Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Bengals 21-47 Cowboys


ekkora különbség nem volt.Amadeus91
Köszi, nem kértem vagy négyszer, hogy ne írjatok ide eredményt....jó arc vagy te. Legalább Deny tett egy atom nagy SPOILER feliratot.Eazzy
nyugi, azért ez eléggé várható eredmény volt 😊
egyébként mikortájt várható a pörö? 😊
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 622 — No one likes us, cause no one like us
Bengals 21-47 Cowboys


ekkora különbség nem volt.Amadeus91
Köszi, nem kértem vagy négyszer, hogy ne írjatok ide eredményt....jó arc vagy te. Legalább Deny tett egy atom nagy SPOILER feliratot.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Bengals 21-47 Cowboys


ekkora különbség nem volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
bombameglepetés az 5. forduló zárónapján. Detroit-Arizona 41-19
mehet a 6. forduló eazzy ma este 10től jó nekem

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Biagio írtam hamán.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER

Nem tudom, hogy lehet-e eredményt hatodik hétről írni, de Eazzy kolléga remélem megbocsájt, DE 1-5 az Eagles mérlege már!!!! 😀
Végre volt egy meccs, ahol játszottam, azt a játékot, amit szeretek, és működött is. MEgtlaáltam a számomra kedvező playbookot és a kezdő QB-mat is. 😊
Eagles-Vikings 30:14
Először futottam idén 100 yard felett, McCoy nagyon jól játszott, először negyedik negyedben kellett puntolnom, pedig labdát sem adtam el (mondjuk ez kritika is, mert így 30 felé kellett volna menni, de sokszor inkább a biztos FG-t választottam). Young is jó volt, szerintem sack talán egy lett, ezenkívül végre 50% felett passzolt és adott 2 TD-t, valamint még egyszer mondom, turnover nem volt! A meccs kulcsa szerintem mindjárt a találkozó legeleje volt, egy-egy drive után 7-7 volt, amikor McNabb eladta saját térfele közepén, ami után jött is a TD. Innentől meg volt a lépéselőnyöm, jöhettek futások, órát szépen saját kedvemre állítottam (ToP úgy volt első félidőben ide 7 perc, hogy nem húztam soha időt, mindig play választás és go). Amúgy a védőfalnak ma szerintem blitzet sem hívtam, így hoztak 3 sacket, tényleg IRL Eagles. Nem, tévedek, két negyedik kísérletet is Hanson állított meg, bár asszem egyiknél csak elütötte labdát vagy belekapott.
A lényeg a lényeg, most über boldog vagyok, végre megtört nyeretlenségem, azt hittem már W nélkül zárom az évet. Persze, vannak dolgok, amiken még javítani kell, de hát ezt a csapat nem közli kifelé 😀Deny
Kafka?

Egyébként kérdezném tőletek. Csak 1 dolgot kérdeznék. (csend.........................) Are you ready for Friday Night? (aki megmondja honnan idéztem, kap 1 sört)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Azért egy jó nagy SPOILER feliratot szerintem még iktass be a hozzászólás elejére 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER

Nem tudom, hogy lehet-e eredményt hatodik hétről írni, de Eazzy kolléga remélem megbocsájt, DE 1-5 az Eagles mérlege már!!!! 😀
Végre volt egy meccs, ahol játszottam, azt a játékot, amit szeretek, és működött is. MEgtlaáltam a számomra kedvező playbookot és a kezdő QB-mat is. 😊
Eagles-Vikings 30:14
Először futottam idén 100 yard felett, McCoy nagyon jól játszott, először negyedik negyedben kellett puntolnom, pedig labdát sem adtam el (mondjuk ez kritika is, mert így 30 felé kellett volna menni, de sokszor inkább a biztos FG-t választottam). Young is jó volt, szerintem sack talán egy lett, ezenkívül végre 50% felett passzolt és adott 2 TD-t, valamint még egyszer mondom, turnover nem volt! A meccs kulcsa szerintem mindjárt a találkozó legeleje volt, egy-egy drive után 7-7 volt, amikor McNabb eladta saját térfele közepén, ami után jött is a TD. Innentől meg volt a lépéselőnyöm, jöhettek futások, órát szépen saját kedvemre állítottam (ToP úgy volt első félidőben ide 7 perc, hogy nem húztam soha időt, mindig play választás és go). Amúgy a védőfalnak ma szerintem blitzet sem hívtam, így hoztak 3 sacket, tényleg IRL Eagles. Nem, tévedek, két negyedik kísérletet is Hanson állított meg, bár asszem egyiknél csak elütötte labdát vagy belekapott.
A lényeg a lényeg, most über boldog vagyok, végre megtört nyeretlenségem, azt hittem már W nélkül zárom az évet. Persze, vannak dolgok, amiken még javítani kell, de hát ezt a csapat nem közli kifelé 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
na, Biagio írj ha harcra kész vagy.Amadeus91
Mehet, írj haman infokat.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
na, Biagio írj ha harcra kész vagy.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mikorra egyeztettetek amúgy Vadkender?Eazzy
holnap este játszanak 😊fetomy
akkor lassan el lehet kezdeni a week 6-t nem?
csak mert ebben az esetben jelezd fetomy, mikor lenne jó.brk
valamikor, akármikor vagy ha úgy tetszik bármikor 😀 Legalábbis kb. 😊
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Mikorra egyeztettetek amúgy Vadkender?Eazzy
holnap este játszanak 😊fetomy
akkor lassan el lehet kezdeni a week 6-t nem?
csak mert ebben az esetben jelezd fetomy, mikor lenne jó
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Előző oldal.Biagio
mikor szeretnéd? Most?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Előző oldal.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Ne neki nekem válaszolj. 😀Biagio
mire? 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 622 — No one likes us, cause no one like us
Feltöltögethetitek, nem fogom megnézegetni most, csak ebbe a topikba ne rakjatok eredményt, és akkor ha lionsstaffordék kész lesznek, akkor megcsinálom a PR-t.
Mikorra egyeztettetek amúgy Vadkender?Eazzy
vigyázz, mert a trackerben már bent van 😛shawnka
Okés, nem nézek bele akkor. 😉

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mikorra egyeztettetek amúgy Vadkender?Eazzy
holnap este játszanak 😊
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 249 — Tyrone Creek
Feltöltögethetitek, nem fogom megnézegetni most, csak ebbe a topikba ne rakjatok eredményt, és akkor ha lionsstaffordék kész lesznek, akkor megcsinálom a PR-t.
Mikorra egyeztettetek amúgy Vadkender?Eazzy
vigyázz, mert a trackerben már bent van 😛
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Egy meccset valaki? 😀
szerk: sztornó, már van edzőpartnerem! 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Okés, legyél fent nagyjából hamachin, próbállak elérni, ma nekem elvileg olyan 23:10, 23:15-ig jó. Holnap meg nem hiszem, hogy belefér, vasárnap este meg NFL van 😀
Szóval próbálok ma odaérni.Deny
Jogos a vasárnap este 😀, az ki is ment a fejemből 😊 oksa, fent leszekzoli123
Esetleg, ha tudsz jönni ma mondjuk 21:50 felé, annak nagyon örülnék 😊Deny
Hamachin majd írj rám ha megjöttél
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 622 — No one likes us, cause no one like us
Feltöltögethetitek, nem fogom megnézegetni most, csak ebbe a topikba ne rakjatok eredményt, és akkor ha lionsstaffordék kész lesznek, akkor megcsinálom a PR-t.
Mikorra egyeztettetek amúgy Vadkender?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Közben Farkyval is letoltuk a mérkőzést... A statok feltöltésével/adminisztrálásával várjunk amíg elkészül az 5. heti PR?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 622 — No one likes us, cause no one like us
Na azért ne menjünk már ennyire előre 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 872 — Illegális gyakorló
Ne neki nekem válaszolj. 😀Biagio
Biztos fél 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ne neki nekem válaszolj. 😀