Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hello van most liga a madden 08-ra gépen?ha van írjatok üzit légyszi!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ejj akkor csak rám vár e nemes feladat week7-en 😊
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 872 — Illegális gyakorló
Na, nem a Ravens állította meg a Falconst 😊

Team Q1 Q2 Q3 Q4 OT FINAL
Ravens 7 10 0 0 0 17
Falcons 7 14 21 7 0 49

Az első félidő igazi QB-show volt, szünetben mindkét irányító 158,3-as ratinggel állt 😊 A harmadik TD-m is meglett volna, ha a megiramodó TE.emet nem tépik le facemask-nél fogva 2 yardnál, a GL D# pedig sajna megfogott FG-on.
Punt a 3. negyed végén volt először, igaz, addigra túl voltam 2 inten 😕 Ebből az első különösen szerencsétlen volt, az egyik védő belepaskolta a labdát a másik kezébe 😊 Pedig addig nagyon egyben voltam (kivéve a D-t, persze), utána a 3. negyed filmszakadás.
A negyedikben megint összeszedtem magam, a végén egy szép drive ment a Falcons 5-ös vonala körülre. A TD sajnos nem sikerült, FG-t meg a bénaságom miatt nem tudtam beállítani, így nem lett pontom a 2. félidőben, pedig nem így indult 😕 Az első félidő kifejezetten szoros, jó meccset hozott, a második félidőben kijött a különbség. Néha szerencsével (az első int), néha nem (minden más 😂 ), de Shawnka győzelme abszolút megérdemelt 😊

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 249 — Tyrone Creek
Falcons - Ravens 49-17

MVP: Matt "Very Pontos" Ryan - újabb történelmi csúcsot döntöttünk meg, 83%-os pontossággal találtuk meg az elkapókat.

Bálesz remek védelmének köszönhetően általában csak White tudta üresre játszani magát, nem ember ő 😀 Turner eléggé tarthatatlan volt. Sack nem volt egyik oldalon sem, viszont Flacco eladta 3szor a labdát, és ez elégnek bizonyult a győzelemhez. Amúgy nem értem, hogy Bálesz hogyan lehet 1-5, mert nagyon jól pörgeti a támadóit és a védelem is elég jól siettetett.

Olyan történt, mint eddig soha: pontokban megelőztem Biagiot, így a tabellán átvettem a vezetést 😀
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 623 — No one likes us, cause no one like us
Jah és természetesen gratulálok eaglesmcnabb, a sikered megérdemelt volt! 😉

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Detroit Lions - Green Bay Packers 34 - 28

Lehangoló vereség. Izgalmas volt egyébként, amire készültem ellene, azt véghez vittem, Stafford nem nagyon tudott futni, de arra nem számítottam, hogy szétpasszol. Clay megint brutál volt, statokban ez nem mutatkozik meg, de ha 10-szer nem siettette a QB-t, akkor egyszer sem. Az ő oldalára nem is igen futott eaglesmcnabb. Pozitívum még Áronka játéka, 259 yard, 3 TD, 110-es rating, volt egy pick, de az a végén ilyen hail mary-s hulladék hat emberen megpattanós. Sajnos ezen kívül minden másom szar volt. Ilyen játékkal egyértelműen agyő PO.Eazzy
a vége kurva izgalmas volt az utolsó 2 percben vagy 3szor cserélt gazdát a labda, pedig nem csináltam turnovert 😀

első félidőből 2 másodperc volt hátra, gondoltam gyengén felívelem a lasztit hogy ne szopjak a visszahordásssal, erre nem visszahordta? 😀

a szerencse mellém állt, a defense szar volt nagyon, stafford viszont nemigen akarja eladni a labdát, immáron az elmúlt 4 meccsen 1szer adta el csak 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 623 — No one likes us, cause no one like us
Detroit Lions - Green Bay Packers 34 - 28

Lehangoló vereség. Izgalmas volt egyébként, amire készültem ellene, azt véghez vittem, Stafford nem nagyon tudott futni, de arra nem számítottam, hogy szétpasszol. Clay megint brutál volt, statokban ez nem mutatkozik meg, de ha 10-szer nem siettette a QB-t, akkor egyszer sem. Az ő oldalára nem is igen futott eaglesmcnabb. Pozitívum még Áronka játéka, 259 yard, 3 TD, 110-es rating, volt egy pick, de az a végén ilyen hail mary-s hulladék hat emberen megpattanós. Sajnos ezen kívül minden másom szar volt. Ilyen játékkal egyértelműen agyő PO.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 623 — No one likes us, cause no one like us
Shawnka! Hamarosan 😀

lionsstafford! Jelentkezz be hamachira!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
eazzy nekem egyébként ma este is jó a meccs, ha úgy gondolod. mert már végeztünk 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Így van statok jöjjenek, mert a csapatstat is hiányos lesz.Eazzy
ami mikor is lesz elérhető a publikum számára? 😀shawnka
miattam csúszik, sorry!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 249 — Tyrone Creek
Így van statok jöjjenek, mert a csapatstat is hiányos lesz.Eazzy
ami mikor is lesz elérhető a publikum számára? 😀
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 623 — No one likes us, cause no one like us
Így van statok jöjjenek, mert a csapatstat is hiányos lesz.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 872 — Illegális gyakorló
Köhömm... Izzéé, nem sürgetésképp, de a Texans-Ravens meccsről lesznek statok? :rolleyes: Csak azért szólok hogy nehogy elvesszenek a fájlok, mert akkor az egész Egyéni-statisztika-buzulás hiányos lesz és értelmét veszti 😊
(a Texans-Bears meccs statjai sincsenek még fent)Rataxes
Este megcsinálom és átküldöm. Ez is több részletben van "hála" a szakadásnak 😊

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Köhömm... Izzéé, nem sürgetésképp, de a Texans-Ravens meccsről lesznek statok? :rolleyes: Csak azért szólok hogy nehogy elvesszenek a fájlok, mert akkor az egész Egyéni-statisztika-buzulás hiányos lesz és értelmét veszti 😊
(a Texans-Bears meccs statjai sincsenek még fent)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 872 — Illegális gyakorló
Bálesz! Ráérek, ha jó neked is, akkor lassan játszhatunk. Ha nem, akkor holnap 5 után, vagy vasárnap bármikor 😊shawnka
Valamikor ma este szívesen behúzom az újabb zakómat 😀 Majd sikítok hamán, ha jó 😊

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 623 — No one likes us, cause no one like us
Hmm... Köszi a hatodik helyet, bár a barátságos mérkőzésünk után bőven elém tehetted volna magad! 😊

(megkaptam a statisztikákat, de csak holnap lesz kedvem adminisztrálni őket, bocsi 😊 )Rataxes
A PR az bajnokság alapján megy, ott a lényeg a formád, ott pedig simán nyertél, míg én csúnyán kikaptam. Ezért kerültél elém. Majd ha bajnokin is megverlek, akkor majd változtatok 😀
A Bears se véletlenül van ott ahol, de már neki elmondtam.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
3 meccsen dobni 10 INT-t azért kemény..picsába, össze kell magam szedni, ha bajnok akarok lenni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Valahol elhagytam az offense playbookomat, jó lenne megtalálni 😊 bár idén PO nem lesz 😊
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Hmm... Köszi a hatodik helyet, bár a barátságos mérkőzésünk után bőven elém tehetted volna magad! 😊

(megkaptam a statisztikákat, de csak holnap lesz kedvem adminisztrálni őket, bocsi 😊 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
hiába, 3 meccs 1 INT igencsak veretes a harmatgyenge Offensemtől 😀 ha nem nézzk a 2 szar első meccset ( kit érdekel 😀) akkor átlagban kapok 13 pontot meccsenként, az nemrossz 😛 😀
de ígyis túl magasan állok, a GB elleni meccs sorsdöntő lehet!
Na meg az Arizona ellen tudtam hogy ezt a játékstílust kurvára rühelli a kollega, remélem kövi meccsen sem lesz másképpen!

mit kertelünk, kijelenthetjük hogy egy DEFENSE guruval van dolgunk szerény személyemben 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Visszaesteeeem? 😮 Ráadásul legutolsó a 3-2-esek közül.. Ez bosszúért kiált 😀 Na jólvan, akkor 😛
week 6 Chicago Bears at Houston Texans 42-28
MVP: Matt Forte 30/192/2TD/1FL

Cutler sok mindent nem csinált (végülis csak 2 passzolt, 2 futott TD 😀), de nem is volt rá szükség, mert Forte egyedül is megoldotta a dolgokat. A Defense kezd magára találni a Vikings pofonból, de azért még közel sem az igazi.
Egyébként eléggé gagyi dolgok voltak, 3 (1-2) nyilvánvaló challenge-et nem adtak meg a bírók, 1-1 védő által WR kezébe ütött TD is volt, és a sebességek is érdekesek voltak (Hestert lefutják, Cutler lefutja Cushingot, és akkor ez még csak 2), de azért jó meccs volt.

Ha jól számolom 3W streak, jó cucc ez, de eléggé döntő meccs jön majd 7. héten Shawnkával..
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 623 — No one likes us, cause no one like us
Power Ranking Week 5!

1. (-) Dallas Cowboys (Biagio) 5-0
Olyan unalmas már az élen, hogy lehet jövőhéten a Falcons lesz elől csak úgy.

2. (-) Atlanta Falcons (shawnka) 5-0
Tart a lendület a kilencedik hétig? Az lehet a sorsdöntő nekik.

3. (+1) Cincinnati Bengals (Amadeus91) 4-1
Kötelező siker, következik a Boys, vajh a ligaelsőség álma máris összeroppan? Dalton elmúlt két meccsen Rodgerst játszik -> 7 interception.

4. (+4) Detroit Lions (eaglesmcnabb) 3-2
Két magabiztos siker, összeállt a védelem is. Még épp időben a PO-ért.

5. (-2) Arizona Cardinals (Vadkender) 3-2
Rövidzárlat. Kolb és Skelton együtt se tesz ki egy frencsájz QB-t.

6. (-) Tampa Bay Buccaneers (Rataxes) 3-2
Te jó ég mi lesz itt ezért a hatodik helyért, a fél mezőnnyel kell pofozkodni érte.

7. (-2) Green Bay Packers (Eazzy) 3-2
Hát most lehet sajnálni a második fordulót. Amúgy meg Pick-Packers all day long!

8. (-1) Chicago Bears (fetomy) 3-2
Igen, győzelemmel is lehet lejjebb esni. Elvileg ők most nagyon jók, csak még a postagalamb nem ért oda a sürgönnyel a Defense-hez, így ők még nem tudják.

9. (-) Indianapolis Colts (Farky) 2-3
Én tényleg nem direkt akarom, hogy itt ragadjanak, de nem nagyon segítettek most.

10. (-) Minnesota Vikings (zoli123) 1-4
Offense csatában 1 TD-vel bukni nem jó, na de 63 pont a Bears védelemnek? Váó.

11. (+2) Houston Texans (.brk) 1-4
Egy közvetlen rivális kipipálva, jövőhéten kiderül a Bears ellen, hogy van-e remény a PO-ra.

12. (-) New Orleans Saints (lol) 1-4
Én látom a fényt az alagút végén, na de kérem Brees 105 yard???

13. (-2) Baltimore Ravens (Bálesz) 1-4
Ez egyre rosszabb, és jövőhéten a Falcons látogatja meg őket. Ők is a "Szerencsére" várnak?

14. (-) Philadelphia Eagles (Deny) 0-5
Azért van a RZ, hogy ha abban TD-t szereznek, akkor az jó. De most tényleg.

Ez most visszafogott lett 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 249 — Tyrone Creek
Bálesz! Ráérek, ha jó neked is, akkor lassan játszhatunk. Ha nem, akkor holnap 5 után, vagy vasárnap bármikor 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Köszi, nem kértem vagy négyszer, hogy ne írjatok ide eredményt....jó arc vagy te. Legalább Deny tett egy atom nagy SPOILER feliratot.Eazzy
nyugi, azért ez eléggé várható eredmény volt 😊
egyébként mikortájt várható a pörö? 😊fetomy
Igen, nyugodt is vagyok, semmit nem befolyásol, csak megjegyeztem, hogy jó fej, hogy amúgy általánosságban odafigyelt a kérésemre 😀
Éppen napelemet méretezek, de most meguntam, úgyhogy összedobás alatt az új PR!Eazzy
úgy mondod mintha meg akartad volna nézni az ismétlést... 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 623 — No one likes us, cause no one like us
Bengals 21-47 Cowboys


ekkora különbség nem volt.Amadeus91
Köszi, nem kértem vagy négyszer, hogy ne írjatok ide eredményt....jó arc vagy te. Legalább Deny tett egy atom nagy SPOILER feliratot.Eazzy
nyugi, azért ez eléggé várható eredmény volt 😊
egyébként mikortájt várható a pörö? 😊fetomy
Igen, nyugodt is vagyok, semmit nem befolyásol, csak megjegyeztem, hogy jó fej, hogy amúgy általánosságban odafigyelt a kérésemre 😀
Éppen napelemet méretezek, de most meguntam, úgyhogy összedobás alatt az új PR!

Don't talk the walk, Walk the talk!