Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
DC állítgatás meg szerintem elfér a meccsek előtt, meg nem is adom ki szívesen a starting lineupomat 😛shawnka
akkor te nem állítasz, nem kötelező 😛
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 250 — Tyrone Creek
egyiket sem támogatom. a pontrendszert leírta Deny, hogy miért, az üzleteléshez nincsen elég csapat, a draft meg nagyon sok munkával járna, illetve ha vége mondjuk a következő szezonnak, akkor nem tudjuk még egyszer eljátszani, nem fog 1 évig tartani 😀

DC állítgatás meg szerintem elfér a meccsek előtt, meg nem is adom ki szívesen a starting lineupomat 😛
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Ilyet ti láttatok már ebben a játékban ?😀 ( hogy valaki akkorát kapjon hogy repüljön a sisakja, mert én a mai napig még soha sem tapasztaltam ezt http://kepfeltoltes.hu/111123/292635520asd_www.kepfeltoltes.hu_.jpg )zoli123
igen.

csak nem tudom, hogy én hogy tudom hard-hittelni a támadót. De nálam is repült már sisak.Amadeus91
Hit Stick, nekem shiftre van állítva
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Ilyet ti láttatok már ebben a játékban ?😀 ( hogy valaki akkorát kapjon hogy repüljön a sisakja, mert én a mai napig még soha sem tapasztaltam ezt http://kepfeltoltes.hu/111123/292635520asd_www.kepfeltoltes.hu_.jpg )zoli123
igen.

csak nem tudom, hogy én hogy tudom hard-hittelni a támadót. De nálam is repült már sisak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Ilyet ti láttatok már ebben a játékban ?😀 ( hogy valaki akkorát kapjon hogy repüljön a sisakja, mert én a mai napig még soha sem tapasztaltam ezt http://kepfeltoltes.hu/111123/292635520asd_www.kepfeltoltes.hu_.jpg )
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
szerintem meg a csapatdraft lenne jó jövőre is. sorrend ugye egyértelmű
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A legutóbbi fetomy javaslat tetszik, én is ezt mondtam szezon előtt, lehúrogtatok, most meg meccsek előtt cserélek QB-t, FB-t, RG-t, DT-t, KR-t. De még néha variálnék CB és SS rangsoron is, de reménykedek, hogy nem jön ott sérülés és addig jó.

Ellenben Amadeus mindkettő javaslata szerintem baromság. Egyrészt vita lenne a pontok kiosztásából, másrészt lenne pár olyan ember, akit meg nem lehetne fogni és ez a Madden, itt nem építhesz stratégiát egy ember ellen nagyon. Tradere meg kéne 32 csapat, mert akkor FA-piac lesz 18 csapat játékosaival? Meg egy csomóan széjjel basznák csapatukat az OLine, DLine kihagyásával. Akit ez érdekel, az várjon, míg üresedik GM játékban hely és ott csinálhatja.

Képek gyártás alatt vannak shawnka, csak bealudtam éjjel 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Annak ellenére, hogy nekem lenne majd a legkevesebb ilyen extra pontom, ez sem feltétlen hülyeség 😀 De Cutler köszöni szépen szenzációs játékos már így is, és Forte is (gondolj bele ha feljavítom mi lesz, 2 meccs alatt lesz meg az 1000 yard? 😀), viszont a CB-k 65-ös speedjéhez jól jönne némi boost 😂

Egyébként én is gondoltam már rá, hogy lehetne előre beállítani a DC-t, formationt és akkor nem kéne a többieknek várnia azokra akik sokat állítanak (pl. rám) plusz nem lenne minden gyakorlás, edzőmeccs, tétmeccs előtt állítgatni fél óráig. Egy valaki ezt mondjuk beállítja mindenkinek aki ide beírja (én is szívesen vállalom), és ha igény van rá, lehet 1 valaki aki meg átfutja utána, hogy a DC állító nem húzta-e fela sajátjait vagy le az ellenfélét 😀 (ezt is elvállalom persze, ha nem én vagyok a DC állító nyilván 😀) Szezon előtt én is úgy gondoltam, hogy talán felesleges, csak az azóta játszott 2542536 meccs alatt enyhén meguntam állítgatni 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Többünknek van editora. Én pl. szívesen vállalom, hogy rosteren belül átrakosgatom az embereket, DC-t állítok, stb...

Másik még amire gondoltam, hogy megcsinálhatnánk azt, hogy mindenki a helyezéstől függően kapna "overall pontokat". Olyan elosztásban mint a draft cetlik, hogy a legrosszabb kapja a legjobbat (itt a legtöbbet). S ennek lehetne a felhasználása az, hogy a rosteren belül mindenki javíthatná vele 1-1 játékosának a képességeit. Off-seasonben persze. Mondok egy pl.-t kap mondjuk az utolsó - legyen most Fetomy 😉 😀 - 30 pontot mert utolsó lett és akkor ezt a 30-t elkölti mondjuk úgy, hogy 5pontot javít JC pontosságán, Forte-nak 5 pont Break Tacklere, Merryweather kap 10 pont AWR-t stb...

Ezzel is kiegyenlítettebbé lehetne tenni a ligát. Egy ember kell hozzá, aki tápolja a rostert aztán feltölti valahova ahonnan mindenki frissíteni tudja.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Amadeus: a maddenben sokkal jobbnak van megcsinálva, mint amilyen igazából. Gyorsabbnak, erősebb kezűnekés pontosabb kezűnek 😀 IRL éppen ezért nem mostanában lesz belőle bármi is 😛😀

A trade-es draftos dolog az jó, csak olyankor többen elszállunk, és 2345262365 trade folyik le, amit nem kis idő eszközölni maddenben, draftot pedig csak akkor lehet nyomni, ha már van rookie-s madden roster. Bár nem tudom, draft classt elméletileg kiadnak előbb is.. Egyébként lehet hogy ha trade nem is, draft az lehetne, csak akkor valóban mindenkinek maradni kéne a csapatánál és persze a játékban úgy egyáltalán.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 623 — No one likes us, cause no one like us
Ez a draftos, trade-es dolgo nem lenne rossz, csak ahhoz kell valaki, aki tudja is, meg hajlandó is a rostert baszogtatni, ráadásul az is problémás, hogy most akkor maradnak ezek a csapatok, vagy csapatdraft is lesz jövőre megint? Tudom Amadeus, neked tök mind1, mert úgysem választja senki a Bengalst, de úgy néz ki Deny megint kihúzza előlem a Phillyt 😀 Pedig én majdnem mindent megteszek a jó draft helyért.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Pryort? 😂 😂 😂fetomy
jah. 😀

kifejezetten jó a Madden-ben. Remélem a valóságban is majd lehetőséget kap.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Pryort? 😂 😂 😂
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
am. akkor már simán lehetne -h így egybe maradnánk - hogy off-season során menne 1-2 trade akár draftolhatnánk is meg minden.




tradelném 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett


😊eaglesmcnabb
ez bizony 15 yard és egy 1st Down ide 😛shawnka
attól még bedarálta kolbásznak 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 250 — Tyrone Creek


😊eaglesmcnabb
ez bizony 15 yard és egy 1st Down ide 😛
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett


😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 250 — Tyrone Creek
...
...Deny
Rataxes
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ezen ne múljon 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 250 — Tyrone Creek
Nem hallom, nem hallom 😀


Pár óra és jövök, és legalább képekben lenyomlak, még ha utána kapok egy 50-es vereséget is 😀Deny
ha így folytatod lesz az 60 is 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mattyt hogy szerezted meg? 😀shawnka
Pár kutya kergette egészen Phillyig. Pontosabban csak hazajött, ha jól tudom, itteni a srác, ha nem mennék melózni, most paintelnék is egy Eagles sapkás Matt Ryant. (Rata bízok benned 😀)Deny
ha nem erőltetném ennyire az MVP címet (FYI a díj egyébként a jelenlegi legbesztebb QB-ról kapta a nevét), akkor Wilson játszana ellened, csakhogy éreztessem veled mekkora hibát vétettél most. amúgy valóban Phillyből származik, de annyira utálta ott, hogy elment párszáz kilométerrel arrébb, csak hogy ne kelljen valami helyi romba járnia 😛shawnka
Nem hallom, nem hallom 😀


Pár óra és jövök, és legalább képekben lenyomlak, még ha utána kapok egy 50-es vereséget is 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 250 — Tyrone Creek
Az egyébként milyen szinten zavaró, hogy a franchise QB-d jelenleg az én kispadomon csücsül? 😀Deny
Mattyt hogy szerezted meg? 😀shawnka
Pár kutya kergette egészen Phillyig. Pontosabban csak hazajött, ha jól tudom, itteni a srác, ha nem mennék melózni, most paintelnék is egy Eagles sapkás Matt Ryant. (Rata bízok benned 😀)Deny
ha nem erőltetném ennyire az MVP címet (FYI a díj egyébként a jelenlegi legbesztebb QB-ról kapta a nevét), akkor Wilson játszana ellened, csakhogy éreztessem veled mekkora hibát vétettél most. amúgy valóban Phillyből származik, de annyira utálta ott, hogy elment párszáz kilométerrel arrébb, csak hogy ne kelljen valami helyi romba járnia 😛
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Az egyébként milyen szinten zavaró, hogy a franchise QB-d jelenleg az én kispadomon csücsül? 😀Deny
Mattyt hogy szerezted meg? 😀shawnka
Pár kutya kergette egészen Phillyig. Pontosabban csak hazajött, ha jól tudom, itteni a srác, ha nem mennék melózni, most paintelnék is egy Eagles sapkás Matt Ryant. (Rata bízok benned 😀)
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 250 — Tyrone Creek
Az egyébként milyen szinten zavaró, hogy a franchise QB-d jelenleg az én kispadomon csücsül? 😀Deny
Mattyt hogy szerezted meg? 😀