Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
1.:Alapvető elvárás egy gyors futó. rühellem ha utolérik. Best megfelelt.
2.:Alapvető elvárás egy gyors WR is, Megatron még elkapni is tud, róla nagyon nem is szednek INT-et, kár hogy erre a 3. meccs közepén jöttem rá 😀
3.:Alapvető elvárás egy jó MLB hogy lehessen koorigálni ha fos playt hívok.
4.: a maradék használható QB-k közül matt volt a leggyorsabb. Az OL gyér, de az erős front7 miatt maradt a detroit.eaglesmcnabb
Ennyi erővel lehetett volna a Panthers is. 😀

Én am ha nem Bengals hívő lennék tuti a Tebow féle Denvert vinném.Amadeus91
jó azért csapat szimpátia sem utolsó 😀 Chargersben gondolkodtam még egyébként, meg a jó öreg titans-en 😀eaglesmcnabb
Mert Rivers és Hassie villámléptű QB-k 😀

viszont Pryor a Raiders-szel hatalmas deal.. kegyetlenül lehet vele menni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
de fogadjunk miatta meg Megatron miatt húztad őket. 😀Amadeus91
1.:Alapvető elvárás egy gyors futó. rühellem ha utolérik. Best megfelelt.
2.:Alapvető elvárás egy gyors WR is, Megatron még elkapni is tud, róla nagyon nem is szednek INT-et, kár hogy erre a 3. meccs közepén jöttem rá 😀
3.:Alapvető elvárás egy jó MLB hogy lehessen koorigálni ha fos playt hívok.
4.: a maradék használható QB-k közül matt volt a leggyorsabb. Az OL gyér, de az erős front7 miatt maradt a detroit.eaglesmcnabb
Ennyi erővel lehetett volna a Panthers is. 😀

Én am ha nem Bengals hívő lennék tuti a Tebow féle Denvert vinném.Amadeus91
jó azért csapat szimpátia sem utolsó 😀 Chargersben gondolkodtam még egyébként, meg a jó öreg titans-en 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Amadeus látom nagyon ráérsz, nem hozhatnánk előbbrébb a meccset? Holnap csak 8-ig vagyok gépnél.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Stafford az egyik legszarabb QB, geci pontatlan. Bár az utóbbi meccseken lendületbe jött, nem dobott INTet, a 9 TD 4 meccs alatt madden szinten kibaszott gyenge...eaglesmcnabb
de fogadjunk miatta meg Megatron miatt húztad őket. 😀Amadeus91
1.:Alapvető elvárás egy gyors futó. rühellem ha utolérik. Best megfelelt.
2.:Alapvető elvárás egy gyors WR is, Megatron még elkapni is tud, róla nagyon nem is szednek INT-et, kár hogy erre a 3. meccs közepén jöttem rá 😀
3.:Alapvető elvárás egy jó MLB hogy lehessen koorigálni ha fos playt hívok.
4.: a maradék használható QB-k közül matt volt a leggyorsabb. Az OL gyér, de az erős front7 miatt maradt a detroit.eaglesmcnabb
Ennyi erővel lehetett volna a Panthers is. 😀

Én am ha nem Bengals hívő lennék tuti a Tebow féle Denvert vinném.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Stafford az egyik legszarabb QB, geci pontatlan. Bár az utóbbi meccseken lendületbe jött, nem dobott INTet, a 9 TD 4 meccs alatt madden szinten kibaszott gyenge...eaglesmcnabb
de fogadjunk miatta meg Megatron miatt húztad őket. 😀Amadeus91
1.:Alapvető elvárás egy gyors futó. rühellem ha utolérik. Best megfelelt.
2.:Alapvető elvárás egy gyors WR is, Megatron még elkapni is tud, róla nagyon nem is szednek INT-et, kár hogy erre a 3. meccs közepén jöttem rá 😀
3.:Alapvető elvárás egy jó MLB hogy lehessen koorigálni ha fos playt hívok.
4.: a maradék használható QB-k közül matt volt a leggyorsabb. Az OL gyér, de az erős front7 miatt maradt a detroit.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Stafford az egyik legszarabb QB, geci pontatlan. Bár az utóbbi meccseken lendületbe jött, nem dobott INTet, a 9 TD 4 meccs alatt madden szinten kibaszott gyenge...eaglesmcnabb
de fogadjunk miatta meg Megatron miatt húztad őket. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Stafford az egyik legszarabb QB, geci pontatlan. Bár az utóbbi meccseken lendületbe jött, nem dobott INTet, a 9 TD 4 meccs alatt madden szinten kibaszott gyenge...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Péntek délután 5ig, utánna szombaton nem, vasárnap este 22:00 után igy pár közeli dátumot mondjak 😀 , meg ma este 22:00 után is józoli123
Okés, legyél fent nagyjából hamachin, próbállak elérni, ma nekem elvileg olyan 23:10, 23:15-ig jó. Holnap meg nem hiszem, hogy belefér, vasárnap este meg NFL van 😀
Szóval próbálok ma odaérni.Deny
Jogos a vasárnap este 😀, az ki is ment a fejemből 😊 oksa, fent leszekzoli123
Esetleg, ha tudsz jönni ma mondjuk 21:50 felé, annak nagyon örülnék 😊
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Kezdjünk el Zoli (Vikes) mi is egyezkedni, nagyjából neked mely napok jók héten?Deny
Péntek délután 5ig, utánna szombaton nem, vasárnap este 22:00 után igy pár közeli dátumot mondjak 😀 , meg ma este 22:00 után is józoli123
Okés, legyél fent nagyjából hamachin, próbállak elérni, ma nekem elvileg olyan 23:10, 23:15-ig jó. Holnap meg nem hiszem, hogy belefér, vasárnap este meg NFL van 😀
Szóval próbálok ma odaérni.Deny
Jogos a vasárnap este 😀, az ki is ment a fejemből 😊 oksa, fent leszek
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kezdjünk el Zoli (Vikes) mi is egyezkedni, nagyjából neked mely napok jók héten?Deny
Péntek délután 5ig, utánna szombaton nem, vasárnap este 22:00 után igy pár közeli dátumot mondjak 😀 , meg ma este 22:00 után is józoli123
Okés, legyél fent nagyjából hamachin, próbállak elérni, ma nekem elvileg olyan 23:10, 23:15-ig jó. Holnap meg nem hiszem, hogy belefér, vasárnap este meg NFL van 😀
Szóval próbálok ma odaérni.
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Kezdjünk el Zoli (Vikes) mi is egyezkedni, nagyjából neked mely napok jók héten?Deny
Péntek délután 5ig, utánna szombaton nem, vasárnap este 22:00 után igy pár közeli dátumot mondjak 😀 , meg ma este 22:00 után is jó
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Jah, 16 sack, amiből 10 az első két héten (7 a week2-n). Akkor még eléggé nem úgy játszottam, mint most 😛 De ha már ez szóba jött, akkor köszönöm neked, hogy te nem tettél hozzá egyet sem Cutler sack-számához 😉 És lehet, hogy a fal nem védi meg, de éppen ezért kiemelkedő az, hogy a legkevesebb INT-et dobta a legtöbb attemptből 😊 (szintén mondhatom, hogy 3 INT-ből 2 az első két héten volt 😊)

Egyébként nem a sackekre gondoltam, hanem összteljesítményre. A QB nem tehet a sackről alapvetően (nyilván néha igen), de arról már igen, amikor 3-4 INT-el és fos ratinggel jön le a pályáról 😊 Ha nem érted mire gondolok, nézd meg Dalton statját ellenem, és meglátod mit értek sárba tiprás alatt 😉fetomy
találkozunk a PO-ban. 😉

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jah, 16 sack, amiből 10 az első két héten (7 a week2-n). Akkor még eléggé nem úgy játszottam, mint most 😛 De ha már ez szóba jött, akkor köszönöm neked, hogy te nem tettél hozzá egyet sem Cutler sack-számához 😉 És lehet, hogy a fal nem védi meg, de éppen ezért kiemelkedő az, hogy a legkevesebb INT-et dobta a legtöbb attemptből 😊 (szintén mondhatom, hogy 3 INT-ből 2 az első két héten volt 😊)

Egyébként nem a sackekre gondoltam, hanem összteljesítményre. A QB nem tehet a sackről alapvetően (nyilván néha igen), de arról már igen, amikor 3-4 INT-el és fos ratinggel jön le a pályáról 😊 Ha nem érted mire gondolok, nézd meg Dalton statját ellenem, és meglátod mit értek sárba tiprás alatt 😉
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
...shawnka
Nagyon fogom élvezni, mikor elveszem a veretlenségedet, és visszalököm a meleg QB-dat a sárba, te mocsok 😀fetomy
Lehet én tudom rosszul, de mintha a te irányítódat vitték volna le a legtöbbet idén is. 😀 (egyéni statoknál ott van)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kezdjünk el Zoli (Vikes) mi is egyezkedni, nagyjából neked mely napok jók héten?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
...shawnka
Nagyon fogom élvezni, mikor elveszem a veretlenségedet, és visszalököm a meleg QB-dat a sárba, te mocsok 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
igazán nyugodtan, kíváncsi vagyok mivel szeretnéd 😀 meg hát ennyi örömöt engedhetek neked, ha már a pályán nem sok volt belőle 😊fetomy
Mindig ezzel jössz majd? 1 rossz napom volt és kész. Unalmas már. 😀Amadeus91
nekem nem unalmas 😛 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
igazán nyugodtan, kíváncsi vagyok mivel szeretnéd 😀 meg hát ennyi örömöt engedhetek neked, ha már a pályán nem sok volt belőle 😊fetomy
Mindig ezzel jössz majd? 1 rossz napom volt és kész. Unalmas már. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 249 — Tyrone Creek
áh, nem igazán szeretem a disznótorost :/ Báááár, egy kis kolbászt biztos nem fogok visszautasítani 😊fetomy
most de lecsaphatnám a magas labdát. 😀Amadeus91
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
igazán nyugodtan, kíváncsi vagyok mivel szeretnéd 😀 meg hát ennyi örömöt engedhetek neked, ha már a pályán nem sok volt belőle 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
A Madden kupa győztesének esetleg lefagyaszthatnál egy nagyobb adag disznótorost trófeának 😊Rataxes
áh, nem igazán szeretem a disznótorost :/ Báááár, egy kis kolbászt biztos nem fogok visszautasítani 😊fetomy
most de lecsaphatnám a magas labdát. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
áh, nem igazán szeretem a disznótorost :/ fetomy
Nem is vígaszdíjat írtam 😛 😊

A délutáni felkészülési-mérkőzés-felhívásom továbbra is áll, 23:00 után bármelyikőtök rendelkezésére állok egy kis edzésre 😊
(vagy akár Farkyval is összecsaphatunk a 6. heti éles meccsen! 😊 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A Madden kupa győztesének esetleg lefagyaszthatnál egy nagyobb adag disznótorost trófeának 😊Rataxes
áh, nem igazán szeretem a disznótorost :/ Báááár, egy kis kolbászt biztos nem fogok visszautasítani 😊
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
A Madden kupa győztesének esetleg lefagyaszthatnál egy nagyobb adag disznótorost trófeának 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Kendi nekem péntekeste 10után jó vagy vasárnap du 4ig, mert szombaton disznóvágás nagyanyáméknál, és ráadásul még a laptopom is fos 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!