Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Dallas Cowboys - Minnesota Vikings 56 - 13
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
WEEK 6!

Gyorsan lejátszottuk. Saints 20-34 Cardinals. Volt egy szakadás, félidőnél pont. Akkor 27-6-ra mentem, Kolb 158.2 as rating, Wells 100 futott yard. Újra hostolt, annyira meghülyült minden, hogy az ég egy adta világon senki nem azt csinálta amit kellett volna. Dobtam is 1 intet, meg lett 2 firstdownom. Már a végén majdnem széttörtem valamit. Mindegy, a lényeg, hogy megvan a kötelező W. Köszi a meccset, jó volt, és sok sikert a probléma megtalálásához. Statokat majd összeadogatom, és úgy küldöm el.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 250 — Tyrone Creek
msn-em továbbra is percenként ledob, ebuddyban meg meeboban nincs mikrofon funckió, csinálj steamet majd 😀 Vagy mehet skype is, legalább laggolsz, lesz időm olvasni Ryant 😀Deny
van Steam, vegyél fel 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
én már 3 meccse közel azonos ellenféllel játszok, és mindig nekem van mákom 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
SPOLER

Úgy látom a Sólymokat eddig csak a Buccs tudta megszorítani 😛 😊Rataxes
Mert nem láttad a meccset 😛

31-20 volt a 4. negyed második felében (szokásos 2 fly TD-vel az ellentől ezt tegyük hozzá 😛 plusz a Forte fumble-84yardos RET TD), amikor jöttem én. 1. play Cutler lesérül, 2. play Forte lesérül. Itt őszintén szólva már egyáltalán nem érdekelt a dolog, mivel a Hanie-Barber páros nem sok mindenre jó, meg is lett a 3-out. Innentől nem irányítottam senkit, védelemben prevent ezerrel, Shawnka végig is ment a pályán, utolsó drive-omban pedig középső futásokat hívogatva, a visszatérő Forte irányítását a gépre bízva átmentem a pályán, és egy FG-t még berúgtam 50-ről.

Az egyértelműen kiderült, hogy a fly-okat leszámítva ez a védelem nagyon is tudja a dolgát, Turner és Ryan sem tudta nagyon megverni a srácokat, Forte egy gyilkos, Cutlerre meg rá kell gyúrni, mert kicsit elfelejtette a játékot. 38 pontból 21ben volt benne a madden (plusz a garbage time TD sem feltétlen lett volna meg) úgyhogy elmondható, hogy eléggé hasonló erők csaptak ma össze, mi jöttünk ki rosszul, de ez van.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Chris már régen szerzett picket, talán csak Rata ellen a döntő playnél 😀 azóta inkább az irányítókat üti bele a zöldbe 😛shawnka
Vicket nem is merném felé küldeni így 😀 De Young seggre fejeli 😊
Amúgy van megoldás valamilyen nem laggolós mikrofonos beszélgetésre meccs alatt?Deny
msn jó szokott lenni ebből a szempontból, de a legjobb a steam 😀shawnka
msn-em továbbra is percenként ledob, ebuddyban meg meeboban nincs mikrofon funckió, csinálj steamet majd 😀 Vagy mehet skype is, legalább laggolsz, lesz időm olvasni Ryant 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 250 — Tyrone Creek
Úgy látom a Sólymokat eddig csak a Buccs tudta megszorítani 😛 😊Rataxes
Mert még nem találkoztak velünk. 😀Vadkender
a +30 pont nálam nem számít ám megszorításnak 😛
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 250 — Tyrone Creek
Azért lélekben felkészítem rád jövő héten Falcons csapatát, reméljük Young egy félideig tudja legalább lépést tartani. Egyébként egyetlen cél lehet csak, Owens ne szerezzen picket 😀Deny
Chris már régen szerzett picket, talán csak Rata ellen a döntő playnél 😀 azóta inkább az irányítókat üti bele a zöldbe 😛shawnka
Vicket nem is merném felé küldeni így 😀 De Young seggre fejeli 😊
Amúgy van megoldás valamilyen nem laggolós mikrofonos beszélgetésre meccs alatt?Deny
msn jó szokott lenni ebből a szempontból, de a legjobb a steam 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Azért lélekben felkészítem rád jövő héten Falcons csapatát, reméljük Young egy félideig tudja legalább lépést tartani. Egyébként egyetlen cél lehet csak, Owens ne szerezzen picket 😀Deny
Chris már régen szerzett picket, talán csak Rata ellen a döntő playnél 😀 azóta inkább az irányítókat üti bele a zöldbe 😛shawnka
Vicket nem is merném felé küldeni így 😀 De Young seggre fejeli 😊
Amúgy van megoldás valamilyen nem laggolós mikrofonos beszélgetésre meccs alatt?Deny
sok lenne az anyázás 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mert még nem találkoztak velünk. 😀Vadkender
Azért lélekben felkészítem rád jövő héten Falcons csapatát, reméljük Young egy félideig tudja legalább lépést tartani. Egyébként egyetlen cél lehet csak, Owens ne szerezzen picket 😀Deny
Chris már régen szerzett picket, talán csak Rata ellen a döntő playnél 😀 azóta inkább az irányítókat üti bele a zöldbe 😛shawnka
Vicket nem is merném felé küldeni így 😀 De Young seggre fejeli 😊
Amúgy van megoldás valamilyen nem laggolós mikrofonos beszélgetésre meccs alatt?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 250 — Tyrone Creek
Úgy látom a Sólymokat eddig csak a Buccs tudta megszorítani 😛 😊Rataxes
Mert még nem találkoztak velünk. 😀Vadkender
Azért lélekben felkészítem rád jövő héten Falcons csapatát, reméljük Young egy félideig tudja legalább lépést tartani. Egyébként egyetlen cél lehet csak, Owens ne szerezzen picket 😀Deny
Chris már régen szerzett picket, talán csak Rata ellen a döntő playnél 😀 azóta inkább az irányítókat üti bele a zöldbe 😛
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Arról valami hír, hogy Vadkenderék mikor kívánnak játszani? Hatodik fordulós PR miatt.Eazzy
Hát jó kérdés. Írtam a srácnak, de azóta se kép, se hang. Semmi hír a tagról. Fórumon se nagyon látom aktívkodni. Ma már biztos nem kerül lejátszásra. Igyekszem, de nem csak rajtam múlik.

Eazzy, ha esetleg van kedved, lenyomhatjuk a 7. fordulós meccsünket. Lol meg majd jelentkezik.Vadkender
jelenleg atom másnaposággal küzdöm, de lassan erőt veszek magamon és írok hamán.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Úgy látom a Sólymokat eddig csak a Buccs tudta megszorítani 😛 😊Rataxes
Mert még nem találkoztak velünk. 😀Vadkender
Azért lélekben felkészítem rád jövő héten Falcons csapatát, reméljük Young egy félideig tudja legalább lépést tartani. Egyébként egyetlen cél lehet csak, Owens ne szerezzen picket 😀
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Úgy látom a Sólymokat eddig csak a Buccs tudta megszorítani 😛 😊Rataxes
Mert még nem találkoztak velünk. 😀


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Úgy látom a Sólymokat eddig csak a Buccs tudta megszorítani 😛 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 250 — Tyrone Creek
SPOILEEEEEEEEEEEEEEEEER, eredmény fehérrel, ha látni akarod jelöld ki 😛

Falcons - Bears 38-23

MVP: Julio Jones, 3/106 2 TD

Kettő darab turnoverrel voltam jobb, abból az egyik TD is lett. Kétszer pickeltem szuperJayt, cserébe ő is leszedett egy Matty passzt ( 😕 ). Futás ellen nagyon jól védekezett Tomi, Turnernek nem ez lesz a kedvenc napja. Forte viszont 33szor kapta meg a labdát, 144 yard, ha nem fumblezik egyet, akkor simán ő az MVP. Mondjuk nekem meg a passzok ellen sikerült egész jó napot kifognom 😀

Az első félidő eléggé oda-vissza volt, 17-17tel mentünk a szünetre. Aztán jött a szokásos 2. félidei lerohanás, az el is döntötte. Ryan teljesítménye eléggé visszahullott, de ez részben a fasza védelemnek köszönhető. 66%-os pontosság, 125-ös réting, csökkenünk 😕
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Arról valami hír, hogy Vadkenderék mikor kívánnak játszani? Hatodik fordulós PR miatt.Eazzy
Hát jó kérdés. Írtam a srácnak, de azóta se kép, se hang. Semmi hír a tagról. Fórumon se nagyon látom aktívkodni. Ma már biztos nem kerül lejátszásra. Igyekszem, de nem csak rajtam múlik.

Eazzy, ha esetleg van kedved, lenyomhatjuk a 7. fordulós meccsünket. Lol meg majd jelentkezik.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
ég a pofám h az egyéni statokat rég frissítettem, ezúton is kösz fetomynak

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
SPOILERDeny
SPOILERES ez is!
gratulálok ez úton is, egy katasztrófával ért fel ez a meccs. ismét volt redzone INT (kb 3 yardra endzonetól) a fumble meg úgy nézett ki, hogy Tate elkapta 1 yard kell a td-hez erre fumble (úgy, hogy a tackle hátulról volt). itt basztam rá a billentyűzetre először 😀 olyanokon már meg sem lepődtem, hogy LB-k lefutják Fostert (aki szintén csapnivaló volt ma). 5 TO-val zártam a meccset, ilyet még sosem láttam magamtól.
na mind1, gratulálok még egyszer, te játszottál kevesebb hibával.
most már kicsit tököm tele van maddennel 😀 pedig i used to like it
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER

Csak a PR miatt, nem tudom mikor lesz, ezért van SPOILER kint.
Texans-Eagles meccs lenyomva, védelmem kitett magáért, de nem csodálkoznék, ha brk meccs alatt összetört volna valamit. Én meccs előtt egy régi Coldplay koncertet néztem, hallgattam, úgy látszik, ez kell a védelemnek, nagyon felpörögtek, 5 turnover, ebből 3 fumble volt (egyik 1 yardosomon...). Babin meg egyenesen rajongó lehet, 3 sack, pick is volt, minden amit akarsz. Young ma Vick szerű volt, azaz passzolva szinte kuka (TD passza is meccs végén jött össze), de futni tudott. Egyszer mondjuk balra indultam meg vele, ott jött is a fumble, biztos Vick-átok arra futni. Egyébként nem volt annyi a két csapat között, mint az eredmény mutatja.
Ja, és André Johnsonnak meg kívánom, hogy a többi csapat ellen is passzait csak egy kézzel húzza le és 3 ember között.
Végeredmény 29-11 ide, ez már win streak 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Hűű, durva lesz a szezon második fele. Eazzynek jelzem hogy a blog is spoileres, élesítettem a CIN-DET meccses posztot (Eaglesmcnabb vázlatban hagyta, gondolom nem direkt).

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
talán az eddigi legizgalmasabb forduló lesz ez, és ahogy hallom a Detroit-Cincinatti nyitómeccs megadta az alaphangot neki 😀shawnka
az biztos

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 623 — No one likes us, cause no one like us
Arról valami hír, hogy Vadkenderék mikor kívánnak játszani? Hatodik fordulós PR miatt.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 250 — Tyrone Creek
talán az eddigi legizgalmasabb forduló lesz ez, és ahogy hallom a Detroit-Cincinatti nyitómeccs megadta az alaphangot neki 😀
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 623 — No one likes us, cause no one like us
Nem értem mér nem Kafkával játszol 😀 Majd jövőre már úgyis 99-es irányító lesz, mivel idén ő vezet minket PO-ba IRL, és SB-ig menetelünk. (azt nemtom, hogy megnyerjük-e, mert még Isten nem adta meg a választ erre, ala Sobri)Eazzy
Igazságtalan lenne rátok nézve, ha Kafka lenne a QB-m 😊 Így legalább van benne kis izgalom 😀
Egyébként múltkor IRL Bears elleni meccs után gondolkodtam, hogy Chas Henryt nevezzem kezdő QB-nak.Deny
Úgy nehéz lesz, hogy 10 yardnál hosszabb passzokat nem vállalhatsz, meg hát full openre se dobálnék vele. Talán tripla coverbe, 2 yardra a LoS-tól van esély. Bár ott meg nem igen szokott tripla cover lenni.

Don't talk the walk, Walk the talk!