmcnabb
jah, az jó lenne, utána keddig nem tudok gépnél lenni....Amadeus91
én meg péntekig 😉

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Amadeus, 7. fordulós meccs jó neked holnap délután 3.ig, vagy jövőpéntekre marad? 😛 😀eaglesmcnabb
holnap utazok, de nem tudom mikor indul a vonatom.
Holnap délben ha gondolod.Amadeus91
jaja megoldható szerintem ha neked is jó 😊eaglesmcnabb
jah, az jó lenne, utána keddig nem tudok gépnél lenni....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Amadeus, 7. fordulós meccs jó neked holnap délután 3.ig, vagy jövőpéntekre marad? 😛 😀eaglesmcnabb
holnap utazok, de nem tudom mikor indul a vonatom.
Holnap délben ha gondolod.Amadeus91
jaja megoldható szerintem ha neked is jó 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Amadeus, 7. fordulós meccs jó neked holnap délután 3.ig, vagy jövőpéntekre marad? 😛 😀eaglesmcnabb
holnap utazok, de nem tudom mikor indul a vonatom.
Holnap délben ha gondolod.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Amadeus, 7. fordulós meccs jó neked holnap délután 3.ig, vagy jövőpéntekre marad? 😛 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Kösz, megkaptam!
Mindjárt keresek valami rating számolót 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 872 — Illegális gyakorló
Rata: Elküldtem az összesített statot a Texans@Ravens meccsről, ha valakinek van kedve és ideje, a QB Ratinget kiszámolhatja, én nem tudom 😀

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 249 — Tyrone Creek
Ejj akkor csak rám vár e nemes feladat week7-en 😊fetomy
én neked szurkolok!